Premijer liga BiH - aktuelno

Anex
Postovi: 2975
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 12 nov 2023, 22:05

Suvorov je napisao/la:
12 nov 2023, 21:15
mosarajvosa83 je napisao/la:
12 nov 2023, 20:24
Suvorov je napisao/la:
12 nov 2023, 20:19
Sarajevo je preskupa ekipa za trece mjesto.
Mogli su biti treci i sa 5 puta jeftinijom ekipom.
Naravno samo sto ovdje to ne pije vode,skupi ste i vi i nebi ni treci bili da je sve kako treba pa nikom nista,ovdje je bitnija politika,da smo jos 5 pita skuplji dzaba,u prevodu poruka da svako ko zeli da ulozi u sport ovdje da je budala,Vico ce mu odrediti koji smije da bude na tabeli. Nikad se nije desilo da Vico predsjednik Bojca dodje na celo saveza,kao npr da Mirvic sad bude predsjednik saveza hahah
Zrinjski nije 5 puta skuplji pa pregazi ligu dvije sezone zaredom. Ne budi smijesan.
Jel vas savez i politika sabotira i u Evropi?
Vi ste zadnji koji možete pričati o evropi a znamo gdje ste bili dok nije bilo vice i saveza

zeljovac21
Postovi: 2035
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovac21 » 12 nov 2023, 22:05

Bi moj qrac kakvih tri razlike realno nerijeseno trebalo biti

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2078
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BegovicRamiz » 12 nov 2023, 22:11

hajmoo rodjeni sutra :pray:

mosarajvosa83
Postovi: 5443
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 12 nov 2023, 22:16

Suvorov je napisao/la:
12 nov 2023, 21:15
mosarajvosa83 je napisao/la:
12 nov 2023, 20:24
Suvorov je napisao/la:
12 nov 2023, 20:19
Sarajevo je preskupa ekipa za trece mjesto.
Mogli su biti treci i sa 5 puta jeftinijom ekipom.
Naravno samo sto ovdje to ne pije vode,skupi ste i vi i nebi ni treci bili da je sve kako treba pa nikom nista,ovdje je bitnija politika,da smo jos 5 pita skuplji dzaba,u prevodu poruka da svako ko zeli da ulozi u sport ovdje da je budala,Vico ce mu odrediti koji smije da bude na tabeli. Nikad se nije desilo da Vico predsjednik Bojca dodje na celo saveza,kao npr da Mirvic sad bude predsjednik saveza hahah
Zrinjski nije 5 puta skuplji pa pregazi ligu dvije sezone zaredom. Ne budi smijesan.
Jel vas savez i politika sabotira i u Evropi?
Nemojte se vi brinut za nasu evropu,dogurajte par puta do playoffa pa se javite da diskutujete ili prodjite jedno pretkolo

mosarajvosa83
Postovi: 5443
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 12 nov 2023, 22:18

ferroviere87 je napisao/la:
12 nov 2023, 21:39
Morpheus je napisao/la:
12 nov 2023, 21:22
Cuspajz je napisao/la:
11 nov 2023, 21:49
Za titulu da se borimo bilo bi prekucavanje ,5 buseva za bl popunjeno za 10 sati rezultati nikakvi ,svak ko poznaje trenutno situaciju u gradu zna da su manijaci za klasu ili 2 jaci
Znači ipak ste navijači rezultata.
Posjetu diktira rezultat, tako je svugdje na svijetu, ali s druge strane Željo ima nevjerovatno veliku bazu navijača koja dolazi na utakmice i kada je loše. Stvari koje smo mi preživjeli većina ne bi.
Kod Bojca posjetu skakavci diktiraju

mosarajvosa83
Postovi: 5443
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 12 nov 2023, 22:21

Cernica22 je napisao/la:
12 nov 2023, 20:52
mosarajvosa83 je napisao/la:
12 nov 2023, 20:48
Anex je napisao/la:
12 nov 2023, 20:45
Nije mi jasno, kad navijačima Sarajeva nije problem biti treći i igrati kup sa najskupljim timom što ostali kukaju i kmeče,budžet Sarajeva uopšte nije toliko veći koliko se to potencira i tu razliku u ulaganju smo pokrili prodajom Dala i najboljom posjetom i bez srkleta idemo dalje
Pa vuna im,sta ce tek procat kad jos vise ulozimo? Navijaci Sarajeva su prije svega svjesni da Vico kroji tabelu,kad se bude dozvolilo da se igra fudbal onda mozemo neke racune pravit,ovako samo gledat nista vise.
Ma mene niko ne moze uvjerit da je Mirvic letva neka koja do sad nije uvidio sta i kako i da pored jakog kadra mora krenuti malo krojiti s druge strane nesto. Koliko je to sad moguce preko ionako prodanih bosnjaka u savezu to je druga stvar, ali sumnjam opet da on sjedi skretenih ruku, a ovoliku lovu krsi. Kad jedan konkurent otvoreno krade, drugi navlaci namazano nema mi smisla ni da Sarajevo nijemo posmatra i nada se boljim danima.
Tesko je i sudije pogurat jer su pod Vicinom palicom tj mislim da sude posteno. Pasce Vico,za sljedeci mandat ce bosnjama morat dupe da lize,da ispuni njihove uvjete i morace Bojac niz vodu da pusti zapamti to,medjutim to je ovim borcevim ok da ih prodaje kako hoce. Sro se tice naseg ulaganja to je normalno,medjutim i vi ulazete dobre pare.

Avatar
leo1946
Postovi: 1976
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: Stadion Kosevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la leo1946 » 12 nov 2023, 22:23

ferroviere87 je napisao/la:
12 nov 2023, 21:39
Morpheus je napisao/la:
12 nov 2023, 21:22
Cuspajz je napisao/la:
11 nov 2023, 21:49
Za titulu da se borimo bilo bi prekucavanje ,5 buseva za bl popunjeno za 10 sati rezultati nikakvi ,svak ko poznaje trenutno situaciju u gradu zna da su manijaci za klasu ili 2 jaci
Znači ipak ste navijači rezultata.
Posjetu diktira rezultat, tako je svugdje na svijetu, ali s druge strane Željo ima nevjerovatno veliku bazu navijača koja dolazi na utakmice i kada je loše. Stvari koje smo mi preživjeli većina ne bi.
Vidjeli smo protiv sloge kako dolazite u velikom broju, jedva dvije milje vas se skupilo tako da tu pricu kako vi niste navijaci rezultata okaci macku o rep. Svi imaju tu neku brojku ljudi koji ce dolaziti nebitno kakvo je stanje u klubu, ostalo sve diktiraju rezultati, vrijeme, satnica itd
1946-1987

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1412
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 12 nov 2023, 22:28

Pozdravljam forumaški puk. Iznijeću svoje mišljenje utakmice, iako će većina misliti da lažem, ali ovo iskreno mislim. Prije utakmice, s obzirom na kvalitet, nedostatak željinih igrača, sam očekivao 3-0 sa pola gasa. Kad je utakmica počela, nakon prvih 20 minuta sam očekivao da će biti 5-0. E, tu počinje problem, nakon 2-0 smo apsolutno nestali, povukli se nešto, nestalo nam je ideje, a to sve pripisujem Vinku. Pič.kasto nekakvo povlačenje u prvom poluvremenu na Gradskom stadionu, katastrofa. Borac kao imao neki posjed, Čavić Jurilj Lukić mašili nemoguće. Željo iz prve, bilo kakve akcije dao go, drugi poklonjen. Ova ekipa Borca plače za ofanzivnim trenerom, koji se ne boji napasti. I da, ovo iskreno mislim, željo je nezasluženo večeras izgubio bod(ove), jer da su uzeli bilo šta, nadao sam se da bi to bio šamar Vinku koji bi ga koštao debelo. Uzdravlje i živjeli
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

Avatar
mnon46
Postovi: 3384
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 12 nov 2023, 22:40

Skupo kožu prodaše, prvi put.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
donDondon
Postovi: 3715
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la donDondon » 12 nov 2023, 22:42

AvantiBL je napisao/la:
12 nov 2023, 22:28
Pozdravljam forumaški puk. Iznijeću svoje mišljenje utakmice, iako će većina misliti da lažem, ali ovo iskreno mislim. Prije utakmice, s obzirom na kvalitet, nedostatak željinih igrača, sam očekivao 3-0 sa pola gasa. Kad je utakmica počela, nakon prvih 20 minuta sam očekivao da će biti 5-0. E, tu počinje problem, nakon 2-0 smo apsolutno nestali, povukli se nešto, nestalo nam je ideje, a to sve pripisujem Vinku. Pič.kasto nekakvo povlačenje u prvom poluvremenu na Gradskom stadionu, katastrofa. Borac kao imao neki posjed, Čavić Jurilj Lukić mašili nemoguće. Željo iz prve, bilo kakve akcije dao go, drugi poklonjen. Ova ekipa Borca plače za ofanzivnim trenerom, koji se ne boji napasti. I da, ovo iskreno mislim, željo je nezasluženo večeras izgubio bod(ove), jer da su uzeli bilo šta, nadao sam se da bi to bio šamar Vinku koji bi ga koštao debelo. Uzdravlje i živjeli
Dobra analiza slazem se i još bih dodao da je bio faul nad golmanom kod trećeg gola
Čist prekršaj bez ijedne dileme,što nije boksovao što.je ovo ono,kontakt sa golmanom ovaj u zraku ,faul cao
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Morpheus
Postovi: 1407
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 12 nov 2023, 22:45

avalPacidoroP je napisao/la:
12 nov 2023, 21:25
Morpheus je napisao/la:
12 nov 2023, 21:22
Cuspajz je napisao/la:
11 nov 2023, 21:49
Za titulu da se borimo bilo bi prekucavanje ,5 buseva za bl popunjeno za 10 sati rezultati nikakvi ,svak ko poznaje trenutno situaciju u gradu zna da su manijaci za klasu ili 2 jaci
Znači ipak ste navijači rezultata.
Da je 1% tako, onda bi imali najlošiju posjetu unazad 4-5 godina.
A mi konstantno bili 3.na balkanu, iza Zvezde i Hajduka.
Oko toga, stvarno nema svrhe da se diskutuje. Ko je imalo realan i racionalan, priznat će da Željo ima najvjernije navijače u BiH.
Idete u kontru sami sebi. Kada je dobra posjeta - mi smo navijači kluba, kada je loša posjeta - ma ovo je dobro kakvi su nam rezultati.

Iznad vas smo u zadnje vrijeme, a nije prvi put naravno. Pozdrav.

Cuspajz
Postovi: 899
Pridružen/a: 30 dec 2009, 20:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cuspajz » 12 nov 2023, 22:47

Morpheus je napisao/la:
12 nov 2023, 21:22
Cuspajz je napisao/la:
11 nov 2023, 21:49
Za titulu da se borimo bilo bi prekucavanje ,5 buseva za bl popunjeno za 10 sati rezultati nikakvi ,svak ko poznaje trenutno situaciju u gradu zna da su manijaci za klasu ili 2 jaci
Znači ipak ste navijači rezultata.
Kakvih rezultata 10 godina ni za sta se ne borimo ,imamo igrace za termina i slicno

Morpheus
Postovi: 1407
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 12 nov 2023, 22:48

Cuspajz je napisao/la:
12 nov 2023, 22:47
Kakvih rezultata 10 godina ni za sta se ne borimo ,imamo igrace za termina i slicno
Ni mi se isto ni za šta ne borimo.

1921ljoze
Postovi: 624
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921ljoze » 12 nov 2023, 22:56

Ma ljudi dovoljno govori situacija nakon gola
Prekid za Zelju
Ubacaj sa strane igrac Zelje iz guzve sutira malo pored gola (okej nije gol) nije ni ofsajd ali pomocni dize zastavicu za svaki slucaj
Ista situacija je bila borac sarajvo samo kontra strana i naravno igraci borca u ofsajdu iz aviona se vidi ali je gol....kao i ovaj 3 gol borca pa slican gol je bilbija ponistio na Grbavici protiv borca
Navukao bi im svakako da ne pricam za sitne faule i evo situacija 2 2 rez i cist korner za Zelju
Mekic krenuo da izvede i gleda borac izvodi gol aut pa to je zastita sine...
Neka prognoza na kraju
Zrinjski je prvak ako jedino nisu u dogovru sa borcem
Sarajevo 3 jer tesko da mogu do titule ako istrpe Rozmana i ostave ga mogli bi se na iduce sezone nadati...
Za 4 mjesto borba ce biti jos 57 bodova je u igri a razlika je 4 5 bodova
Velez Zeljo Siroki bice svega

mosarajvosa83
Postovi: 5443
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 12 nov 2023, 23:00

1921ljoze je napisao/la:
12 nov 2023, 22:56
Ma ljudi dovoljno govori situacija nakon gola
Prekid za Zelju
Ubacaj sa strane igrac Zelje iz guzve sutira malo pored gola (okej nije gol) nije ni ofsajd ali pomocni dize zastavicu za svaki slucaj
Ista situacija je bila borac sarajvo samo kontra strana i naravno igraci borca u ofsajdu iz aviona se vidi ali je gol....kao i ovaj 3 gol borca pa slican gol je bilbija ponistio na Grbavici protiv borca
Navukao bi im svakako da ne pricam za sitne faule i evo situacija 2 2 rez i cist korner za Zelju
Mekic krenuo da izvede i gleda borac izvodi gol aut pa to je zastita sine...
Neka prognoza na kraju
Zrinjski je prvak ako jedino nisu u dogovru sa borcem
Sarajevo 3 jer tesko da mogu do titule ako istrpe Rozmana i ostave ga mogli bi se na iduce sezone nadati...
Za 4 mjesto borba ce biti jos 57 bodova je u igri a razlika je 4 5 bodova
Velez Zeljo Siroki bice svega
Jasarevic korner za Zelju svira gol aut haha al nije da nismo naucili. Ja se uvijek nadam da ce Sarajevo biti sampion medjutim kad sam sve vidio rekao sam na pocetku sezone to je nemoguca misija.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la joker90 » 12 nov 2023, 23:05

Željkan! :urnebes:

Al ga Towari! :urnebes:
Bahati, bahati Željkan!
1946

1921ljoze
Postovi: 624
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921ljoze » 12 nov 2023, 23:13

mosarajvosa83 je napisao/la:
12 nov 2023, 23:00
1921ljoze je napisao/la:
12 nov 2023, 22:56
Ma ljudi dovoljno govori situacija nakon gola
Prekid za Zelju
Ubacaj sa strane igrac Zelje iz guzve sutira malo pored gola (okej nije gol) nije ni ofsajd ali pomocni dize zastavicu za svaki slucaj
Ista situacija je bila borac sarajvo samo kontra strana i naravno igraci borca u ofsajdu iz aviona se vidi ali je gol....kao i ovaj 3 gol borca pa slican gol je bilbija ponistio na Grbavici protiv borca
Navukao bi im svakako da ne pricam za sitne faule i evo situacija 2 2 rez i cist korner za Zelju
Mekic krenuo da izvede i gleda borac izvodi gol aut pa to je zastita sine...
Neka prognoza na kraju
Zrinjski je prvak ako jedino nisu u dogovru sa borcem
Sarajevo 3 jer tesko da mogu do titule ako istrpe Rozmana i ostave ga mogli bi se na iduce sezone nadati...
Za 4 mjesto borba ce biti jos 57 bodova je u igri a razlika je 4 5 bodova
Velez Zeljo Siroki bice svega
Jasarevic korner za Zelju svira gol aut haha al nije da nismo naucili. Ja se uvijek nadam da ce Sarajevo biti sampion medjutim kad sam sve vidio rekao sam na pocetku sezone to je nemoguca misija.
O tome pricam
Uporedimo ponisten gol Cocalica i ovaj danas ?
I ovu zadnju situaciju sa ofsajdom i situaciju borac sarajevo jer tad da je ostalo 0 1 za sarajevo ko zna sta bi sad bilo na tabeli...
Al hajde da ne pricamo o posusju i onoj kradji na gradskom
Ili sloga koja je izvela 7 juniora a onda vlado glumi gospodina
Al hajde ima evropa pa se vrati
Neki Linfeld farani ili tako

jurisicduska
Postovi: 4697
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 nov 2023, 23:43

Ja bih svaku utakmicu protiv Borca volio da im svirne nepostojeći penal u prvoj minuti ili da vode 1:0 kad krene utakmica i onda da pusti 89 minuta normalno da se igra da ne mogu udarat čupati s leđa u kontru kad se ide bez žutog da im ne svira nikad faul da im daje svaki dodir i to. To je ba gore nego penal i offside to frustrira. Pitajte igrače vise ih nervira sto ne možeš igrat lopte nego neki milimetarski offside sto neko pogriješi.
Pa griješe i u top ligama. Namjera je važna. Borac je ove godine imao 3-4 solidna suđenja i ostale utakmice izgledaju tako da te krenu udarat od prve minute da ti za prvi kontakt dobiješ žuti da im svaki kontakt svira tebi ne svira , da ih ne sankcionira kad kreneš u kontru a oni čupaju dresove etc.

Ovo danas je bilo regularno čak je i njihov penal bio prema mom mišljenju, faul nad golmanom da je bio u 5 metara 100% ovako ne znam da li je bio uopste ali bilo je ovih nekakvih nedozvoljavanja da igraju ljudi nek su mi sto puta mrski, ne daš im da igraju , stvore pritisak korner on svirne gol aut pa ja da sam igrač izasao bih od muke s terena, kreneš u kontru seljak te udari ništa nikom, tvoj udari isto ide žuti.

Jučer su igrači posusja pretukli igrače Sarajeva imali su 3 faula za 60 minuta. 20 je propustio svirnuti.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
Suvorov
Postovi: 1578
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 12 nov 2023, 23:52

mosarajvosa83 je napisao/la:
12 nov 2023, 22:16
Suvorov je napisao/la:
12 nov 2023, 21:15
mosarajvosa83 je napisao/la:
12 nov 2023, 20:24


Naravno samo sto ovdje to ne pije vode,skupi ste i vi i nebi ni treci bili da je sve kako treba pa nikom nista,ovdje je bitnija politika,da smo jos 5 pita skuplji dzaba,u prevodu poruka da svako ko zeli da ulozi u sport ovdje da je budala,Vico ce mu odrediti koji smije da bude na tabeli. Nikad se nije desilo da Vico predsjednik Bojca dodje na celo saveza,kao npr da Mirvic sad bude predsjednik saveza hahah
Zrinjski nije 5 puta skuplji pa pregazi ligu dvije sezone zaredom. Ne budi smijesan.
Jel vas savez i politika sabotira i u Evropi?
Nemojte se vi brinut za nasu evropu,dogurajte par puta do playoffa pa se javite da diskutujete ili prodjite jedno pretkolo
Pa tvoj stav je da kvalitetom nismo ni za Evropu, pa su nam takvi i rezultati tamo.
Ali vi koji ste sila, ali vas sabotira Vico i savez, pa ajde vi tamo neki iskorak napravite, kad vec ovdje ne mozete od sudija.
Ili ipak niste tolika sila?

jasta
Postovi: 1780
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jasta » 12 nov 2023, 23:56

Do pauze Borac ima već upisano 9 bodova, mislim da sloga iako joj se ukazala prilika da se bori za evropu, nema hrabrosti da odigra....jedina nada da kiksaju je Igman, konjičani spremite se 🤣

Sloga...bit će završeno
Zvijezda....no koment, ako i zapne izmislit će protiv nejjači 300 faulova i gol iz ofsajda
Posušje....završeno

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: FKVM, Redred i 14 gostiju.