Makar nas je on ispostovao.NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Shvatite da Sarajevo nema dugovanja i ima veci budzet. Postaju kao GNK Dinamo HNL-u.
P.S. Kostic je odbio Partizan.
@Tuzlak
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
Makar nas je on ispostovao.NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Shvatite da Sarajevo nema dugovanja i ima veci budzet. Postaju kao GNK Dinamo HNL-u.
P.S. Kostic je odbio Partizan.
bilo bi dobro da je sigurno i to da on ostajeDoeTz je napisao/la:Makar nas je on ispostovao.NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Shvatite da Sarajevo nema dugovanja i ima veci budzet. Postaju kao GNK Dinamo HNL-u.
P.S. Kostic je odbio Partizan.
tuzlak1987 je napisao/la:O Husrefee sve ti ****!
Baš bi bez njeg im'o ovakvu ekipu i ovakvu igru.tuzlak1987 je napisao/la: O Husrefee sve ti ****!
tuzlak1987 je napisao/la:O Husrefee sve ti ****!
Odbio za platu ko kod nas sto ima, za 500 KM vise eto ga u sutra u Sarajevo.Agamemnon je napisao/la:Kostic je prosle sedmice odbio Sarajevo.
Sramota velika! Azmire sram te moze biti! kuknjava kuknjavawobly92 je napisao/la:Azmire odlazi, gdje'š pustit igrače koje ti plaćaš, kako te nije sramota?!?!
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.