BVB: Transferi i glasine

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Avatar
Desperado09
Postovi: 1701
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 22 feb 2019, 07:46

Jbš Wernera, treba dovesti Hallera. Takva mrcina nam treba u napadu. Dosta je više patuljaka.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la gruezi » 22 feb 2019, 08:03

Je li thorgan dolazi kod vas kao zamjena pylisicu? Maxa komotno zaboravite on je schalkeovo dijete.. ..iskreno ovaj wolf uopste nije los igrac mozda nebi bilo lose nedovoditi nikoga kao zamjenu i dati njemu sansu...da smo ga bogdom mi ugrabili na ljeto...vama treba centarfor tipa hallera visok robusan ali i da zna lopte...recimo montpelier ima dvojicu takvih i oba su dobri igraci zaboravio sam imena ali sigurno ne bi bili skupi...schmelzera se expresno rijesit jer on ovom timu nemoze dati nista...guerera ili na bek ili raus krilo nije niti moze bit...

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7571
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 22 feb 2019, 09:55

Desperado09 je napisao/la:Jbš Wernera, treba dovesti Hallera. Takva mrcina nam treba u napadu. Dosta je više patuljaka.
Trebali su Modestea dovesti u januaru, bio bi u napadu od vece koristi nego Gece ;)
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1701
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 27 feb 2019, 17:20

Funke Sport piše o planovima na ljeto.
1. bek - navodno Cucurella iz Eibara, posuđen iz Barcelone. Gledao sam klipove. Djeluje zaista odlično.
2. krilo - Hazard
3. CM - igrač sličan Alcantari.
4. napadač koji zna čuvati loptu
5. Mladi talenti

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7571
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 28 feb 2019, 22:18

Desperado09 je napisao/la:Funke Sport piše o planovima na ljeto.
1. bek - navodno Cucurella iz Eibara, posuđen iz Barcelone. Gledao sam klipove. Djeluje zaista odlično.
2. krilo - Hazard
3. CM - igrač sličan Alcantari.
4. napadač koji zna čuvati loptu
5. Mladi talenti
Ovo pod 3 i 4 treba iskesirati dvojicu igraca, plus Hazard i to je to. Nikakve polovnjake ne dovoditi, ne bacati pare bezveze. Naci veznog i iskesirati za njega dobru lovu i ubodes ko i sa Vitselom. Isto tako i napadaca, nista djeca poput Isaka, nista talenti, nego odmah dovesti nekoga ko ce se ravnopravno boriti sa Pacom za poziciju napadaca...

Ja i dalje mislim da je Francuska obecana zemlja ;) . Puna liga mladih talenata, a nisu puno skupi :salut:
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
kovacic
Postovi: 1328
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kovacic » 29 mar 2019, 08:22

kraljttbvb je napisao/la:
Desperado09 je napisao/la:Funke Sport piše o planovima na ljeto.
1. bek - navodno Cucurella iz Eibara, posuđen iz Barcelone. Gledao sam klipove. Djeluje zaista odlično.
2. krilo - Hazard
3. CM - igrač sličan Alcantari.
4. napadač koji zna čuvati loptu
5. Mladi talenti
Ovo pod 3 i 4 treba iskesirati dvojicu igraca, plus Hazard i to je to. Nikakve polovnjake ne dovoditi, ne bacati pare bezveze. Naci veznog i iskesirati za njega dobru lovu i ubodes ko i sa Vitselom. Isto tako i napadaca, nista djeca poput Isaka, nista talenti, nego odmah dovesti nekoga ko ce se ravnopravno boriti sa Pacom za poziciju napadaca...

Ja i dalje mislim da je Francuska obecana zemlja ;) . Puna liga mladih talenata, a nisu puno skupi :salut:
Eggestein i Saint-Maximin su prvi kandidati za vezne igrače, ne znam kakav je ovaj drugi. Navodno postoje kontakti sa Liverpoolom jer Keita nije zadovoljan tamo i hoće nazad u Bundesligu, vjerovatno bi bio dosta skup transfer tako da sumnjam.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7571
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 29 mar 2019, 16:42

kovacic je napisao/la:
kraljttbvb je napisao/la:
Desperado09 je napisao/la:Funke Sport piše o planovima na ljeto.
1. bek - navodno Cucurella iz Eibara, posuđen iz Barcelone. Gledao sam klipove. Djeluje zaista odlično.
2. krilo - Hazard
3. CM - igrač sličan Alcantari.
4. napadač koji zna čuvati loptu
5. Mladi talenti
Ovo pod 3 i 4 treba iskesirati dvojicu igraca, plus Hazard i to je to. Nikakve polovnjake ne dovoditi, ne bacati pare bezveze. Naci veznog i iskesirati za njega dobru lovu i ubodes ko i sa Vitselom. Isto tako i napadaca, nista djeca poput Isaka, nista talenti, nego odmah dovesti nekoga ko ce se ravnopravno boriti sa Pacom za poziciju napadaca...

Ja i dalje mislim da je Francuska obecana zemlja ;) . Puna liga mladih talenata, a nisu puno skupi :salut:
Eggestein i Saint-Maximin su prvi kandidati za vezne igrače, ne znam kakav je ovaj drugi. Navodno postoje kontakti sa Liverpoolom jer Keita nije zadovoljan tamo i hoće nazad u Bundesligu, vjerovatno bi bio dosta skup transfer tako da sumnjam.
Ovog drugog je vec trenirao Favre u Nici. On je vjerovatno trenerova zelja...

A Keitu bi Liverpool navodno pustio za 35 miliona.
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1701
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 12 apr 2019, 11:23

Malo novih/starih imena koja se povezuju s nama na pozicijama za koje se zna da želimo pojačati.

LB: Roussillon, Felipe Luis, Schulz, Cucurella, Pedraza, Max, Sessegnon

CM: Sanson, van de Beek, Eggestein.

AMRL: Hazard, Brandt, Neres, Ziyech.

ST: Schick

Mogući odlasci koji se pominju: Schmelzer, Weigl, Dahoud, Philipp.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1701
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 14 apr 2019, 12:20

Španski novinari pišu da je pao dogovor između Felipe Luisa i BVBa. Navodno igrač dolazi na ljeto kad mu istekne ugovor. Još neki sitni detalji ostaju da se riješe.

⚠️Info: principio de acuerdo entre Filipe Luis y el Borussia Dortmund. Aún faltan cosas por cerrar, pero está todo encaminado.


Dokazan iskusan igrač, ali sigurno može odigrati još 1-2 vrlo dobre sezone. Piše se da je meta na ljeto 2020. Sessegnon koji bi mogao doći za 500 tisuća zbog nekih klauzula, dok Fulham sad traži 50 mil.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7571
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 14 apr 2019, 13:18

Desperado09 je napisao/la:Piše se da je meta na ljeto 2020. Sessegnon koji bi mogao doći za 500 tisuća zbog nekih klauzula, dok Fulham sad traži 50 mil.
Ovaj Sessegnon je ko Bale, igra lijevog beka, ali moze igrati i krilo, a i cesto zabija...

Bit ce tesko doci do njega, dosta ga ekipa iz Premier lige trazi ;)
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1701
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 17 apr 2019, 16:53

Sport Bild piše da smo se dogovorili sa Schulzom. Odšteta između 25 i 30 mil.

Kicker piše da Schulz ima Pole position za poziciju LBa, ali da je u utrci i Filipe Luis.

Nadam se da je i Roussillon u užem izboru te ko god od njih trojice da dođe donijeti će određen kvalitet.

Skibbe od ljeta trener U19 :bow:

Otto Addo isto dobija funkciju u omladinskom pogonu. :bow:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7571
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 17 apr 2019, 21:21

Valjda Shulz nece biti fula ko Toljan...

Otto Addo, zar je ziv :)
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1701
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 17 apr 2019, 22:59

Živ je Addo. Imao je neku funciju u BMG-u iz kojeg nam dolazi.

Kicker piše da nam iz BMG-a dolazi i Hazard. To je kažu već završeno s igračem koji je dao dvostruku riječ. To znači da ukoliko sad ne dođe, doći će 2020. kao slobodan igrač. Biće to igra nerava na ljeto. Nagađa se da Eberl traži 40 mil, dok Hazardov otac misli da je ta cifra nerealna i da je realnija cifra od 25 mil. To je vjerojatno broj koji Zorc ima na umu i koji će biti ponuđen. Po meni također realna cijena. Veća cijena bi bila opcija da igrač ide u EPL kao što je recimo prodat Miki ili da je igrač sa nekim nagradama, titulama, ozbiljnijim rezultatima duži niz godina kao recimo Hummels. Msm da Eberl ne može sebi priuštiti da izgubi 25-30 mil i da će to biti tu negdje oko tog broja.

Avatar
Desperado09
Postovi: 1701
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 25 apr 2019, 21:38

Navodno vodimo u utrci za Maxime Lopeza iz Marseillea, mladog veznog igrača sa nadimkom "francuski maestro". :mrgreen: Cijena 20-25 mil. Valjda ga Favre zna u dušu i obzirom da je Favre bio neko vrijeme u Francuskoj realno očekujem tako neke transfere iz Ligue A. :thumbup:

Spominje se i neki klinac Reinier Jesus iz Flamenga koji je kapiten U17 Brazila. Igra poziciju desetke, ali je tu cijena paprena za tog klinju. Spominje se 30 mil eura.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7571
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 30 apr 2019, 11:46

Borusija iz Dortmunda kaparisala je pojačanje u letnjem prelaznom roku.

Nemački mediji pišu, kako su „milioneri“ postigli dogovor sa Torganom Azarom, mlađim bratom fudbalera Čelsija Edena Azara. Ostalo je još da njegov sadašnji klub Borusija iz Menhengladbaha pristane na obeštećenje koje nude imenjaci iz Dortmunda.

Belgijski internacionalac ima 26 godina, a igrao je za Lens, Zulte Varegem, a bio je i član Čelsija. U dresu ekipe iz Menhengladbaha je na 176 zvaničnih mečeva postigao 45 golova. Za reprezentaciju Belgije je upisao 21 nastup, uz jedan postignut pogodak.
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Avatar
Desperado09
Postovi: 1701
Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Desperado09 » 03 maj 2019, 14:19

Bild piše da je bio sastanak sa Brandtovim ocem. Zna se da Julian ima klauzulu tako da ne bi bio ni skup.

Možda ovo interesovanje za Brandta ima veze s cifrom koju BMG hoće za Hazarda.

Sad Brandt, za godinu Hazard dzabe. Treba računati da će Sancha biti teško zadržati 2020. godine pa sad na vrijeme riješiti taj problem.

Mada i dolazak oba igrača sada ne bi bio iznenađenje obzirom da Brandt može igrati i CMa tj. osmicu.

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1079
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la AmirBvB » 03 maj 2019, 14:35

Desperado09 je napisao/la:Bild piše da je bio sastanak sa Brandtovim ocem. Zna se da Julian ima klauzulu tako da ne bi bio ni skup.

Možda ovo interesovanje za Brandta ima veze s cifrom koju BMG hoće za Hazarda.

Sad Brandt, za godinu Hazard dzabe. Treba računati da će Sancha biti teško zadržati 2020. godine pa sad na vrijeme riješiti taj problem.

Mada i dolazak oba igrača sada ne bi bio iznenađenje obzirom da Brandt može igrati i CMa tj. osmicu.
Dovesti njih dvojicu, riješiti se Dahouda, dodaš na to kakvog novog lijevog beka... ne može bolje :beba:

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la Pale_Companion » 03 maj 2019, 17:56

Hazarda teško da će Eberl pustiti ispod 35 mil, radije će ga onda ostaviti i iduće sezone pa nek onda ide džabe ... Svakako da pritiska kod Gladbacha po ovome pitanju nema ...

Mada bih ga ja lično pustio za 30, realno i to je previše obzirom na situaciju i kvalitet. Ne bih imao niti ništa protiv da nam Dahouda vratite :)
Agieren statt reagieren

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la gruezi » 03 maj 2019, 22:54

Po meni je bolje te pare dat za havertza i ukljucit dahouda u transfer....

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7571
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: BVB: Transferi i glasine

Post Postao/la kraljttbvb » 06 maj 2019, 17:34

Hajmo uprava, pljunite 50 milki i dovedite Piateka iz Milana :cool:
Žene su lijepe al' drugačije, il' ničije, il' svačije...

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.