Safet Sušić - Pape

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Adinjo » 08 sep 2011, 23:13

Sto bi reko nas @Tarik14..ljudi cinjenica je da Safet vec sad naprvio najveci rezultat do sada u istoriji naseg fudbala.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pasodzigera » 08 sep 2011, 23:14

hurem je napisao/la:
u grupi s francuskom i nije tesko,i ja bih to uspio,a u grupi s spanijom oces da kazes da bi susic imao samo bod zaostatka za furijom kolo prije kraja?...ajd molim te...
ako ces realno,u proslom ciklusu smo imali dosta tezu grupu,nikako ne mozes porediti spaniju,tursku i belgiju s francuskom,rumunijom i bjelorusijom
BUDIMO REALNI
Kakva je velesila Spanija,takva ista velesila je Francuska.Turska nista nije bolja od Rumunije,stavise do prije 10-15 godina Turaka nije bilo ni na mapi u svijetu fudbala,bar kako ja pratim fudbal.
Uz to da dodam,nasi igraci u vrijeme Cire nisu sjedili na klupama u svojim klubovima,nego su svoje klubove vodili do trofeja,bili glavne uzdanice,dok su na samom pocetku Papeta kao selektora,pa mnogi i sada u klubovima minutazu dobijali na kasicicu.
Zadnja izmjena: Pasodzigera, dana/u 08 sep 2011, 23:21, ukupno mijenjano 1 put.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pasodzigera » 08 sep 2011, 23:19

Virtu4l je napisao/la:
Ovaj iznad je promašio poentu. Tako glupo poređenje nisam vidio odavno.

Švicarska pobijedila Španiju = Švicarska bolja od Španije.
Halo momcino ,ko je rekao da smo mi bolja ekipa od Francuske,ako ne kontas, da ti pomognem sta sam htio poredjenjem reci,ne da smo bolji od Francuske(pogledaj kako sam okarakteriso uopste tu ekipu),nego da je Bjelorusija tezak protivnik,koji nije nista losiji od Belgije iz proslih kvalifikacija.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la socrates » 08 sep 2011, 23:20

Virtu4l je napisao/la:
Pasodzigera je napisao/la:Ah da mi smo Brazil,a Ciroguz bi nam podario pobjedu protiv Francuza,jer on zna protiv velesila postaviti taktiku,pa su nas redom gyzili,Portugal,Spanija,Turska itd. itd.
Samo nas je Španija gyzila, da, ista ona Španija koja je kasnije i osvojila svjetsko prvenstvo, tj. nadigrali su nas u nebitnoj utakmici, u prvom meču zamalo da im se omakne.
koja ste vi pogan od ljudi....smeta vam pape iz dva razloga,sto je promovisao svojim bravurama fks,a kasnije i samu ondasnju drzavu,i sto vam ne prica viceve na press konfernecijama,ne koketira sa sirokim narodnim masama...smeta vam takodje nasa legenda koja ce uci aBda u istoriji i kao prvi covjek koji je reprezentaciju odveo u ovom slucaju na evropsku smotru,pri tom odricuci se nazovi plate koja je na razini jedne satnice placenijeg evropskog igraca......... budite takve mange pa bojkotujte gledanje tekme u parizu koja je kako covjek rece baraz prije baraza,a mi cemo je gledati sa uzivanjem...jer i poslije imamo opet baraz....da ne govorim da ne trebate gledati evropsko kad igra nasa repka,s papetom na celu.. ZIVIO PAPE I FKS :!:
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61912
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2011, 23:21

socrates je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Pasodzigera je napisao/la:Ah da mi smo Brazil,a Ciroguz bi nam podario pobjedu protiv Francuza,jer on zna protiv velesila postaviti taktiku,pa su nas redom gyzili,Portugal,Spanija,Turska itd. itd.
Samo nas je Španija gyzila, da, ista ona Španija koja je kasnije i osvojila svjetsko prvenstvo, tj. nadigrali su nas u nebitnoj utakmici, u prvom meču zamalo da im se omakne.
koja ste vi pogan od ljudi....smeta vam pape iz dva razloga,sto je promovisao svojim bravurama fks,a kasnije i samu ondasnju drzavu,i sto vam ne prica viceve na press konfernecijama,ne koketira sa sirokim narodnim masama...smeta vam takodje nasa legenda koja ce uci aBda u istoriji i kao prvi covjek koji je reprezentaciju odveo u ovom slucaju na evropsku smotru,pri tom odricuci se nazovi plate koja je na razini jedne satnice placenijeg evropskog igraca......... budite takve mange pa bojkotujte gledanje tekme u parizu koja je kako covjek rece baraz prije baraza,a mi cemo je gledati sa uzivanjem...jer i poslije imamo opet baraz....da ne govorim da ne trebate gledati evropsko kad igra nasa repka,s papetom na celu.. ZIVIO PAPE I FKS :!:
Zamijenio si me sa nekim. Meni Pape ne smeta.
harishp je napisao/la:Ma jeste brate dragi.Samo na te tvoje doskocice ili takvih drugacije i ne ide.Nikad za ozbiljno nisam shvatao ljude koji jedno pricaju a drugo rade.Znaci spusti se na njihov nivou jer drugcije nece skontati.
Nisam se nadao da ces i ti biti tip obraz dzon ali izgleda isti klinac.
Ako se nesto kaze,onda se tog drzi.
Nigdje ja nisam omalovažio tvog selektora, naprotiv, polizao sam što sam pokakio na početku ciklusa, ali ti je to negdje promaklo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la HOPLIT » 08 sep 2011, 23:23

Meni se sve više čini da Safet Sušić ima samo jedan "problem". Naime radi se o jednom kulturnom, smirenom i skromnom čovjeku koji, eto, nije neka faca, nije karizmatičan, ne psuje i ne pravi cirkus od reprezentacije. Ništa mu nebi pomoglo ni da odvede ovu selekciju na EP jer gore pomenute osobine mu bosanska rulja nikako ne može oprostiti.
YNWA!

Avatar
socrates
Postovi: 1084
Pridružen/a: 08 sep 2011, 00:11
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la socrates » 08 sep 2011, 23:26

HOPLIT je napisao/la:Meni se sve više čini da Safet Sušić ima samo jedan "problem". Naime radi se o jednom kulturnom, smirenom i skromnom čovjeku koji, eto, nije neka faca, nije karizmatičan, ne psuje i ne pravi cirkus od reprezentacije. Ništa mu nebi pomoglo ni da odvede ovu selekciju na EP jer gore pomenute osobine mu bosanska rulja nikako ne može oprostiti.
TAKO JE LAVE :!:
E,moj Hase,da si ovdje sada!!!!!!!

Avatar
Balon
Postovi: 3127
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Balon » 08 sep 2011, 23:33

HOPLIT je napisao/la:Meni se sve više čini da Safet Sušić ima samo jedan "problem". Naime radi se o jednom kulturnom, smirenom i skromnom čovjeku koji, eto, nije neka faca, nije karizmatičan, ne psuje i ne pravi cirkus od reprezentacije. Ništa mu nebi pomoglo ni da odvede ovu selekciju na EP jer gore pomenute osobine mu bosanska rulja nikako ne može oprostiti.
E svaka ti cast, Pape francuska skola covjek navikao da radi sa gospodom tj. profesionalcima. Nema vise "**** majki" po novinama i mnogo prazne price nego covjek vecinom suti i radi. Ali **** to ba daj ti nama sabanizam, nekima ocigledno takvo stanje odgovara.

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Hare_BvB » 08 sep 2011, 23:38

HOPLIT je napisao/la:Meni se sve više čini da Safet Sušić ima samo jedan "problem". Naime radi se o jednom kulturnom, smirenom i skromnom čovjeku koji, eto, nije neka faca, nije karizmatičan, ne psuje i ne pravi cirkus od reprezentacije. Ništa mu nebi pomoglo ni da odvede ovu selekciju na EP jer gore pomenute osobine mu bosanska rulja nikako ne može oprostiti.
Haman da je tako. :( Čovjek se ospe čitajući komentare na temama o našoj reprezentaciji. Tolika doza nekulture, nepoštovanja i neargumentirnosti. Žalosno. :!:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Scof1eld » 08 sep 2011, 23:47

Balon je napisao/la:
HOPLIT je napisao/la:Meni se sve više čini da Safet Sušić ima samo jedan "problem". Naime radi se o jednom kulturnom, smirenom i skromnom čovjeku koji, eto, nije neka faca, nije karizmatičan, ne psuje i ne pravi cirkus od reprezentacije. Ništa mu nebi pomoglo ni da odvede ovu selekciju na EP jer gore pomenute osobine mu bosanska rulja nikako ne može oprostiti.
E svaka ti cast, Pape francuska skola covjek navikao da radi sa gospodom tj. profesionalcima. Nema vise "**** majki" po novinama i mnogo prazne price nego covjek vecinom suti i radi. Ali **** to ba daj ti nama sabanizam, nekima ocigledno takvo stanje odgovara.
pa upravo takvi sabani ga i ne podrzavaju... da je njima psovanja malo i *ebanja majki po novinama a to sto ne mozes nerjeseno uzeti jacoj repki, to je najmanji problem :roll: (svaka cast za belgiju ali svako ko imalo prati nogomet zna kroz kakvu je smjenu generacije prosla belgija )
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
avenija
Postovi: 13855
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la avenija » 08 sep 2011, 23:57

avenija je napisao/la:
FCS-FCS je napisao/la:
avenija je napisao/la:nit je kriv teleci pogled nit najbolji asistent jedne od liga petice , nit je kriv hasagic .
bilo proslo sa pricom o najboljem pakeru iz lige petice..sta je vec god dana..svi glupi i bezobrazni .. i Hagi u Galaty i taj trener u moskvi , samo miske nevin i junfer..nasi novinari napucali pricu da ga (cuj sad ovo) trener galate ne voli...nisam jos vidio da te u tom milionskom biznisu trener ne voli ako mu donosis asistencije i golove...jao ubleha , mati draga !!!
daj ba malo realnosti
a ko je najbolji asistent trentno u nasoj reprezentaciji za EP 2012 ?
a koliko ima minuta naspram ostalih a ?
ajde realnosti
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Scof1eld » 08 sep 2011, 23:59

safira je napisao/la:Ovdje sve djeca od 13 godina su za SAFETA SUSICA PAPKA. Obdaniste ...
inace glavna karakteristika pametnih i odraslih ljudi poput tebe je da u svakom postu uvrijede ? il mi se cine da to rade 13ogodisnjaci :?
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la geronimo » 09 sep 2011, 00:03

safira je napisao/la:Ovdje sve djeca od 13 godina su za SAFETA SUSICA PAPKA. Obdaniste ...
Prije bih rek'o da je obrnut slučaj. Neki koji se još protežu na prstiće da bi upalili svjetlo još uvijek žale za cirkusom, kakvog su imali dok je Ćiro bio kolovođa.
Popusti malo odrasli, nije baš ugodno čitati šta stariji pišu.
Vom Jäger zum Gejagten

Profesor
Postovi: 4277
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Profesor » 09 sep 2011, 00:05

kako se cini, neki bi pishali po Papetu i da osvoji EP 2012... Pa covjek je vec sad odradio veliki posao, a pojedinci ga jos uvjek blate zbog "zvjezda" u nasoj repki, koji nisu fizicko spremni da igraju cjelu tekmu, i zbog patriota, koji ne zele odstupiti mjesto mladjem, kvalitetnijem i boljem sunarodnjaku. Sve u svemu samo traze neki stvar da ga pocnu crniti i omalozavati bez opravdanih razloga. A neznaju da s tim blate svoju repku, i svoju drzavu.

jedan je Pape!

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la geronimo » 09 sep 2011, 00:12

safira je napisao/la: Ti da si malo odrastao, pa bar da si punoljetan, vidio bi da, da nista ne vidis.
Ja stvarno ne znam šta želiš postići sa ovakvim postovima? Da nekoga isprovociraš ili šta već?
Mene nećeš uspjeti sigurno, jer sad da si pored mene tutno bih ti lizalo u usta i odmah bi promijenio pjesmu. :lol:

Dosadan si. Za tebe je Sušić papak, ali zar moraš to ponavljati u svakom drugom postu? Želiš nemetnuti svoje (grdno) mišljenje?
Svašta...
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Scof1eld » 09 sep 2011, 00:12

safira je napisao/la:
geronimo je napisao/la:
safira je napisao/la:Ovdje sve djeca od 13 godina su za SAFETA SUSICA PAPKA. Obdaniste ...
Prije bih rek'o da je obrnut slučaj. Neki koji se još protežu na prstiće da bi upalili svjetlo još uvijek žale za cirkusom, kakvog su imali dok je Ćiro bio kolovođa.
Popusti malo odrasli, nije baš ugodno čitati šta stariji pišu.
Ti da si malo odrastao, pa bar da si punoljetan, vidio bi da, da nista ne vidis.
sad vec ides na predpostavke... ne mozes znaci ni koliko sam star ni da li vidim dobro.. jos radim za masinom koja mjeri vid tako da vjeruj mi kad ti kazem da imam odlican vid... uhhhh sta sam sad ugledao :shock: :shock: :o

http://www.uefa.com/uefaeuro2012/standi ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ser del barça es el millor que hi ha !

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la retro » 09 sep 2011, 00:14

Da sam neko na ovom forumu(a nisam), svako bi trebao dobiti ban za ovakvo vrijedjanje bilo kojeg clana strucnog staba ili igraca. ;)
Primitivci jedni, drazi vam je tudji neuspjeh, da bi mogli srati okolo i govoriti kako ste u pravu.
U inat vama Pape ide do pobjede u sred Pariza i da vam se pokenja usta, patriote. ;)
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la skyisthelimit » 09 sep 2011, 00:15

safira je napisao/la:
Moze on uspjeti u zivotu jos 3 puta, ali covjek koji ne zna da sastavi dvije recenice kako Bog zapovijeda je za mene papak.

a ko odlucuje da li on zna sastaviti 3 recenice...Kako cemo to znati :roll: OVAKO " onclick="window.open(this.href);return false; :roll:
15.10 - 15.06 ...

safira
Postovi: 187
Pridružen/a: 13 jul 2008, 12:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la safira » 09 sep 2011, 00:18

geronimo je napisao/la:
safira je napisao/la: Ti da si malo odrastao, pa bar da si punoljetan, vidio bi da, da nista ne vidis.
Ja stvarno ne znam šta želiš postići sa ovakvim postovima? Da nekoga isprovociraš ili šta već?
Mene nećeš uspjeti sigurno, jer sad da si pored mene tutno bih ti lizalo u usta i odmah bi promijenio pjesmu. :lol:

Dosadan si. Za tebe je Sušić papak, ali zar moraš to ponavljati u svakom drugom postu? Želiš nemetnuti svoje (grdno) mišljenje?
Svašta...
Kako ti pokusavas da nametnes da doticni nije papak, ja ti samo pokusavam argumentima dokazati da je papak. Zasto je papak to mozes vidjeti na svakoj press konferenciji. Zato sto nisi nikad gledao istu, i ne mozes znati da covjek ne zna sastavit dvije recenica, a da ga skontas sta je pokusao reci. Svaka starija osoba koja poznaje sta je to fudbal i taktika ce za Susica reci da je bio fenomenalan igrac( mozda cak i jedan od najbolji), ali da je ko trener .urac .

safira
Postovi: 187
Pridružen/a: 13 jul 2008, 12:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la safira » 09 sep 2011, 00:21

" onclick="window.open(this.href);return false;
Evo dokaza zasto je papak.
Hajd sto ne zna sastaviti dvije recenice, vec se klati na onoj stolici kao da je u parku na ljuljaci, zaista jako ne kulturno i primitivno.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.