FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Trigger,VanBasten,Devil,dubrava

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la 19TM87 » 24 avg 2010, 23:51

svaka cast partizanu, ovo je stvarno pokazatelj da se moze...
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
senco_panza
Postovi: 29
Pridružen/a: 06 jun 2008, 21:52
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la senco_panza » 24 avg 2010, 23:52

Bravo za Partizan!!!! Ako Bog da u grupu sa Barcelonom!!!! :P
<<<Željezničar za život cijeli>>>

<<<<FC Leeds United>>>>

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Devil » 24 avg 2010, 23:54

seha je napisao/la:@Devil a znas li situaciju oko Galesica ? :lol:
Jos je u Partizanu,ali jos Gorica koci taj transfer,a verujem da ce sada jos vise obestecenja pokusati dici,uglavnom spor je oko ispisnice,Partizan je navodno dao obestecenje koje su trazili ali oni jos ne daju ispisnicu.
Eto ako on dodje to je 4.stranac jos jedan problem vise,a mislim da bi za Partizan sada bilo pametno da otkazu taj transfer jer su u vezi poprilicno popunjeni i ovo bi bilo samo bespotrebno gomilanje.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8220
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la geronimo » 24 avg 2010, 23:54

Barca u srcu je napisao/la:Nezaslužen prolaz potpuno. Poništen je Anderlechtu čist gol. Ali će ih zato u grupi ubiti.
Spremni su oni na to, bez brige. Ali zato "šuške šuškaju". :D A ove se jade umivaju u suzama. :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la brazzo » 24 avg 2010, 23:56

Svaka čast na prolazu nezz zašto se sad govori nezasluženo jeste da su belgijanci imali više prilika ali i Partizan je imao još šansi pored golova koje su dali a i igrači su više željeli prolaz tako da se on i ostvario. Sad treba te pare fio iskoristiti ne trošiti previše na nove igrače već zadržati ove sadašnje osim golmana koji po meni nije dovoljno siguran za utakmice LP-a u JSL-u i može proći a novac uložiti na zadržavanje prije svih Petrovića i ubacivati kao i u košarci svoje igrače a ima ih u Teleoptiku dosta (naravno kvalitetnih). ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
seha
Postovi: 989
Pridružen/a: 14 jul 2009, 01:17
Lokacija: Ljubljana
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la seha » 24 avg 2010, 23:57

Devil je napisao/la:
seha je napisao/la:@Devil a znas li situaciju oko Galesica ? :lol:
Jos je u Partizanu,ali jos Gorica koci taj transfer,a verujem da ce sada jos vise obestecenja pokusati dici,uglavnom spor je oko ispisnice,Partizan je navodno dao obestecenje koje su trazili ali oni jos ne daju ispisnicu.
Eto ako on dodje to je 4.stranac jos jedan problem vise,a mislim da bi za Partizan sada bilo pametno da otkazu taj transfer jer su u vezi poprilicno popunjeni i ovo bi bilo samo bespotrebno gomilanje.
Aha OK hvala na informacijama ali nebi im to bilo nikako fer... jer zbog njih je odbio taliane ( iz serije A ekipa ne mogu se sad sjetit tacno, preso je u Partizan samo zato sto od djetinstva navija za njih ) Mada moze on uzet i srpski pasos ali samo radi tog omjera stranaca, a ne i da zaigra za rep Srbije :D
Golovi BH reprezentativaca 10-11 http://www.youtube.com/user/seha2703
BH navijacke pjesme http://www.sendspace.com/folder/u83awh.html

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Hare_BvB » 25 avg 2010, 00:02

Bravo susjedi, svaka čast :mrgreen: Nadam se da dobrim partijama kao i u sezoni 2003-2004 i da ponovo osvijetlate obraz EX - YU fudbala, mada ste to samim ovim uspjehom večeras učinili :)

BTW, neprocjenjivo je bilo gledati one ''dijamantičare'' u loži kako se kenjaju u gaće :mrgreen:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la brazzo » 25 avg 2010, 00:04

seha je napisao/la: Aha OK hvala na informacijama ali nebi im to bilo nikako fer... jer zbog njih je odbio taliane ( iz serije A ekipa ne mogu se sad sjetit tacno, preso je u Partizan samo zato sto od djetinstva navija za njih ) Mada moze on uzet i srpski pasos ali samo radi tog omjera stranaca, a ne i da zaigra za rep Srbije :D
Genoa ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Mukiol » 25 avg 2010, 00:06

Senzacija svaka cast... pokazatelj da se moze...
Nadati se da ce i ostali Ex Ju klubovi u buducnosti krenuti ovim stopama!
mB!

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la SemPer_fi » 25 avg 2010, 00:07

Hare_BvB je napisao/la:Bravo susjedi, svaka čast :mrgreen: Nadam se da dobrim partijama kao i u sezoni 2003-2004 i da ponovo osvijetlate obraz EX - YU fudbala, mada ste to samim ovim uspjehom večeras učinili :)

BTW, neprocjenjivo je bilo gledati one ''dijamantičare'' u loži kako se kenjaju u gaće :mrgreen:
savaka im cast i od mene...
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la dino-92 » 25 avg 2010, 00:09

svaka cast partizanu nema sta. onaj cleo je extra igrac. a belgijanci kako pucaju penale :lol: , ja bi ih mjesec dana pustio samo to da treniraju. neznam jesu li gadjali navijace ili ptice. koliku su rupu napravili u sesnaestercu mogu se ukopati tamo

Avatar
miky_hz
Postovi: 23239
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la miky_hz » 25 avg 2010, 00:10

Samo golmana do pocetka grupne faze dovedite, dugo nisam gledao losijeg golmana,cestitke sve u svemu
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
hepek04
Postovi: 222
Pridružen/a: 23 avg 2010, 00:32
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la hepek04 » 25 avg 2010, 00:11

Prije svega čestitam na prolazu dalje i ulasku ponovo u ligu prvaka. Iskreno, navijao sam za Anderlecht, zato što mrzim nepravdu, a u ovom slučaju je nepravda ta što je čist gol ponisten Anderlechtu. Anderlecht je bio bolji većinu utakmice, mada me Partizan iznenadio dobrom igrom. Utakmica je bila veoma zanimljiva, borbenost, žar i htijenje za pobjedom je bila prisutna na obje strane, golovi prelijepi, posebno drugi za Anderlecht, koliko se sjećam Gillet ga zabi. Kako je Partizan krenuo odnosno ušao u utakmicu, ja sam kontao da će zabit pet komada, stvarno sam se isfuro. Međutim, na poluvremenu se nešto prelomilo u ekipi Anderlechta pa su u drugo poluvrijeme ušli kao da su drugi tim. Golman Partizana Ilić mi je u pojedinim trenutcima bio nesiguran, a u nekima je izašao kao heroj. Samo Belgijanci pucaju penale katastrofalno. Iznenadio me Suarez, konto sam evo ga u rašlje, međutim on u ragbi stilu kao i ostala dva promašaja koja su pomogla Partizanu da ide dalje.
Šta god život da ti nosi, uvjek trebaš znati ko si!
Bosanski obraz...

Avatar
Casual_Dobrila
Postovi: 24
Pridružen/a: 22 avg 2010, 17:56
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Casual_Dobrila » 25 avg 2010, 00:11

Hare_BvB je napisao/la:Bravo susjedi, svaka čast :mrgreen: Nadam se da dobrim partijama kao i u sezoni 2003-2004 i da ponovo osvijetlate obraz EX - YU fudbala, mada ste to samim ovim uspjehom večeras učinili :)

BTW, neprocjenjivo je bilo gledati one ''dijamantičare'' u loži kako se kenjaju u gaće :mrgreen:
:D

Zamislite scenu da za 4-5 godina u LP ucestvuje 4-5 timova sa zapadnog balkana (Hrvatska, BiH, Srbija)...UTOPIJA! :cry:
Ona sanja dugu vezu, ljubav i romansu, a ja sanjam SJEVER KAKO LUDUJE U TRANSU!!!

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Partizan

Post Postao/la aS_Roma » 25 avg 2010, 00:12

Golman pre pre los .. fkt nije ni za neke 3 lige, samo ih sreca povukla na penalima.
Golman i neki AM im treba nema ko loptu da gurne Cleu, kad se vratio Moreira bit ce dobri.

PS : Lamine Diarra gdje je on ???

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 25 avg 2010, 00:17

nananananananananananananan LIGA ŠAMPIONA.
SVETO IME JE VEČNO ŽIVEĆE,VOLIM TE PARTIZANE!
Stiže najbolji igrač finske lige Medo ,zadnji vezni strašan igrač....
10 miliona smo dobili ,slavlje je na ulicama..... :D :D :D :D :D
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
hepek04
Postovi: 222
Pridružen/a: 23 avg 2010, 00:32
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la hepek04 » 25 avg 2010, 00:19

Jesi ti Vuk ili Grobar :?
Šta god život da ti nosi, uvjek trebaš znati ko si!
Bosanski obraz...

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la jacky09 » 25 avg 2010, 00:20

Koji licemjeri. Sada "čestitke" a nakon provog većeg poraza ismijavanje i sl.
:(
...što je više lome to je volim jače...

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la The Game » 25 avg 2010, 00:22

aS_Roma je napisao/la:Golman pre pre los .. fkt nije ni za neke 3 lige, samo ih sreca povukla na penalima.
Golman i neki AM im treba nema ko loptu da gurne Cleu, kad se vratio Moreira bit ce dobri.

PS : Lamine Diarra gdje je on ???
Otisao je u neku egzoticnu zemlju ja mislim, dal je Dubai il Emirati nisam siguran.

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la AYAN » 25 avg 2010, 00:23

Prije svega, Partizanu je dobro našiljen rezultat i produžeci, ali ipak čestitke.

Cleo je igračina.
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.