Estonija - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Bosna i Hercegovina ce u Talinu:

1) Osvojiti 3 boda i osigurati baraz
213
92%
2) Igrati nerijeseno
7
3%
3) Izgubiti
11
5%
 
Ukupno glasova: 231

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la miralem444 » 11 okt 2009, 08:16

danas nase ,ajstore treba docekat kako samo oni zasluzuju.....hajmoooooooooo bosnooooooooo...hajmooo hercegovinoooooooo
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ahmic » 11 okt 2009, 08:24

Da upisem zadnji post na ovu temu :-)... Vidljivo je kako je Ciro napravio disciplinu u repki,svako je odradio svoj posao na vrhunskom nivou...Jedsnostavno Estonci sinoc nisu mogli disat,nisu nam priprijeteili ...Nemam koga izdvo jit kao pojedinca ,sinoc su bili fenomenalni od Hasagica do Vede i Dzeke u napadu ....Hvala im za ponos i srecu koje se nam priredili ....

domineysn
Postovi: 392
Pridružen/a: 20 sep 2009, 18:28
Lokacija: Boston (na čajanki)
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la domineysn » 11 okt 2009, 08:51

Svaka čast svim momcima, odradili su lavovski posao kao i Ćiro, svaka cast sve cestitke od mene. Posebno mi je drago zbog Pulje jer da je i on živ sigurno bi se radovao zajedno s nama. Turska izgubila od Belgije 2-0 a Terim, kako stvari stoje uskoro, tačnije u srijedu napusta Tursku repku. Eh sada cekamo žrijeb baraza. Valjda će biti povoljan. :mrgreen:
Still learning...

Avatar
majestic24
Postovi: 17398
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la majestic24 » 11 okt 2009, 09:16

Evo me prehladio sam se zbog pobijede Bosne,al neka sam,slavio sam ovu pobijedu ko mala beba! Sinoc u Buzimu je bilo nevjerovatno,napolju pljusak,ko da se drago nebo otvorilo,a pola buzimljana na stadionu i gleda mec. Bez obzira sto je estonija "slaba"reprezentacija,ovo je nasa najzrelija utakmica u kvalifikacijama. Kako smo igrali obranu-SJAJNO. Nema prolaza preko 25 metara,a vi sutirajte odatle... Ja sam siguran ako budemo igrali opusteno,a u drugu ruku zrelo,da cemo dobiti spaniju.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Jusuf Coric 96
Postovi: 43
Pridružen/a: 08 okt 2009, 19:22
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Jusuf Coric 96 » 11 okt 2009, 09:22

Hrvate ne mozemo dobiti u barazu :o ukraina pobijedila engleze 1-0
Jux

neznalica
Postovi: 433
Pridružen/a: 19 avg 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la neznalica » 11 okt 2009, 09:35

Jusuf Coric 96 je napisao/la:Hrvate ne mozemo dobiti u barazu :o ukraina pobijedila engleze 1-0
baš mi je žao suseda,evo čitavo jutro plačem.. :D :D :D :D kada su pobijedili englesku u prošlim kvalifikacijama pjevali su hvalospjeve veće nego kad je naš ćiro bio treći,eto sada neka plaču istim žarom :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
JuventusTorino
Postovi: 89
Pridružen/a: 15 jan 2009, 13:20
Lokacija: Na sjeveru Europe
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la JuventusTorino » 11 okt 2009, 09:40

Kako su ih samo Englezi lukavi naguzili :D Namjerno penal i crveni karton golmanu Greenu i onaj smoto Sheva promasi penal :o
Nama bi Ukrajina dobro dosla sada.
La Vecchia Signora - La Fidanzata d'Italia - I bianconeri - Le Zebre - (La) Signora Omicidi

----------------------------------- JUVENTUS FOOTBALL CLUB S.p.A. ------------------------------

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la lejla » 11 okt 2009, 09:57

prosla je noc, a ja sva nekako u cudu,,, ovaj baraz je izgledao tako nesto uzviseno, nedostizno,,, mislila sam da necu od nervoze moc gledat mec kako treba, da cu strepit na svako estonsko doticanje lopte... medjutim, bilo je suprotno,,, sejo, vedo, edin, zvjezdan, kenan (u kojeg sam ipak malo sumnjala), emir itd. su odigrali tako rutinski, da od prve do zadnje minute niko nije sumnjao u pobjedu... to je novina koju je ciro uveo... i hvala mu na tome!! :) :)

btw, mislim da je bolje bilo da je hrvatska prosla, jer smo (na stranu medije i sve to) u ovom trenutku daleko jaca reprezentacija od njih... :D :D
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Devil » 11 okt 2009, 11:42

Prvo zeleo bi da vam cestitam na prolazu u baraz i ABD da prodjete na SP i ako ko moze da postavi golove sa utakmice posto nisam bio u mogucnosti da gledam.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 11 okt 2009, 11:47

Devil je napisao/la:Prvo zeleo bi da vam cestitam na prolazu u baraz i ABD da prodjete na SP i ako ko moze da postavi golove sa utakmice posto nisam bio u mogucnosti da gledam.


ako smijem da pitam, odakle si ?
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Devil » 11 okt 2009, 11:52

Elddar je napisao/la:
Devil je napisao/la:Prvo zeleo bi da vam cestitam na prolazu u baraz i ABD da prodjete na SP i ako ko moze da postavi golove sa utakmice posto nisam bio u mogucnosti da gledam.


ako smijem da pitam, odakle si ?
E hvala lepo za golove a usput iz Beograda sam.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 11 okt 2009, 11:56

Devil je napisao/la:
Elddar je napisao/la:
Devil je napisao/la:Prvo zeleo bi da vam cestitam na prolazu u baraz i ABD da prodjete na SP i ako ko moze da postavi golove sa utakmice posto nisam bio u mogucnosti da gledam.


ako smijem da pitam, odakle si ?
E hvala lepo za golove a usput iz Beograda sam.
nema na cemu, uzivaj, i usput, cestitke Srbiji na petardi :)
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ahmic » 11 okt 2009, 11:57

Devil je napisao/la:
Elddar je napisao/la:
Devil je napisao/la:Prvo zeleo bi da vam cestitam na prolazu u baraz i ABD da prodjete na SP i ako ko moze da postavi golove sa utakmice posto nisam bio u mogucnosti da gledam.


ako smijem da pitam, odakle si ?
E hvala lepo za golove a usput iz Beograda sam.
Hvala brate,i mi Vama u Srbiji cestitke upucijemo...Gledao sam sinoc Sribiju,jaki su,totalno sz oderali Rumune...

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ahmic » 11 okt 2009, 12:00

Nema veze,njemu na dusu...Fino je cestitke uputio,mi odg i prica zavrena..Hvala mu u svakom slucaju !

elvir75
Postovi: 74
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:34
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la elvir75 » 11 okt 2009, 12:05

xyzhb je napisao/la:Svi koji hoce da downloaduju utakmicu koja nas vodi u baraz....
Estonija 0:2 Bosna i Hercegovina
Svaka čast care

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 11 okt 2009, 12:11

Stone Island je napisao/la:
Devil je napisao/la:
Stone Island je napisao/la:Dečko je očito iz Istočnog Sarajeva.Loži vas bezze,ali eto...

E kako si to skontao majke ti da sam iz I.SA,ako mislis zbog avatara to je zbog toga posto imam dosta rodbine ovde i pratim njihove utakmice.
Ali to sada nije ni bitno,tema je Estonia-BIH.
Skontao sam iz tvojih 697 postova. ;)

Još sam primjetio da čas ekavicom a čas ijekavicom pišeš.Interesantno. :roll:

Nema potrebe da lažeš.
a gori sam ja sto pitam odakle je.

dosao je na nas forum, fino cestitao, pa da je iz picke materine.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

odsutraopetultra
Postovi: 250
Pridružen/a: 09 jan 2009, 12:00
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la odsutraopetultra » 11 okt 2009, 12:22

Pocivaj u miru Vedrane.

fanatikos
Postovi: 179
Pridružen/a: 17 jun 2009, 20:47
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la fanatikos » 11 okt 2009, 12:35

Ćiro: Neka dođe tko god hoće!

Euforičan je poslije velike pobjede u Talinnu večeras bio izbornik Bosne i Hercegovine Ćiro Blažević. BiH je golovima Edina Džeke i Vedada Ibiševića svladala Estonce i osigurala mjesto u dodatnim kvalifikacijama.

"**** mi se protiv koga ćemo izvući za protivnika, neka dođe tko god hoće, mi imamo odličnu reprezentaciju", u transu je poslije utakmice u izjavi za Federalnu televiziju kazao izbornik BiH.

Posebne čestitke Ćiro je uputio navijačima nacionalne momčadi, BH Fanaticosima koji su još jednom odali počast ubijenom navijaču Sarajeva, 24-godišnjem Vedranu Puljiću na način da prve 24 minute susreta nisu navijali:

"Želim čestitati našim navijačima, napravili su domaću atmosferu, a mi smo igrali u gostima. Tek što su počeli navijati zabili smo pogodak i do kraja držali utakmicu pod kontrolom stoga upućujem čestitke i svojim igračima."

Džeko: Respektiramo svih, ali se ne bojimo nikoga

Razgaljeni Ćiro dodao je i kako će njegova momčad učiniti sve da u posljednjem dvoboju skupine 5 pobijedi aktualnog prvaka Europe Španjolsku s kojom se sastaje u Zenici: "Nećemo taj susret shvatiti kao revijalni, htjeli bismo pobijediti dosad nesavladanu Španjolsku. To će nam donijeti bodove i pomak na Fifinoj ljestvici koji su nam toliko potrebni."

Uz Ćiru je kratku izjavu dao i apsolutni BH junak kvalifikacija Edin Džeko koji je čak osam puta u ovom ciklusu matirao protivničke vratare: "Bilo je teško, ali mi smo odlično odigrali. Što se tiče suparnika u dodatnim kvalifikacijama želim naglastiti kako se nikoga ne bojimo, ali sve respektiramo."

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la AYAN » 11 okt 2009, 12:43

Španci nam mogu doći kao dobar test za Baraž sa velikim repkama... :)
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Estonija - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la amir » 11 okt 2009, 12:52

AYAN je napisao/la:Španci nam mogu doći kao dobar test za Baraž sa velikim repkama... :)
Sa Spancima cemo biti i u grupi na svjetskom prvenstvu, necemo se udaljavati od njih puno, idemo ukorak sa Spanijom :) :) :)
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.