Arsenal - Chat - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koje mjesto će Arsenal zauzeti na kraju sezone?

1.
13
22%
Prvo
10
17%
First
36
61%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13691
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la QUARTERBACK » 01 dec 2020, 21:09

anell je napisao/la:
01 dec 2020, 19:58
Još uz Artetu: Bega, anel i možda brokula.
Ostali: Arteta out
Quartet: taj i dalje misli da nas Emery vodi.
brt zaboravio si da su skoro na rezultatima uveli da pise ko trenira ekipu :njanjanja:

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Jackk » 02 dec 2020, 07:22

Momci, svaka vama čast ako mislite da će jedan, dva, pet ili deset igrača u januaru promjeniti Arsenal.
Haj razumem ja da mi vidimo obrise nečega pa eto fali još dobrih igrača da to zaokruže. Ali ja ovde ne vidim ništa. Vidim Burnlijevsku igru i demotivirane igrače.

Šteta treba da se što prije sanira. Da se ovaj mag otjera sa klupe i da se igrači trznu.
Zadnje što nam treba je neki nafakaški rezultat protiv Totenhema i da kao ispadne da Arteta nešto zna. A ustvari ne zna ko mu glavu nosi što pokazuje sa ovim izjavama poslije utakmica.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
bega_afc
Postovi: 13774
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la bega_afc » 02 dec 2020, 08:21

Jackk je napisao/la:
02 dec 2020, 07:22
Momci, svaka vama čast ako mislite da će jedan, dva, pet ili deset igrača u januaru promjeniti Arsenal.
Haj razumem ja da mi vidimo obrise nečega pa eto fali još dobrih igrača da to zaokruže. Ali ja ovde ne vidim ništa. Vidim Burnlijevsku igru i demotivirane igrače.

Šteta treba da se što prije sanira. Da se ovaj mag otjera sa klupe i da se igrači trznu.
Zadnje što nam treba je neki nafakaški rezultat protiv Totenhema i da kao ispadne da Arteta nešto zna. A ustvari ne zna ko mu glavu nosi što pokazuje sa ovim izjavama poslije utakmica.
Nemojmo zaboraviti da je Drakula trenutno trećeplasirani u Španskoj ligi sa Viljarealom.
Nemojmo zaboraviti i da je napravio vrhunske rezultate ranije sa Seviljom.
Očigledno je da lik nije tolika neznalica kakav je djelovao u Arsenalu u protekloj godini.
Treba se pomiriti sa činjenicom da je ekipa sastavljena od skupine antitalenata i da ga predvode pogrešni ljudi na rukovodećim pozicijama.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Jackk » 02 dec 2020, 10:50

Dobro bega, antitalenti su nam svi ili 95% igrača, okej. Evo ti mi reci onda, kako je moguće da ti protiv **** Lica ili Aston Ville izgledaš kao ekipa iz League 2? Jel oni imaju jači tim od nas?
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Brokula
Postovi: 31426
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 02 dec 2020, 11:11

Kako genijalan potez otjerat Genduzija i Torreriu :clap:


Still no date set by Arsenal for Thomas Partey's return. Not even for training.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6411
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AshburtonG » 02 dec 2020, 11:13

Pa jesmo li mi krivi Drakuli sto ne zna sastavit 2 recenice engleskog? Sto je imao nikakve rezultate i u Francuskoj, poredeci sa kolicinom novca koji se ulupao u PSG, za vrijeme njegovog mandata?
Covjek radi dobar posao u malim sredinama, gdje prica maternji jezik i gdje nema nikakvog skoro pritiska navijaca, a niti tolike resurse, pa da ih mora pravdat rezultatima. Nije dorastao ni PSGu, a ne Arsenalu u vrijeme remonta.

Isto tako je i sa Artetom. Pao je na prvom trenerskom poslu. Ne mozes ti glumit autoritet, a bio si pomocnik i trener omladinaca. Moras se profilisat kao vodja u grupi, nije to kao sto je on sebi u glavi zamislio. Pa covjek bukvalno na terenu naredjuje, gdje ko da upucuje loptu... Losa asimilacija na trenutnu situaciju u mecu, los izbor igraca, los odnos sa igracima su sve cinjenice koje ce ga najkasnije do kraja sezone ucinit bivsim trenerom Arsenala, a sljedeci angazman ce mu bit Osasuna, sa ovakvim stilom igre. Ponekad mi se cini da toliko zeli pokazat, da moze napravit defanzivnu strukturu, samo da dokaze Pepu da je to moguce i da je bolji u tom segmentu.

Da je igrao postave, koje mu 90% fanova namece, imali bi barem 6/7 bodova vise.

Ja ocekujem otkaz, vec do kraja godine, ako ne bude makar poceo davat naznake nekog pristojnog pristupa igri. Ovo je smijesno. Branis se protiv ekipa srednje tabele na svom terenu, a imas odlican napadacki potencijal. Je li mi trebamo naci idealnu kombinaciju igraca ili je on (masno) placen za taj posao? Jesmo li mi krivi sto je poslao Torreiru i Cupavog na posudbe, a taj dvojac bi mu trenutno bio top4 u vezi, nakon Parteya i Ceballosa?
Nemojte spominjat FA Cup i Community Shield, jer tu ni on sam ne zna, a ni niko od nas kako smo uzeli te trofeje. Dominantnom i sigurnom igrom definitivno nismo.

Avatar
anell
Postovi: 21100
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la anell » 02 dec 2020, 11:31

Brokula je napisao/la:
02 dec 2020, 11:11
Kako genijalan potez otjerat Genduzija i Torreriu :clap:


Still no date set by Arsenal for Thomas Partey's return. Not even for training.
Information for #جرس_أرسنال : Although Arsenal has not announced an official return date for the player, there is an opportunity for a pleasant surprise next Sunday, as some **** indicated to us that Thomas Barty may be on the team list for the Tottenham match (not necessarily starting the match) if he passes late checks next Saturday
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
anell
Postovi: 21100
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la anell » 02 dec 2020, 12:48

Arteta:
- Arteta calls for introduction of concussion subs
- Luiz could be available for Sunday, Partey pushing but hasn't trained yet
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Sarsfield
Postovi: 519
Pridružen/a: 21 mar 2019, 12:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Sarsfield » 02 dec 2020, 12:56

Jel otiso?????

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Jackk » 02 dec 2020, 13:02

Sarsfield je napisao/la:
02 dec 2020, 12:56
Jel otiso?????
Nije. Kae dajte mi 15 godina i napravit ću tim konkurentan Wolvesu.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Brokula
Postovi: 31426
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 02 dec 2020, 13:36

Jel se mozw Điru na pozajmicu dovest? :urnebes:

Arteta: "I think it's first time in the PL that we put 33 crosses. I'm telling you that if we do that more consistently we're going to score more goals. If we put the bodies we had in certain moments in the box, it's maths, pure maths & it will happen"

https://t.co/zdTiobXtWy
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
AA23
Postovi: 16155
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la AA23 » 02 dec 2020, 14:08



Ne forsiramo mi sa foruma sigurno igru na bekove i na stranu



:rol:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 02 dec 2020, 19:03

AA23 je napisao/la:
02 dec 2020, 14:08


Ne forsiramo mi sa foruma sigurno igru na bekove i na stranu



:rol:
Stoke City FC, Bellerinu malo junetine i nek baca aut do peterca.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
topnik1
Postovi: 15171
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la topnik1 » 02 dec 2020, 21:24

Kako Fred nije dobio crveni za goru stvar nego Pepe, ali kod nas je po automatizmu mrk pofled crveni karton
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Sarsfield
Postovi: 519
Pridružen/a: 21 mar 2019, 12:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Sarsfield » 02 dec 2020, 22:43

Da li je napokon podnio ostavku ???

Avatar
TheMix
Postovi: 1381
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la TheMix » 02 dec 2020, 22:49

Brokula je napisao/la:
02 dec 2020, 13:36
Jel se mozw Điru na pozajmicu dovest? :urnebes:
Sine vrati se...
ARSENAL4ever

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 03 dec 2020, 00:47



Jel se ovdje neko zahebava?

Kita, Jozo i Teletabis doslovno ne bi ni za Burnley mogli igrati.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
TheMix
Postovi: 1381
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la TheMix » 03 dec 2020, 01:42

Pogledajte kakve rezultate imamo u Europi, tamo ostavljamo srce na terenu pa nam ispastaju rezultati u domacoj ligi. Sad kad Arteta to izjavi :mrgreen:
ARSENAL4ever

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Jackk » 03 dec 2020, 11:02

Partey bi k'o da igra u nedjelju a doktori mu k'o ne daju.
Sine, sjedi odmori. Svakako ćemo izgubit, s tobom ili bez tebe.

Saliba sigurno ide na posudbu sad u januaru. Ima puno klubova koji ga žele.
Ja ništa ne kontam situaciju oko ovog lika ali nije ni bitno. Ni Arteta ništa ne konta pa evo ga vodi Arsenal.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Brokula
Postovi: 31426
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Chat

Post Postao/la Brokula » 03 dec 2020, 12:12

Ovak klub ne prestaje odusevljavati pa i ovakvim sitnicama

Arsenal will wear blue tonight, as the white in the home kit clashes with Rapid Vienna’s home kit and the red clashes with Rapid Vienna’s away kit #AFC
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.