Safet Sušić - Pape

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 08 sep 2011, 22:02

MOZAK je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:I nemoj, dosta od tebe za večeras. :mrgreen:
Neću te više driblat :mrgreen:
nemoj živ bio, polomićeš si noge...

-----

eh, u Jusufovo vrijeme mi smo s Brazilom igrali :mrgreen:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18651
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 08 sep 2011, 22:04

safira je napisao/la:Najvise za nasu reprezentaciju od kraja rata je uradio Sergej Barbarez i on zasluzuje da bude selektor.
Suludo je ovdje vise komentarisati o Susicu.
over 18 only :arrow:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nick » 08 sep 2011, 22:05

chichak je napisao/la:
nick je napisao/la:
chichak je napisao/la:Je.e me gramatika,sreca jos uvjek razlikujem strucnjaka od duduka ;)
de objasni sta je trener koji te odvede u baraz utakmicu prije kraja kvalifikacija
Ko nas je odveo,on ili igraci? Moje misljenje da je ovo mogao i Mirza Varesanovic isto uraditi,na vec uradjene temelje iz proslih kvalifikacija. Ne zelim uopste da ulazim u raspravu,imam svoje misljenje i kazem da Pape nije vrhunski trener koji ce nadmudriti protivnika,on to jednostavno ne zna,takticki los,psihicki los...da ne duljim,baraz smo vec imali,do potoka si stigao,vode se napio nisi. Tek poslije utakmica baraza moze se pricati o njegovom uspjehu,mozda nas sve iznenadi pa pobjedimo u Parizu,ko zna...
jesili ti psihijatar, trener? cim se mjeri kvalitet nekog trenera? cuj udarene temlje, ne trebo je pokupit djece napolju pa ih odvest na evropsko da bi dokazo da zna? smjernice su ti nidje veze
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3637
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la mozak » 08 sep 2011, 22:05

VanBasten je napisao/la:
MOZAK je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:I nemoj, dosta od tebe za večeras. :mrgreen:
Neću te više driblat :mrgreen:
nemoj živ bio, polomićeš si noge...

-----

eh, u Jusufovo vrijeme mi smo s Brazilom igrali :mrgreen:
...samo sam lucidan, ali neću te više, nemoj zamjerat :mrgreen:
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nick » 08 sep 2011, 22:07

AllGunsBlazing je napisao/la:Vi sto valjate gluposti kako bi ocrnili Papeta, pa samo recite navijamo za Zelju, boli nas to sto je bivsi igrac neseg najveceg protivnika selektor, nemojte nam zamjeriti, ovako vise postaje glupo, nije takticki dobar, ali jeste Ciro, koji je imao gori omjer, gore utakmice, dosta supljih, drazi vam **** Zeljo nego reprezentacija..
edit: ima iznimki, ali rijetkih..
ja navijam za zelju i nisam protiv papeta i sta sad
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11831
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la AllGunsBlazing » 08 sep 2011, 22:08

nick je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:Vi sto valjate gluposti kako bi ocrnili Papeta, pa samo recite navijamo za Zelju, boli nas to sto je bivsi igrac neseg najveceg protivnika selektor, nemojte nam zamjeriti, ovako vise postaje glupo, nije takticki dobar, ali jeste Ciro, koji je imao gori omjer, gore utakmice, dosta supljih, drazi vam **** Zeljo nego reprezentacija..
edit: ima iznimki, ali rijetkih..
ja navijam za zelju i nisam protiv papeta i sta sad
procitaj zadnji red ponovo.
Celik!3,2,2.

Avatar
Bezimeni
Postovi: 167
Pridružen/a: 13 jul 2011, 01:36
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Bezimeni » 08 sep 2011, 22:11

Kako su samo svi pljuvali Papeta nakon utakmice sa Francuskom ,a kasnije i sa Albanijom ...

Čovjek je dokazao da se može nositi sa pritiskom ,protiv Francuske nismo imali rješenje ,pokušavali smo dugim loptama i jasno je bilo Misketovo "ne možemo ovako" .Protiv Albanije odigrali smo sasvim solidno,vršili pritisak ,ali na kraju nismo imali ni sreće jer smo pogađali okvir gola .
Protiv Rumunije prvo poluvrijeme kao cijela utakmica protiv Francuske ,neke duge lopte na Džeku koji nije ništa mogao,pa su Rumuni i poveli .Tada sam bio u Zenici ,neki do mene su psovali Sušiću ,provocirali ga ,ali čovjek je to podnio kao profesionalac.U drugom poluvremenu uz veliku podršku došli smo do preokreta ,na trenutke izgledali smo kao Barcelona ,kakvi pasovi .Svaka čast Sušiću,šta je mogao reći igračima tad...Ali da nema onakve publike ,mislim da nema logike da bi slavili niti u toj utakmici niti u ovoj posljednjoj.
Protiv Rumunije bila je prevelika euforija ,jednostavno prvaci svijeta smo u tome ,i ljudi su nas pregazili.Za to su po meni krivi igrači ,a ne Safet..Albanija nije izdržala pritisak u Zenici ,opet sjajna publika .U prvom poluvremenu grozna igra ,ali u drugom se opet sve popravilo.

E ne znam kako nešto može prigovoriti Papetu ,kako neko može reći da je on taktički loš ,kada pobijediš u Minsku ,Bjeorusiju koja je Francuzima uzela 4 boda ...Ali opet je Pape taktički loš ,opet je Safet kanta ...Nije se rodio onaj ko je narodu ugodio.

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la retro » 08 sep 2011, 22:15

Zato je Ciro strasan takticar.
3-5-2 here we go! :lol:
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la skyisthelimit » 08 sep 2011, 22:19

safira je napisao/la:
Pape je legenda Francuske.

.....i na osnovu toga, francuze cemo poderati 8-) kad je najpotrebnije
15.10 - 15.06 ...

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la chichak » 08 sep 2011, 22:20

retro je napisao/la:Zato je Ciro strasan takticar.
3-5-2 here we go! :lol:
zato je u ciro po 7 uvaljivao...
...nisu mogli da te ugase!!!

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la skyisthelimit » 08 sep 2011, 22:22

chichak je napisao/la:
retro je napisao/la:Zato je Ciro strasan takticar.
3-5-2 here we go! :lol:
zato je u ciro po 7 uvaljivao...

kakve nam koristi kad se nismo plasirali..uostalom bolje pobjedjivati sa tvrdih 1-0, 2-1 pa se plasirati nego nabijati po 6-7 komada pa ispasti...Znamo svi kako talijani su osvajali prvenstva
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Adinjo » 08 sep 2011, 22:24

chichak je napisao/la:
retro je napisao/la:Zato je Ciro strasan takticar.
3-5-2 here we go! :lol:
zato je u ciro po 7 uvaljivao...
Al zato samo po bod uzimao protiv malo jacih ekipa.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61912
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 22:28

skyisthelimit je napisao/la:kakve nam koristi kad se nismo plasirali..uostalom bolje pobjedjivati sa tvrdih 1-0, 2-1 pa se plasirati nego nabijati po 6-7 komada pa ispasti...Znamo svi kako talijani su osvajali prvenstva
Group B
Russia 8 5 2 1 10 4 +6 17
Republic of Ireland 8 4 3 1 11 6 +5 15
Armenia 8 4 2 2 17 7 +10 14
Slovakia 8 4 2 2 6 8 –2 14
Macedonia 8 2 1 5 6 9 −3 7
Andorra 8 0 0 8 1 17 −16 0

Group C

Italy 8 7 1 0 16 1 +15 22
Serbia 8 4 2 2 12 10 +2 14
Estonia 9 4 1 4 13 13 0 13
Slovenia 9 3 2 4 10 7 +3 11
Northern Ireland 8 2 3 3 8 8 0 9
Faroe Islands 10 1 1 8 6 26 −20 4
Ništa ti ne prebacujem, ali, jeli moguće da su ove dvije ekipe za godinu dana postale respektabilne, ili smo možda mi bili jaki u prošlom ciklusu?

Talijani su tako osvajali prvenstva, ali ključno je ovo osvajali. Nema više toga u fudbalu, Grčka se desila jednom i nikad više. Sad pobjeđuje onaj ko je kvalitetniji.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la socrates » 08 sep 2011, 22:30

nije on ba psihijatar nikakav,dobro bi bilo da jeste,on je ba vidis neki zidar ili tako nesto...gradjevinac ocito,nekakvi temelji mu zapeli i to ti je...hahahahaha...cuj ga sta kaze jel nas pape doveo do baraza ili igraci,i onda u nastavku kaze ako prodjemo baraz e onda je pape napravio posao...glavutane,ako pape nije napravio uspjeh do baraza nego igraci sami sa sobom kako je onda to uspio ako prodje baraz....ccccccccccccc...vela havle... :lol:
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pasodzigera » 08 sep 2011, 22:32

Niti je tro-Ciro uspio ovo sto je PAPE sa zmajevima,u jednim kvalifikacijama nas je doveo do situacije da imamo 2 baraza,ustvari to nije nit jedan selektor uspio.

Imamo "finale" u Parizu,ako ne uspijemo ,onda 2 utakmice baraza,ako je neko slijep pa to ne vidi sta cu mu ja.

Fra-Blr 0-1
Blr-Fra 1-1


Blr-BIH 0-2
BIH-Blr 1-0

Pametnom dovoljno.

8 utakmica ,5 pobjeda,1 remi i 2 poraza,ni tro Mourinho sa ovom nasom reprezentacijom nebi vise izvuko,da ne pominjem platu doticnog sa Papetom,jer ce biti i zalosno i smjesno,da se razumijemo,ne poredim ih kao trenere,ali ni najbolji trener svijeta nebi vise uradio sa nasom reprezentacijom,niti bi mogao garantovati bilo sta.I pored svih pritisaka,pljuvanja,lazi i cega sve ne SUSIC izlazi kao pobjednik,dok misevi postaju sve tisi i sve dublje se zavlace u svoje rupice.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61912
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 22:35

Pasodzigera je napisao/la:Niti je tro-Ciro uspio ovo sto je PAPE sa zmajevima,u jednim kvalifikacijama nas je doveo do situacije da imamo 2 baraza,ustvari to nije nit jedan selektor uspio.

Imamo "finale" u Parizu,ako ne uspijemo ,onda 2 utakmice baraza,ako je neko slijep pa to ne vidi sta cu mu ja.

Fra-Blr 0-1
Blr-Fra 1-1


Blr-BIH 0-2
BIH-Blr 1-0

Pametnom dovoljno.
BiH - FRA 0:2 ?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pasodzigera » 08 sep 2011, 22:42

Virtu4l je napisao/la:
BiH - FRA 0:2 ?
I sta zelis time reci? pogledas samo gdje ti reprezentacija stoji,kada smo to pratili u stopu velesilu kakva je Francuska? Zaostajemo samo 1 bod,dosad su velesile vec davno obezbjedile ucesce na EP,a sta je sa Francuskom?Koja moze 20 nasih reprezentacija da sastavi,a tebi kao nesto cudno sto smo porazeni od njih? Ah da mi smo Brazil,a Ciroguz bi nam podario pobjedu protiv Francuza,jer on zna protiv velesila postaviti taktiku,pa su nas redom gyzili,Portugal,Spanija,Turska itd. itd.
Zadnja izmjena: Pasodzigera, dana/u 08 sep 2011, 22:44, ukupno mijenjano 1 put.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61912
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 22:44

Pasodzigera je napisao/la:Ah da mi smo Brazil,a Ciroguz bi nam podario pobjedu protiv Francuza,jer on zna protiv velesila postaviti taktiku,pa su nas redom gyzili,Portugal,Spanija,Turska itd. itd.
Samo nas je Španija gyzila, da, ista ona Španija koja je kasnije i osvojila svjetsko prvenstvo, tj. nadigrali su nas u nebitnoj utakmici, u prvom meču zamalo da im se omakne.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
abyyy
Postovi: 26
Pridružen/a: 03 sep 2009, 23:23
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la abyyy » 08 sep 2011, 22:45

E ovako bi trebao Pape reci nasim nezadovoljnicima :D

" onclick="window.open(this.href);return false;

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la retro » 08 sep 2011, 22:46

Turci nas zgazili u Zenici i da nije bilo onogo Sejinog slobodnjaka, pitanje je kako bi zavrsilo.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.