Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la KB-TM87 » 11 avg 2011, 17:47

Dejan, BL je napisao/la:Uopšteno rečeno, Borac broj 1. Široki uopšte nema loš tim, i igra je sve bolja. Sarajelije ne sumnjam da će preboljeti evropske rane kako prvenstvo bude odmicalo malo uz pomoć saveza malo ovo malo ono, ali sve sam ubjeđeniji da će jedan sarajevski van prva 4. Od ostalih Zrinjski se vraća u formu mogao bi zaprijetiti onima koji žele u evropu Zvijeza takođe i tu se krug polako zatvara, a za opstanak će biti dobre gužve.
:lol:
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

Avatar
Dejan, BL
Postovi: 818
Pridružen/a: 19 okt 2010, 00:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Dejan, BL » 11 avg 2011, 18:08

Šta je ćuprija, možda nabodete i sedmicu dogodine al ne na lotu. ;)

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Grdan » 12 avg 2011, 02:32

Borac i Široki za naslov,Željezničar,Sarajevo,Zrinjski,Zvijezda za Europu.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
Laziale
Postovi: 113
Pridružen/a: 12 avg 2011, 14:10
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Laziale » 12 avg 2011, 17:19

Sloboda bi ove sezone trebala da bude sigurna u sredini tabele.

Ugovore treba da potpišu : Gavarić,Jahić,Bekić,Zrnanović,Slomić.

Uz ove koji su već u ekipi od prošle sezone : Mujkić,Halilović,Stana,Joge,Efendić,Malkić,Zoletić, pomenutih 5 igrača će da upotpuni ekipu.

Najslabiji dio tima će biti napad mada će tu vjerovatno igrat Slomić,a drugi napadač će biti bivši junior Mešanović,ili kadet Ribić.

Tako da ne bih rekao da smo slabiji nego prošle sezone (osim za napad) ;)


U evropu nećemo,ispasti nećemo ..oni koji nas mrze morat će na to da pričekuju barem još 1 sezonu :D

Avatar
avlami97
Postovi: 2514
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la avlami97 » 12 avg 2011, 17:30

Dejan, BL je napisao/la:Uopšteno rečeno, Borac broj 1. Široki uopšte nema loš tim, i igra je sve bolja. Sarajelije ne sumnjam da će preboljeti evropske rane kako prvenstvo bude odmicalo malo uz pomoć saveza malo ovo malo ono, ali sve sam ubjeđeniji da će jedan sarajevski van prva 4. Od ostalih Zrinjski se vraća u formu mogao bi zaprijetiti onima koji žele u evropu Zvijeza takođe i tu se krug polako zatvara, a za opstanak će biti dobre gužve.
Olimpic, a možda i Slavija.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

Avatar
Dejan, BL
Postovi: 818
Pridružen/a: 19 okt 2010, 00:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Dejan, BL » 12 avg 2011, 20:54

Olimpic tu i ne računam to je vješatački klub koji će završiti kao i njemu slični a Slavija nije sarajevski klub.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la pile87 » 12 avg 2011, 21:01

Dejan, BL je napisao/la:Olimpic tu i ne računam to je vješatački klub koji će završiti kao i njemu slični a Slavija nije sarajevski klub.
U pravu si slavija je iz jednog parka u blizini Sarajeva.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
tm84
Postovi: 1677
Pridružen/a: 06 apr 2010, 19:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la tm84 » 12 avg 2011, 21:06

Dejan, BL je napisao/la:Olimpic tu i ne računam to je vješatački klub koji će završiti kao i njemu slični a Slavija nije sarajevski klub.
:lol:

izvini, nisam znao da poceo cas za viceve :D
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 12 avg 2011, 21:11

Olimpic nije vještački klub!
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

AlemC85
Postovi: 7493
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la AlemC85 » 12 avg 2011, 21:11

Dejan, BL je napisao/la:Olimpic tu i ne računam to je vješatački klub koji će završiti kao i njemu slični a Slavija nije sarajevski klub.
Čuj vještački, haj pojasni majke ti :o

a Slavija nije sarajevski klub, ne mogu da vjerujem, a Slavija je najstariji klub iz sarajeva, pa kako onda nije Sarajevski, koji je onda, šta omaložavaš druge sportske kolektive. smiješan si a i istovremeno i tragičan za današnje uslove :lol: :lol:

Torres_9
Postovi: 13493
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Torres_9 » 14 avg 2011, 18:52

ove godine titulu osvaja hrvatski klub na njih je red dosao


znaci siroki ili zrinjski

napravljenje
Postovi: 154
Pridružen/a: 29 mar 2011, 16:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la napravljenje » 14 avg 2011, 19:46

Torres_9 je napisao/la:ove godine titulu osvaja hrvatski klub na njih je red dosao


znaci siroki ili zrinjski
Obožavam ovakve viceve :lol: :lol: :lol: :lol:
HŠK Zrinjski - klub sa tradicijom - http://www.youtube.com/watch?v=lqo3nUfq_LY

b) crveni za igrača Olimpika koji ne prima crvene nikad. čudno, zar ne?

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la nime_tm87 » 15 avg 2011, 01:52

znaci rekli su od 18. dobijamo lopte, znači sljedeće kolo svi sa novim loptama selekt. :D

Avatar
neko treći
Postovi: 69
Pridružen/a: 13 jul 2011, 10:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la neko treći » 15 avg 2011, 01:53

Dejan, BL je napisao/la:Šta je ćuprija, možda nabodete i sedmicu dogodine al ne na lotu. ;)
give me five 8-)

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la jubitubi » 15 avg 2011, 11:32

neko treći je napisao/la:
Dejan, BL je napisao/la:Šta je ćuprija, možda nabodete i sedmicu dogodine al ne na lotu. ;)
give me five 8-)
Give me fourteen Tel-Aviv. :mrgreen:

Avatar
Curva_SUD
Postovi: 251
Pridružen/a: 30 jun 2011, 08:33
Lokacija: Gdje god se okrenes tu sam
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Curva_SUD » 15 avg 2011, 21:04

Najozbiljniji kandidat za osvajanje titule su ŽELJO i BORAC
Skontajte zasto ... ;)
...krvlju odbranjeni FK ŽELJEZNIČAR

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Kevin » 16 avg 2011, 15:41

Sve lošiji koeficijent bh klupskog nogometa

SARAJEVO - Bosna i Hercegovina se na UEFA ljestvici klupskog nogometa za tekuću 2011/12. sezonu nalazi na diobi 27. mjesta s reprezentacijom Luksemburga i njihov koeficijent glasi 2.25 i ujedno je konačni s obzirom da su iz daljnjeg natjecanja Lige prvaka, odnosno Europske lige eliminirana sva 4 i naša, kao i sva 4 predstavnika Luksemburga, međutim jasno je kao dan da će na kraju naša pozicija biti znatno lošija od trenutne, odnosno da nećemo biti plasirani unutar prvih 40, a što je zbilja poražavajuće s obzirom na konkurenciju od svega 53 zemlje.

...
http://www.javno.ba/samo-na-javnoba/sve ... ometa.html
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
FIFA/UEFA
Postovi: 541
Pridružen/a: 09 nov 2010, 10:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la FIFA/UEFA » 16 avg 2011, 15:54

Kevin je napisao/la:
Sve lošiji koeficijent bh klupskog nogometa

SARAJEVO - Bosna i Hercegovina se na UEFA ljestvici klupskog nogometa za tekuću 2011/12. sezonu nalazi na diobi 27. mjesta s reprezentacijom Luksemburga i njihov koeficijent glasi 2.25 i ujedno je konačni s obzirom da su iz daljnjeg natjecanja Lige prvaka, odnosno Europske lige eliminirana sva 4 i naša, kao i sva 4 predstavnika Luksemburga, međutim jasno je kao dan da će na kraju naša pozicija biti znatno lošija od trenutne, odnosno da nećemo biti plasirani unutar prvih 40, a što je zbilja poražavajuće s obzirom na konkurenciju od svega 53 zemlje.

...
http://www.javno.ba/samo-na-javnoba/sve ... ometa.html
to se i desi kad ekipa u 1 pretkolu osvoji 0.5 od 2 boda :lol:
treba nam jos igraca iz BiH

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 16 avg 2011, 16:02

Dejan, BL je napisao/la:Uopšteno rečeno, Borac broj 1. Široki uopšte nema loš tim, i igra je sve bolja. Sarajelije ne sumnjam da će preboljeti evropske rane kako prvenstvo bude odmicalo malo uz pomoć saveza malo ovo malo ono, ali sve sam ubjeđeniji da će jedan sarajevski van prva 4. Od ostalih Zrinjski se vraća u formu mogao bi zaprijetiti onima koji žele u evropu Zvijeza takođe i tu se krug polako zatvara, a za opstanak će biti dobre gužve.
Fulio si temu
Ova tema vise godi tom textu :P
http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=43&t=1039" onclick="window.open(this.href);return false;

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

13.kolo Premijer Lige BiH

Post Postao/la jubitubi » 03 nov 2011, 11:37

Rudar Prijedor-Celik X
Mislim da je ovo susret dvije ekipe,pribliznog kvaliteta,i priblizne forme.Nekako su mi dosta slicni,i zato mislim da ce ovdje ishod biti nerjesen.

Travnik-Siroki Brijeg X
Hmm,dosta teska utakmica za prognozu.Jer Siroki je naravno bolja ekipa,kvalitetnija,ali i Travnik zna odigrati cvrsto kuci...Ovdje bi takodje,rekao da je nerjeseno najrealnije.

Zrinjski-Leotar 1
Zrinjski uzeo bodove protiv Kozare,sada ih treba potvrditi kuci,protiv osrednje ekipe Leotara.Mislim da nece imati previse problema.

Olimpik-Kozara 1
Koliko god volio Vladu Jagodica,i postovao ga,ovo ce,s obzirom na snagu ekipe Olimpika,za njega biti,cini mi se,prevelik zalogaj.Pokusace Kozara iz kontri nesto,vjerovatno,ali cisto sumnjam da ce izbjeci poraz.Eventualno uz malo srece,da nerjeseno izvuku,ali tesko,jako tesko.

Zeljeznicar-Sarajevo X
Ekipe dosta slicne,kvalitetne,uigrane,medjutim sa dosta razlicitim stilom igre.Nezahvalno je prognozirati rezultat ovakvog derbija,ali neka bude,remi,sa dosta golova.Ako vec treba birati pobjednika,mislim da ce prije domacin,nego gost,trijumfovati.

Zvijezda Gradacac-Slavija 1
Bez komentara.

Borac-Velez 1
Susret starih rivala,jos iz bivse Juge. :) Ne vjerujem da Velez moze ovdje nesto napraviti...Bolji smo,igramo kuci.Vidjecemo,ali mislim da je sigurna pobjeda Borca.

Sloboda-GOSK 2
Ako je GOSK mogao razbiti moj Borac,moze onda i katastrofalnu Slobodu ove sezone!Eto,neka bude dvojke,pa kud puklo.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Direktorcic i 20 gostiju.