Paris Saint-Germain FC

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Mancini » 24 avg 2020, 17:44

Otelo je napisao/la:
24 avg 2020, 14:34
A koliko je toga prije ulaska Katra u klubu? Dvije titule prvaka Francuske , jeda Kup pobjednika Kupova i Intertoto kup? Naravno da trofeji nisu presudni, ali PSG nikad nije imao previše evropskog uspjeha bez Arapa i kao takav nije ni bio u mogućnosti da se nametne publici van Francuske i Pariza. Na temi Lyona nije ništa napisano dvije godine, a nisi otišao tamo i napisao, ljudi igraju polufinale Lige prvaka, a dvije godine nije niko ništa napisao.

Budimo iskren, niti jedan francuski klub nema veliku internacionalnu podršku i neće je ni imati jer liga kao liga nije popularna. U trenutku kad iz kase PSG-a nestanu pare s Bliskog Istoka i Neymar ga napusti i veliki broj navijača će da prestane pratiti PSG. No, klub je zanimljive historije i to se mora priznati. Ali napadati nekog da ne navija za PSG je smiješno, pogotovo posljednjih godina od kako je postao najbogatiji klub na svijetu. Pa ne budimo smiješni. Što ne navijaš za Saint - Etienne? Klub koji ima titulu više prvaka Francuske i isti uspjeh u Ligi prvaka?

Argumenti su ti nepostojeći i nisi napisao ništa što je kontriralo mom prethodnom postu, osim toga da je tim iz Pariza, te da je osvojio nešto titula prvaka Francuske i koji kup.
Bitno je da Njemačka liga jaka. Dvije ili tri ekipe da su kvalitetnije, ostalo je vjerovatno evropski prosjek.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Otelo
Postovi: 33540
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Otelo » 24 avg 2020, 18:45

Mancini je napisao/la:
24 avg 2020, 17:44
Otelo je napisao/la:
24 avg 2020, 14:34
A koliko je toga prije ulaska Katra u klubu? Dvije titule prvaka Francuske , jeda Kup pobjednika Kupova i Intertoto kup? Naravno da trofeji nisu presudni, ali PSG nikad nije imao previše evropskog uspjeha bez Arapa i kao takav nije ni bio u mogućnosti da se nametne publici van Francuske i Pariza. Na temi Lyona nije ništa napisano dvije godine, a nisi otišao tamo i napisao, ljudi igraju polufinale Lige prvaka, a dvije godine nije niko ništa napisao.

Budimo iskren, niti jedan francuski klub nema veliku internacionalnu podršku i neće je ni imati jer liga kao liga nije popularna. U trenutku kad iz kase PSG-a nestanu pare s Bliskog Istoka i Neymar ga napusti i veliki broj navijača će da prestane pratiti PSG. No, klub je zanimljive historije i to se mora priznati. Ali napadati nekog da ne navija za PSG je smiješno, pogotovo posljednjih godina od kako je postao najbogatiji klub na svijetu. Pa ne budimo smiješni. Što ne navijaš za Saint - Etienne? Klub koji ima titulu više prvaka Francuske i isti uspjeh u Ligi prvaka?

Argumenti su ti nepostojeći i nisi napisao ništa što je kontriralo mom prethodnom postu, osim toga da je tim iz Pariza, te da je osvojio nešto titula prvaka Francuske i koji kup.
Bitno je da Njemačka liga jaka. Dvije ili tri ekipe da su kvalitetnije, ostalo je vjerovatno evropski prosjek.
Ponovno radiš isto. Daješ prazne tvrdnje bez ikakavih argumenata.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Mancini » 24 avg 2020, 19:25

Otelo je napisao/la:
24 avg 2020, 18:45
Mancini je napisao/la:
24 avg 2020, 17:44
Otelo je napisao/la:
24 avg 2020, 14:34
A koliko je toga prije ulaska Katra u klubu? Dvije titule prvaka Francuske , jeda Kup pobjednika Kupova i Intertoto kup? Naravno da trofeji nisu presudni, ali PSG nikad nije imao previše evropskog uspjeha bez Arapa i kao takav nije ni bio u mogućnosti da se nametne publici van Francuske i Pariza. Na temi Lyona nije ništa napisano dvije godine, a nisi otišao tamo i napisao, ljudi igraju polufinale Lige prvaka, a dvije godine nije niko ništa napisao.

Budimo iskren, niti jedan francuski klub nema veliku internacionalnu podršku i neće je ni imati jer liga kao liga nije popularna. U trenutku kad iz kase PSG-a nestanu pare s Bliskog Istoka i Neymar ga napusti i veliki broj navijača će da prestane pratiti PSG. No, klub je zanimljive historije i to se mora priznati. Ali napadati nekog da ne navija za PSG je smiješno, pogotovo posljednjih godina od kako je postao najbogatiji klub na svijetu. Pa ne budimo smiješni. Što ne navijaš za Saint - Etienne? Klub koji ima titulu više prvaka Francuske i isti uspjeh u Ligi prvaka?

Argumenti su ti nepostojeći i nisi napisao ništa što je kontriralo mom prethodnom postu, osim toga da je tim iz Pariza, te da je osvojio nešto titula prvaka Francuske i koji kup.
Bitno je da Njemačka liga jaka. Dvije ili tri ekipe da su kvalitetnije, ostalo je vjerovatno evropski prosjek.
Ponovno radiš isto. Daješ prazne tvrdnje bez ikakavih argumenata.
Kakvi ti argumenti trebaju? Rezultati njemačkih klubova u evropskim takmičenjima?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4759
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la LlullSergio » 24 avg 2020, 20:33

Ja budale majko draga :urnebes:

Avatar
BlaiseMatuidi
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 avg 2020, 20:37

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la BlaiseMatuidi » 26 avg 2020, 13:15

Mancini je napisao/la:
23 avg 2020, 23:01
Ekipa odigrala finale Lige šampiona a ovdje nijednog posta na temi dva mjeseca. :o Malo im je falilo da osvoje trofej.
Aldine, zamolio bih te da otvoris sebi temu opste diskusije, od sada sam ja ovdje domacin i diskutovat cu sam sa sobom dok se ne pojavi drugi navijac. :wave:

Simpatisem PSG jos od vremena Bernarda Lame, Patrice Locoa i Jerome Leroya. :thumbup:

ALLEZ PARIS 🇫🇷

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Mancini » 26 avg 2020, 14:42

BlaiseMatuidi je napisao/la:
26 avg 2020, 13:15
Mancini je napisao/la:
23 avg 2020, 23:01
Ekipa odigrala finale Lige šampiona a ovdje nijednog posta na temi dva mjeseca. :o Malo im je falilo da osvoje trofej.
Aldine, zamolio bih te da otvoris sebi temu opste diskusije, od sada sam ja ovdje domacin i diskutovat cu sam sa sobom dok se ne pojavi drugi navijac. :wave:

Simpatisem PSG jos od vremena Bernarda Lame, Patrice Locoa i Jerome Leroya. :thumbup:

ALLEZ PARIS 🇫🇷

A šta ako sam i ja simpatizer ovog kluba? ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Mancini » 26 avg 2020, 14:43

LlullSergio je napisao/la:
24 avg 2020, 20:33
Ja budale majko draga :urnebes:
A šta očekivati od dugogodišnjeg trola nego ovakav primitivan post?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
BlaiseMatuidi
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 avg 2020, 20:37

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la BlaiseMatuidi » 26 avg 2020, 14:46

Mancini je napisao/la:
26 avg 2020, 14:42
A šta ako sam i ja simpatizer ovog kluba? ;)
Pa dobro, vrlo moguce.
Sta je tebe privuklo, intelekt Safeta Susica?
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Mancini » 26 avg 2020, 15:18

BlaiseMatuidi je napisao/la:
26 avg 2020, 14:46
Mancini je napisao/la:
26 avg 2020, 14:42
A šta ako sam i ja simpatizer ovog kluba? ;)
Pa dobro, vrlo moguce.
Sta je tebe privuklo, intelekt Safeta Susica?
Kakve veze ima Safet Sušić? Igrao je davno ali nije on osnovao klub.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
BlaiseMatuidi
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 avg 2020, 20:37

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la BlaiseMatuidi » 26 avg 2020, 15:24

Pa ne znam, pitam... rekoh da nisi gloryhunter.
Mislim, lahko je sad bit navijac PSG-a, hajd budi navijac Dijona?
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Mancini » 27 avg 2020, 01:58

BlaiseMatuidi je napisao/la:
26 avg 2020, 15:24
Pa ne znam, pitam... rekoh da nisi gloryhunter.
Mislim, lahko je sad bit navijac PSG-a, hajd budi navijac Dijona?
Bitno je da sam na vrijeme skontao da si još jedan u nizu trolova. ;)
A za ovaj gore pokušaj otkrivanja identiteta se dobija ban. Ali neću prijaviti post ovaj put. ;) A ti nastavi kako hoćeš. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la leorey » 02 sep 2020, 18:23

Hahaha covjek spominje gloryhuntere a sad kad su pokupovali sve sto valja govori da je kao dobro navijati za PSG. Gdje si bio 2009?

Sto ne mogu licemjerja.
27.10.2020

Avatar
BlaiseMatuidi
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 avg 2020, 20:37

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la BlaiseMatuidi » 02 sep 2020, 18:42

Gdje si ti bio '96 kad se bacalo po betonu uz uzvik Lamaaa. :kafa:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25707
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la SiamoNoi » 13 sep 2020, 21:06

Otelo je napisao/la:
24 avg 2020, 10:30
Mancini je napisao/la:
23 avg 2020, 23:58
leorey je napisao/la:
23 avg 2020, 23:14
Pa zato sto su luzeri i sto nikog ne interesuju
Da. Bitno je navijati za neki klub iz Španije, po mogućnosti za Real Madrid ili Barcelonu, ili još nekoliko klubova iz Španije, Engleske, Italije ili Njemačke. Klubovi iz ostalih država su nebitni. Tipična malograđanština.
Moraš uzeti u obzir da Ligue 1 nikad nije bila popuarna liga za gledanje, prvenstveno na našim prostorima, a i PSG nikad nije bio neki ekstra zanimljiv klub za pratiti, te da osoba koja je mlada, kad tek počinje pratiti fudbal neće baš navijati za neki tamo francuski klub kojeg nema u Evropi i igra u ligi koju niko ne prati. Imaš fanova Marseillea i Lyona, jer ti klubovi su tad bili dobri, period kad su nam stranci "kupovali srca". A sadašnji fanovi PSG-a na Balkanu su mladi, te još ne koriste forume, to je moja pretpostavka.

Kao što sam rekao, ne prati puno ljudi PSG i oni koji hoće da ih komentarišu će to uraditi na temi Lige prvaka, jer taj post će se i doticati meča s RB Leipzigom (ako govorimo prije finala), a ne susreta s Nyonom, Nicom i ostalima. I većina korisnika foruma već podržava neki klub i soludo je očekivati da će početi pratiti ligaške zgode i nezgode PSG-a.
Možda za one koji nisu pratili nogomet za vrijeme Ronaldinha.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Hantraga » 13 sep 2020, 23:29

Ma i tada bilo ko da kažeš neko prati Bolton radi Okoche. OK, bio Ronaldinho, bilo zanimljivo, ali taman posla da je neko pratio PSG posebno radi toga. Uostalom, Ronaldinho tamo igrao 2 sezone i PSG tad završio 4. i 11. :D U UEFA kupu ispali u ranim fazama od Rangersa i Boaviste :D

Avatar
coelho41
Postovi: 12849
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la coelho41 » 13 sep 2020, 23:56

Poslije Barcelone, ugasili smo i PSG. Imam osjećaj da je Neymar bio zadovoljan dok su igrali LP i dok su bili svrstavani u favorite takmičenja i kretali se u krugu najboljih ekipa, sad kad opet moraju igrati ovu Ligue 1, čini mi se nervozan.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la SMR187 » 14 sep 2020, 07:32

lahko je bit navijac Olimpića, budi navijac Pariza :urnebes:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
BlaiseMatuidi
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 avg 2020, 20:37

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la BlaiseMatuidi » 14 sep 2020, 11:07

Malo losiji start sezone, ali vratit ce se PSG tamo gdje pripada, kao i Olimpik. :thumbup:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25707
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la SiamoNoi » 25 sep 2020, 22:29

Ajmo vas dva velika navijača PSG-a,da vas čujem...zašto su imena na dresovima zadnju utakmicu bila na kineskom?

Avatar
BlaiseMatuidi
Postovi: 486
Pridružen/a: 24 avg 2020, 20:37

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la BlaiseMatuidi » 26 sep 2020, 01:56

Puhala je anticiklona i oluja je dosegla do Pariza. Rekli smo, pa za kaj ne. :kafa:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Odgovori

Natrag na “Ligue 1”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.