Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

EdinjoBos
Postovi: 1413
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 27 maj 2024, 20:21

tu su i dizdarevic, kujrakovic, brkic,...


ReX2
Postovi: 269
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 27 maj 2024, 20:39

:thumbdown:
EdinjoBos je napisao/la:
27 maj 2024, 20:21
tu su i dizdarevic, kujrakovic, brkic,...
Svi vec nastupali za BiH. :mrgreen:

adrenaline323
Postovi: 48
Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la adrenaline323 » 27 maj 2024, 20:42

Kakav je Amar Memic 23 godine krilo igra u ceskoj ove sezone 3 gola i 4 asistencije

EdinjoBos
Postovi: 1413
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 27 maj 2024, 22:11

ReX2 je napisao/la:
27 maj 2024, 20:39
:thumbdown:
EdinjoBos je napisao/la:
27 maj 2024, 20:21
tu su i dizdarevic, kujrakovic, brkic,...
Svi vec nastupali za BiH. :mrgreen:
sad sa jednim dijelom normalnih ljudu u i oko reprezentacije (kao i u21, u19,...) treba ih vratiti

Avatar
Sheyi
Postovi: 12335
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 28 maj 2024, 09:24

Evo ga bosnjacki cetnik nije dobio poziv na Euro, sad kad odjednom iskoci da ima i nas pasos i da voli Bosnu i dobije poziv nas.

Avatar
Beduin
Postovi: 16766
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Beduin » 28 maj 2024, 10:04

Samo zovi, u inat dusmanima. Mi vazda neki ponos furamo, a gubimo na svim frontovima.
Mada Bazdar ce tek nakon Eura poceti dobijati pozive i minutazu ako nastavi se rezvijati kako treba.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MortemHz » 28 maj 2024, 10:33

Baš me čudi što nije dobio poziv za Euro, jako sam iznenađen :mrgreen:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DamirT
Postovi: 15208
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 28 maj 2024, 10:37

Iskreno sam ocekivao da dobije poziv, samo da upise minut, da nas zayebu. A ne bi me cudilo da on zaigra za nas i da fura pricu kako mu je to san itd itd...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

GG3
Postovi: 2838
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la GG3 » 28 maj 2024, 11:31

Mozda kao u ratu napravimo razmjenu zarobljenika
Vukovic za Bazdara
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

retromoos
Postovi: 1025
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la retromoos » 28 maj 2024, 12:12

Dok god Bazdar igra u Srbiji nema nista od Bosne, ako nekad ode iz te drzave prepune fasista onda se moze o tome razgovarati. Vi treba da uzmete u obzir da tamo mozda 90% ljudi podrzava genocid i ubijanja Bosnjaka. Nemojte misliti da je njemu tamo lahko. To su nenormalni pritisci, prijetnje, ucjene.
U Srbiji te kao muslimana prihvate samo ako pijes alkohol, zderes krmetinu, a pozeljno je i da se pocnes krstiti kao Kusturica npr. Pa Harisa Brkica ubili ne znam je li odigrao 2 utakmice za Partizan. Kasnije izjavili da je to bila pljacka, eto bas njega nasli od tolikih igraca. Jos mu je majka bila Srbijanka, a otac Bosnjak. Ljudi mrze Bosnjake masovno, moras biti veci Srbijanac od njih samih da bi opstao i prezivio medju njima. Otkako je Vucic na celu drzave, to su hiljade uvreda, prijetnji, negiranja jezika, negiranja svega bosanskog, zlocina, drzave, SVAKODNEVNO na nekoliko desetina kanala, nacionalnih TV, novina, portala. Mozete samo zamisliti kako je jednom mladom momku odrastati u takvom drustvu i okruzenju.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13705
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la QUARTERBACK » 28 maj 2024, 12:13

zasto ne bi uzeli bazdara ako mozemo, on ce se mozda vec ovo ljeto ili naredno prodati u inostranstvo i treba ga na vrijeme uzeti ako mozemo i ako on zeli normalno.. realno konkurencija na krilnim/napadackim pozicijama mu je smijesna i momak bi vrlo brzo bio prva postava u nasoj repki..
Zadnja izmjena: QUARTERBACK, dana/u 28 maj 2024, 12:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DamirT
Postovi: 15208
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 28 maj 2024, 12:14

retromoos je napisao/la:
28 maj 2024, 12:12
Dok god Bazdar igra u Srbiji nema nista od Bosne, ako nekad ode iz te drzave prepune fasista onda se moze o tome razgovarati. Vi treba da uzmete u obzir da tamo mozda 90% ljudi podrzava genocid i ubijanja Bosnjaka. Nemojte misliti da je njemu tamo lahko. To su nenormalni pritisci, prijetnje, ucjene.
U Srbiji te kao muslimana prihvate samo ako pijes alkohol, zderes krmetinu, a pozeljno je i da se pocnes krstiti kao Kusturica npr. Pa Harisa Brkica ubili ne znam je li odigrao 2 utakmice za Partizan. Kasnije izjavili da je to bila pljacka, eto bas njega nasli od tolikih igraca. Jos mu je majka bila Srbijanka, a otac Bosnjak. Ljudi mrze Bosnjake masovno, moras biti veci Srbijanac od njih samih da bi opstao i prezivio medju njima. Otkako je Vucic na celu drzave, to su hiljade uvreda, prijetnji, negiranja jezika, negiranja svega bosanskog, zlocina, drzave, SVAKODNEVNO na nekoliko desetina kanala, nacionalnih TV, novina, portala. Mozete samo zamisliti kako je jednom mladom momku odrastati u takvom drustvu i okruzenju.
To je to :thumbup:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

retromoos
Postovi: 1025
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la retromoos » 28 maj 2024, 12:15

Pa oni su rehabilitovali Drazu Mihajlovica i mnoge druge zlocince, proglasili ih nevinima i patriotama :lolno:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MortemHz » 28 maj 2024, 13:29

QUARTERBACK je napisao/la:
28 maj 2024, 12:13
zasto ne bi uzeli bazdara ako mozemo, on ce se mozda vec ovo ljeto ili naredno prodati u inostranstvo i treba ga na vrijeme uzeti ako mozemo i ako on zeli normalno.. realno konkurencija na krilnim/napadackim pozicijama mu je smijesna i momak bi vrlo brzo bio prva postava u nasoj repki..
Zavisi od formacije ali ne bi sigurno bio prva postava. Sam je izjavio da ga niko nije zvao odavde i da uopće nema bosansko državljanstvo. Kada se oglasio putem instagrama jasno je izrazio želju da igra za svoju državu Srbiju a objavio je i svoju sliku u dresu istoimene reprezentacije tako da tu priču treba završiti. Ne treba se ponižavati, osobe poput njega, Kovačevića i sličnih ne trebaju nikada igrati za nas.
Treba se boriti za igrače koji će ozbiljno shvatiti reprezentaciju i koji su odavde, barem porijeklom.
Ja sam svjestan da mi nemamo 100 kvalitetnih igrača ali evo Barbarez i Spahić su pozvali skoro sve što su mogli pozvati a da ima bilo kakve veze sa nama.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 506
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la muharemovicdzelo » 28 maj 2024, 15:17

MortemHz je napisao/la:
28 maj 2024, 13:29
Sam je izjavio da ga niko nije zvao odavde i da uopće nema bosansko državljanstvo. Kada se oglasio putem instagrama jasno je izrazio želju da igra za svoju državu Srbiju a objavio je i svoju sliku u dresu istoimene reprezentacije tako da tu priču treba završiti.
Kontaktiran je sigurno. Ono što sam ja čuo, a to je da je morao to napisati i da mu je to nametnuto, a ne da je plod njega i ličnog razmišljanja. Priča sa instagrama se ne uklapa u ono što su oni (porodica mu i on sam) prenijeli direktoru Spahiću.

Moje mišljenje je da će zaigrati u našem dresu ali samo u slučaju da što prije napusti Srbiju i ode u drugi klub.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.


Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13705
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la QUARTERBACK » 28 maj 2024, 15:33

MortemHz je napisao/la:
28 maj 2024, 13:29
QUARTERBACK je napisao/la:
28 maj 2024, 12:13
zasto ne bi uzeli bazdara ako mozemo, on ce se mozda vec ovo ljeto ili naredno prodati u inostranstvo i treba ga na vrijeme uzeti ako mozemo i ako on zeli normalno.. realno konkurencija na krilnim/napadackim pozicijama mu je smijesna i momak bi vrlo brzo bio prva postava u nasoj repki..
Zavisi od formacije ali ne bi sigurno bio prva postava. Sam je izjavio da ga niko nije zvao odavde i da uopće nema bosansko državljanstvo. Kada se oglasio putem instagrama jasno je izrazio želju da igra za svoju državu Srbiju a objavio je i svoju sliku u dresu istoimene reprezentacije tako da tu priču treba završiti. Ne treba se ponižavati, osobe poput njega, Kovačevića i sličnih ne trebaju nikada igrati za nas.
Treba se boriti za igrače koji će ozbiljno shvatiti reprezentaciju i koji su odavde, barem porijeklom.
Ja sam svjestan da mi nemamo 100 kvalitetnih igrača ali evo Barbarez i Spahić su pozvali skoro sve što su mogli pozvati a da ima bilo kakve veze sa nama.
Ja se slazem za ovaj dio za Kovacevica i slicne, ali po meni nije ista situacija jer ovaj decko je musliman srbin i nikad ne mogu biti takvi isti ko anamoni :mrgreen:

rekao sam doduše ako on nema želju da igra za nas onda sve pada u vodu i treba zaboraviti na njega, ali dok se ne istraži postoji li želja da zaigra ne treba ga otpisivati.. pa nećemo se praviti ludi svi znamo da je Kolašinac maltene istog porijekla kao i Baždar i jedina razlika je što je jedan odrastao u Srbiji a drugi u Njemačkoj, mi (mislim na Spahica i Barbareza) trebamo razmišljati korak-dva unaprijed i uzeti momka na našu stranu AKO želi na vrijeme jer će se prodati iz Partizana 100% vrlo brzo..

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 506
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la muharemovicdzelo » 28 maj 2024, 19:16

Karić izgleda potpisuje sa austrijskim Rapidom.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

retromoos
Postovi: 1025
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la retromoos » 28 maj 2024, 19:31

Ja nikad nisam gledao tog Karica. Svabe pisu za njega da je borben i da nije sklon povredama, ostalo sve prdimahovina.



+++ Positiv: Kampfsau. Charakterlich sicher in Ordnung. Nicht verletzungsanfällig.
+++ Negativ: Rumpelfußballer mit wenig Spielverständnis und Technik. Besonders seine Flanken sind " Sahne" - gehen zu 90 % ins Nirvana.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.