Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ghuraba » 16 maj 2024, 18:05

Sheyi je napisao/la:
16 maj 2024, 17:46
E kako fino i u miru, nisu imali kvazinovinarcici sa bhfudbala i repka ba da nas bombarduju vijestima unaprijed
To je to, najpozitivnija stvar u svemu. U miru do kraja zavrsili 4-5 igraca za ovako kratko vrijeme, bez da je iko ista znao.

Stoperske pozicije su dobro pokrivene, pogotovo sto se ocekuje da jos Barisic i Mujakic mogu uskociti (narocito ako Nihad napravi neki transfer naljeto). Od Katica i Radeljica ocekujem da budu bolji od Gojkovica i Kovacevica + Bicakcic kao provjereno ime. Pohvala za poziv Muharemovicu, iako nije toliko zasluzio, ali mu ovo moze puno pomoci u pogledu samopouzdanja.

Vezni red mi je takodjer po mjeri. Tu su svi koji i trebaju biti. Eventualno jos moze uskociti Rahmanovic i to je to, mada je Barba ocigledno isao na kartu mladosti i dao prednost Varesanovicu. Tu je sest izuzetno mladih momaka (reci cemo da je i Burnic relativno mlad) + Rade i Haris kao nesto iskusniji.

Bekovskoj liniji fale bar 2 igraca, a taj problem mogu rijesiti Jasic i Karic i nadam se da ce to sto prije zavrsiti. Ofanzivnoj liniji (napadaci i krila) takodjer fale bar 2-3 igraca i tu se moraju maksimalno potruditi. Ja se jos uvijek potajno nadam da Prevljak i pogoto Hamulic nisu zavrsili s ozbiljnim fudbalom. Od potencijalnih se sto prije trebaju zaganjati Huskovic i Bajraktarevic. Pohvala i za poziv Vukovicu.

Sve u svemu, reklo se puno pozitivnih stvari danas i ja licno nikad nisam bio optimisticniji u vezi reprezentacije.

Avatar
Bolivia
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 dec 2022, 19:41
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bolivia » 16 maj 2024, 18:06

Pored Kovacevica Pirica zove, nema bekova al et nema mjesta za Sabanovica i Pidru, zove neke hrvate a Mujakic jedan od najboljih stopera u turskoj ligi ostade nepozvan. Buljubasic najbolji mladi fudbaler lige i nije dobio poziv a zove se vukovic iz borca jer se mora vratiti usluga vici za dobiveni posao. Rahmanovica ni na vidiku a Hamzu Čatakovića najboljeg napadača trenutačno maksimalno izignorisao. Brao poker maestro brao!

Avatar
Maroon1946
Postovi: 250
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Maroon1946 » 16 maj 2024, 18:07

Sergej i Spaha :salut: :clap:

Ima li kakvih info za Jasica steta sto jos on nije tu? Pozitivno sam iznenadjen sa Gigovicem i svaka im cast dugo sam ga prizeljkivao. Zasluzio je i Burnic poziv. Mogao je i Catakovica zvati bar na sirem spisku jer je najbolji igrac nase lige ove polusezone.
Zadnja izmjena: Maroon1946, dana/u 16 maj 2024, 18:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Zutti
Postovi: 1212
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Zutti » 16 maj 2024, 18:07

Federer17 je napisao/la:
16 maj 2024, 18:01

Ako nisi onaj FKS Zuti s 483882 banova i jos vise profila na forumu, onda sam te pomijesao. :mrgreen:
Pomiješao si, al hajd, ni prvi ni zadnji :D
DamirT je napisao/la:
16 maj 2024, 18:01

Jest, to pisem jer vas mrzim :urnebes:

Pa bolan, citav forum misli isto osim navijaca Sarajeva. Je li vas to svi mrze? Slobodno prelistaj teme, uvjerit ces se sam.
Eto nema vise Sehica, branit ce sigurno najbolji golman u reprezentaciji Vasilj. :bih:

Mrzim vas jer ne zelim da brani u reprezentaciji golman koji je prvom prilikom otisao kod agresora?

Nastupali Mujakic, Duljevic, Stevanovic (igrao za Zelju) itd, ne mogu se vise sjetiti igraca koji su donedavno igrali u reprezentaciji, a imaju veze sa Sarajevom ili Zeljom. Nikad losu rijec nisam protiv ovih iznad momaka rekao. Civic ima veze sa mojim klubom za koji navijam, a smislit ga ocima ne mogu.

Ne znam o kojoj ti mrznji govoris bez zezanja. Ugodan dan. :thumbup:
Ma govorim ti o generalnoj mržnji koja bije iz Tz. Tu vas većina spada. To ti je tako.

Pa sad baš da je otišao prvom prilikom, imaš Vladanov intervju gdje je prije cijele te afere rekao da želi da brani za BiH i da zbog trenutne garniture ljudi nije to u mogućnosti. Kasnije afera sa svadbom gdje su ovi iz saveza jeli ****, masu puta ispričana priča. Jednostavno odbijaš nešto da priznaš. Tvoj problem. Zašto? Za to može postojati milion razloga.
Herson je napisao/la:
16 maj 2024, 17:58
Nema krila, nema bekova, Rahmanović koji igra u životnoj formi nije pozvan, ali je tu Vuković sa 20 utakmica seniorskog fudbala... Nek' nam je Bog na pomoći!
Ma hajd ba. Top spisak nego mi seremo, da nam je uvaliti pola Sarajeva u repku :rol: Pusti stručnjake nek analiziraju kako će Engleze tući, a nakon toga ide slavljenje poraza jer se nisu obrukali. Kasnije yebavanje majki Barbarezu, Spahiću, igračima, a ne shvataju da niko od onih kojima yebu majke nije ni sekunde kriv. Sve po dobrom starom uhodanom scenariju.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54756
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la MortemHz » 16 maj 2024, 18:08

hordasDoboj je napisao/la:
16 maj 2024, 18:04
Vukovic od 1. lige RS-a na jesen do poziva u repku za tekme protiv Engleske i Italije. Zivot pise romane :mrgreen:
Pisao sam neki dan, momak je to itekako zaslužio. Svi znamo da on trenutno nema kvalitet da igra neku bitniju ulogu u reprezentaciji ali podržavam da se zovu najbolji mladi igrači iz naše lige, 1 ili 2 neće škoditi nikome a možeš samo dobiti.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MElloo
Postovi: 13047
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la MElloo » 16 maj 2024, 18:09

Maroon1946 je napisao/la:
16 maj 2024, 18:07
Sergej i Spaha :salut: :clap:

Ima li kakvih info za Jasica steta sto jos on nije tu? Pozitivno sam iznenadjen sa Gigovicem i svaka im cast dugo sam ga prizeljkivao. Zasluzio je i Burnic poziv. Mogao je i Catakovica zvati bar na sirem spisku jer je najbolji igrac nase lige ove polusezone.
Pricao je malo Spahic za Jasica, izgleda da se jos dvoumi za koga ce igrati

Avatar
harden
Postovi: 23786
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la harden » 16 maj 2024, 18:10

Maroon1946 je napisao/la:
16 maj 2024, 18:07
Sergej i Spaha :salut: :clap:

Ima li kakvih info za Jasica steta sto jos on nije tu? Pozitivno sam iznenadjen sa Gigovicem i svaka im cast dugo sam ga prizeljkivao. Zasluzio je i Burnic poziv. Mogao je i Catakovica zvati bar na sirem spisku jer je najbolji igrac nase lige ove polusezone.
Pitali su ga za Jasica, rekao je Spaha da nisu jos uvijek direktno razgovarali s njim ali da ga prate, nije zvucao bas optimisticno sto se tice njega.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
DamirT
Postovi: 14803
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 16 maj 2024, 18:10

Ako dosad nije nista uradio, nece ni uraditi. Prekriziti ga.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Maroon1946
Postovi: 250
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Maroon1946 » 16 maj 2024, 18:12

harden je napisao/la:
16 maj 2024, 18:10
Maroon1946 je napisao/la:
16 maj 2024, 18:07
Sergej i Spaha :salut: :clap:

Ima li kakvih info za Jasica steta sto jos on nije tu? Pozitivno sam iznenadjen sa Gigovicem i svaka im cast dugo sam ga prizeljkivao. Zasluzio je i Burnic poziv. Mogao je i Catakovica zvati bar na sirem spisku jer je najbolji igrac nase lige ove polusezone.
Pitali su ga za Jasica, rekao je Spaha da nisu jos uvijek direktno razgovarali s njim ali da ga prate, nije zvucao bas optimisticno sto se tice njega.
Dobra je prilika bila sad kad nema Dedića steta ako nista ako otpadne Seo mogli bi njega zvati. Bezveze bi dobrog igraca izgubili.

Horoz
Postovi: 1806
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 16 maj 2024, 18:12

Bolivia je napisao/la:
16 maj 2024, 18:06
Pored Kovacevica Pirica zove, nema bekova al et nema mjesta za Sabanovica i Pidru, zove neke hrvate a Mujakic jedan od najboljih stopera u turskoj ligi ostade nepozvan. Buljubasic najbolji mladi fudbaler lige i nije dobio poziv a zove se vukovic iz borca jer se mora vratiti usluga vici za dobiveni posao. Rahmanovica ni na vidiku a Hamzu Čatakovića najboljeg napadača trenutačno maksimalno izignorisao. Brao poker maestro brao!
Ako ništa drugo, barem ste duhoviti :D
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

fanatik19
Postovi: 207
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la fanatik19 » 16 maj 2024, 18:12

Bolivia je napisao/la:
16 maj 2024, 18:06
Pored Kovacevica Pirica zove, nema bekova al et nema mjesta za Sabanovica i Pidru, zove neke hrvate a Mujakic jedan od najboljih stopera u turskoj ligi ostade nepozvan. Buljubasic najbolji mladi fudbaler lige i nije dobio poziv a zove se vukovic iz borca jer se mora vratiti usluga vici za dobiveni posao. Rahmanovica ni na vidiku a Hamzu Čatakovića najboljeg napadača trenutačno maksimalno izignorisao. Brao poker maestro brao!
Nema vecih kancera na forumu od vas pitara. Ja ne znam kako vas nije stid konstantno mlatit gluposti jesil gledao ti intervju Vladana Kovacevica ima mjesec gdje rodjeni Banja Lucanin pokusava pricat ekavicom al mu ne ide i gdje otvoreno kaze kako ce sve uradit da nastupa za Srbiju
Kakav crni Mujakic i Ankaragucu ljudi skoro ispali iz Turske lige, frajer po kvaliteti nije ni za prosireni spisak.
Pidro Sabanovic hahaha ti ljudi mozda rekreativno igraju fudbal
Rahmanovic ulazi u neku pricu mada i on je pokazao koji mu je domet tjst gol protiv Lihtenstajna i da se od njeg prajm Rivaldo napravi a realno je da imamo barem 7 boljih veznjaka od njeg

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24557
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Goalgetter » 16 maj 2024, 18:12

DamirT je napisao/la:
16 maj 2024, 18:10
Ako dosad nije nista uradio, nece ni uraditi. Prekriziti ga.
Predpostavljam da ce kad promjeni klub doci do pomaka po tom pitanju. Izisao je prvo sa zeljom da igra za nasu reprezentaciju, to je javno iznio, da bi se onda usutio, a pisano je vec ovdje, zbog kluba. Mislim da ce ipak igrati za nas, ali tek kad ode iz Austrije.

Avatar
harden
Postovi: 23786
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la harden » 16 maj 2024, 18:13

Maroon1946 je napisao/la:
16 maj 2024, 18:12
harden je napisao/la:
16 maj 2024, 18:10
Maroon1946 je napisao/la:
16 maj 2024, 18:07
Sergej i Spaha :salut: :clap:

Ima li kakvih info za Jasica steta sto jos on nije tu? Pozitivno sam iznenadjen sa Gigovicem i svaka im cast dugo sam ga prizeljkivao. Zasluzio je i Burnic poziv. Mogao je i Catakovica zvati bar na sirem spisku jer je najbolji igrac nase lige ove polusezone.
Pitali su ga za Jasica, rekao je Spaha da nisu jos uvijek direktno razgovarali s njim ali da ga prate, nije zvucao bas optimisticno sto se tice njega.
Dobra je prilika bila sad kad nema Dedića steta ako nista ako otpadne Seo mogli bi njega zvati. Bezveze bi dobrog igraca izgubili.
Sad svakako nije mogao igrati nikako. Sve se cini da on ne naginje ka nama zbog problema sa klubom.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1789
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la hordasDoboj » 16 maj 2024, 18:15

Bolivia je napisao/la:
16 maj 2024, 18:06
Pored Kovacevica Pirica zove, nema bekova al et nema mjesta za Sabanovica i Pidru, zove neke hrvate a Mujakic jedan od najboljih stopera u turskoj ligi ostade nepozvan. Buljubasic najbolji mladi fudbaler lige i nije dobio poziv a zove se vukovic iz borca jer se mora vratiti usluga vici za dobiveni posao. Rahmanovica ni na vidiku a Hamzu Čatakovića najboljeg napadača trenutačno maksimalno izignorisao. Brao poker maestro brao!
Halid u 2. ligi Francuske i tu ne igra, posebno na desnom beku vec imas 2 top igraca. Realnije je da si rekao da se pozove Amar Beganović.

Iz trenutnog Sarajeva niko nije zasluzio poziv, mogao je jedino upasti Buljubasic vise kao neka nagrada ali kad se uzme da Vukovic igra deficitarnu poziciju + mozes ga izgubiti za repku prije nego Muhameda, opravdan poziv po meni.
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Horoz
Postovi: 1806
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 16 maj 2024, 18:16

DamirT je napisao/la:
16 maj 2024, 18:10
Ako dosad nije nista uradio, nece ni uraditi. Prekriziti ga.
Jašić očigledno ima problem s Austrijancima i klubom, to je pretpopstavljam na stand by dok ne napravi transfer.
Ne treba forsirati, osuđivati i treba mu dati vremena.
Pogotovo jer je to dečko koji je, kao jedan od najtalentovanijih igrača i mladih reprezentativaca Austrije, samoinicijativno odlučio da pređe kod nas.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
Sveti
Postovi: 10277
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Sveti » 16 maj 2024, 18:18

Kakav spisak :tokralju:

Pitari jos jednom pokazuju kakva su gowna nevidjena. Jos prosli put kad su slavili nakon ispadanja repke u barazu im treba zabranit da prismrde pdfu repke. Imate to krompiriste od pdfa premijer lige i tamo onanisite na poluamatere
naprijed rejal

zaostrog
Postovi: 838
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la zaostrog » 16 maj 2024, 18:22

Navijač sam Sarajeva, ali u pravu su ovi ostali kad ismijavaju ove stavove. Kakvi bolan igrači Sarajeva. prvo, ekipa 4., ispade trebali bi imati tri reprezentativca. Pa onda se fakat zapitati u čemu je problem. Drugo, ti bivši igrači. Prije deset godina su Željovci smarali sa svojim igračima, sad navijači Sarajeva sa svojim. Nema kvaliteta. **** Haris Duljević je skupio 30 nastupa, čovjek koji nije trebao imati više od 3.

I bezveze se vrši presija, bolesna. Činjenica je da igrači tipa Šabanović ili Pidro i nisu fudbaleri, da je Rahmanović taman igrač za neke F selekcije, da se guralo i mrtvog Ziljkića, koji je imbecil itd. Jedini koji je imao smisla i koji je bio tu je Cimirot, što je karijera i pokazala.

I ista stvar je i sa drugim ekipama iz PLBiH. Od Bilbije, Barišića, Ćorluke, Cipetića, Nukića, Hodžića, sve poluigrači. Kakva crna reprezentacija. Kao što napisah, u reprezentaciju zvati samo U20 igrače iz naše lige. Sve preko toga - hvala lijepo, kad odeš na veći nivo pričat ćemo. I da, taman da zabije 30 golova u jednoj sezoni, to je tako. Da je kvalitet, prepoznao bi makar nekakav Lech Poznan, pa ga doveo. I nije to stvar igrača Sarajeva, nego evo i tog **** Bilbije od kojeg se pravi Nihat Kahveci. Čovjek nije pomakao iz naše lige sa statistikom kakvu ima, ovdje igra na bezobrazluk i na to što mu sve prolazi. Činjenica da se nije micao iz naše lige trebala ga je držati daleko od reprezentacije.

Od igrača Sarajeva samo ima smisla Buljubašić. I da, ispravno je sada ne pozvati ga. Ima važnijih i boljih.

Avatar
DamirT
Postovi: 14803
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 16 maj 2024, 18:24

Goalgetter je napisao/la:
16 maj 2024, 18:12
DamirT je napisao/la:
16 maj 2024, 18:10
Ako dosad nije nista uradio, nece ni uraditi. Prekriziti ga.
Predpostavljam da ce kad promjeni klub doci do pomaka po tom pitanju. Izisao je prvo sa zeljom da igra za nasu reprezentaciju, to je javno iznio, da bi se onda usutio, a pisano je vec ovdje, zbog kluba. Mislim da ce ipak igrati za nas, ali tek kad ode iz Austrije.
To je vrlo moguce, vise sam mislio na situaciju dok nastupa u austrijskom klubu :thumbup:

@zaostrog :tokralju: :salut:
Zadnja izmjena: DamirT, dana/u 16 maj 2024, 18:25, ukupno mijenjano 1 put.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

FoSte95
Postovi: 12841
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la FoSte95 » 16 maj 2024, 18:24

Horoz je napisao/la:
16 maj 2024, 18:12
Bolivia je napisao/la:
16 maj 2024, 18:06
Pored Kovacevica Pirica zove, nema bekova al et nema mjesta za Sabanovica i Pidru, zove neke hrvate a Mujakic jedan od najboljih stopera u turskoj ligi ostade nepozvan. Buljubasic najbolji mladi fudbaler lige i nije dobio poziv a zove se vukovic iz borca jer se mora vratiti usluga vici za dobiveni posao. Rahmanovica ni na vidiku a Hamzu Čatakovića najboljeg napadača trenutačno maksimalno izignorisao. Brao poker maestro brao!
Ako ništa drugo, barem ste duhoviti :D
Gdje ovaj Pidru izvuče 🤣
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Hansestadt
Postovi: 2571
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Hansestadt » 16 maj 2024, 18:24

Sigurno najprofesionalnije obracanje do sada sto se tice reprezentacije BiH. To se moze da vidi, da i novinari nisu bas imali puno prostora za kriticna pitanja, jer stvarno ima smisla kako razmisljaju i odluke koje donose.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.