FK Famos Hrasnica

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la Admir_Sa » 29 feb 2012, 13:29

Devil je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:
Devil je napisao/la:Moram ja da ti se zahvalim za ovu Monografiju,obozavam da citam monografije klubova tako da sam ovu vec stavio na download,verujem da se ima mnogo toga kvalitetno procitati. ;)
monografija je prva liga i zivi dokaz koliko je famos bio veliki klub kada se uzme u obzir sredina odakle dolazi. ako budes voljan kad si vamo dodji do mene i odvest cu te na ovaj stadion pod Igmanom gdje se je uvijek igrao fer i sportski fudbal
Bio sam ja par puta na tome stadionu.Moja keva je dugo zivela u onim zgradama blizu stadiona. ;)
onda smo mi bili komsije :roll:
nema potpisa

k3ll4
Postovi: 12
Pridružen/a: 23 feb 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la k3ll4 » 04 mar 2012, 03:15

onda smo ti i ja komsije :D :)
Krv svoju za plavu boju !! TM'87

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5215
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la LjumanM95 » 04 mar 2012, 14:14

Ko je došao/otišao, je li bilo značajnijih odlazaka/dolazaka? Sa kakvim ambicijama dolazite u Banoviće s obzirom da je do utakmice ostalo još svega 6 dana?
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

k3ll4
Postovi: 12
Pridružen/a: 23 feb 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la k3ll4 » 04 mar 2012, 16:07

LjumanM95 je napisao/la:Ko je došao/otišao, je li bilo značajnijih odlazaka/dolazaka? Sa kakvim ambicijama dolazite u Banoviće s obzirom da je do utakmice ostalo još svega 6 dana?
otislo je sedam igraca,od kojih je M.Kurto jedan od najboljih,a doslo koliko ja znam tri nova igraca,Edin Dudo (Travnik), Samir Haznadar (Unis) i Salem Salkic (Olimpic).. A ambicije su uvijek iste za sve ekipe na svakom gostovanju :D
Krv svoju za plavu boju !! TM'87

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5215
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la LjumanM95 » 04 mar 2012, 16:14

k3ll4 je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Ko je došao/otišao, je li bilo značajnijih odlazaka/dolazaka? Sa kakvim ambicijama dolazite u Banoviće s obzirom da je do utakmice ostalo još svega 6 dana?
otislo je sedam igraca,od kojih je M.Kurto jedan od najboljih,a doslo koliko ja znam tri nova igraca,Edin Dudo (Travnik), Samir Haznadar (Unis) i Salem Salkic (Olimpic).. A ambicije su uvijek iste za sve ekipe na svakom gostovanju :D
Hvala na odgovoru. Znači da ste malo oslabljeni za razliku od 1. dijela. Mi smo sačuvali čitavu ekipu, a tu su i neke prinove, tako da se nadam pobjedi protiv Famosa. Utakmica je u 13 sati, pa eto svi koji možete dođite, dobro ste došli. ;)
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5215
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la LjumanM95 » 10 mar 2012, 18:14

Dobar Famos danas bio. Očekivao sam onaj tzv. 'bunker' od igrača Famosa, ali oni su igrali otvoreno i za gol više, što je svakako učinilo utakmicu zanimljivom. Najbolji igrači su danas bili sa brojem 8 i 13, oba igraju u veznom redu i zaista imaju potencijala.

Evo ovdje imate izvještaj sa utakmice - http://fkbuducnostbanovici.**** ... cetku.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

k3ll4
Postovi: 12
Pridružen/a: 23 feb 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la k3ll4 » 10 mar 2012, 19:08

LjumanM95 je napisao/la:Dobar Famos danas bio. Očekivao sam onaj tzv. 'bunker' od igrača Famosa, ali oni su igrali otvoreno i za gol više, što je svakako učinilo utakmicu zanimljivom. Najbolji igrači su danas bili sa brojem 8 i 13, oba igraju u veznom redu i zaista imaju potencijala.

Evo ovdje imate izvještaj sa utakmice - http://fkbuducnostbanovici.**** ... cetku.html" onclick="window.open(this.href);return false;
hvala na izvjestaju :D ;)
Krv svoju za plavu boju !! TM'87

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la Devil » 17 mar 2012, 01:33

Nasao sam veceras vremena i procitao ovu Monografiju sto je postavljena.Iskreno mislim da se ovo moglo i moralo mnogo bolje uraditi jer klub kao Famos zasluzuje mnogo bolje odradjenu monografiju.Vidi se da je ovo bila samo zelja odredjenih ljudi iz inostranstva da prikupi na jednom mestu slike i isecke iz novina i uz mali broj teksta docara kakav se to nekad fudbal igrao u Hrasnici.
Ipak drago mi je da sam ovo procitao,lepo se setiti nekih stvari,pogotovo sto ima par ljudi koje i licno znam ali kazem ovo se moglo itekako bolje uraditi. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la Admir_Sa » 17 mar 2012, 10:28

Uradjeno iz entuzijazma od ljudi koji danas nemaju nikakvih dodirnih tacaka sa famosom

bice i nastavak, tj prosirice se monografija
nema potpisa

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la DesimaL » 02 apr 2012, 15:40

Nemoze se sve parama kupiti
Steta sto nema vise Saska,oni su barem bili sigurni u 1 ligi :cry:
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 02 apr 2012, 15:43

FAMOS I SASK kako god, i jedni i drugi sa tradicijom. Solidna ideja da se udruze, ali....
MENI MOJE, A VAMA VASE

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la sonik24 » 03 apr 2012, 19:18

nisu se oni udruzila jarane nego je Famos kupio SAŠK, a sto se para tice pricalo se po brijacnicama sirom hrasnice da je neki šeik kupio Famos, ja reko evo bosanske Malage, kad ono tresla se gora, rodio se miš. LJudi koji su ulozili u Famos nisu ispunili svoja obecanja, drugim rijecima previse su ocekivali sa "malo para", pa i samo mjesto na tabeli to najbolje pokazuje.

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la sonik24 » 28 apr 2012, 19:45

da cestitam momcima danas na pobjedi i ulozenom trudu, sad se konacno moze malo odahnuti od ovog kraja tabele, mada se vec znalo da Famos pored unisa i omladinca neispada, al eto...

Avatar
BolanBolan
Postovi: 596
Pridružen/a: 18 avg 2011, 17:51
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la BolanBolan » 28 apr 2012, 23:06

Potvrdio mi je jedan tip, koji ima veze sa Famosom, te "mahalske priče" o kupovini Famosa i šta ja znam, i istina je da ima neki tip iz Dubai-a, te neko iz Hoše komerca i još par ljudi, ali kako on kaže - tu ima oko desetak ljudi i svako hoće svoj dio kolača, tako da je to vjerovatno razlog neuspjeha...
"...gledam na svaki preživljeni dan svog života kao na neku veliku pobjedu, a poderotine na mojoj duši sve su veće i niko ih ne može zakrpiti."

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la sonik24 » 30 apr 2012, 09:05

BolanBolan je napisao/la:Potvrdio mi je jedan tip, koji ima veze sa Famosom, te "mahalske priče" o kupovini Famosa i šta ja znam, i istina je da ima neki tip iz Dubai-a, te neko iz Hoše komerca i još par ljudi, ali kako on kaže - tu ima oko desetak ljudi i svako hoće svoj dio kolača, tako da je to vjerovatno razlog neuspjeha...
ne zaboravi Gadžo komerc ;) a to sto hoce svi dio kolaca, da to je to, razlog neuspjeha Famosa...

Avatar
Bistrik
Postovi: 1483
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la Bistrik » 02 jun 2012, 21:16

ova ekipa ispada u drugu ligu centar. steta ostaje kanton sarajevo bez predstavnika u ovoj ligi

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la badblueboylivno » 02 jun 2012, 21:19

Zna li itko igra li se kup Kantona Sarajevo?

Da, šteta što moj Troglav neće dogodine u Sarajevo.
Hayley <3

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la sonik24 » 03 jun 2012, 11:18

jedna od vecih bruka u historiji bh fudbala :roll:

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la DesimaL » 03 jun 2012, 11:20

E o ovome sam ja pricao ;)
Da se nije raspao Sask Napredak,sada bi Kanton Sarajevo imao svog prestavinka u 1 ligi ;)
Visca el Barça ! Mes que un club !

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica

Post Postao/la sonik24 » 03 jun 2012, 11:23

da makar nekupiše SAŠK, vjerovatno bi Doglođani ostali u ovoj ligi :roll: :mrgreen:


tragikomicno

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.