Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosnaSTL » 28 jan 2016, 03:16

Lose yebo te .

Ramirez5
Postovi: 565
Pridružen/a: 24 jul 2012, 04:05
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ramirez5 » 28 jan 2016, 03:26

Mozda malo i previse ocekujmo od Juke u ovom trenuku. Evo recimo Jokic ima skor 1/6, Arthur 0/3, Galinari 7/14, ili cinimi se Farid 4/12. Trebace mu vremena da uđe u formu i naravno da vrati samopouzdanje sa slobodnih bacanja. Bice to ako Bog da dobro.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 28 jan 2016, 03:39

Ramirez5 je napisao/la:Mozda malo i previse ocekujmo od Juke u ovom trenuku. Evo recimo Jokic ima skor 1/6, Arthur 0/3, Galinari 7/14, ili cinimi se Farid 4/12. Trebace mu vremena da uđe u formu i naravno da vrati samopouzdanje sa slobodnih bacanja. Bice to ako Bog da dobro.
Ma hoce ako Bog da, samo je ovo vrlo, vrlo lose (iako sam ga ja pravdao sve do sada) sto prikazuje u zadnja 2 meca (pogotovo), ono polaganje za 2+1 je trebao dati, pa masi oba slobodna. Onda masa iz ne tako teske pozicije za 2 i pravi 2 bezvezna faula. Nekako mi skroz djeluje nonsalantno, hoda po terenu kao glumac, kao da nije 100% fokusiran na igru, vec na nesto drugo. Spusti malo Juka glavu, ohladi se i shvati da (trenutno) nisi zvijezda i igracina koju si ti haman u svojoj glavi zamislio, inace moze otici krivim putem. Steta da ovakav potencijal (u svakom smislu) ostane samo na rijeci, zaista steta. Popricajte Vi @Ramirez5 s njim, ako mozete u ovom trenutku na neki nacin, siguran sam da mu mozete dati itekako korisnih savjeta.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosnaSTL » 28 jan 2016, 03:51

Nakon dva losa meca pricas o HODAC PO TERENU?Covjek je bio van stroja 6 MJESECI I vratio se pa ga opet nije bilo nekoliko tekmi.Pokusava da se vrati u formu ,nije ni on sa druge planete .Nije superman ipak je smao covjek od krvi I mesa .

Ramirez5
Postovi: 565
Pridružen/a: 24 jul 2012, 04:05
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ramirez5 » 28 jan 2016, 03:58

Slazem se da moze i treba biti u puno boljem izdanju. Ne opravdava ni to da je koliko sam uspio upratiti obicno na terenu bio sa drugom postavom. Naravno nije to nikakvo opravdanje, ali gledam statistiku Jokica koji bi trebao biti u formi 19,00 min 3 pt, 1/6 i 3 izgubljene lopte. Kobe24, što se tiče savjeta ja se tu ne štedim, ali ne stičem dojam da sam nešto učinkovit. Naravno to me ne oslobađa obaveze da i dalje nastavim.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 28 jan 2016, 03:59

BosnaSTL je napisao/la:Nakon dva losa meca pricas o HODAC PO TERENU?Covjek je bio van stroja 6 MJESECI I vratio se pa ga opet nije bilo nekoliko tekmi.Pokusava da se vrati u formu ,nije ni on sa druge planete .Nije superman ipak je smao covjek od krvi I mesa .
Covjece, de se prvo vrati i procitaj moje komentare o Juki, jer sam izrazito subjektivan kada je on u pitanju. Nijednom rijecju nisam htio reci nesto lose, vec naprotiv. Znam da moze i mora bolje i razumijem cijelu situaciju kroz koju je prosao, ali ovo u zadnjih nekoliko meceva nije dobro, koliko god se mi trudili opravdavati ga. Meni djeluje da nije 100% fokusiran, kao da na momente odluta s parketa, u zavrsnicama mora bolje reagovati. Ne znam zasto uopste odgovaram na post nekome ko u jednoj utakmici 3x promijeni misljenje. Citaj malo vise i ne pali se molim te, imaj svoje misljenje i mijenjaj ga 30x ako hoces, ali isto tako postuj misljenje drugih.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 28 jan 2016, 04:07

Ramirez5 je napisao/la:Slazem se da moze i treba biti u puno boljem izdanju. Ne opravdava ni to da je koliko sam uspio upratiti obicno na terenu bio sa drugom postavom. Naravno nije to nikakvo opravdanje, ali gledam statistiku Jokica koji bi trebao biti u formi 19,00 min 3 pt, 1/6 i 3 izgubljene lopte. Kobe24, što se tiče savjeta ja se tu ne štedim, ali ne stičem dojam da sam nešto učinkovit. Naravno to me ne oslobađa obaveze da i dalje nastavim.
Kada neko, kome je Jukin uspjeh vazan odmah posle uspjeha rodjenog djeteta (ako ne i u tom rangu) kaze nesto ovako, nema se tu sta vise dodati. Samo iz jednog razloga - svi smo svjesni sta moze (citaj, moze puno toga) i tu se zavrsava sva prica. Aferim i budite mi poselamljeni.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosnaSTL » 28 jan 2016, 04:09

kobe24 je napisao/la:
BosnaSTL je napisao/la:Nakon dva losa meca pricas o HODAC PO TERENU?Covjek je bio van stroja 6 MJESECI I vratio se pa ga opet nije bilo nekoliko tekmi.Pokusava da se vrati u formu ,nije ni on sa druge planete .Nije superman ipak je smao covjek od krvi I mesa .
Covjece, de se prvo vrati i procitaj moje komentare o Juki, jer sam izrazito subjektivan kada je on u pitanju. Nijednom rijecju nisam htio reci nesto lose, vec naprotiv. Znam da moze i mora bolje i razumijem cijelu situaciju kroz koju je prosao, ali ovo u zadnjih nekoliko meceva nije dobro, koliko god se mi trudili opravdavati ga. Meni djeluje da nije 100% fokusiran, kao da na momente odluta s parketa, u zavrsnicama mora bolje reagovati. Ne znam zasto uopste odgovaram na post nekome ko u jednoj utakmici 3x promijeni misljenje. Citaj malo vise i ne pali se molim te, imaj svoje misljenje i mijenjaj ga 30x ako hoces, ali isto tako postuj misljenje drugih.
Tesko je vrratiti formu u sred sezone jer nema dovoljno treninga .Veliki je on covjek treba ono pokrenuti .Zadnjih nekoliko tekmi izgleda tromo al bice bolje ako bog da .

Ramirez5
Postovi: 565
Pridružen/a: 24 jul 2012, 04:05
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ramirez5 » 28 jan 2016, 04:14

Evo poslije utakmice gledam statistiku cijelog tima i mislim da su oni generalno kao tim u ovom trenutku prilicno raštimani. Igraci kao Foye ima 2/10 ili Muday 4/10 i tako redom. Za Juku vjerujem da ce popraviti samopouzdanje sa slobodnih i biti u onoj staroj formi kada je igrao za U20 kada je cini mi se protiv Belgije imao 16/18 ili 18/20 sa slobodnih bacanja sto je u konacnici i presudilo pobjednika. Znajuci koliko Juka radi ja sam ubijeđen da će uz Božiju pomoć sve doći na svoje mjesto.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8126
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 28 jan 2016, 07:09

Ma ljudi bice ovo dobro ne brinite se
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
guillermo
Postovi: 2314
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la guillermo » 28 jan 2016, 10:48

Tesko ce ove sezone Juka vratiti formu i samopouzdanje.Bitno je da do kraja sezone ne bude nikakvih povreda,kako bi zdrav i odmoran max radio tokom ljeta i pripremao za sljedecu sezonu gdje bi odradio kamp i predsezonu.Onda slijedi dominacija abd :salut:

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Omark » 28 jan 2016, 14:56

Potencijala ima dovoljno, samo još treba raditi na sebi da bi se to sve uklopilo.
Dobra odbrana je tu, ali kod njega su najveći problem lične greške i promašeni ziceri.
Na tome mora raditi i da proširi repertoar u napadu.
Bit će to dobro.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AlphonseKauders » 28 jan 2016, 20:13

Upitni večeras Jokić (ovaj bi i mogao zaigrati), Arthur i onaj Francuz Lauvragne (valjda se ovako piše). Jedini zdravi visoki igrači Juka i Farried, pa bi možda (ako ovi svi ne budu igrali) mogao dogurati do 20-ak minuta večeras:)

canjeg
Postovi: 22
Pridružen/a: 19 feb 2015, 18:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la canjeg » 29 jan 2016, 01:03

Imal ko link za android ?

Avatar
Anatomija
Postovi: 296
Pridružen/a: 08 okt 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Anatomija » 29 jan 2016, 01:39

Ofanzivno jako tanak, mora dosta na tome raditi. :bih:
Ako vam ide suviše lahko - pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo.

Carpe diem!

Avatar
rudy91
Postovi: 1393
Pridružen/a: 04 avg 2014, 20:32
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la rudy91 » 29 jan 2016, 01:48

4 poena,3reb za sad,odbrana vrhunska kao sto se i ocekuje

Avatar
rudy91
Postovi: 1393
Pridružen/a: 04 avg 2014, 20:32
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la rudy91 » 29 jan 2016, 01:57

Anatomija je napisao/la:Ofanzivno jako tanak, mora dosta na tome raditi. :bih:
ma bitno je da ima mekanu ruku,odlican passer ,samo malo manje floutere da baca i vise u postu da se pozicionira,mid range takođe ima,samo sabura i ljeto da iskoristi hairli

RealnoGledano
Postovi: 877
Pridružen/a: 28 apr 2014, 02:47
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la RealnoGledano » 29 jan 2016, 01:59

Anatomija je napisao/la:Ofanzivno jako tanak, mora dosta na tome raditi. :bih:
to svi vidimo al ajdemo se zasad fokusirat na pozitivne stvari...bar dok ne udje u formu
a onda ga mozemo kritikovat kad podbaci
nema smisla govorit o nekom ucinku u napadu ako se uzme u obzir koliko je bio odsusat van terena

Torres_9
Postovi: 13494
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Torres_9 » 29 jan 2016, 02:39

samo me zanima kad ce probati jokica i nurkica zajedno

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sajo10 » 29 jan 2016, 02:54

Dobar Juka u trecem periodu.

6 pts, 5 reb & 2 ast.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.