RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: mozak,Kulesza

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 30 jul 2023, 23:25

Sarajevo je izgubilo :thumbup: a GOŠK je na svom terenu izgubio 1:4. Nadam se da ih ipak nećemo podcijeniti

SVI NA STADION !
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Reds93
Postovi: 138
Pridružen/a: 05 jun 2022, 14:52
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Reds93 » 31 jul 2023, 09:45

Koliko ima istine u ovome da Gulash dolazi iz Sarajeva na posudbu? Momak je stvarno potencijal.

Malo utisaka iz prvog kola. Tokom pripremnih utakmica, Veležova igra me nije baš radovala ni obećavala, bez obzira na dobru gol razliku. U ovoj prvoj ligaškoj, stvarno je dobro izgledalo, pogotovo Slovenci. Dobro izgledamo na terenu, ima tu još rupa za popuniti, pogotovo zadnja linija koja je sa izuzetkom Ante niska. Raduje me 5 golova i 5 strijelaca.

Zvoni hvala na svemu, ali vidjelo se u ovoj utakmici pogotovo koliko on nije za prvi tim. Ispada i spor je.

GOŠK je izgubio ubjedljivo protiv Tuzle, ali ne smijemo ih potcijeniti. Svaku utakmicu treba ući maksimalno ozbiljno i probati zabiti što više golova. Najopasnije je unaprijed upisati bodove, kao Sarajevo sinoć. Nakon nekih 5 kola, znat ćemo čemu se možemo nadati ove sezone.

Sloga me iznenadila pozitivno, promijenili su stil igre i doveli su dobrog napadača. Plus, mislim da su najviši u ligi trenutno. Trojicu imaju sa skoro 2m, neće biti lako protiv njih.

Poraz Sarajeva ne treba nikog zavarati, i dalje imaju strašan tim prema imenima, njima fali da to sve neko poveže i postavi. Što se tiče Želje, imaju želju, fina igra prema naprijed, opasan napad, a odbrana baš i nije nešto. Plus, ove povrede iz evropskih bi ih mogle skupo koštati u ligi.

Sve u svemu, vidjet ćemo šta nas čeka. Idemo uzeti GOŠKA narednu tekmu i onda polako.
Mi smo Rođeni prkosni i ponosni!

Avatar
aimar21
Postovi: 652
Pridružen/a: 18 jan 2023, 07:40
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la aimar21 » 31 jul 2023, 10:25

Reds93 je napisao/la:
31 jul 2023, 09:45
Koliko ima istine u ovome da Gulash dolazi iz Sarajeva na posudbu? Momak je stvarno potencijal.

Malo utisaka iz prvog kola. Tokom pripremnih utakmica, Veležova igra me nije baš radovala ni obećavala, bez obzira na dobru gol razliku. U ovoj prvoj ligaškoj, stvarno je dobro izgledalo, pogotovo Slovenci. Dobro izgledamo na terenu, ima tu još rupa za popuniti, pogotovo zadnja linija koja je sa izuzetkom Ante niska. Raduje me 5 golova i 5 strijelaca.

Zvoni hvala na svemu, ali vidjelo se u ovoj utakmici pogotovo koliko on nije za prvi tim. Ispada i spor je.

GOŠK je izgubio ubjedljivo protiv Tuzle, ali ne smijemo ih potcijeniti. Svaku utakmicu treba ući maksimalno ozbiljno i probati zabiti što više golova. Najopasnije je unaprijed upisati bodove, kao Sarajevo sinoć. Nakon nekih 5 kola, znat ćemo čemu se možemo nadati ove sezone.

Sloga me iznenadila pozitivno, promijenili su stil igre i doveli su dobrog napadača. Plus, mislim da su najviši u ligi trenutno. Trojicu imaju sa skoro 2m, neće biti lako protiv njih.

Poraz Sarajeva ne treba nikog zavarati, i dalje imaju strašan tim prema imenima, njima fali da to sve neko poveže i postavi. Što se tiče Želje, imaju želju, fina igra prema naprijed, opasan napad, a odbrana baš i nije nešto. Plus, ove povrede iz evropskih bi ih mogle skupo koštati u ligi.

Sve u svemu, vidjet ćemo šta nas čeka. Idemo uzeti GOŠKA narednu tekmu i onda polako.
Odavno se priča o toj posudbi, čak je i Feja spominjao u jednom intervjuu. Mislim da je dosta realno da se desi, ali oni vjerovatno otežu jer su velike turbulencije i ne znaju koje će biti želje novog trenera. U svakom slučaju, tri mjesta za strance su vjerovatno rezervisana za Renana, Penerandu i Viverosa, tako da imaju dva dobra stranca koji moraju na tribine (Keremeyeh i Gulash). Nama bi dobro upao, ali isto tako imamo dosta finu širinu i ako se ne desi. Sada je to desno krilo pokrivao Kranjc i mijenjao ga je Lea`i. Obojica su se upisali u strijelce i odigrali jako dobro. Žao bi mi bilo da jedan od njih ispašta, na račun Gulasha, pogotovo jer ga moramo vratiti Sarajevu na kraju sezone. Treba dodati i ovaj Yaro pokriva tu desnu stranu, tako da može biti opcija. Uglavnom, šta god da se desi, nije loše po nas...
City of sunshine... MUSVDG

Football team: FK Velež Mostar
Football player: Pablo Aimar

Basketball team: 90´s Bulls
Basketball player: Michael Jordan

F1 driver: Juan Pablo Montoya

Deco
Postovi: 293
Pridružen/a: 28 feb 2023, 13:50
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Deco » 31 jul 2023, 12:25

Gdje je sada onaj Stefanel, sto je bio stavio sliku sa priprema Sarajeva i napisao da cemo se mi boriti za opstanak, a Sarajevo se šetati ligom? Okot i porod mu zguzym.

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1497
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la RacioEmocionalan » 31 jul 2023, 13:08

Svako se bori za svoje interese i njegove objave nemaju nikakve veze sa Velezom nego sa njegovom nemogucnoscu da ubaci nekoga od svojih igraca u Velez, otuda i otrovne strijelice prema istoj ekipi. Na kraju krajeva, jedno je kolo proslo i Velezova igra protiv Zvijezde koja je poprilicna nepoznanica za neku vrstu poredjenja i proricanja u odnosu na to kako ce se odigrati sve utakmice do kraja sezone je poprilicno sulud pristup.

Ono sto je definitivno pozitivno je broj igraca koji konkurisu na sve pozicije kao i broj juniora koji nisu tu samo reda radi kako se cini, nego u njima ima materijala da se nesto dobije za relativno malo financijskog ulaganja. Korak po korak, oprezno i jako.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1584
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 31 jul 2023, 13:52

aimar21 je napisao/la:
31 jul 2023, 10:25
Reds93 je napisao/la:
31 jul 2023, 09:45
Koliko ima istine u ovome da Gulash dolazi iz Sarajeva na posudbu? Momak je stvarno potencijal.

Malo utisaka iz prvog kola. Tokom pripremnih utakmica, Veležova igra me nije baš radovala ni obećavala, bez obzira na dobru gol razliku. U ovoj prvoj ligaškoj, stvarno je dobro izgledalo, pogotovo Slovenci. Dobro izgledamo na terenu, ima tu još rupa za popuniti, pogotovo zadnja linija koja je sa izuzetkom Ante niska. Raduje me 5 golova i 5 strijelaca.

Zvoni hvala na svemu, ali vidjelo se u ovoj utakmici pogotovo koliko on nije za prvi tim. Ispada i spor je.

GOŠK je izgubio ubjedljivo protiv Tuzle, ali ne smijemo ih potcijeniti. Svaku utakmicu treba ući maksimalno ozbiljno i probati zabiti što više golova. Najopasnije je unaprijed upisati bodove, kao Sarajevo sinoć. Nakon nekih 5 kola, znat ćemo čemu se možemo nadati ove sezone.

Sloga me iznenadila pozitivno, promijenili su stil igre i doveli su dobrog napadača. Plus, mislim da su najviši u ligi trenutno. Trojicu imaju sa skoro 2m, neće biti lako protiv njih.

Poraz Sarajeva ne treba nikog zavarati, i dalje imaju strašan tim prema imenima, njima fali da to sve neko poveže i postavi. Što se tiče Želje, imaju želju, fina igra prema naprijed, opasan napad, a odbrana baš i nije nešto. Plus, ove povrede iz evropskih bi ih mogle skupo koštati u ligi.

Sve u svemu, vidjet ćemo šta nas čeka. Idemo uzeti GOŠKA narednu tekmu i onda polako.
Odavno se priča o toj posudbi, čak je i Feja spominjao u jednom intervjuu. Mislim da je dosta realno da se desi, ali oni vjerovatno otežu jer su velike turbulencije i ne znaju koje će biti želje novog trenera. U svakom slučaju, tri mjesta za strance su vjerovatno rezervisana za Renana, Penerandu i Viverosa, tako da imaju dva dobra stranca koji moraju na tribine (Keremeyeh i Gulash). Nama bi dobro upao, ali isto tako imamo dosta finu širinu i ako se ne desi. Sada je to desno krilo pokrivao Kranjc i mijenjao ga je Lea`i. Obojica su se upisali u strijelce i odigrali jako dobro. Žao bi mi bilo da jedan od njih ispašta, na račun Gulasha, pogotovo jer ga moramo vratiti Sarajevu na kraju sezone. Treba dodati i ovaj Yaro pokriva tu desnu stranu, tako da može biti opcija. Uglavnom, šta god da se desi, nije loše po nas...
Ko zna kakve su Fejine konte, primarna pozicija guliašvilija je desno krilo ali može odigrati kao napadač odnosno lijevo krilo. Polivalentan igrač i to je dobro, možda se na njega računa kao zamjena Haskiću.
Nikad veću širinu nismo imali i to raduje

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 31 jul 2023, 15:20

slika

Nismo odavno

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 31 jul 2023, 16:05

Imam za tebe jednu plansku,
Idemo do Cernice izvaditi člansku!

Prodaja članskih kartica kojom potvrđuješ pripadnost i članstvo FK Velež i dalje traje. Prebačena je cifra od 1.000 prodatih članskih kartica. Ali, može to i mora još bolje i još više. Naši Rođeni krenuli su sjajno u novu sezonu i uvjerljivom pobjedom od 5:0 najavili visoke ambicije u ovoj sezoni. Crvena srca kucaju kao jedno. Veležova krv teče našim venama jer mi smo Rođeni. Zato, neka ti ne bude teško i lijeno. Kreni prema klupskim prostorijama i učlani se. To je za svakog Rođenog isto važno kao i lična karta, pasoš ili vozačka. Članskom karticom pokazuješ onu tvrdnju iz naše pjesme: Tvoj dres i moja krv, ista jè boja to. Zato, imam za tebe jednu plansku: hajdemo do Cernice izvaditi člansku!

🔴Mi smo raja iz Mostara, sve nas ista ljubav spaja.
Svi po članske❗️

#musvdg
#SveNasIstaLjubavSpaja
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

deda
Postovi: 442
Pridružen/a: 04 apr 2008, 19:42
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la deda » 31 jul 2023, 16:23

OnlyLeft22 je napisao/la:
30 jul 2023, 23:25
Sarajevo je izgubilo :thumbup: a GOŠK je na svom terenu izgubio 1:4. Nadam se da ih ipak nećemo podcijeniti

SVI NA STADION !
Izvinte ljudi na upadu, simpatisem Velez ali nisam neki navijac, vise su buraz i stari. Na youtube neki klip naletih od kanala Ziva istina, covjek od 76 god prica koliko voli Velez i zene. Klip je juce objavljen. Mozda ga vi navijaci i znate, mozda je i sada redovan na utakmicama.

Lp

1981ultra
Postovi: 605
Pridružen/a: 13 nov 2020, 16:15
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la 1981ultra » 31 jul 2023, 22:35

Velež -Gošk nedelja 21:00?

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3391
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 31 jul 2023, 22:39

1981ultra je napisao/la:
31 jul 2023, 22:35
Velež -Gošk nedelja 21:00?
Los termin..kasno ..trebaju se neki vratit u Stolac, Konjic , Sarajevo al hajde.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 31 jul 2023, 22:47

slika

slika
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Mostarwolf1981
Postovi: 3972
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 31 jul 2023, 22:49

mostar_mo je napisao/la:
31 jul 2023, 22:39
1981ultra je napisao/la:
31 jul 2023, 22:35
Velež -Gošk nedelja 21:00?
Los termin..kasno ..trebaju se neki vratit u Stolac, Konjic , Sarajevo al hajde.
U subotu se igra, 21:00h

Avatar
crveniratnik
Postovi: 210
Pridružen/a: 19 feb 2023, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la crveniratnik » 31 jul 2023, 23:00

Mostarwolf1981 je napisao/la:
31 jul 2023, 22:49
mostar_mo je napisao/la:
31 jul 2023, 22:39
1981ultra je napisao/la:
31 jul 2023, 22:35
Velež -Gošk nedelja 21:00?
Los termin..kasno ..trebaju se neki vratit u Stolac, Konjic , Sarajevo al hajde.
U subotu se igra, 21:00h
Bolje bi bilo da je subota, nego nedjelja :D
Rođeni, rođeni, kraj Neretve rođeni
Neretva je hladna voda i kolijevka i sloboda.

Avatar
begla
Postovi: 86
Pridružen/a: 02 jun 2010, 12:22
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la begla » 31 jul 2023, 23:44

Mostarwolf1981 je napisao/la:
31 jul 2023, 22:49
mostar_mo je napisao/la:
31 jul 2023, 22:39
1981ultra je napisao/la:
31 jul 2023, 22:35
Velež -Gošk nedelja 21:00?
Los termin..kasno ..trebaju se neki vratit u Stolac, Konjic , Sarajevo al hajde.
U subotu se igra, 21:00h
na stranici Arene u programu stoji da je u nedelju u 21h, ali znaju oni i promasit :crazy:
"jedno pitanje je samo ostalo..."

Hydr4a
Postovi: 6
Pridružen/a: 08 maj 2021, 15:27
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Hydr4a » 01 avg 2023, 15:06

Volio bih da se klub potrudi da je utakmica u subotu jer bi RAji izvan Mostara puno značilo. Valjda ima slobodnih termina na Areni budući da ovi "Konkurenti za Europu" odgađaju utakmice. :crazy: :crazy: :crazy:

Avatar
crveniratnik
Postovi: 210
Pridružen/a: 19 feb 2023, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la crveniratnik » 02 avg 2023, 08:58

U subotu kiša, u nedjelju puno bolje vrijeme :D Kad je utakmica? :D
Rođeni, rođeni, kraj Neretve rođeni
Neretva je hladna voda i kolijevka i sloboda.

Avatar
begla
Postovi: 86
Pridružen/a: 02 jun 2010, 12:22
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la begla » 02 avg 2023, 09:00

crveniratnik je napisao/la:
02 avg 2023, 08:58
U subotu kiša, u nedjelju puno bolje vrijeme :D Kad je utakmica? :D
3 dana do utakmice a jos se ne zna kad je
pomalo neozbiljno od saveza i arene kao nosioca tv prava

EDIT: evo sad vidio na stranici Kluba

slika
"jedno pitanje je samo ostalo..."

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Neutral » 02 avg 2023, 09:26

20:30 idealno, 21 prekasno. Treba raniti u ponedljeka na posao. U posljednje vrijeme dosta cudnih odluka ali eto. Ne dolazi na utakmicu samo raja iz Mostara, ima Konjic, Jablanica, Stolac itd.

Marketing za clanske i godisnje nikad gori. Ove intervjue vodi djevojka iz sdpa koja je diplomirala komunikologiju a katastrofalni su.

Ono pozitivno, treba Goska pobijediti 2-3 gola razlike zbog samopouzdanja. Konkurent za Evropu u vidu Sarajeva je vec na -3. Velez je prosle sezone kiksao na "manjim" klubovima i zbog toga su ostali bez Evrope. Ove godine tu ne smije bit kikseva. Takodjer Arena treba bit bedem, na strani sta se god uradi.

Strasan raspored slijedi, Zrinjski, Siroki, Sarajevo, Zeljo, uh.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3391
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 02 avg 2023, 09:42

Nedjelja je uvijek loš izbor za utakmicu , pogotovo u večernjem terminu. Bolji je i petak duplo, a subota da ne govorimo.
Znate li vi koliko raje iz Sarajeva dođe na utakmicu ..ne znate ocito.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.