Rukometni transferi u BiH

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la po'marke » 16 jul 2014, 20:57

Sloga ne igra, zaledila je ucesce u ligi na godinu dana. Jednostavno nema uslova za normalan rad kluba. Mislim da je tako i u Maglaju. Poplava je ostavila strasne posledice u gradu. Ne ponovilo se nikad vise. Ko nije ovo dozivio ne zna kako je, jer ne moze se opisat ni rijecima ni slikama.

Avatar
TeamHandBall
Postovi: 64
Pridružen/a: 13 apr 2013, 19:07
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la TeamHandBall » 17 jul 2014, 03:58

Rukometni klub Čelik i ovog je prelaznog roka, čini se, napravio je dobar posao. U utorak je završen 15-todnevni prelazni rok za rukometaše, u kojem je Čelik angažovao desetak novih igrača. Svakako najzvučnije pojačanje je Maglajlija, Aldin Mehinović, srednji beg i golgeter koji iza sebe ima sjajnu sezonu u dresu matičnog kluba. Iz RK Maglaj je u Čelik stigao i Zavidovićanin Dino Zvekić, koji igra na poziciji lijevog beka. Po dva igrača Čelik je angažovao i iz RK Vitez, RK Borac Travnik i kako smo ranije objavili, RK Krivaja. Iz Viteza su u Čelik prešli golman Rino Maros i talentovani pivot Antonio Magerl, a iz travničkog Borca desni bek Adnan Bevrnja i lijevi bek Miran Čović. Listu dolazaka upotpunili su Zavidovićani, desno krilo Suad Huskić i lijevo krilo Eldar Mehić, a u Čelik su se iz Viteza, odnosno Bosne TS vratili Adnan Begagić i Jasmin Beganović. Kako Sportzdk.ba saznaje, do jučer je na klupsku adresu stigao jedino zahtjev za ispisnicu potpisan od golmana Dragana Starčevića koji bi karijeru trebao nastaviti u Derevnti. Izvor našeg portala, otkrio nam je, kako su osim dosadašnjeg trenera Zdenka Antovića, u konkurenciji za šefa stručnog štaba i nekadašnji trener Čelika Milanko Savčić, te Dobojlija Aleksandar Dugić, dosadašnji trener Sloge. :kafa: preneseno sa portala SPORT ZDK

kaca
Postovi: 419
Pridružen/a: 08 mar 2012, 13:05
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la kaca » 17 jul 2014, 09:04

U svakom slucaju zelimo vam brz povratak u premier ligu i hvala na informacijama.Kako ce sad izgledati liga imali kakvih informacija hvala.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la po'marke » 17 jul 2014, 10:16

RK "Bosna-TS" Tešanj sa zadovoljstvom Vas obavještava da su postignuti dogovori sa RK "Maglaj" Maglaj i RK "Sloga" Doboj oko ustupanja njihovih igrača koji se ove sezone neće takmičiti u Premijer ligi zbog nedavnih dešavanja koja su zadesila našu zemlju.

Tako će tešanjski klub iz redova Maglaja pojačati iskusni Bradarić Armir, Bradarić Kenan i Stanojević Danilo - Beli, dok iz dobojske Sloge stiže perspektivni Mujkanović Emir. U toku ovih dana očekuje se dolazak još 2-3 igrača, također iz pogona ova dva kluba.

Ovom prilikom se zahvalju upravi RK "Maglaj" na ukazanoj podršci i pomoći. U ovom prelaznom roku redove kluba napustili su Gušić Edin, Beganović Jasmin i Jusufbašić Ammar te im se zahvaljuju na dosadašnjem angažmanu i žele im puno sreće i uspjeha u nastavku karijere. Ponosni su na činjenicu da je trener Filipović Ljubomir - Miki odlučio da nastavi saradnju sa klubom.
Sa navedenim pojačanjima i igračima iz domaćeg pogona ove sezone RK "Bosna-TS" Tešanj ima ambicije da pretendira na sam vrh tabele uz podršku vjernih navijača. Zvanična prozivka i pripreme počinju početkom augusta, a prva značajna manifestacija prije početka sezone je VII Međunarodni memorijalni turnir "Fuad Prnjavorac - Fudo" koji će se održati 30.08.2014. godine.

preneseno sa svijet-rukometa.

celiksampion
Postovi: 18
Pridružen/a: 22 nov 2013, 21:39
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la celiksampion » 17 jul 2014, 16:07

Sta li ovaj Pane radi ako je istina da svi ostaju osim Starcevica imati ce 25 igraca? Umjesto da nasa djeca dobiju priliku on dovodi neke "talente" iz Viteza i Travnika. Dolazak Mehinovica i Zvekica dobar posao

BAMBI
Postovi: 140
Pridružen/a: 17 mar 2013, 02:20
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la BAMBI » 17 jul 2014, 17:20

Ma djeca dosla za bombone,neki se upisali na fakultete a neki sami se ponudili za djabe i to je to mozda ko i valja od te djece!A nehinovic i zvekic ok igraci za pl..

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la shaman7 » 18 jul 2014, 11:33

http://www.rsbih.com/dokumenti/takmicen ... spisak.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

spanjolac
Postovi: 131
Pridružen/a: 02 sep 2013, 12:44
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la spanjolac » 22 jul 2014, 08:24

Stanković i Đurđević iz Sloge u Derventi,a Panić u Gradačcu

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la no rules » 10 jan 2015, 01:06

Izgleda se trgovalo i u PL , do danas je prelazni rok 10.01.2015. , ima li još bombastičnih transfera :mrgreen:

Lončar - Pick Szeged
Jaškić - Čelik
Ćosić - Čelik
Čičkušić - Krivaja
Divković - Vogošća
Hrbat - Vogošća
Haseljić - Vogošća

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la po'marke » 11 jan 2015, 16:55

Adnan Sabanovic u Krivaji.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la no rules » 12 jan 2015, 00:30

Petar Jokanović - Borac M:Tel
Halilković - Gradačac
Vedran Delić - Zrinjski

@ šta se ovo sa Bosnom dešava , sami odlasci :thumbdown: , Liga nam je sve slabija :(

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la shaman7 » 12 jan 2015, 17:30

Vedran Delic (Bosna), Boris Miletic (Medjugorje) , Marko Cubela (Capljina) i Ivica Buntic (penzija) u Zrinjskom. Bosna je kompletna rasformirana, ostali igraci poput Burnazovica, Zahirovica i oni vjerovatno sto su spremni da igraju dzabe. Vraceni neki stari igraci poput pivote Krese (pretpostavljam veteran) i oni iz Dobrinjca, Igmana,Kaknja i slicnih ekipa.

radeon
Postovi: 114
Pridružen/a: 25 okt 2013, 00:00
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la radeon » 12 jan 2015, 19:40

Stankovic u Derventi...
Mislim da se vec sada moze reci da ce se Celik,Derventa ,naravno i Borac boriti za prvaka BiH...a najblizi drugoj ligi su Visoko,Zrinjski i Brcko...po mojoj procjeni...

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la samo_lijevo » 13 jan 2015, 16:14

http://www.rsbih.com/dokumenti/takmicen ... spisak.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la FaraonTM » 13 jan 2015, 16:16

Šta misliš hoće li se Vranac vratiti u visočku Bosnu?
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la samo_lijevo » 13 jan 2015, 16:22

FaraonTM je napisao/la:
Šta misliš hoće li se Vranac vratiti u visočku Bosnu?
koliko ja znam on ce za Madjarsku,i da nece ne bi se nama vratio,otisao bi u Celik.A i sta ce nam,imamo Hurema. :mrgreen: Ako smrsa 10-tak kila eto ga u reprezentaciji. :mrgreen:
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la FaraonTM » 13 jan 2015, 16:29

samo_lijevo je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:
Šta misliš hoće li se Vranac vratiti u visočku Bosnu?
koliko ja znam on ce za Madjarsku,i da nece ne bi se nama vratio,otisao bi u Celik.A i sta ce nam,imamo Hurema. :mrgreen: Ako smrsa 10-tak kila eto ga u reprezentaciji. :mrgreen:
Ma ne znam zato te i pitam :D

Nije valjda da će Hurem igrati? Mislim dobar je on, al' čovjek me do neke noći usluživao u kafiću a sad se vraća u sport :crazy:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la samo_lijevo » 13 jan 2015, 16:34

Nije valjda da će Hurem igrati? Mislim dobar je on, al' čovjek me do neke noći usluživao u kafiću a sad se vraća u sport :crazy:
:lol: neki dan igro za veterane Bosne. :rol:

sta to ima veze i takav je bolji od pola lige.Pa Sloboda petkom ne moze dovesti pola ekipe na gostovanje jer igraci nemaju slobodnog vremena :lol: svakako je ligu u kur..
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la FaraonTM » 13 jan 2015, 16:35

samo_lijevo je napisao/la:
Nije valjda da će Hurem igrati? Mislim dobar je on, al' čovjek me do neke noći usluživao u kafiću a sad se vraća u sport :crazy:
:lol: neki dan igro za veterane Bosne. :rol:

sta to ima veze i takav je bolji od pola lige.Pa Sloboda petkom ne moze dovesti pola ekipe na gostovanje jer igraci nemaju slobodnog vremena :lol: svakako je ligu u kur..
A dobro što jest jest :D :lol:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la no rules » 13 jan 2015, 16:48

FaraonTM je napisao/la: Nije valjda da će Hurem igrati? Mislim dobar je on, al' čovjek me do neke noći usluživao u kafiću a sad se vraća u sport :crazy:
pa pretprošle godine kad je igrao za vas zabijao je po 16-17 golova po utakmici :mrgreen:

@ Uz Hurema GRATIS Nermin Bašić :mrgreen:

@ I sa ovakvom ekipom možete kod kuće dobiti 90% utakimca , a na strani teško ...

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.