Stéphane Gilli

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la RZ88Adnan » 11 jun 2017, 00:27

Neće Gilli ni u emisiju :D
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Effenberg » 11 jun 2017, 00:36

Ako je cijena naseg vrlo vjerovatnog neodlaska na SP bila ta da se odavno nisam toliko ismijao kao od jutros na svu ovu hajku yebes onda i SP i sve. Ovo je legendarno i nenadyebivo. Hodam danas sam ulicom i hocu da se zagrcnem u sebi od smijeha! :urnebes: :urnebes:

Gilli kralju mozda si dobio otkaz al zelim ti sve najbolje u daljnjoj karijeri. Jbg momak se nalozio a i gdje ne bi u onolikoj kolicini sabanluka i bosnjakluka!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la RZ88Adnan » 11 jun 2017, 00:38

Šta kaže Senad al precizno udara,kaže Meša ja sam precizniji :D upravu je i Effenberg samo se dobro ismijat i hajmo dalje
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Pivopija » 11 jun 2017, 00:41

Vidim da pisete da je dobio otkaz, odakle vam ta informacija jer ja je nigdje nisam procitao?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Effenberg » 11 jun 2017, 00:49

RZ88Adnan je napisao/la:Šta kaže Senad al precizno udara,kaže Meša ja sam precizniji :D upravu je i Effenberg samo se dobro ismijat i hajmo dalje
Ma znam al zapravo je ovo pogresno sto mi radimo. Jbg kod nas se odmah na zayebanciju prebacuje. Ovo je mudro sto su u savezu uradili (ako nije spekulacija samo)da se ogradimo od toga. Rekao sam odmah da njega treba poturiti sad da operemo svoj bosanski (da ne kazem bosnjacki) obraz.

Zapravo jeste takav akt supacki i licemjeran al tako se to radi. Svugdje ima gamadi i po Svabiji i Francuskoj i svi su primitivni na neki nacin kad im prekipi samo se bolje suzdrzavaju i elegantnije zasuskaju svoje ekscese i imaju bolje nacine za dijeljenje konsekvenci.

Dzeku bi ja izdvojio iz ovoga mada mora se i on smiriti. Ali sam ubjedjen da on nije isao prvi da mlati on voli onako dici prst i zaprijetiti i vise verbalno zestoko rjesavati. Nije mu krose i aperkat prva opcija ko bratu Ziliju! :mrgreen:

A koga bi trebalo dobro nalemati je onaj Besic prco. Prvi je kad se kuha a najsitniji. Nikad pameti da dodje. A moze se kofrciti kada je 16 nasih okolo. Ja da sam Dzeko reko bi mu samo jednom ga upozorio i to ovako: Lave slijedeci put ces da biras ili da te ja mlatim ko vola u kupusu ili da te bez protekcije ostavim njima da te razderu ko lavovi antilopu.

Ovo je njesra dobro sto se desilo ako nam pomogne da postavimo svakog na njegovo mjesto. Ako to ne uspijemo onda jbg shvatiti ovo sve ko cirkus i navijati da svako okupljanje bude sto smjesnije i zabavnije s ovakvim stvarima od prethodnog. :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
soccerfan
Postovi: 8778
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la soccerfan » 11 jun 2017, 01:21

Effenberg je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Šta kaže Senad al precizno udara,kaže Meša ja sam precizniji :D upravu je i Effenberg samo se dobro ismijat i hajmo dalje
Ma znam al zapravo je ovo pogresno sto mi radimo. Jbg kod nas se odmah na zayebanciju prebacuje. Ovo je mudro sto su u savezu uradili (ako nije spekulacija samo)da se ogradimo od toga. Rekao sam odmah da njega treba poturiti sad da operemo svoj bosanski (da ne kazem bosnjacki) obraz.

Zapravo jeste takav akt supacki i licemjeran al tako se to radi. Svugdje ima gamadi i po Svabiji i Francuskoj i svi su primitivni na neki nacin kad im prekipi samo se bolje suzdrzavaju i elegantnije zasuskaju svoje ekscese i imaju bolje nacine za dijeljenje konsekvenci.

Dzeku bi ja izdvojio iz ovoga mada mora se i on smiriti. Ali sam ubjedjen da on nije isao prvi da mlati on voli onako dici prst i zaprijetiti i vise verbalno zestoko rjesavati. Nije mu krose i aperkat prva opcija ko bratu Ziliju! :mrgreen:

A koga bi trebalo dobro nalemati je onaj Besic prco. Prvi je kad se kuha a najsitniji. Nikad pameti da dodje. A moze se kofrciti kada je 16 nasih okolo. Ja da sam Dzeko reko bi mu samo jednom ga upozorio i to ovako: Lave slijedeci put ces da biras ili da te ja mlatim ko vola u kupusu ili da te bez protekcije ostavim njima da te razderu ko lavovi antilopu.

Ovo je njesra dobro sto se desilo ako nam pomogne da postavimo svakog na njegovo mjesto. Ako to ne uspijemo onda jbg shvatiti ovo sve ko cirkus i navijati da svako okupljanje bude sto smjesnije i zabavnije s ovakvim stvarima od prethodnog. :D
Ja sam kontam i Bogu dragom hvala pa se Seo bio na tribinama juce.Ovo bi bilo krvoprolice nevidenih razmjera. :wtf: :urnebes: :urnebes:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Cepi1981 » 11 jun 2017, 01:25

Besic hinjski sa ledja to nikada ne odobravam taman da mi je brat rodjeni, sazrio je za degeneka jos od one zvake. Gilli je samo djelovao instinktivno cista samoodbrana...
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21816
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Unofficialpage » 11 jun 2017, 01:26

Sreća u nesreći za Grka, zamisli da je Seo bio umjesto Gillia i da ga je Seo krošeom, pao bi Grk u komu. :urnebes:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Ramsey16 » 11 jun 2017, 01:28

Unofficialpage je napisao/la:Sreća u nesreći za Grka, zamisli da je Seo bio umjesto Gillia i da ga je Seo krošeom, pao bi Grk u komu. :urnebes:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Francuz gospodski unakazio ga ali nista mu nije :mrgreen:

Avatar
soccerfan
Postovi: 8778
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la soccerfan » 11 jun 2017, 01:30

Unofficialpage je napisao/la:Sreća u nesreći za Grka, zamisli da je Seo bio umjesto Gillia i da ga je Seo krošeom, pao bi Grk u komu. :urnebes:
Do svjetskog nebi sebi doso. Majko nila jedva cekam da ga vidim u dresu Arsenala da im samo jednom zaprijeti prstom. I umrijeti onda mogu
:mrgreen: :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Cepi1981 » 11 jun 2017, 01:31

Samo da je bio Spaha do ovoga nebi doslo on kao kapiten i primjer jednog smirenog i stalozenog saburli vodje nebi dozvolio da se ono desi.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
soccerfan
Postovi: 8778
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la soccerfan » 11 jun 2017, 01:37

Cepi1981 je napisao/la:Samo da je bio Spaha do ovoga nebi doslo on kao kapiten i primjer jednog smirenog i stalozenog saburli vodje nebi dozvolio da se ono desi.
Rodila ga majka, na ranu ga priviti
slika
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Cepi1981 » 11 jun 2017, 02:15

soccerfan je napisao/la:
Cepi1981 je napisao/la:Samo da je bio Spaha do ovoga nebi doslo on kao kapiten i primjer jednog smirenog i stalozenog saburli vodje nebi dozvolio da se ono desi.
Rodila ga majka, na ranu ga priviti
slika
Spaha zvani MEHLEM.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la JFH9 » 11 jun 2017, 03:36

Ma Spaha da je bio tu, on bi se prvo nalemo Grka, pa bi onda ko vaktile udario po zastitarima. :D
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Dado » 11 jun 2017, 04:08

Samo se vi zahebajite ali znajuci kakva je UEFA khurva moglo bi nas ovo debelo kostati, mozda cak i eliminacije iz kvalifikacija. A Giliju nek je bog na pomoci

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Cepi1981 » 11 jun 2017, 05:00

Dado je napisao/la:Samo se vi zahebajite ali znajuci kakva je UEFA khurva moglo bi nas ovo debelo kostati, mozda cak i eliminacije iz kvalifikacija. A Giliju nek je bog na pomoci
Svasta je ocek8vati od europsk8h drolja. Uvjek je islo preko nasih ledja sjetite se Spanije i onog maratonskog produzetka dok ne izjednacise, pa onog masakra na marakani, pa penala u Parizu pa ofsajda na SP dakle uvjek na nasu stetu. Mane veze neka nas kazne po djepu manje odma lopinama iz saveza a ako nas diskvalifikuju pa ugovorit cemo par tekmi sa Sjevernom Korejom oni su svakako bili svjetski sampioni haha.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24212
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Derdiyok » 11 jun 2017, 05:29

Koja glupost zivota mi da se na covjeku ovako kola lome. Postupio je kao i svako normalan u samoodbrani, sta je trebao ne kontam? Pustiti da njega Grk mlati mokrim peskirom mozda? Ovakvih primjera milion u svakodnevnom zivotu tako da se i ovaj ne izdvaja.

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
ramiral
Postovi: 6441
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la ramiral » 11 jun 2017, 08:39

U savezu bi bili neviđene gnjide da čovjeku daju otkaz. Ps nećemo dopustiti da nas u našoj kući biju.

Ma nek ga je klepio, dvojkača dobra. :salut:
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la Sissoko » 11 jun 2017, 09:19

Samo budala i naivan ne uzvraca na napad.
Gilli otac svemira :salut:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Stéphane Gilli

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 11 jun 2017, 09:24

Steta sto Spaha i Seo nisu bili na terenu,tuca bi trajala do ujutro,a Grcima bi bod fakat bio krvav,cigani nas ponizavali tamo,sad je trebalo pustiti da nas tuku i u nasoj kuci,da smo takvi i da nas mlati kako ko hoce Bosne ne bi ni bilo.Sto se tice Žilija,ucinio je neszo sto bi 90% ljudi uradili,branio se.Grci se sad ibrete zbog zvizduka ko da nisu gledali utakmicu tamo,go.na ciganska,fuj

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter i 14 gostiju.