NK Krivaja - Zavidovići

Avatar
NK/RK Krivaja
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 apr 2011, 19:38
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la NK/RK Krivaja » 24 maj 2011, 18:56

A slušaj, neće Ronaldo sada ljubit ove iz Man UTD jer je samo nekada tamo prije igrao. To je idividualac, možda ima ružna sjećanja na ta vremena, ne znam ja. To sa motorkom mani, seljačina najveća, to su ti najveći klošari u gradu koji se okupe i glume navijače, toliko. Mada ne vidim razlig zašto bi to uticalo na igru. O sudijama nemoj molim te, znamo svi da je i u PL domaćinsko suđenje, naša uprava nije imala nikakvog uticaja sa sudijama. Pozdrav druže...

Avatar
kladionicar
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 apr 2011, 15:27
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la kladionicar » 24 maj 2011, 19:01

NK/RK Krivaja je napisao/la:A slušaj, neće Ronaldo sada ljubit ove iz Man UTD jer je samo nekada tamo prije igrao. To je idividualac, možda ima ružna sjećanja na ta vremena, ne znam ja. To sa motorkom mani, seljačina najveća, to su ti najveći klošari u gradu koji se okupe i glume navijače, toliko. Mada ne vidim razlig zašto bi to uticalo na igru. O sudijama nemoj molim te, znamo svi da je i u PL domaćinsko suđenje, naša uprava nije imala nikakvog uticaja sa sudijama. Pozdrav druže...
Ma na igru utice sve,jednostavno,gore nismo mogli po onakvim uslovima ni boda uzeti,al et...
A citam i ovo kako cete u naredne 2 utakmice uzeti 6 bodova,hoce li biti dovoljno da ostanete???
Ja necu da govorim radi cega je,i da objasnjavam,vi vrlo dobro znate,ali ako nista drugo i ono sto jedino mogu da ucinim za taj grad,bar da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu,a znate sta se desava.Toliko

Avatar
NK/RK Krivaja
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 apr 2011, 19:38
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la NK/RK Krivaja » 24 maj 2011, 20:27

Nadam se da će biti dovoljno, ali treba prvo uzeti bodove. Zavisi kako ostali budu igrali..

Avatar
NK/RK Krivaja
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 apr 2011, 19:38
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la NK/RK Krivaja » 26 maj 2011, 14:41

FK Mladost Doboj-Kakanj vs NK Krivaja Zavidovići 28.05. 17:30
Zadnja izmjena: NK/RK Krivaja, dana/u 26 maj 2011, 15:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la L' Imperator » 26 maj 2011, 14:43

NK/RK Krivaja je napisao/la:NK Mladost Doboj-Kakanj vs NK Krivaja Zavidovići 28.05. 17:30
FK Mladost Doboj - Kakanj ;)
#samoRudar #zauvijek

Avatar
NK/RK Krivaja
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 apr 2011, 19:38
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la NK/RK Krivaja » 26 maj 2011, 15:53

Ispravljeno za tvoju dušu, ali koja je razlika brate?

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la L' Imperator » 26 maj 2011, 19:57

NK/RK Krivaja je napisao/la:Ispravljeno za tvoju dušu, ali koja je razlika brate?
Jbg to je ime kluba..,razumijemo se mi, al' ruzno mi zvuci ono NK :mrgreen:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
kladionicar
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 apr 2011, 15:27
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la kladionicar » 29 maj 2011, 22:12

U jednu ruku mi je drago sto ste ispali,zato sto mi ostajemo,i zato sto ni protiva nas niste trebali pobijediti(Nepostojeci penal prije svega),al mi je krivo zato sto cete u kukuruz ligu,i sto necemo imat priliku da vam vratimo...
Ja necu da govorim radi cega je,i da objasnjavam,vi vrlo dobro znate,ali ako nista drugo i ono sto jedino mogu da ucinim za taj grad,bar da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu,a znate sta se desava.Toliko

Avatar
NK/RK Krivaja
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 apr 2011, 19:38
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la NK/RK Krivaja » 29 maj 2011, 22:14

Iskreno sad bi se sakrio u najmanji cosak na svijetu samo da ne gledam Krivaju protiv Kosove, Šija i ostalih velikana u okopavanju krompira. Pa alo bolan, oj majko moja, Krivaja u kantonalnu, pa ne mogu vjerovat jos..

Avatar
kladionicar
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 apr 2011, 15:27
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la kladionicar » 29 maj 2011, 23:03

NK/RK Krivaja je napisao/la:Iskreno sad bi se sakrio u najmanji cosak na svijetu samo da ne gledam Krivaju protiv Kosove, Šija i ostalih velikana u okopavanju krompira. Pa alo bolan, oj majko moja, Krivaja u kantonalnu, pa ne mogu vjerovat jos..
Jbg,surova realnost...Ipak,sretno vam,i da se brzo vratite!Da su vam svi igraci onako korektni kao Krdza,bili bi puno,al puno bolja i draza ekipa...
Ja necu da govorim radi cega je,i da objasnjavam,vi vrlo dobro znate,ali ako nista drugo i ono sto jedino mogu da ucinim za taj grad,bar da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu,a znate sta se desava.Toliko

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la neutralan__ » 30 maj 2011, 00:05

Jbg komsije ne znam zbog cega ste ispali,ali ovo je stvarno sramota.
Zavidovici nisu ovo zasluzili,kao i Krivaja,ali jbg desava se i najboljima.
Ocigledno raspadom preduzeca Krivaje mnoge stvari u sportu u Zavidovicima su se promijenile,na zalost.

Naravno da nema razloga za brigu jer vi odma ulazite slijedece godine,pa onda i u Prvu ligu aBd,ali ipak ovo je sramota.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la romaaaa » 30 maj 2011, 09:06

neka sela ostaju u ovoj ligi a vi niste mogli.
Žao mi je šta drugo reći. :(

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la krivajaš » 30 maj 2011, 17:40

Možda je ova sramota i ispadanje iz lige u jednu ruku i dobra, pa malo udari u glavu onima koji su odgovorni za to, pa napuste klub, prije svega zlatar Kadrić a nakon njega i Vildo. Ja sam najviše kivan na ovog prvog, jer njegovim dolaskom u klub, sve je krenulo naopako, bili smo drugi na tabeli prije tri godine odmah iza Olimpica, i nakon dolaska istog počeo je da najavljuje borbu za prvu ligu i ostalo, a nije bio stanja marke odvojit za klub nego čisto uzeti i ono malo šti iz budžeta klubu i pripada. Da stvar bude gora, ušao je i u upravu rukometnog kluba prije dvije godine, a i taj klub predzadnji je završio sezonu i samo zahvaljujući regionalnoj ligi možda opstane u društvu najboljih. Zatim je taj isti zajedno sa doživotnim direktorom Vildom ukinuo i omladinske selekcije u nogometnom klubu, osim pionira i pjetliča. Da li je ovo slučajno ili ne, prosudite! :oops:
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 30 maj 2011, 17:52

krivajaš je napisao/la:Možda je ova sramota i ispadanje iz lige u jednu ruku i dobra, pa malo udari u glavu onima koji su odgovorni za to, pa napuste klub, prije svega zlatar Kadrić a nakon njega i Vildo. Ja sam najviše kivan na ovog prvog, jer njegovim dolaskom u klub, sve je krenulo naopako, bili smo drugi na tabeli prije tri godine odmah iza Olimpica, i nakon dolaska istog počeo je da najavljuje borbu za prvu ligu i ostalo, a nije bio stanja marke odvojit za klub nego čisto uzeti i ono malo šti iz budžeta klubu i pripada. Da stvar bude gora, ušao je i u upravu rukometnog kluba prije dvije godine, a i taj klub predzadnji je završio sezonu i samo zahvaljujući regionalnoj ligi možda opstane u društvu najboljih. Zatim je taj isti zajedno sa doživotnim direktorom Vildom ukinuo i omladinske selekcije u nogometnom klubu, osim pionira i pjetliča. Da li je ovo slučajno ili ne, prosudite! :oops:

pa gdje vam igraju sad ti momci iz juniora i kadeta??
ocel u Maglaj, Zepce il neka treca opcija???

Avatar
NK/RK Krivaja
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 apr 2011, 19:38
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la NK/RK Krivaja » 30 maj 2011, 20:02

gospodin Seljakovic je napisao/la:
krivajaš je napisao/la:Možda je ova sramota i ispadanje iz lige u jednu ruku i dobra, pa malo udari u glavu onima koji su odgovorni za to, pa napuste klub, prije svega zlatar Kadrić a nakon njega i Vildo. Ja sam najviše kivan na ovog prvog, jer njegovim dolaskom u klub, sve je krenulo naopako, bili smo drugi na tabeli prije tri godine odmah iza Olimpica, i nakon dolaska istog počeo je da najavljuje borbu za prvu ligu i ostalo, a nije bio stanja marke odvojit za klub nego čisto uzeti i ono malo šti iz budžeta klubu i pripada. Da stvar bude gora, ušao je i u upravu rukometnog kluba prije dvije godine, a i taj klub predzadnji je završio sezonu i samo zahvaljujući regionalnoj ligi možda opstane u društvu najboljih. Zatim je taj isti zajedno sa doživotnim direktorom Vildom ukinuo i omladinske selekcije u nogometnom klubu, osim pionira i pjetliča. Da li je ovo slučajno ili ne, prosudite! :oops:

pa gdje vam igraju sad ti momci iz juniora i kadeta??
ocel u Maglaj, Zepce il neka treca opcija???
Ne igraju nigdje, propadaju...

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 30 maj 2011, 21:02

NK/RK Krivaja je napisao/la:
gospodin Seljakovic je napisao/la:
krivajaš je napisao/la:Možda je ova sramota i ispadanje iz lige u jednu ruku i dobra, pa malo udari u glavu onima koji su odgovorni za to, pa napuste klub, prije svega zlatar Kadrić a nakon njega i Vildo. Ja sam najviše kivan na ovog prvog, jer njegovim dolaskom u klub, sve je krenulo naopako, bili smo drugi na tabeli prije tri godine odmah iza Olimpica, i nakon dolaska istog počeo je da najavljuje borbu za prvu ligu i ostalo, a nije bio stanja marke odvojit za klub nego čisto uzeti i ono malo šti iz budžeta klubu i pripada. Da stvar bude gora, ušao je i u upravu rukometnog kluba prije dvije godine, a i taj klub predzadnji je završio sezonu i samo zahvaljujući regionalnoj ligi možda opstane u društvu najboljih. Zatim je taj isti zajedno sa doživotnim direktorom Vildom ukinuo i omladinske selekcije u nogometnom klubu, osim pionira i pjetliča. Da li je ovo slučajno ili ne, prosudite! :oops:

pa gdje vam igraju sad ti momci iz juniora i kadeta??
ocel u Maglaj, Zepce il neka treca opcija???
Ne igraju nigdje, propadaju...
pa zasto ne dodju u Zepce, ovdje su kod nas nekad trenirali neki momci i dok ste vi imali juniore i kadete .. cak je onaj Ribic igrao za seniore

Avatar
NK/RK Krivaja
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 apr 2011, 19:38
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la NK/RK Krivaja » 30 maj 2011, 23:01

Ribić, malo dalji komšija, dobar momak, ima talenta. Jbg, šta da ti kažem, sve nam je naopako, uglavnog zbog uprave...

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 30 maj 2011, 23:16

NK/RK Krivaja je napisao/la:Ribić, malo dalji komšija, dobar momak, ima talenta. Jbg, šta da ti kažem, sve nam je naopako, uglavnog zbog uprave...
pa sta ta upravu misli da imaju dovoljno para da kupuju igraca, ne moraju svoje proizvodit :lol: :lol:
tesko vama s njima, samo da ne propadnete kao mi, mi eto imamo sve omladinske selekcije, al nemamo prvi tim, al doci ce i to na red, nadam se vec sad iduce sezone :D
a ti momci ako ista vrijede nek dodju u Zepce il Maglaj i nek pokusaju ostvarit nesto

Avatar
NK/RK Krivaja
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 apr 2011, 19:38
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la NK/RK Krivaja » 31 maj 2011, 10:52

Ma taman nam i IP Krivaja dobro posluje pa možda i mognemo Neymara dovesti...


NEMA PARA, NEMA BODOVA, NEMA BODOVA, NEMA BODOVA!

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: NK Krivaja - Zavidovići

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 31 maj 2011, 10:54

NK/RK Krivaja je napisao/la:Ma taman nam i IP Krivaja dobro posluje pa možda i mognemo Neymara dovesti...


NEMA PARA, NEMA BODOVA, NEMA BODOVA, NEMA BODOVA!
:lol: :lol: :lol: :lol: .. ma los je on za vas

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.