Premijer liga BiH 2008/09

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

CB_nicaZe
Postovi: 45
Pridružen/a: 04 maj 2009, 23:39
Lokacija: C Blok
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la CB_nicaZe » 31 maj 2009, 00:51

Fantom78 je napisao/la:
$ je napisao/la:Eto i nas u PL...RUDAR SAMPION!!!
SAMO NAPRJED !
ma necete se dugo zadrzat ;)

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Приједорчанин » 31 maj 2009, 01:04

CB_nicaZe je napisao/la:
Fantom78 je napisao/la:
$ je napisao/la:Eto i nas u PL...RUDAR SAMPION!!!
SAMO NAPRJED !
ma necete se dugo zadrzat ;)
Znam ali da se i mi malo radujemo... 8-) 8-)
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 31 maj 2009, 01:42

ma dobro je ovo ispalo ove godine..rijesili smo se Posusja(kao da na mjesec idem a ne u grad u istoj drzavi) i nazalost Orasja(odose nam bodovi u drugu ligu),dakle oba kluba bez aktivnih navijackih grupa,ulaze Olimpik koje je stvorio neke navijace,izgleda otpad Sjevera,ali bolje nista nego nista i Prijedor,a izgleda i oni imaju neke navijace,koliko znam..2 grupe vise dosta..naravno ukoliko mi ne istupimo iz lige :mrgreen: :P
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la insider » 31 maj 2009, 02:07

Mislim da Posušje nije zaslužilo ispadanje iz lige, igraju baš pošteno i jako lijepo, ma koliko god ih drugi mrzili. Posušje je sigurno ispred Modriče, Travnika...

Orašja mi je na početku bilo pomalo žao, no čitjaući izjave Šenera Bajramovića i nekih ljudi u Orašju, gdje okrivljuju Zvijezdu i Gradačac za njihovo ispadanje, zamrzio sam ih. Pa mislim, koliki idiot moraš biti da kažeš kako ti je za ispadanje najviše kriv klub koji ti nije htio dati bodove. Pitam se, da svi igraju kao Zvijezda i Čelik (slučaj Orašje) gdje bi nam fudbal bio, dali bismo sa strepnjom dočekivali prva pretkola evropskih natjecanja?

iZ "grada sa Save" čvrsto izjavljuju da Zvijezda i Modriča više neće imati nikakve odnose sa "labudovima", neće moći igrati prijateljske utakmice sa njima, te neće za vrijeme zime koristiti njihovu umjetnu travu. A to kao Zvijezda ne može naći protivnika za prijateljske mečeve, ili možda nema uslove da trenira?!

Također, da okončam onu dilemu oko "korištenja njihova stadiona". Naime, Zvijezda je tamo igrala dva kola (Borac i Leotar) i na obje utakmice, vjerovali ili ne, gradačačka publika je popunila tribine stadona "Goal" koje su vječno bile prazne, a svaka marka od ulaznica išla je njima, Orašju. Da ne govorim sada ono što su naši ljudi pojeli i popili itd...Dakle, oni su tu u "plusu", nisu nam ga džaba iznajmili.

Uostalom, sve je uredu, naredne sezone jedva čekam da vidim Rudar iz Prijedora i Olimpik, bit će to, sigurno, prava osvježenja za ovu ligu. Zvijezda će, uvjeren je i Upravni odbor, naredne sezone boriti se za jedno od mjesta koje vodi u Evropu.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: 30 kolo Premijer Lige BIH

Post Postao/la insider » 31 maj 2009, 02:23

Pa dobro, imaju ljudi u timu nekoliko Inzaghija :mrgreen: :mrgreen:
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Eagles » 31 maj 2009, 02:26

Ma **** labudove,nego zna li netko šta je sa Posušjem,ja sam načuo da se neće ni prijavljivati za prvu ligu federacije :? :cry:

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la insider » 31 maj 2009, 02:30

Eagles je napisao/la:Ma ****š labudove,nego zna li netko šta je sa Posušjem,ja sam načuo da se neće ni prijavljivati za prvu ligu federacije :? :cry:
Isti scenarij napravili su do sada mnogi timovi u BiH, Travnik, Žepče itd... No, sve na kraju bude kao da se ništa nije ni desilo, nastave s takmičenjem, ali će jednom neko odustati za sva vremena, jer, ruku na srce, to je jedino rješenje da se nešto sredi u ovoj ligi.

Ili pošteno, ili nikako!
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Marin » 31 maj 2009, 10:43

Posušje je igrački (i pogotovo infrasrukturno ) zadnjih godina u gornjoj polovici premijer lige. Problem je što je Posušje mali grad i teško može podnijeti teret igranja u najvišem rangu. Nije da oni nemaju nikakvih sponzora, imaju,a mogu i puno više ali i njih **** politika (slično Slobodi). I kod njih se izbori djelomično dobivaju preko NK i KK Posušja,a oboje je ove godine ispalo iz lige, nažalost. Ne bih volio da se raspadnu skroz jer nisu to zaslužili.

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Приједорчанин » 31 maj 2009, 11:00

Da,imamo navijace i bicemo pravo osvjezenje!Kako fudbalsko tako i navijacko!Prijedorski navijaci su davno bili "Alkohol bojs"!I tako cemo se zvati od pocetka sledece sezone!Molio bih da razglasite malo o ovom jer svi misle da su navijaci u PRIJEDORU "legionari"! Ti"legionari ne postoje!
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
Fantom78
Postovi: 93
Pridružen/a: 10 maj 2009, 13:05
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Fantom78 » 31 maj 2009, 11:41

$ je napisao/la:Da,imamo navijace i bicemo pravo osvjezenje!Kako fudbalsko tako i navijacko!Prijedorski navijaci su davno bili "Alkohol bojs"!I tako cemo se zvati od pocetka sledece sezone!Molio bih da razglasite malo o ovom jer svi misle da su navijaci u PRIJEDORU "legionari"! Ti"legionari ne postoje!
imateli ikakve slike, da vidim te navijace :)
Meni Đurđa ukrest ne more moje baklje, dimne i topovske. Za unit triba imat tehniku, palit cemo Pirotehniku.

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Приједорчанин » 31 maj 2009, 11:43

Fantom78 je napisao/la:
$ je napisao/la:Da,imamo navijace i bicemo pravo osvjezenje!Kako fudbalsko tako i navijacko!Prijedorski navijaci su davno bili "Alkohol bojs"!I tako cemo se zvati od pocetka sledece sezone!Molio bih da razglasite malo o ovom jer svi misle da su navijaci u PRIJEDORU "legionari"! Ti"legionari ne postoje!
imateli ikakve slike, da vidim te navijace :)
Ima slika pun ****...neda mi se stavljati :D :D
Stavicu poslje... 8-)
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61930
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Virtu4l » 31 maj 2009, 12:28

Dobrodošlica novom članu Premier lige iz Prijedora.

Ovo oko Orašja je smiješno, nadam se da se nikada neće vratiti u elitno takmičenje. Svaka čast Zvijezdi iz Gradačca na poštenoj igri, jer i pored dobrih odnosa sa Orašjem, nisu im prepustili pobjedu. Mali dokaz da sve ovo ide prema naprijed.

Uostalom kada bih morao birati između Posušja, Orašja i Veleža, nema nikakve dileme koga bih izabrao, a siguran sam da bi isto izabralo 80% ljudi koji ovo čitaju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

carina
Postovi: 976
Pridružen/a: 07 maj 2009, 19:50
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la carina » 31 maj 2009, 13:16

$ je napisao/la:Eto i nas u PL...RUDAR SAMPION!!!
Dobrodošli. Nego, reci ti nama kakav je stadion, kako je igrati u Prijedoru? Jer, ako ste imalo slični sa gostoprimstvom kao Krajina, ona što smo s njima igrala u Federalnoj, crno nam se piše....

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Приједорчанин » 31 maj 2009, 15:01

carina je napisao/la:
$ je napisao/la:Eto i nas u PL...RUDAR SAMPION!!!
Dobrodošli. Nego, reci ti nama kakav je stadion, kako je igrati u Prijedoru? Jer, ako ste imalo slični sa gostoprimstvom kao Krajina, ona što smo s njima igrala u Federalnoj, crno nam se piše....
Stadion je GROZAN!!!Ali bice velika borba za ulazak RUDARA u PL!Nacelnik govori da ce se stadion praviti vec 8 godina,a nista!Medjutim nijedna ekipa se nije zalila na stadion.Trava je solidna,ali vanjski izgled... :cry: :cry: :cry: Neki su dolazili iz PL za stadion i kako sam ja cuo,rekli da se Istocna tribina treba da ima baar 3 reda stolica i da ostale tribine trebaju biti pokrivene i naravno stolice....pa bukvalno treba novi stadion!!!

Evo malo idejni slika kakav bi stadion trebao da bude:

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Ali zar misliti da se od neceg ovakvog moze napraviti ovo GORE!

slika
slika
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la insider » 31 maj 2009, 15:28

Stadion Vam je, realno, katastrofa. Mislim, takav stadion je kod 80% bh. klubova, i to je formalnost kod nas. Volio bih da grad Prijedor posjeduje jedan stadion kakav je predstavljen na ovim slikama makete, no iskreno, teško je očekivati, ovaj stadion je iznad Koševa, Grbavice, pa možda i Bilinog Polja, kao takav bi bio jedan od boljih u regionu. Evo i kod nas (NK Zvijezda) stadion je do prije dvije godine bio samo na maketi, sada je zaista pravi fudbalski hram, još se na istom radi svakodnevno, puno se ulaže u njega. Volio bih kada bi svaki klub kod nas imao takve stadione, i svaki novi stadion koji se izgradi u našoj državi, daje mi za pravo da se nadam boljim danima bh. fudbala.

Želim Vam iskrene čestitke povodom ulaska, i dobrodošlicu u Premijer Ligu BiH, velika je razlika između ovog ranga i onog gdje ste igrali do sada, odnosno Prve Lige RS.

Možeš li nam nešto napisati o klubu, malo o igračima, odnosno ko sve čini Vaš igrački kadar itd...

Lijep pozdrav iz Gradačca.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Приједорчанин » 31 maj 2009, 16:37

Rudar 17 meseci bez poraza u ligi
osadašnji tok sezone u Republici Srpskoj i BiH obeležili su fudbaleri Rudar Prijedora, koji su jedina ekipa na ovim prostorima koja nije izgubila utakmicu u šampionatu i drže rekord po trajanju nepobedivosti u ligama RS i Bosne i Hercegovine. Poslednji prvenstveni poraz prvoligaš iz grada na Sani upisao je kao drugoligaš 11. novembra 2007. godine kada je izgubio utakmicu protiv Vrbasa u Banjaluci (0:1).Od tad pa do danas pred fudbalerima trenera Nestorovića padale su mnoge moćne ekipe. Rudar je iz dana u dan bio sve jači i danas je došao na prag velikog uspeha - osvajanja titule šampiona Republike Srpske i plasmana u Premijer ligu BiH.

Atmosfera u klubi je FAN-TAS-TI-CNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igracki kadar cine:Aleksandar Novakovic,Goran Kotaran,Slobodan Dobrijevic,Dragoslav Stakic,Borislav Muzgonja,Igor Golic,Arnes Brkic,Nedzad Zeric,Sasa Kovacevic,Bojan Kecman,Sasa Stijepic!

Zanimljivo je da je Rudar prije dvije godine igrao 2.Ligu RS!Znaci,iz druge u prvu,iz prve u PL!

Najbolji strijelac Rudara,ujedno i Prve Lige RS-a je Sasa Stijepic,koji je isao u probu u slovenski Rudar!
Dragoslav Stakic,stup odbrane je prije nekoliko godina isao u probu u Wolsburg!
Ali nista nebi uspjeli bez legende-Trenera-DARKO NESTOROVIC!!!On je jedno vrijeme bio trener CELIKA iz ZENICE!


Klub je osnovan 1928.godina kao RUDAR LJUBIJA!Sa stadiona u LJUBIJI preselio se u PRIJEDOR,i tada postao "RUDAR PRIJEDOR"PRIJEDOR!
Nisu imali mnogo uspjeha,ali pamti se jedna godina kada se u PRIJEDORU igralo 1/2 finale kupa JUGOSLAVIJE!
Rudar je igrao sa Vojvodinom i nazalost izgubio!
U drugom 1/2 finalu igrali su Zvezda-Partizan.

HVALA SVIMA NA CESTITKAMA!!!!
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la High » 31 maj 2009, 16:52

$ je napisao/la:Rudar 17 meseci bez poraza u ligi
osadašnji tok sezone u Republici Srpskoj i BiH obeležili su fudbaleri Rudar Prijedora, koji su jedina ekipa na ovim prostorima koja nije izgubila utakmicu u šampionatu i drže rekord po trajanju nepobedivosti u ligama RS i Bosne i Hercegovine. Poslednji prvenstveni poraz prvoligaš iz grada na Sani upisao je kao drugoligaš 11. novembra 2007. godine kada je izgubio utakmicu protiv Vrbasa u Banjaluci (0:1).Od tad pa do danas pred fudbalerima trenera Nestorovića padale su mnoge moćne ekipe. Rudar je iz dana u dan bio sve jači i danas je došao na prag velikog uspeha - osvajanja titule šampiona Republike Srpske i plasmana u Premijer ligu BiH.

Atmosfera u klubi je FAN-TAS-TI-CNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igracki kadar cine:Aleksandar Novakovic,Goran Kotaran,Slobodan Dobrijevic,Dragoslav Stakic,Borislav Muzgonja,Igor Golic,Arnes Brkic,Nedzad Zeric,Sasa Kovacevic,Bojan Kecman,Sasa Stijepic!

Zanimljivo je da je Rudar prije dvije godine igrao 2.Ligu RS!Znaci,iz druge u prvu,iz prve u PL!

Najbolji strijelac Rudara,ujedno i Prve Lige RS-a je Sasa Stijepic,koji je isao u probu u slovenski Rudar!
Dragoslav Stakic,stup odbrane je prije nekoliko godina isao u probu u Wolsburg!
Ali nista nebi uspjeli bez legende-Trenera-DARKO NESTOROVIC!!!On je jedno vrijeme bio trener CELIKA iz ZENICE!


Klub je osnovan 1928.godina kao RUDAR LJUBIJA!Sa stadiona u LJUBIJI preselio se u PRIJEDOR,i tada postao "RUDAR PRIJEDOR"PRIJEDOR!
Nisu imali mnogo uspjeha,ali pamti se jedna godina kada se u PRIJEDORU igralo 1/2 finale kupa JUGOSLAVIJE!
Rudar je igrao sa Vojvodinom i nazalost izgubio!
U drugom 1/2 finalu igrali su Zvezda-Partizan.

HVALA SVIMA NA CESTITKAMA!!!!

Je li ovo onaj pjevac :mrgreen:


Usput,cestitke :D
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Приједорчанин » 31 maj 2009, 16:57

High je napisao/la:
$ je napisao/la:Rudar 17 meseci bez poraza u ligi
osadašnji tok sezone u Republici Srpskoj i BiH obeležili su fudbaleri Rudar Prijedora, koji su jedina ekipa na ovim prostorima koja nije izgubila utakmicu u šampionatu i drže rekord po trajanju nepobedivosti u ligama RS i Bosne i Hercegovine. Poslednji prvenstveni poraz prvoligaš iz grada na Sani upisao je kao drugoligaš 11. novembra 2007. godine kada je izgubio utakmicu protiv Vrbasa u Banjaluci (0:1).Od tad pa do danas pred fudbalerima trenera Nestorovića padale su mnoge moćne ekipe. Rudar je iz dana u dan bio sve jači i danas je došao na prag velikog uspeha - osvajanja titule šampiona Republike Srpske i plasmana u Premijer ligu BiH.

Atmosfera u klubi je FAN-TAS-TI-CNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igracki kadar cine:Aleksandar Novakovic,Goran Kotaran,Slobodan Dobrijevic,Dragoslav Stakic,Borislav Muzgonja,Igor Golic,Arnes Brkic,Nedzad Zeric,Sasa Kovacevic,Bojan Kecman,Sasa Stijepic!

Zanimljivo je da je Rudar prije dvije godine igrao 2.Ligu RS!Znaci,iz druge u prvu,iz prve u PL!

Najbolji strijelac Rudara,ujedno i Prve Lige RS-a je Sasa Stijepic,koji je isao u probu u slovenski Rudar!
Dragoslav Stakic,stup odbrane je prije nekoliko godina isao u probu u Wolsburg!
Ali nista nebi uspjeli bez legende-Trenera-DARKO NESTOROVIC!!!On je jedno vrijeme bio trener CELIKA iz ZENICE!


Klub je osnovan 1928.godina kao RUDAR LJUBIJA!Sa stadiona u LJUBIJI preselio se u PRIJEDOR,i tada postao "RUDAR PRIJEDOR"PRIJEDOR!
Nisu imali mnogo uspjeha,ali pamti se jedna godina kada se u PRIJEDORU igralo 1/2 finale kupa JUGOSLAVIJE!
Rudar je igrao sa Vojvodinom i nazalost izgubio!
U drugom 1/2 finalu igrali su Zvezda-Partizan.

HVALA SVIMA NA CESTITKAMA!!!!

Je li ovo onaj pjevac :mrgreen:


Usput,cestitke :D
hahaha :D :D .Znao sad da ce neko ovo pitati...hahaa :) :D :) :D

Nije,momak igra ko lud!
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la High » 31 maj 2009, 18:31

Ubuduce ne postirajte ''izvjestaje'' u kojem se spominje ovo sto je napisano u prethodnom,znate vec na sta mislim.Hvala
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la FK Sarajevo » 31 maj 2009, 18:57

drago mi je sto je rudar usao u prvu ligu prijedor mi je blizu pa bi taman mogao ici pratiti utakmice mozeli meni iko reci zadovoljavali stadion rudara uslove za igranje premijer lige BIH
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.