Premijer liga BiH 2008/09

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Приједорчанин » 31 maj 2009, 20:29

Ne,stadion ne zadovoljava uslove ,ali ce zadovoljavati.....imas gore pise ti :D :D :D
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la insider » 31 maj 2009, 22:48

Sad sam gledao inserte iz zadnje utakmice gdje je Rudar Prijedor kod kuće pobijedio, ne znam koga i ne znam koliko, ali znam da je bio nepostojeći penal za njih tj. za Rudar...

Ima nekakvih navijačića, viore se zastave i obliježja kluba i entiteta.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

miki27
Postovi: 115
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:18
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la miki27 » 31 maj 2009, 23:22

Knele je napisao/la:Sad sam gledao inserte iz zadnje utakmice gdje je Rudar Prijedor kod kuće pobijedio, ne znam koga i ne znam koliko, ali znam da je bio nepostojeći penal za njih tj. za Rudar...

Ima nekakvih navijačića, viore se zastave i obliježja kluba i entiteta.
Nisam simpatizer ni Rudara ali ovakvi postovi što ih citiram tjeraju ljude na smijeh. Kao da je prošao sve tribine od sjevera do juga evrope pa ko biva stručan da ocjenjuje :D

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la insider » 31 maj 2009, 23:52

miki27 je napisao/la:
Knele je napisao/la:Sad sam gledao inserte iz zadnje utakmice gdje je Rudar Prijedor kod kuće pobijedio, ne znam koga i ne znam koliko, ali znam da je bio nepostojeći penal za njih tj. za Rudar...

Ima nekakvih navijačića, viore se zastave i obliježja kluba i entiteta.
Nisam simpatizer ni Rudara ali ovakvi postovi što ih citiram tjeraju ljude na smijeh. Kao da je prošao sve tribine od sjevera do juga evrope pa ko biva stručan da ocjenjuje :D
Kažem na osnovu onoga što sam vidio u nekoliko minuta, koliko je trajao pregled utakmice, a ne znam zašto nebih smio iznijeti svoje viđenje? Da sam čuo, možda nebih napisao, ali vidio sam očima svojim, pa sam napisao.

Doduše, tema je PREMIJER LIGA BIH, ne navijači Prijedora.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Omerbavarac » 01 jun 2009, 00:04

$ je napisao/la:
carina je napisao/la:
$ je napisao/la:Eto i nas u PL...RUDAR SAMPION!!!
Dobrodošli. Nego, reci ti nama kakav je stadion, kako je igrati u Prijedoru? Jer, ako ste imalo slični sa gostoprimstvom kao Krajina, ona što smo s njima igrala u Federalnoj, crno nam se piše....
Stadion je GROZAN!!!Ali bice velika borba za ulazak RUDARA u PL!Nacelnik govori da ce se stadion praviti vec 8 godina,a nista!Medjutim nijedna ekipa se nije zalila na stadion.Trava je solidna,ali vanjski izgled... :cry: :cry: :cry: Neki su dolazili iz PL za stadion i kako sam ja cuo,rekli da se Istocna tribina treba da ima baar 3 reda stolica i da ostale tribine trebaju biti pokrivene i naravno stolice....pa bukvalno treba novi stadion!!!

Evo malo idejni slika kakav bi stadion trebao da bude:

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Ali zar misliti da se od neceg ovakvog moze napraviti ovo GORE!

slika
slika
Hehe. Stamford Bridge
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Приједорчанин » 01 jun 2009, 00:24

Pa jest istina,tako je kako je ovaj Knele rekao!Ja nisam spominjo da smo mi jaka navijacka grupa!
100-ak navijaca,barjaci i to je sve.Ostalo su SALOVI,GRLO,DLAN!
Imajte u obziru da su navijaci u PRIJEDORU "stvoreni" ove godine!Naravno bilo je navijaca davno u PRIJEDORU!
Ovo je tek nas pocetak,grupa je u razvitku,jos ocekujemo ljude!Premier liga sama po sebi dovodi jos ljudi i jos ekipe!

Pobjedio je Slogu iz Doboja 1-0.Gol je bio iz penala,neznam jeli bio penal ili nije i boli me k****!
Samo utakmicu su obiljezili crveni kartoni-5 :!: :!: :!:
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13865
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la avenija » 01 jun 2009, 13:49

jel ima kakva slika tih legionara iz prijedora ?
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la RK Gradacac » 01 jun 2009, 19:06

O legionarima i ostaloj "vojsci" na temi "Navijaci u BIH"!
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Crveni_1922 » 02 jun 2009, 07:34

slika

Dominković želi poništiti prvenstvo

Kada je Orašje ispalo iz lige, Iljo Dominković je saznao da Premijer liga može biti neregularna i da će se tada poništiti prvenstvo...
01.06.2009.


Iako je rok za prijavu nogometnih klubova u evropska takmičenja već trebao biti upućen čelnicima UEFA-e, slučaj Slobodine suzpenzije poremetio je administrativce u NS BiH. "As" otkriva detalje Slobodine suspenzije i čiji je interes da prvenstvo bude neregularno.

Poništavanje prvenstva


- Kada je Orašje ispalo iz lige, Iljo Dominković je saznao da Premijer liga može biti neregularna i da će se tada poništiti prvenstvo. Svi misle da je Dominković pao kada je Orašje ispalo iz lige, ali on ima sada zadatak da prvenstvo bude neregularno, pa da ponovo isti klubovi igraju u Premier ligi, s opcijom proširenja - veli jedan od članova komisija pri NS BiH.

Logika je čista, ako je Sloboda igrala pod suspenzijom, niko ne može u Evropu i poništava se prvenstvo, a ako nije, Tuzlaci idu u Evropu. Dominkoviću problem prave drugi hrvatski predstavnici, prije svih Široki i Zrinjski, jer oni žele u Evropu. Član Disciplinske komisije Ilija Plavotić kazao nam je kako je problem u administraciji Saveza, a ne komisijama.

Bez pečata


- Slobodi je Disciplinska komisija odredila predsuspenziju 31. oktobra 2008. godine i kazala kako mora uplatiti dug Budućnosti iz Banovića u roku od 15 dana. Na prvoj sjednici dobili smo papir bez pečata, a na drugoj papir s pečatom, što pokazuje kako radi administracija u našem Savezu - govori član Disciplinske komisije Ilija Plavotić.

Žrijebanja za međunarodna takmičenja počinju 20. juna, a kako nam je kazao sportski direktor Slobode Enes Mešanović, Sloboda će zahtijevati povlačenje svih svojih ljudi iz NS BiH ukoliko se ne riješi ovaj slučaj.

- Mi imamo jasne stavove: ako smo suspendovani, cijelo prvenstvo je neregularno. Međutim, ako nismo, mi trebamo ići u Evropu i to je sasvim jasno - govori za "as" sportski direktor Slobode Enes Mešanović.

Prebacivanje loptice


- Dao sam svoje mišljenje, ali ne mogu ja dati odluku o tome je li Sloboda suspendovana ili ne. Shvatili su da su pogriješili, pa sada prebacuju lopticu na mene - veli Mile Kovačević, tužilac u NS BiH.







ILJO KRME.........
:lol:
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la RBA 1987 » 02 jun 2009, 09:08

Pa skoro da je logično da se nešto ovako desi, zato što mi svi ćutimo kada se nepravde dešavaju drugima, sve to gledamo sa strane i kažemo" MA NEKA NEMA VEZE ,SAMO DA NE DIRAJU OVE NAŠE" a ono ide baš tako, pa ništa ne možemo ni očekivati bolje.
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la RK Gradacac » 02 jun 2009, 11:18

Pa zar je moguce da smo postali toliko seljacka drzava da krmad poput ilje rade sta hoce? Pa ovo nema ni u Zimbabweu, cuj ponistit ce ligu, trazi prosirenje... Pa halo krmak, jesi li ti normalan? Nije ovo tvoje privatno vlasnistvo krme jedno!!!

Palite fanatikosi baklje i dalje, ali ovi se ne ruse paljenjem baklji po dalekoj europi...
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 02 jun 2009, 13:29

Crveni_1922 je napisao/la:
Logika je čista, ako je Sloboda igrala pod suspenzijom, niko ne može u Evropu i poništava se prvenstvo, a ako nije, Tuzlaci idu u Evropu. Dominkoviću problem prave drugi hrvatski predstavnici, prije svih Široki i Zrinjski, jer oni žele u Evropu. Član Disciplinske komisije Ilija Plavotić kazao nam je kako je problem u administraciji Saveza, a ne komisijama.
[
HAJ'MO SAD SVE PO ZAKONU,NECE NIKO U EVROPU :!:
@VB 1987
ee kad bi vise ljudi ovdje kontalo sta se ustvari radi,a nekim budalama i drago,nasladjuju se zbog Slobode,pocinje se covjek pitat jesmol i zasluzili bolju ligu
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

miki27
Postovi: 115
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:18
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la miki27 » 02 jun 2009, 13:39

Ajde dabogda igrali evropu i ne slušali više i čitali glupa saopštenjea. Svjetski ste rekorderi po tome. Ništa ni to nebi bilo čudno da vam ih ne pišu tako nepismene spodobe. Halo dvadeset saopštenja tokom sezone pa to nigdje nema niti će ikada biti. Dogododine opet obarate svoje rekorde.

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la RBA 1987 » 02 jun 2009, 14:01

miki27 je napisao/la:Ajde dabogda igrali evropu i ne slušali više i čitali glupa saopštenjea. Svjetski ste rekorderi po tome. Ništa ni to nebi bilo čudno da vam ih ne pišu tako nepismene spodobe. Halo dvadeset saopštenja tokom sezone pa to nigdje nema niti će ikada biti. Dogododine opet obarate svoje rekorde.
Ma nije stvar u tome da ljudi igraju Evropu, stvar je u tome da se oni poigravaju sa nama i svi o tome ćutimo, kontaš me?????
Ja znam kako to izgleda kada se savez poigra sa tvojim klubom, pa zbog toga razumijem momke koji navijaju za Slobodu!
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Dragan-BL » 02 jun 2009, 14:13

Управо &...& се $ ? нагутао ? " " & тога,$ је то &.$ " " " $...
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la RBA 1987 » 02 jun 2009, 14:17

Dragan-BL je napisao/la:Управо &...& се $ ? нагутао ? " " & тога,$ је то &.$ " " " $...
Mislim da ono što smo mi popušili ni u kom slučaju ne može da se poredi sa ovom pričom oko Slobode.
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Dragan-BL » 02 jun 2009, 14:19

" трпе $," ' ? $,то ' " $ &.Наравно $ & за Европу " " & " ? " не ' " ",? ' " о ? $ & " " $ " $ ?.
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la RBA 1987 » 02 jun 2009, 14:22

Ok. shvatam poentu, a na to sam i mislio, skontaće oni koji hoće, a oni koji neće shvatiće kada i njih pogodi ista stvar..........
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la RBA 1987 » 02 jun 2009, 14:36

Prvo to nije jezik nego je pismo, a ti ako ga ne prepoznaješ zaobiđi ga, možda je tebi i latinica problem.
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: Premier liga BiH 2008/09

Post Postao/la Dragan-BL » 02 jun 2009, 14:37

Сто пута ' ? о " ?,& је $ $ " " ' Уставу ове " $,& $ стварно ' " / " " $ " % на ту '." ' " " " "!
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.