25.06.2014. BIH - IRAN

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

BiH - Iran

Pobjeda
70
51%
Neriješeno
17
12%
Poraz
50
36%
 
Ukupno glasova: 137

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la bparena » 25 jun 2014, 20:06

Najvece otkrovenje - MUHAMED BESIC, a i Sunjicu skidam kapu. Kolasinac standardno tenk i pouzdan a ne grrijesit dusu Tino je pokazao da moze sa njima. Sve ove momke pogurat u buducnosti a prvo otjerat kockara koji nam je prokocko Nigeriju i SP - debelo tele mrsko Papeta...
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la terabajt » 25 jun 2014, 20:07

Šunjić i Bešić su zacementirali mjesto u prvom timu, mogu slobodno reći najbolji u zadnje dvije uz begovića naravno.

nolimit
Postovi: 129
Pridružen/a: 10 jun 2014, 22:47
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la nolimit » 25 jun 2014, 20:08

Chapman je napisao/la:Svaka čast za Tinu, vrlo dobra utakmica. :D Sad da li je zbog toga što je ovo bila toliko šansa za prodavanje, ili ipak da pokaže da nešto vrijedi, ne znam, uglavnom meni je bio dobar. :thumbup:

Avdija HAHAHAHAHAHAHHAHAHA popravio mi je raspolozenje definitivno. :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Kolasinac, Besic :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Nije ova utakmica nikakvo mjerilo, časno smo se oprostili, po povratku u Sarajevo se baciti na rješavanje problema u ovoj ekipi, od stručnog štaba do igračkog kadra počistiti sav korov. :bih:
Kakve gluposti mozes ti buraz da se trudis koliko hoces ako neznas ako nisi talenat i ako te amidza ubavio al decko je veliki talent sve zna i svaku tekmu je odlicno odigrao a druga je prics sto smo takav pogan narod da smo ga pljuvali bez razloga cuce se za njega jos za razliku od nekih zna dati strasne lopte

Hattrick123
Postovi: 722
Pridružen/a: 12 feb 2014, 20:42
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la Hattrick123 » 25 jun 2014, 20:09

sta je ovo niko nije napisao "AVDIJA NE ZASLUZUJEMO TE" :lol: :lol:
FORZA MILAN

Neutral
Postovi: 37952
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la Neutral » 25 jun 2014, 20:09

Omerbavarac je napisao/la:Ovaj Iran je u rangu jednog Azerbejdzana ili Armenije.
Losa ekipa je pobijedila katastrofalnu ekipu a na nasu srecu mi smo bili ti malo losiji.
Nekima to ne možeš objasniti. Grupa za poželjeti.

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la NeverGiveUp » 25 jun 2014, 20:09

nolimit je napisao/la:
Chapman je napisao/la:Svaka čast za Tinu, vrlo dobra utakmica. :D Sad da li je zbog toga što je ovo bila toliko šansa za prodavanje, ili ipak da pokaže da nešto vrijedi, ne znam, uglavnom meni je bio dobar. :thumbup:

Avdija HAHAHAHAHAHAHHAHAHA popravio mi je raspolozenje definitivno. :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Kolasinac, Besic :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Nije ova utakmica nikakvo mjerilo, časno smo se oprostili, po povratku u Sarajevo se baciti na rješavanje problema u ovoj ekipi, od stručnog štaba do igračkog kadra počistiti sav korov. :bih:
Kakve gluposti mozes ti buraz da se trudis koliko hoces ako neznas ako nisi talenat i ako te amidza ubavio al decko je veliki talent sve zna i svaku tekmu je odlicno odigrao a druga je prics sto smo takav pogan narod da smo ga pljuvali bez razloga cuce se za njega jos za razliku od nekih zna dati strasne lopte

Jel ti ovo S.Matić sastavljao rečenicu
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 18010
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la akisarajevo92 » 25 jun 2014, 20:11

Neutral je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:Ovaj Iran je u rangu jednog Azerbejdzana ili Armenije.
Losa ekipa je pobijedila katastrofalnu ekipu a na nasu srecu mi smo bili ti malo losiji.
Nekima to ne možeš objasniti. Grupa za poželjeti.
Dobro se taj Azerbejdzan drzao protiv Argentine i prvaka Afrike :crazy:
Don't believe the hype.

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la revan » 25 jun 2014, 20:12

Stvarno ostaje žal zbog Nigerije i Sušićeve promašene taktike. Da je igrao sa Kolašincem tu utakmicu, sad sam siguran da bi pobjedili. Gotovo je sad. Barem smo ostvarili prvu pobjedu na SP-u.

Svaka čast Avdiji. Pokazao nam je svima. Na ovaj način se odgovara na kritike, a ne pljuvanjem i prepirkom sa navijačima. :clap:

TSS, mora se priznati, nije bio uopće loš. Moglo bi tu biti materijala za budućnost. Hadžića nisam ni vidio.

Opet se pokazuje ta naša boljka primanja gola u zadnjim minutama, nešto što nas prati otkad reprezentacija postoji.

Kraj Sušićeve ere. Treba mu zahvaliti na suradnji. Ostat će upisan u historiju kao selektor koji je otišao na SP. Na žalost, zlobom ili nesmotrenošću, stvarno ne znam, bacio je mrlju na sve što je napravio.

Novi selektor mora raditi promjene definitivno. Jedna od njih bi bila i zabrana interneta na pripremama. Igrači moraju biti izolirani od nas navijača. Umjesto što čitaju forume i portale, neka se usredotoče na utakmicu. Tako će najbolje negirati sve negativno napisano. Prepirka i pljuvanje po navijačima, novinarima i sl. samo još više naljuti javnost i situacija postane gora.

Iranski gol možda jeste offside, ali naš definitivno nije. Pjanić je bio u liniji, možda mu je gornji dio tijela bio malo ispred iranskog igrača, ali noge su definitivno u liniji.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

IndependenT
Postovi: 309
Pridružen/a: 30 apr 2011, 00:36
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la IndependenT » 25 jun 2014, 20:13

Dzeko igrac utakmice .. :D

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 25 jun 2014, 20:14

Yebem ti stativu u 93-oj protiv Nigerije AAAAAAAAAAAAA :evil: :evil: :evil: :plac:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la sonik24 » 25 jun 2014, 20:15

I ja sam bio pesimista, ali ovo...
rope11 je napisao/la:Umjesto da se dostojanstveno oprostimo sa SP, gospodin Susic nam je priredio ekipu s kojom nam prijeti debakl.

Ne gleda mi se utakmica. A ovoliko dugo smo cekali na takmicenje... :salut:
Otelo je napisao/la:Bit ce smijeha ovih 90min.

Tino Sven Susic :rol: :rol: :rol:


Pa jel ima goreg imena na svijetu ?
tyler durden je napisao/la:Susic izvodi kornere hahahaha :D

u sredini tri defanzivnna vezna i pjanic :D
FaraonTM je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:Pa, ovdje je ugled tima i drzave u pitanju! Nije isto 0 ili 3 boda, posebno kad se skonta da ih jos nemamo na SP-u... Ali, Pape je davno pokazao sta je njemu prioritet :puke:
Aaaa kako me iznervira sa sastavom yebem li mu kosti :oops:
emir18 je napisao/la:Idemo germanijaaaaaaaa Pape klosaru jedan jesi pitar ali si pogan **** li te Susic i Hadzic u dupe a Ogi sjedi na klupi a momak je za Svrsajevica Ronaldo
Caeruleus je napisao/la:Hahaha, SMS upravo dobio xD joj joj joj. Koja smo mi sramota, europsko dno :oops:

slika
anonymousHD je napisao/la:Naštimana tekma, sve na Iran.
xinxee je napisao/la:A kuruze i sastava,pa tesko nama,vezni red opsta katastrofa xD
dr.van nostrand je napisao/la:Ponovo Dzeko igra, a nemre hodat kuknjava :facepalm:
Omerbavarac je napisao/la:Pa i jedan i drugi sastav su katastrofalni. :wtf:

Susicu, debilu :!:
Dzoni je napisao/la:Odoh do kladje odigrat duplu pobjedu na Iran kvota 12. :oops:
Puuu Pape j3bo ti sebi femili
Belmin6 je napisao/la:Pare na Iran, laganini. :crazy:
slika



JEL VAS STID :tralala: :bih:

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la Tweeds_10 » 25 jun 2014, 20:16

Kakva je igracina Besic. 21 godina i ovako igra, samo zdravlja i nebo je granica. :tokralju:

Tino odican isto.
pi.

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la revan » 25 jun 2014, 20:18

Till je napisao/la:
revan je napisao/la:Iranski gol možda jeste offside, ali naš definitivno nije. Pjanić je bio u liniji, možda mu je gornji dio tijela bio malo ispred iranskog igrača, ali noge su definitivno u liniji.
Oba iz ofsajda! S kojim god dijelom tela smiješ dati gol, a iza linije je, ofsajd! Jedino ako su ruke, onda se ne svira ofsajd, jer njima je zabranjeno igrati! Nisu samo noge bitne - fudbalska abeceda... :kafa:
Rekao sam "možda". Ali gore situacije su se pokazivale kao regularne na ovom prvenstvu.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la Bihac96 » 25 jun 2014, 20:20

jovanmaksimovic je napisao/la:evo uprkos tome sto ne gledam nasu "istorijsku" pobjedu na svjetskom, moram reci i zasto. prvo, odnos pojedinih reprezentativaca prema dresu je sraman i ne zelim da gledam neke igrace da nose dres moje reprezentacije. drugo, ova nam pobjeda ne znaci ama bas nista. ono kobajagi istorijska prva itd... vala okaci macku o rep... istina je da je prije svega susic kriv za odabir igraca i kao takav je trebao podnijeti ostavku poslije ove utakmice, sto se iskreno nadam. trece, ako neki igraci nisu zasluzili igranje zbog pristupa, onda neki to nisu zasluzili zbog kvaliteta i rodbinskih veza. nadam se da ce ti igraci zajedno sa susicem otici zauvijek iz reprezentacije. cetvrto, iako su sudije bile protiv nas u susretu protiv nigerije, ne opravdava cinjenicu da su igraci igrali ko p.i.c.k.e zadnje protiv te reprezentacije. trebali su se ugledati na meksiko koji su osteceni u dvije utakmice i opet su prosli dalje i pobjedili u dvije utakmice. samo cu reci, sramota bh reprezentacije u brazilu!!!
Posto lupas gluposti samo da znas da je jako bitna.Kao prvo nama je historijska i jako bitna iz tog razloga sto je historijska,kao drugo bitna je za rang listu jer se svaka utakmica na Svjetskom boduje 3x,za svaku pobjedu,remi se dobiju pare na Svjetskom mislim da je pobjeda 100hiljada eura,sto nama jako puno znaci jer nam je potreban novac.I sto znaci da je jako bitna pobjeda.
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

Neutral
Postovi: 37952
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la Neutral » 25 jun 2014, 20:20

akisarajevo92 je napisao/la:
Neutral je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:Ovaj Iran je u rangu jednog Azerbejdzana ili Armenije.
Losa ekipa je pobijedila katastrofalnu ekipu a na nasu srecu mi smo bili ti malo losiji.
Nekima to ne možeš objasniti. Grupa za poželjeti.
Dobro se taj Azerbejdzan drzao protiv Argentine i prvaka Afrike :crazy:
To pokazuje više pravu snage i jednih i drugih ;)

Messi šou, Argentinci nisu ništa posebno pokazali do sada, baš kao i Brazil.

Nigerija se patila protiv Irana, a nas dobiše radi taktike trenerskog maga. Iran je jedan od najslabijih timova na prvenstvu, igrački top tri sa zada.

Slavimo pobjedu koja nas šalje kući. Sve trebamo zaboraviti radi pobjede protiv Irana :roll:

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17850
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la Omerbavarac » 25 jun 2014, 20:20

Mene uopste nije stid i jos uvijek stojim pri svojim rijecima da je Susic jedan obicni debilcina.

Da samo igrali sa najjacaim sastavom, ovakvom Iranu bi uvalili najmanje 5 golova.
Pa likovi se nisu sastavili s loptom kako treba, sto me je nevjerovatno iznenadilo s obzirom da znam kako su igrali protiv Argentine i Nigerije.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la DukeOfWellington » 25 jun 2014, 20:20

Pjanić objasnio, čovjek jednostavno ne želi da se zadovolji sitnišem.

Avatar
suhi
Postovi: 3339
Pridružen/a: 22 dec 2013, 12:40
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la suhi » 25 jun 2014, 20:22

E moj pape,kakav potencijal od repke sjeba
Ozil is unique, there is no copy of him – not even a bad one. He is the best number 10 in the world. He makes things very easy for me and for his team-mates with his football vision and the decisions he makes. (c) José Mourinho

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la MaGiCa » 25 jun 2014, 20:22

Dobri su bili vashi momci danas.
Posebno mi je drago shto je tu tekmu na PTCy prenosio exSarajlija Nedeljko Nedjo Kovinjalo. Zanimljivije bi bilo da je sahranu prenosio, ali to mnogo vishe govori o njemu, nego o utakmici koja je bila OK, shtavishe: na nivou ovog prvenstva - iako sam vishe pratio Gauchose.

Kaunas
Postovi: 13410
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 25.06.2014. BIH - IRAN

Post Postao/la Kaunas » 25 jun 2014, 20:23

daje Pjanić izjavu za BHT i kaže: "trudili smo se ali yebi ga, idemo dalje" :lol: :lol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Zaključano

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.