KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la HNKBranitelj » 08 apr 2017, 13:18

sb1996 je napisao/la:Gledao sam utakmicu, i vidio da je puno vaših na onom chatu pisalo o komentatoru i njegovoj "stručnosti", evo video gdje i domaćini naravno pišu da se obavezno uključi zvuk umatoč tome što bi svaki komentator normalni i profesionalni trebao biti neutralan...

Basket.ba radite nešto, dok gledamo utakmice iz Mostara nek nas komentator (ako se on takvim može nazvat) ne navodi na grijehe i nek ne odbacuje od nas želju za gledanjem...

Šta fali komentatoru?, sta bi ti da ti slavko cvitkovic komentira?
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la High » 08 apr 2017, 13:58

HNKBranitelj je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:Gledao sam utakmicu, i vidio da je puno vaših na onom chatu pisalo o komentatoru i njegovoj "stručnosti", evo video gdje i domaćini naravno pišu da se obavezno uključi zvuk umatoč tome što bi svaki komentator normalni i profesionalni trebao biti neutralan...

Basket.ba radite nešto, dok gledamo utakmice iz Mostara nek nas komentator (ako se on takvim može nazvat) ne navodi na grijehe i nek ne odbacuje od nas želju za gledanjem...

Šta fali komentatoru?, sta bi ti da ti slavko cvitkovic komentira?
Reci da se šališ. Komentator je živi poraz od komentiranja, ali tebi je dobar jer je, tobože, tvoj.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la HNKBranitelj » 08 apr 2017, 14:24

High je napisao/la:
Reci da se šališ. Komentator je živi poraz od komentiranja, ali tebi je dobar jer je, tobože, tvoj.
Šta očekuješ od čovjeka koji besplatno ovo radi i nije profesionalni novinar ?
Po
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la High » 08 apr 2017, 14:42

HNKBranitelj je napisao/la:
High je napisao/la:
Reci da se šališ. Komentator je živi poraz od komentiranja, ali tebi je dobar jer je, tobože, tvoj.
Šta očekuješ od čovjeka koji besplatno ovo radi i nije profesionalni novinar ?
Po
Objektivnost i svijest o tome da će ga neko slušati. Ili neka ne radi nikako. Pisao sam i ja, na početku, prikaze knjiga i kolumne besplatno, dok nisu počeli plaćati i dok nisam potpisao ugovor, ali sam uvijek znao da će sve to biti objavljeno i da pazim kako pišem.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la High » 08 apr 2017, 18:51

Bitna utakmica.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Serha
Postovi: 59
Pridružen/a: 26 jan 2016, 20:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Serha » 08 apr 2017, 19:05


Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fico » 08 apr 2017, 21:07

Hoćemo Aba ligu da igramo, a patimo se protiv Kaknja :nedam: :facepalm: Možda da se dovede još par polovnjaka iz Srbije pa ćemo biti bolji :thumbdown:
SARAJEVO

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la franklampard8 » 08 apr 2017, 21:10

Pobjedili smo druze..
1946

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fico » 08 apr 2017, 21:18

franklampard8 je napisao/la:Pobjedili smo druze..
Znam, gledao sam. Ovo nije Bosna kakvu želim(o).
SARAJEVO

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 08 apr 2017, 21:37

Zna li se sta je sa Ikonicem i koliko ce jos da odsustvuje?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 18170
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la akisarajevo92 » 08 apr 2017, 21:44

kobe24 je napisao/la:Zna li se sta je sa Ikonicem i koliko ce jos da odsustvuje?
Povreda lista, trebao bi se vratiti za 10-12 dana
Don't believe the hype.

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la franklampard8 » 08 apr 2017, 22:00

fico je napisao/la:
franklampard8 je napisao/la:Pobjedili smo druze..
Znam, gledao sam. Ovo nije Bosna kakvu želim(o).
Jesi pratio Bosnu prije godinu/dvije?
1946

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fico » 08 apr 2017, 22:26

franklampard8 je napisao/la:
fico je napisao/la:
franklampard8 je napisao/la:Pobjedili smo druze..
Znam, gledao sam. Ovo nije Bosna kakvu želim(o).
Jesi pratio Bosnu prije godinu/dvije?
Jesam. To što smo sada bolji nego prije godinu/dvije kad smo se patili sa Donjim Vakufom i od ovog Kaknja gubili u Skenderiji me ne zadovoljava. Želim gledati Bosnu kao abaligaša sa mlađim igračima. Čak bi radije gledao Bosnu u Ligi 12, ali sa mlađim i što više domaćim igračima.
SARAJEVO

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 08 apr 2017, 22:30

Jeli to dolazis na moju talasnu duzinu?
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fico » 08 apr 2017, 22:57

nerminh74 je napisao/la:Jeli to dolazis na moju talasnu duzinu?
Ako je meni posvećeno pitanje, onda da :mrgreen:
Ma dalo bi se diskutovati puno o ovome. Nije meni problem što su sada doveli ove igrače. Ali daj onda da osiguramo hladno finale i tu pozivnicu za Aba ligu, a ne da strepimo protiv Kaknja (uz dužno poštovanje prema tom klubu) niti da 2 puta izgubimo u Mostaru.
I kad bi izborili pozivnicu, onda neka se podvuće crta i ostave Šturanović, Ikonić i možda Jošilo, a da se više prilike da Rešidoviću, Šariću te ostalim mladim igračima koji su potencijalni reprezentativci BiH.
SARAJEVO

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 08 apr 2017, 23:44

fico je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Jeli to dolazis na moju talasnu duzinu?
Ako je meni posvećeno pitanje, onda da :mrgreen:
Ma dalo bi se diskutovati puno o ovome. Nije meni problem što su sada doveli ove igrače. Ali daj onda da osiguramo hladno finale i tu pozivnicu za Aba ligu, a ne da strepimo protiv Kaknja (uz dužno poštovanje prema tom klubu) niti da 2 puta izgubimo u Mostaru.
I kad bi izborili pozivnicu, onda neka se podvuće crta i ostave Šturanović, Ikonić i možda Jošilo, a da se više prilike da Rešidoviću, Šariću te ostalim mladim igračima koji su potencijalni reprezentativci BiH.
Ta dvojica nisu potencijalni reprezentativci BiH. Ranije kazes da bi radije gledao Bosnu u ligi 12 sa potencijalnim mladim igracima, ali je fazon da se tako nece privuci niti jedan kandidat za reprezentacije. Ja bih najradije da Bosna sto prije ide u ABA ligu i da za pocetak i prvu sezonu u ekipi budu najmanje tri takva momka, a poslije da se taj broj povecava. Ako ce se opet godinama potucati po nasoj ligi, necemo docekati ni da se jedan taj talentovani momak razvije u reprezentativca, jer su minimalne sanse da do toga dodje igrajuci nasu ligu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la High » 08 apr 2017, 23:46

Jedva... Ikonić je 70% ekipe.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fico » 08 apr 2017, 23:56

kobe24 je napisao/la: Ta dvojica nisu potencijalni reprezentativci BiH. Ranije kazes da bi radije gledao Bosnu u ligi 12 sa potencijalnim mladim igracima, ali je fazon da se tako nece privuci niti jedan kandidat za reprezentacije. Ja bih najradije da Bosna sto prije ide u ABA ligu i da za pocetak i prvu sezonu u ekipi budu najmanje tri takva momka, a poslije da se taj broj povecava. Ako ce se opet godinama potucati po nasoj ligi, necemo docekati ni da se jedan taj talentovani momak razvije u reprezentativca, jer su minimalne sanse da do toga dodje igrajuci nasu ligu.
Znam i ja da Residovic ni vjerovatno Sarić nisu za repke, ali njih navodim kao jedine mlade igrace koji su imali ove sezone solidnu minutazu. Delalica ne racunam jer je on posudjen igrac.
Mozda nisi shvatio sta zelim reci. Znam i ja da se potencijalni reprezentativci ne mogu privuci u Ligi 12, ali ako klub ne moze igrati Aba ligu onda neka igra domace prvenstvo sa domacim igracima. Ne bih da imenujem neke igrace jer ce odmah biti da ih ja guram, ali poenta je da se ne trose pare na polovnjake iz Srbije da bi bio 3. ili 4. u Ligi 12. To mozes uciniti i sa domacim igracima kojima mozes dati puno manje para.
Slazem se da bi bilo dobro da imamo u startu 3 mlada igraca pa da se kasnije taj broj povecava. Medjutim, nastavili se ovakva politika kluba bojim se da cemo opet gledati Bosnu 2 godine u Aba ligi pa onda novi pad. A to je sve zahvaljujuci sto sadasnja garnitura Uprave opet sprovodi transfer politiku Dine Konakovica.
SARAJEVO

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 09 apr 2017, 00:08

fico je napisao/la:
kobe24 je napisao/la: Ta dvojica nisu potencijalni reprezentativci BiH. Ranije kazes da bi radije gledao Bosnu u ligi 12 sa potencijalnim mladim igracima, ali je fazon da se tako nece privuci niti jedan kandidat za reprezentacije. Ja bih najradije da Bosna sto prije ide u ABA ligu i da za pocetak i prvu sezonu u ekipi budu najmanje tri takva momka, a poslije da se taj broj povecava. Ako ce se opet godinama potucati po nasoj ligi, necemo docekati ni da se jedan taj talentovani momak razvije u reprezentativca, jer su minimalne sanse da do toga dodje igrajuci nasu ligu.
Znam i ja da Residovic ni vjerovatno Sarić nisu za repke, ali njih navodim kao jedine mlade igrace koji su imali ove sezone solidnu minutazu. Delalica ne racunam jer je on posudjen igrac.
Mozda nisi shvatio sta zelim reci. Znam i ja da se potencijalni reprezentativci ne mogu privuci u Ligi 12, ali ako klub ne moze igrati Aba ligu onda neka igra domace prvenstvo sa domacim igracima. Ne bih da imenujem neke igrace jer ce odmah biti da ih ja guram, ali poenta je da se ne trose pare na polovnjake iz Srbije da bi bio 3. ili 4. u Ligi 12. To mozes uciniti i sa domacim igracima kojima mozes dati puno manje para.
Slazem se da bi bilo dobro da imamo u startu 3 mlada igraca pa da se kasnije taj broj povecava. Medjutim, nastavili se ovakva politika kluba bojim se da cemo opet gledati Bosnu 2 godine u Aba ligi pa onda novi pad. A to je sve zahvaljujuci sto sadasnja garnitura Uprave opet sprovodi transfer politiku Dine Konakovica.
Ma slazem se, samo bih ja radije i da se guraju regionalni kosarkasi, ali da imamo 4-5 potencijalnih reprezentativaca, nego da imamo 12 nasih momaka u nasoj ligi, a ni jedan nikad nece primirisati drzavnom dresu. A, samo igranjem u ABA ligi mozemo privuci i nase potencijalne reprezentativce, jer ne bi ni bilo dobro da ih trazimo u nasoj ligi i da im je motiv u njoj da igraju. Sacekat cemo kraj sezone, da ne sudimo na osnovu jedne losije utakmice s Kaknjom. Sve ispod finala i drugog mjesta bi znacilo da je sezona propala.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 09 apr 2017, 00:33

Znaci polako dolazimo na moje, ako se nema novca za aba ligu sta ce nam regionalni polovnjaci, a opet 70 ekipe ustvari cine 2 skorasnja penzionera sasa i goran, a njima svaka cast
Ako ima onda ekipa koja bi nastupila u aba lizi bi morala imati 2-3 potencijalna reprezentativca koji bi morali imati minutazu u suprotnom koja je poenta
Kako sam govorio samo da se ne ponovi era konakovica tj. ne bude 2 era konakovica koja bi totalno sahranila bosnu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.