Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Marsal
Postovi: 22803
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 13 avg 2018, 11:03

Da smo bogdom prodali Ramzesa i uzeli N'Zonzija.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Brokula
Postovi: 31383
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 13 avg 2018, 11:06

Ne znam, po onom što Emery traže Xhaka i Ramsey su na suprotnom kraju spektra.

Onaj malac definitivno je zaslužio i start na sljedećoj utakmici, a Torerira je u pola sata pokazao i Xhaki i Ramseyu kako se igra disciplinovano i odgovorno na svojoj poziciji, plus nije nimalo loš u distribuciji prema naprijed.

Samo se nadam da će Emery na početku sasjeći neodgovnorst i nediscplinu i klupirati uhljebe koji su navikli na sigurnih 90 minuta bez obzira na sve
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 499
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Anonjimus » 13 avg 2018, 11:14

Brokula je napisao/la: Samo se nadam da će Emery na početku sasjeći neodgovnorst i nediscplinu i klupirati uhljebe koji su navikli na sigurnih 90 minuta bez obzira na sve
Pod ovim misliš na Ozila i Ramsey i Cech i tako te koji odavno igraju kao "veliki" igrači a ništa ne dokazuju da bi to i ustvarnosti bili
I am coming

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramiy » 13 avg 2018, 11:28

Treba Nelsona forsirati i Cupavog

Najgore mi je kad pomislim da smo iwobiju i xhaki produzili ugovor te da cemo i Ramseyu vjerovatno a i da Ozil ima 350k sedmicno a ne znamo ni prodati igraca a pitanje kad cemo se rijesiti xhake mustafija iwobija itd

Emery je najmanji sad problem samo nek forsira disciplinovane igrace a ove debile nek klupira
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 499
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Anonjimus » 13 avg 2018, 11:29

Ja kad vidim Iwobi-a meni se utakmica odma ne gleda. Taj lik je meni panj nad panjevima, ja ne znam stvarno šta njega drži, ko, u Arsenalu.
I am coming

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramiy » 13 avg 2018, 11:40

Ja kad vidim Iwobi-a dodje mi da praljakovacu popijem.
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 499
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Anonjimus » 13 avg 2018, 11:46

https://www.premierleague.com/players/4 ... wobi/stats

Eto gledaj ovo, ne znaš il bi se smijao ili plakao :facepalm:
I am coming

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Osim13 » 13 avg 2018, 12:00

Joj kad anel vidi ovo
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 13 avg 2018, 12:57

Najjaci su mi ovi uhljebi ala Ramsey, odigrao jednu top sezonu i od tada ili stagnira ili tone i mi ga jos drzimo i jos mu ugovor dajemo i taj panj ce uzeti 200k funti, platu jednog Kanea, nije on meni los igrac pogotovo kad je u formi ali ne vrijedi te pare i onda ce neko ovdje reci Arsenal nema love. Bacite oko na godisnje plate igraca Arsenala pa onda recite da nema love, svaki igrac ima 100% vecu platu od njegove stvarne vrijednosti...

Citam da Jack Wheelchair kmeci sto je voajer otjeran, kaze taman trebao da produzi ugovor sa boljom platom i Wengera otjerase :lol: :lol: sok i nevjerica :rol: a taman je kontao jos pet godina da uzinma preko 100k funti sedmicno za leanje u bolnici ili prosjecne partije bez ucinka. Klasican primjer uhljeba onog propalog talenta kojem danas sa 26 godina najbolja sezona u karijeri je ona kad je imao 18 :lol: :lol: Od 19e godine lik nije ni stagnirao vec samo nazadovao a plata mu samo rasla. I kazu nemamo love ovaj uhljeb je imao 100k funti nije ni bio u prvih 11 vecinom

Avatar
Rosicky
Postovi: 8433
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 13 avg 2018, 13:27

japa je napisao/la:citam da Jack Wheelchair kmeci sto je voajer otjeran, kaze taman trebao da produzi ugovor sa boljom platom i Wengera otjerase :lol: :lol: sok i nevjerica :rol: a taman je kontao jos pet godina da uzinma preko 100k funti sedmicno za leanje u bolnici ili prosjecne partije bez ucinka. Klasican primjer uhljeba onog propalog talenta kojem danas sa 26 godina najbolja sezona u karijeri je ona kad je imao 18 :lol: :lol: Od 19e godine lik nije ni stagnirao vec samo nazadovao a plata mu samo rasla. I kazu nemamo love ovaj uhljeb je imao 100k funti nije ni bio u prvih 11 vecinom


Arsenal ima poremecen odnos sto se plata tice..imaju neke pragove u odnosu na staž i hg i nema sta ne..msm tako je kierran gibbs imao 80k zadnju sezonu a lik je iz sezone u sezonu bio karinas ali eto tu je domaći.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 13 avg 2018, 13:59

Super samo ne kontam odakle kuknjava za lovom kad klub doslovno baca pare na takve igrace, eto nema vise Wheelchaira ali zato je tu sada Iwobi.. kazu potrosili smo malo za prelazni rok, jeste ali smo zato u januaru skrsili 65 miliona eura za Aubameyanga a sest mjeseci ranije 55 na Lacazeta. Skrsii 120 miliona za jednu poziciju i kazu nema love. Za te pare smo mogli dovesti napadaca za 80 miliona i neko dobro krilo a ostaviti Girouda da bude rezerva gdje moze biti od koristi. Ovaj klub itekako ima pare samo sto ih ovaj klub baca na polovnjake.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 499
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Anonjimus » 13 avg 2018, 15:35

japa je napisao/la:Skrsii 120 miliona za jednu poziciju i kazu nema love.
Imamo mi love, samo što imamo glupe ljude u klubu ;) Ili previše pohlepne ;) :kafa:
I am coming

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 13 avg 2018, 15:41

Doveli lika iz Dortmunda da vedri i oblaci transferima i fol dovodi klase, a taj lik je poznat uglavnom sto je u sistem Dortmunda dovodio igrace koji su tamo izgledali dobro a kad su otisli u druge ekipe u jacim ligama postali teski flopovi jer realno nisu bili kvalitet vec posto su to uglavnom bili ofanzivci sistem igre Dortmunda ih je cinio boljim nego sto jesu pumpale se statistike a ustvari su prosjecni igraci. Pa eto ne morate biti genije smao pogledajte primjer Batchuajia igraca koji je obicno drvo u Chelseau otisao je tamo i izdominirao polusezonu kao da je Drogba iz najboljih dana. DA kojim slucajme nije igrao u Chelseau vec da je bio u Dortmundu nama bi tog Bacuaija ovaj genije doveo za 70 miliona :rol:

Avatar
Anonjimus
Postovi: 499
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Anonjimus » 13 avg 2018, 15:46

Sve to je tako, al mi smo samo klub koji gleda kolik će u + biti. Uopšte zadnjih 10 godina im nisu bitni rezultati a ni navijači. Navijači jesu jer plaćaju najveće cijene svega, od dresova, karti... To je politika kluba koja će nas dovesti na nivo Evertona vrlo brzo ;)
Zadnja izmjena: Anonjimus, dana/u 13 avg 2018, 17:06, ukupno mijenjano 1 put.
I am coming

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13664
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 13 avg 2018, 17:02

pa hocel polako ili vrlo brzo :lol:

Profesor
Postovi: 4274
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Profesor » 13 avg 2018, 18:18

Prvi korak ka napredku je izbacivanje sipcarca iz pocetnih 11, za pocetak.

Avatar
anell
Postovi: 21099
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 13 avg 2018, 21:13

Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
AA23
Postovi: 16155
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 13 avg 2018, 21:28

anell je napisao/la:Sve je čovjek objasnio

https://player.arsenal.com/video/final- ... first-game

Ma upravo ovo.

Prva utakmica u sezoni, a jedna od najgorih za početi, protiv likova koji su izdominirali EPL prošle godine i ne misle posustajati.

Napad nam ne štima, naravno jer se vidjelo da je bar jedan igrač višak u ekipi (Ramsey, Mikitarijan), svako od njih treba loptu osim možda Aube (misleći dok pravimo napad), Ozil, Ramsey, Mikitarijan.. previše igrača koji ne mogu sami napraviti neki solo prodor i otvoriti rupu u Cityevoj odbrani, je isto kao da igramo bez pravog krila, što i jeste slučaj. Naveo sam primjer, kako bi jedan Wilfried Zaha na meču protiv Citya bio veoma dobar, pa i Reiss Nelson bi bio bolja opcija nego Ramsey i Mikitarijan zajedno.

Guendouzi je fantastičan igrač, toliko od njega imaš aktivnosti i ideja da ja prosto ne mogu da vjerujem da je dečko nadjebao Elnenija i Xhaku za samo par utakmica predsezone, za njih je izmislio pas prema naprijed i tranziciju da lopta brže ide po terenu - nadam se da će biti član prve postave ubrzo.

Torreira je pitbull, mali će da grize tek tako, a ima finu viziju, uposlio je Lihštajnera fenomenalno, poslije Aubu (ofsajd) gdje je lopta bila fantastična - ovo je drugi igrač koji je već nadjebao Xhakine, Elnenijeve i ostale qrceve koji ne znaju lopte proturiti poštenski.

Lihštajner je tip igrača koji fali Arsenalu nevjerovatno, taj frajer ne yebe živu silu, nije idiot kao Jack Wilshere da nešto nagoni i izmišlja, već kad se počneš yebavati sa njim, znaš da si ga nayebao jer frajer djeluje baš ono drsko, bezobrazno - da dodam još da je bio stvarno solidan i da je za Hektora izmislio bekovsku poziciju.

Sokratis je bio isto okej, sa obzirom da City ima najjači presing u ligi, nije griješio (1 pas možda), ali i to kada Xhaka ukopa ili ga nema da uzme loptu od štopera prema dalje. Nadam se da će biti mnogo bolje pojačanje nego što se od njega očekuje.



Sve u svemu, mislim da su Emeryeva pojačanja bila mnogo bolja od ove " Wengerove " ekipe, uostalom oni nisu podbacili, nego stara Wengerova klapa.

P.S.

Lacazettea je grijeh staviti na klupu, jedini napadač u ekipi sa kojim možeš neku akciju odigrati, Auba je previše mekan i ne vidi se na terenu prilikom kreiranja akcija, a od Lacazettea uvijek imaš neku loptu, prijem, otvaranje prostora ako su ostali na svojim mjestima.

Avatar
VGS
Postovi: 8873
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 13 avg 2018, 22:15

Genduziju je tek 19 godina, prva velika utakmica tako da mu ne bih zamjerio mnogo za neke greske koje je imao, pruzio je vise pozitivnog nego loseg. Uglavnom radije cu gledati njega u sredini sa Toreirom nego onog proljeva Xhaku.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 499
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Anonjimus » 14 avg 2018, 01:30

Imamo pravo kritikovati upravu al još nemamo pravo kritikovati Emery-a jer je to prva utakmica a i protiv City-a realno niko nije očekivao pobijedu. Bar ne s Iwobi-jem i Xhakom. Treba bar par tekmi da se to vidi valja li to išta ;)
I am coming

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.