Villarreal C.F.

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Moze li Villarreal odmah da se vrati u Primeru ?

Da
29
88%
Ne
4
12%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Adi_Zepce » 19 jan 2012, 00:32

Villarreal ce se ukljuciti sa Sevillom u borbu za Dos Santosa iz Totenhama
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 23 jan 2012, 19:22

Izgleda ode Nilmar u Sao Paulo za 8 mil eura . Nije mi jasno, Rossi izgubljen za cijelu sezonu ,ako ode Nilmar, ostaju im samo Marco Ruben i ovaj mali Perez :? . Mozda misle uzeti jos koju kintu dok jos mogu ,obzirom da ovaj ima staklene noge, svako malo se povrijedi .

Veceras derbi zacelja protiv Sportinga :roll: da mi je neko rekao prije par godina,da ce Villareal igrati derbije zacelja :lol: nebi mogao vjerovati .
Zadnja izmjena: juznjak>, dana/u 23 jan 2012, 19:23, ukupno mijenjano 1 put.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Narin » 23 jan 2012, 19:23

Kako zalosno da se tim koji je prosle godine bio veoma dobar,koji je ove godine igrao ligu prvaka,bori za opstanak..
(nadam se da ce se to promijeniti)..

Avatar
Reuf
Postovi: 641
Pridružen/a: 28 okt 2011, 15:09
Lokacija: Sicilia ; Siracusa
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Reuf » 23 jan 2012, 19:59

Tuga i sramota za ovakvu ekipu.
Nilmara kojeg su zadnje ljeto mogli 'ladno naplatiti cca. 20 miliona sada daju za siću.
Razumijem prodaja Cazorle je bila primorana ali brat, bratu nije Messi pa da igra Villareala toliko ovisi o njemu.

Veceras sam igrao na Villareal 1, prosao sam sve parove jedini ste mi ostali za 380 km.
Ako me oborite , otvorite sebi vrata druge divizije !
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Narin » 23 jan 2012, 20:01

Oj,fine su to pare,nek je sa srecom,haha,kako villareal igra ove godine,sve je moguce..

Avatar
Reuf
Postovi: 641
Pridružen/a: 28 okt 2011, 15:09
Lokacija: Sicilia ; Siracusa
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Reuf » 24 jan 2012, 00:53

Narin je napisao/la:Oj,fine su to pare,nek je sa srecom,haha,kako villareal igra ove godine,sve je moguce..
Sreca njihova donesose mi pare , na poluvremenu sam se jeo i nervirao ali eto ubode i ja ove peksine.

Sad vam za uzvrat zelim mjesto u Evropi :mrgreen:
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 24 jan 2012, 22:14

Konacno i ovi levati da pobjede nekoga :o . Cini mi se da 2 mjeseca nisu okusili slast pobjede ,sto je previse za klub kakav je Villareal . Vec u komsijskom derbyu protiv Valencie,mogao se vidjeti evidentan napredak u igri.
Molina je tu najzasluzniji svakako . Koliko primjetih,sada igraju mnogo agresivnije u odbrani ,dok na sredini terena, tu ima dosta kombinatorike i lijepih akcija. U narednom periodu treba ocekivati da nastave u ovom ritmu ,mada imaju nesto tezi raspored,dolazi im Barca zatim idu na Picujan Sevilli .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 28 jan 2012, 23:39

Ufff kakav kecerski zahvat Gonzala :mrgreen:
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
MARCELO
Postovi: 1267
Pridružen/a: 11 maj 2011, 10:08
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la MARCELO » 28 jan 2012, 23:41

juznjak> je napisao/la:Ufff kakav kecerski zahvat Gonzala :mrgreen:
Zamalo mu dres ne skide :D :D
Sretno zmajevi!!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 28 jan 2012, 23:44

MARCELO je napisao/la:
juznjak> je napisao/la:Ufff kakav kecerski zahvat Gonzala :mrgreen:
Zamalo mu dres ne skide :D :D
I kozu sa njim :mrgreen: nego, kakve dvije intervencije odlicnog Lopeza 8-)

Edit : Napisah ja da Vlllareal igra mnogo bolje pod trenerskom palicom Moline . Bod ko neboder ! Tek sam iz grada,tako da sam uspio pogledati samo zadnjih 20 minuta tekme ,Barca je imala dvije odlicne prilike ,prvo precka Fabregasa,zatim fina solaza Messia, ali Lopez je fenomenalno odreagovao .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
L_blancos
Postovi: 3435
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la L_blancos » 01 feb 2012, 13:57

Villareal potpisao napadaca iz Fluminensea,Alejandro Martinucio..24 godine,ljevak,jedan od boljih igraca iz generacije Penerola koja je prosle godine igrala u finalu Copa Libertadoresa protiv Santosa..
Za 55 nastupa u Penarolu 14 golova, a u ovoj polusezoni gdje igrao za Fluminense u 14 utakmica,gdje uglavnom ulazio sa klupe, 1 gol..
Detalji transfera nisu objavljeni ali se spekulise da je posudjen do kraja sezone..Nadam se da je ovo novo otkrice Roiga,tipa Riquelme,Cazorla,Mussachio,Borja..
E da, Nilmar ne ide nigdje .. :D

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 05 feb 2012, 19:55

Sevilla 1 - 2 Villarreal slika

Camunas zabio .Cini mi se da mu je ovo prvijenac za Villareal :? drugi gol zabio majstor,velicanstveni, celavi majstor Borja Valero .
Inace Diego Lopez opet bio dosta zapazen,nekoliko izvrsnih intervencija . Ovom pobjedom napravit ce skok do 15 mjesta . Sevilla i dalje tone i tone ....
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 10 mar 2012, 23:23

Kakvog samo igraca , Villareal dobija za sljedecu sezonu 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Adi_Zepce » 11 mar 2012, 00:34

juznjak> je napisao/la:Kakvog samo igraca , Villareal dobija za sljedecu sezonu 8-)
Jefferson Antonio Montero?
Ma dzaba im je ako prodaju Borju Vallera,Rossia i Bruna Soriana,a tesko ce ih zadrzati nakon ovake sezone.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 11 mar 2012, 20:43

Adi_Zepce je napisao/la:
juznjak> je napisao/la:Kakvog samo igraca , Villareal dobija za sljedecu sezonu 8-)
Jefferson Antonio Montero?
Ma dzaba im je ako prodaju Borju Vallera,Rossia i Bruna Soriana,a tesko ce ih zadrzati nakon ovake sezone.
Da,Jef Montero . Sta je samo radio sinoc igracima Reala :lol: 8-) .
Vjerovatno ce prodati te igrace koje si nabrojao (mada je rossi izjavio da ce ostati :? ),ali ce zaraditi hrpu love i opet napraviti dobru ekipu .
Uostalom,tako je Villareal funkcionisao u protekloj deceniji . Ne treba ocekivati da se bore za LP,ali sastavit ce oni opasnu ekipu, koja ce se vjerovatno boriti za plasman u Cup Uefa .Imaju Uchea ,koji je na posudbi u Granadi ,jedan fin napadac,tu je i Nicki Bille koji rastura u Elcheu .

Sutra dosta vazna utamica protiv odvratnog Getafea . Trenutno su prvi tim iznad zone ispadanja,Racing je ocekivano ispusio protiv Barcelone,tako da bi u slucaju pobjede, Villareal odmakao na ugodnih 6 bodova. 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 12 mar 2012, 20:35

Vjerujem da je odlicna utakmica pred nama . Pravi derby zacelja ,mada obje ekipe imaju igrace za visi plasman pogotovo tu mislim na Villareal . Getafeu se oporavio Pedro Leon,sto ce svakako predstavljati veliko pojacanje za buduci Dubai .

Geta Moyá;Valera,Cata,Alexis, Mané;Míchel,Lacen;Pedro León,Barrada,Diego Castro; Miku

Villareal Diego López; Angel, Gonzalo, Zapata, J Costa; Bruno, Senna, Cani, Borja; Camuñas y Nilmar
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 13 mar 2012, 11:44

Gori Villareal ne gledah u zivotu !
Bez zelje,bez ikakve zelje,totalno bezvoljno . Nedavno sam negdje procitao,kao nisu primili platu vec tri mjeseca :? pa stoga ne treba cuditi ta bezvoljnost . Ipak radi navijaca(ma kako oni grozni bili) i kluba,trebali su malo vise zapeti . Nesto ovako se moglo ocekivati ,na ljeto su pokusali prodati Nilmara i posto im niko nije htio platiti koliko su trazili, prodali su Cazorlu . Koji je bio mnogo vazniji igrac od Nilmara , tih 20 mil eura od Cazorle ,potrosili su na De Guzmana (8), Zapatu (7) i Camunjasa (3). Po meni oni nisu kvalitet za Villareal .

Prije manje od godinu dana igrali su polufinale Evropa Lige, prije 6-7 sezona u polufinalu LP i Cupu Uefa .
Nije klub ''historico'' kao Betis,Zaragoza ... Ali nebi valjalo da ispadnu .
Nazalost,mislim da je utakmica protiv Reala od presudne vaznosti . Ako izgube ispadaju sigurno . U slucaju pobjede bili bi mentalno dosta jaci za nastavak prvenstva i sigurno da bi se spasili ispadanja .

Uglavnom kako god zavrsi sezona . Ovaj klub ocekuje totalni remont ekipe za nerednu sezonu .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Johny » 13 mar 2012, 13:00

Pa ne znam iskreno meni su oni doveli strasne igrace za male pare.Ipak je De Guzman meni licno igrac koji ima mnogo dobrih osobina medjutim povrede su ga unistile.Zapata je u Udinama bio jedna od tri glavne karike uz Alexisa i Di Natalea.Cazorla je svakako veliki hendikep ali mnogo veci je Rossi zasigurno.
Odlazak Garida ih je dodatno poremetio.U pravu si kada kazes da ekipa igra bezvoljno , vidi se tu razvijen šablon u igri , njihova standardna formacija i igra kratkih pasova ali nigdje trke.Previse zadataka za Senu , Gonzala , Musachia.
Kolko god mislili da nije na njih je svakako uticao i odlazak Capdeville koji je ipak bio reprezentativac dugogodisnji.
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la Harrison » 13 mar 2012, 14:36

Bio jednom jedan Villareal... :(
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Villarreal C.F.

Post Postao/la juznjak> » 18 mar 2012, 16:06

Kako ispusise na glup nacin i to u 91 minuti primiti onakav go :roll: .
Veoma losa utakmica , najpravednije bi bilo da je zavrsilo 0-0 . Jer nijedna ekipa nije imala Bog zna kakve prilike .
Iskreno,mislio sam i nadao se da ce ih Molina izvuci iz go....Ali ocigledno od toga nema nista .
Mislim da Villarealu treba jedan dobar motivator na klupi ,tipa Cola ili Clementea(ne znam zasto ga nisu doveli prije Sportinga)treneri sa jakim karakterom,treneri koji ne hebu imena pa da si Becham ,ako ne dajes 100% od sebe ne gine ti klupa .
Upravo se to desava sa Valerom, Caniem i Nilmarom likovi koji uz Rossia imaju najvece plate.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.