Boris Pandža

Ziko
Postovi: 324
Pridružen/a: 29 maj 2014, 20:52
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Ziko » 09 jun 2014, 21:49

velez_mostar je napisao/la:Ne znam ko voli Tursku, i kome pada na pamet da priziva da navijaju za nas kad njih generalno zaboli k.. za nas, a Bogami i nas normalne za njih.

Malog Hajrovica su pogresno kuci ucili da smo mi isti narod, to je rekao i kad je za Galatu potpisivao..smijesno.

Sto se tice navijanja za Tursku protiv Hrvatske, to je vise u fazonu "neka komsija izgubi kad mi nismo tu", s druge strane mi u Mostaru smo itekako imali i imamo razlog da navijamo protiv Hrvatske, ali ovo nije tema za to.

Sto se tice Pandze, bez veze mu je sve ovo, Safet jeste tupko, nema pojma o zivotu, ali nije nacionalista, uvijek je vise volio dominantne Srbe tada od Bosanaca i Bosne tako da mu Boris nema sta prigovoriti.

Vjerovatno da Pape nije nacionalista,ali nije on ni odstranio Borisa samostalno već na inicijativu nekih koji ne misle reprezentaciji dobro jer on ništa ionako ne misli sam već radi što mu se kaže.





Postano kroz Forum SportSport.ba app.

aydin_galatasaray
Postovi: 75
Pridružen/a: 09 sep 2009, 12:34
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la aydin_galatasaray » 10 jun 2014, 16:10

Mi i turci nismo isti narod,ma nismo ni povezani ni na koji nacin geneticki gledano

Imamo istu vjeru,djelili smo isti krov 500 godina,od tih 500 godina 300 godina smo uzivali a 200 se patili....na kraju krajeva,kao musliman ih zovem bracom,a kao bosnjak ih zovem prijateljima-volim tursku lijepa je zemlja,hvala im za sve :)


ps:temu treba ocistiti nakon svega ovog :D

Avatar
ZahaKING
Postovi: 1028
Pridružen/a: 06 maj 2014, 08:45
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la ZahaKING » 10 jun 2014, 16:13

aydin_galatasaray je napisao/la:Mi i turci nismo isti narod,ma nismo ni povezani ni na koji nacin geneticki gledano

Imamo istu vjeru,djelili smo isti krov 500 godina,od tih 500 godina 300 godina smo uzivali a 200 se patili....na kraju krajeva,kao musliman ih zovem bracom,a kao bosnjak ih zovem prijateljima-volim tursku lijepa je zemlja,hvala im za sve :)


ps:temu treba ocistiti nakon svega ovog :D
nismo isti, al' da ima genetičkih primjesa ima 100% sam siguran, šta ti misliš da brat musliman sultanov vojnik nije otres'o vršnjaka na nekoj ženi koja je iz bosne bila?

bgm, su se patili više od tih 200 godina, a za to ti je dokaz Zmaj od Bosne :D sreća pa su se povukli pogančeri jedni :kafa:
Bez dlake na jeziku dok su cure depilirane.
More lijepih rozih p..., ali fali im sitnica, to što ima samo jedna, pa je moga k.... vrijedna! :D

aydin_galatasaray
Postovi: 75
Pridružen/a: 09 sep 2009, 12:34
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la aydin_galatasaray » 10 jun 2014, 16:14

Cuj Safet nacionalista...znaci ako si srbin ili hrvat mozes uvijek koristi tu nacionalisticku kartu,,fuuj....eto ako im je safet nacionalista neka je

aydin_galatasaray
Postovi: 75
Pridružen/a: 09 sep 2009, 12:34
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la aydin_galatasaray » 10 jun 2014, 16:18

ZahaKING je napisao/la:
aydin_galatasaray je napisao/la:Mi i turci nismo isti narod,ma nismo ni povezani ni na koji nacin geneticki gledano

Imamo istu vjeru,djelili smo isti krov 500 godina,od tih 500 godina 300 godina smo uzivali a 200 se patili....na kraju krajeva,kao musliman ih zovem bracom,a kao bosnjak ih zovem prijateljima-volim tursku lijepa je zemlja,hvala im za sve :)


ps:temu treba ocistiti nakon svega ovog :D
nismo isti, al' da ima genetičkih primjesa ima 100% sam siguran, šta ti misliš da brat musliman sultanov vojnik nije otres'o vršnjaka na nekoj ženi koja je iz bosne bila?

bgm, su se patili više od tih 200 godina, a za to ti je dokaz Zmaj od Bosne :D sreća pa su se povukli pogančeri jedni :kafa:

Ima mozda medju begovskim porodicama ,ali vecina nema

Zmaj je bio u tih zadnjih 200 godina,na svu zalost kad je pocelo carstvo padati to smo mi najvise osjetili.Ali uzivalo se od 16 stoljeca do pocetka 18-og,,,bosnjaci su ti isli i do Budima i tamo bili gospodari :D bilo je dobrih sultana a bilo i losih,ja na to carstvo gledam kao na EU tog doba...pogledaj sta se dogodi drzavama koje nece u EU(Ukrajina) ,i danas postoje okupacije samo na moderniji nacin

A turci kao narod su druga prica,uvijek smo bili u dobrim vezama

aydin_galatasaray
Postovi: 75
Pridružen/a: 09 sep 2009, 12:34
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la aydin_galatasaray » 10 jun 2014, 16:29

Sto se tice Pandze, bez veze mu je sve ovo, Safet jeste tupko, nema pojma o zivotu, ali nije nacionalista, uvijek je vise volio dominantne Srbe tada od Bosanaca i Bosne tako da mu Boris nema sta prigovoriti.
U Bosni zive BOSANCI I HERCEGOVCI,to je teritorijalni naziv,a medju Bosancima postoje bosnjaci,srbi i hrvati

ne brkaj ta dva pojma

aydin_galatasaray
Postovi: 75
Pridružen/a: 09 sep 2009, 12:34
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la aydin_galatasaray » 10 jun 2014, 16:37

Mada u idealnom svijetu svi bi mi bili BOSNJACI jer tako je samo prirodno..kakvi srbi i hrvati u BOSNI

al odoh ja previse u off topic izvinjavam se,necu vise :D

BiLy
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 jun 2014, 20:44
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la BiLy » 10 jun 2014, 16:48

aydin_galatasaray je napisao/la:Mada u idealnom svijetu svi bi mi bili BOSNJACI jer tako je samo prirodno..kakvi srbi i hrvati u BOSNI

al odoh ja previse u off topic izvinjavam se,necu vise :D
Bošnjak, turska rijec za Bosanca, je.bo vas turak ;)

aydin_galatasaray
Postovi: 75
Pridružen/a: 09 sep 2009, 12:34
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la aydin_galatasaray » 10 jun 2014, 16:50

BiLy je napisao/la:
aydin_galatasaray je napisao/la:Mada u idealnom svijetu svi bi mi bili BOSNJACI jer tako je samo prirodno..kakvi srbi i hrvati u BOSNI

al odoh ja previse u off topic izvinjavam se,necu vise :D
Bošnjak, turska rijec za Bosanca, je.bo vas turak ;)
ajde ne provaljuj se,,,,bosnjaci se spominju od srednjeg vijeka,**** tebe i turak i bosnjak :mrgreen:

Avatar
ZahaKING
Postovi: 1028
Pridružen/a: 06 maj 2014, 08:45
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la ZahaKING » 10 jun 2014, 16:52

aydin_galatasaray je napisao/la:
BiLy je napisao/la:
aydin_galatasaray je napisao/la:Mada u idealnom svijetu svi bi mi bili BOSNJACI jer tako je samo prirodno..kakvi srbi i hrvati u BOSNI

al odoh ja previse u off topic izvinjavam se,necu vise :D
Bošnjak, turska rijec za Bosanca, je.bo vas turak ;)
ajde ne provaljuj se,,,,bosnjaci se spominju od srednjeg vijeka,**** tebe i turak i bosnjak :mrgreen:
dobri bošnjani ;) bošnjaci je turcizam koji je eto usvojen valjda jer su nam braća Turci tako nametnuli, jbg navika zla muka. Realnije bi bilo da smo Bošnjani..
Bez dlake na jeziku dok su cure depilirane.
More lijepih rozih p..., ali fali im sitnica, to što ima samo jedna, pa je moga k.... vrijedna! :D

BiLy
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 jun 2014, 20:44
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la BiLy » 10 jun 2014, 16:52

aydin_galatasaray je napisao/la:
BiLy je napisao/la:
aydin_galatasaray je napisao/la:Mada u idealnom svijetu svi bi mi bili BOSNJACI jer tako je samo prirodno..kakvi srbi i hrvati u BOSNI

al odoh ja previse u off topic izvinjavam se,necu vise :D
Bošnjak, turska rijec za Bosanca, je.bo vas turak ;)
ajde ne provaljuj se,,,,bosnjaci se spominju od srednjeg vijeka,**** tebe i turak i bosnjak :mrgreen:
Nisu to sada isti bošnjaci, sada "bošnjak" je u prevodu musliman :salut:

Ovo su novokomponovani Alijini i Bakirovi bošnjaci :hmmmmm:

EDIT: A Bošnjani je prava stvar, i jedina ispravna :wave:
Zadnja izmjena: BiLy, dana/u 10 jun 2014, 16:56, ukupno mijenjano 1 put.

aydin_galatasaray
Postovi: 75
Pridružen/a: 09 sep 2009, 12:34
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la aydin_galatasaray » 10 jun 2014, 16:55

Ko je kriv sto su se srbi i hrvati odrekli bosnjastva..i ,hajde bogati mani se te politike nije ti ovo klix

aydin_galatasaray
Postovi: 75
Pridružen/a: 09 sep 2009, 12:34
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la aydin_galatasaray » 10 jun 2014, 16:57

zanimljivo kako si registrovao novi nick da ovako pises ;)

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la gruezi » 10 jun 2014, 18:19

Nije tacno da je bosnjak turcizam nego se taj naziv koristi jos u spisama I telegramima kralja tvrtka 2gog... Takodzer su nadzeni dokumenti gdje se naziv bosnjak koristi jos prije "bosnjanin"... Ovo ak koriste neeki slavenski narodi isto npr slovak, polak itd... Imate takodzer knjige I pisma franjevaca iz 19tog stoljeca a I ranije gdje se ljudi nazivaju bosnjacima a ne bosnjanima I ne bosancima... Nelupajte o stvarima o kojim veze nemate... Bosanac je geografski pojam kao srbijanac ili kazakstanac(kazakh je naziv autohtonog naroda te zemlje)...

Avatar
ZahaKING
Postovi: 1028
Pridružen/a: 06 maj 2014, 08:45
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la ZahaKING » 10 jun 2014, 18:25

gruezi je napisao/la:Nije tacno da je bosnjak turcizam nego se taj naziv koristi jos u spisama I telegramima kralja tvrtka 2gog... Takodzer su nadzeni dokumenti gdje se naziv bosnjak koristi jos prije "bosnjanin"... Ovo ak koriste neeki slavenski narodi isto npr slovak, polak itd... Imate takodzer knjige I pisma franjevaca iz 19tog stoljeca a I ranije gdje se ljudi nazivaju bosnjacima a ne bosnjanima I ne bosancima... Nelupajte o stvarima o kojim veze nemate... Bosanac je geografski pojam kao srbijanac ili kazakstanac(kazakh je naziv autohtonog naroda te zemlje)...
u telegramima kažeš? :lol: :lol: :lol: jeste postojala je morzeova azbuka tad :clap: sa afrikatima dakako :crazy:
Bez dlake na jeziku dok su cure depilirane.
More lijepih rozih p..., ali fali im sitnica, to što ima samo jedna, pa je moga k.... vrijedna! :D

Avatar
guber_90
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 sep 2010, 23:45
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la guber_90 » 10 jun 2014, 18:28

ZahaKING je napisao/la:
gruezi je napisao/la:Nije tacno da je bosnjak turcizam nego se taj naziv koristi jos u spisama I telegramima kralja tvrtka 2gog... Takodzer su nadzeni dokumenti gdje se naziv bosnjak koristi jos prije "bosnjanin"... Ovo ak koriste neeki slavenski narodi isto npr slovak, polak itd... Imate takodzer knjige I pisma franjevaca iz 19tog stoljeca a I ranije gdje se ljudi nazivaju bosnjacima a ne bosnjanima I ne bosancima... Nelupajte o stvarima o kojim veze nemate... Bosanac je geografski pojam kao srbijanac ili kazakstanac(kazakh je naziv autohtonog naroda te zemlje)...
u telegramima kažeš? :lol: :lol: :lol: jeste postojala je morzeova azbuka tad :clap: sa afrikatima dakako :crazy:
Podcjenjujete razvijenost tadasnjeg Bosanskog kraljevstva, kralj Tvrtko je sve do svoje smrti koristio e-mail: [email protected] .
"Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju."

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la DonCorleone » 10 jun 2014, 18:31

Bosnjak jarane, bosnjak :lol: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
guber_90
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 sep 2010, 23:45
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la guber_90 » 10 jun 2014, 18:33

DonCorleone je napisao/la:Bosnjak jarane, bosnjak :lol: .
Ovo .ba je znacilo Bosnjak :lol: .
"Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju."

aydin_galatasaray
Postovi: 75
Pridružen/a: 09 sep 2009, 12:34
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la aydin_galatasaray » 10 jun 2014, 18:35

guber_90 je napisao/la:
ZahaKING je napisao/la:
gruezi je napisao/la:Nije tacno da je bosnjak turcizam nego se taj naziv koristi jos u spisama I telegramima kralja tvrtka 2gog... Takodzer su nadzeni dokumenti gdje se naziv bosnjak koristi jos prije "bosnjanin"... Ovo ak koriste neeki slavenski narodi isto npr slovak, polak itd... Imate takodzer knjige I pisma franjevaca iz 19tog stoljeca a I ranije gdje se ljudi nazivaju bosnjacima a ne bosnjanima I ne bosancima... Nelupajte o stvarima o kojim veze nemate... Bosanac je geografski pojam kao srbijanac ili kazakstanac(kazakh je naziv autohtonog naroda te zemlje)...
u telegramima kažeš? :lol: :lol: :lol: jeste postojala je morzeova azbuka tad :clap: sa afrikatima dakako :crazy:
Podcjenjujete razvijenost tadasnjeg Bosanskog kraljevstva, kralj Tvrtko je sve do svoje smrti koristio e-mail: [email protected] .

Imao je i facebook ali ga izbrisao par godina prije smrti

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la DonCorleone » 10 jun 2014, 18:40

guber_90 je napisao/la:
DonCorleone je napisao/la:Bosnjak jarane, bosnjak :lol: .
Ovo .ba je znacilo Bosnjak :lol: .
Ja mislio Bosanac :urnebes: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.