NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Gradine?

Anketa je završila: 01 jun 2024, 08:03.

Pobjeda
17
81%
Neriješeno
2
10%
Poraz
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

Avatar
Celicni
Postovi: 1653
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 20 jul 2023, 16:17

Ovo po pitanju promjene trenera se ništa nije uradilo.Većinom se slažem sa upravom ali ovo što su napravili je vodu vari vodu hladi.Rotiraš trenere koji su u OP 20 godina, gdje imamo katastrofalne rezultate sa njima i gdje su se rotirali po 100 puta, i svaki od njih je bio na današnji funkcijama u OP.Jedini je bio Duvnjak koji je napravio sa juniorima rezultat, kakve licence kakvi bakrači.Gdje su Duvnjaku bile licence,to uopšte nije mjerilo.Oni vode OP koliko Duvnjak ima godina i on im došao sa kojim iskustvom? i očitao lekciju.
Hoćemo gurati našu djecu a naša djeca ne mogu igrati 1.FL, nemaš igrača da izbaciš,onda radi promjenu u OP, dosta je više starih trenera koji rade po nekakvoj zamrloj državi i njihovom sistemu, njihov fudbal je davno prevaziđen to neko treba da im objasni.Ljudi rade samo da uzmu pare roditeljima da se ubaci nečije dijete i to je to, boli njega briga što mu dijete koje trenira kod njega ne zna hodat kamoli vodit loptu, ma nijedan sem Duvnjaka nije radio da pravi od njih igrača niti će raditi.

dinodino2019
Postovi: 2488
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 20 jul 2023, 16:38

Dok ne budemo imali kvalitetnog koordinatora onladinskog pogona i sportskog direktora nema napretka u tom segmentu. Kod nas ljudi jos nisu svjesni da mi vracamo dugove i ne mozemo se posvetiti tom segmentu i dovesti 3 nova mlada trenera sa licencama i ponudit im fine uslove
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
RubikovaKocka
Postovi: 1527
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 20 jul 2023, 16:55

Moze jedan ne mora tri.

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 20 jul 2023, 17:21

Koliko je ovih trenera u klubu zaposleno na neodređeno, ima li ko tu info?

Mislim da, nažalost, vrijeme za neke velike promjene u omladinskom pogonu još nije došlo, jednostavno njih je u upravi mali broj koji uz to rade volonterski mimo svojih privatnih poslova, a posla je, možda mnogima to ovdje nije jasno, ali veličine Himalaja, tako da malo strpljenja u svakom smislu. Vjerujem da ljudi u upravi isto razmišljaju kao i mi ovdje, ali ne može sve preko noći.

kirat410
Postovi: 721
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 20 jul 2023, 17:35

almir2018 je napisao/la:
20 jul 2023, 15:33
Ljudi da li se ovdje ko uclanjivao u klub online koliko ste čekali clansku da vam dođe poštom na kućnu adresu?
Ja nekih 10ak dana cekao, navodno pogresnu adresu moju upisali pa im vratila posta

Avatar
habuba
Postovi: 746
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 20 jul 2023, 22:31

limvolikce1945 je napisao/la:
20 jul 2023, 17:21
Koliko je ovih trenera u klubu zaposleno na neodređeno, ima li ko tu info?

Mislim da, nažalost, vrijeme za neke velike promjene u omladinskom pogonu još nije došlo, jednostavno njih je u upravi mali broj koji uz to rade volonterski mimo svojih privatnih poslova, a posla je, možda mnogima to ovdje nije jasno, ali veličine Himalaja, tako da malo strpljenja u svakom smislu. Vjerujem da ljudi u upravi isto razmišljaju kao i mi ovdje, ali ne može sve preko noći.
U ovome je najvjerovatnije kavaka. Vjerujem da su i Hrustanovic i Skocibusic tu na neodredjeno pa samim time im se ne moze tek tako dati pedala, pa se zbog toga prosipa iz supljeg u prazno.

convict35
Postovi: 390
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 20 jul 2023, 23:22

habuba je napisao/la:
20 jul 2023, 22:31
limvolikce1945 je napisao/la:
20 jul 2023, 17:21
Koliko je ovih trenera u klubu zaposleno na neodređeno, ima li ko tu info?

Mislim da, nažalost, vrijeme za neke velike promjene u omladinskom pogonu još nije došlo, jednostavno njih je u upravi mali broj koji uz to rade volonterski mimo svojih privatnih poslova, a posla je, možda mnogima to ovdje nije jasno, ali veličine Himalaja, tako da malo strpljenja u svakom smislu. Vjerujem da ljudi u upravi isto razmišljaju kao i mi ovdje, ali ne može sve preko noći.
U ovome je najvjerovatnije kavaka. Vjerujem da su i Hrustanovic i Skocibusic tu na neodredjeno pa samim time im se ne moze tek tako dati pedala, pa se zbog toga prosipa iz supljeg u prazno.
Kako je moguce da neki trener ima ugovor na neodredzeno ,to jos nisam nigdje cuo

Avatar
Celicni
Postovi: 1653
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 20 jul 2023, 23:54

habuba je napisao/la:
20 jul 2023, 22:31
limvolikce1945 je napisao/la:
20 jul 2023, 17:21
Koliko je ovih trenera u klubu zaposleno na neodređeno, ima li ko tu info?

Mislim da, nažalost, vrijeme za neke velike promjene u omladinskom pogonu još nije došlo, jednostavno njih je u upravi mali broj koji uz to rade volonterski mimo svojih privatnih poslova, a posla je, možda mnogima to ovdje nije jasno, ali veličine Himalaja, tako da malo strpljenja u svakom smislu. Vjerujem da ljudi u upravi isto razmišljaju kao i mi ovdje, ali ne može sve preko noći.
U ovome je najvjerovatnije kavaka. Vjerujem da su i Hrustanovic i Skocibusic tu na neodredjeno pa samim time im se ne moze tek tako dati pedala, pa se zbog toga prosipa iz supljeg u prazno.
Kakav ba na neodređeno ne radi u Mittalu ili u rudniku.To su sebi neke ugovore pravili.Znači po tvom može pišat,srat. po klubu klub ih ne može otjerati?

PonosniSmogovci
Postovi: 813
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 21 jul 2023, 00:05

Po statutu koliko ja znam nijedan trener nema ugovor na neodređeno.

Sumnjam da ova uprava krši statut.

Avatar
redbull93
Postovi: 14586
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 21 jul 2023, 00:07

PonosniSmogovci je napisao/la:
21 jul 2023, 00:05
Po statutu koliko ja znam nijedan trener nema ugovor na neodređeno.

Sumnjam da ova uprava krši statut.
Sta ako imaju od prije ugovore kao zaposlenici kluba na neodredjeno? Znamo svi kako se vodio klub i sta je svega bilo, tako da ni ovo me ne bi iznenadilo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Celicni
Postovi: 1653
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 21 jul 2023, 00:56

redbull93 je napisao/la:
21 jul 2023, 00:07
PonosniSmogovci je napisao/la:
21 jul 2023, 00:05
Po statutu koliko ja znam nijedan trener nema ugovor na neodređeno.

Sumnjam da ova uprava krši statut.
Sta ako imaju od prije ugovore kao zaposlenici kluba na neodredjeno? Znamo svi kako se vodio klub i sta je svega bilo, tako da ni ovo me ne bi iznenadilo.
To znači čistačica iz kluba zavrsi c ili b uefa licencu i ne možeš je otjerati.Ako je kao zaposlenik kluba kao na neodređeno prekomanduješ ga u nekog drugo a ne u trenera i sam će napustiti.Kakvi oni i treneri, godinama nam je omladinski pogon u očaju i ne pada mi napamet njih gledati i podržavati to.Ljude koji su uništavali klub sa raznoraznim upravama i sve znali ko šta radi, koji su pustili korjene i klub smatraju svojim, kao da ne smije klub bez njih funkcionisati i koji su uništavali i uništaju prvo djecu pa klub svojim neznanjem i gledaju kako će kojem roditelju uzeti pare da njegovo dijete zaigra.

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1867
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 21 jul 2023, 07:10

Pavle se dokazao kad je vodio u kantonu seniore. Ja sam ubjedjen da bi bolje nas 90% sa foruma vodilo tim nego on.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
laudrop
Postovi: 1403
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 21 jul 2023, 07:22

Doći će sve na svoje. Vlada i velika oskudnost na tržištu trenera. Nekako svi igrači koji su završili svoju igračku karijeru su se zapustili i ne žele se baviti tim poslom. Ja evo razmišljam i ne mogu napisati jednog mladog trenera koji bi mogao preuzeti neku selekciju kluba.

Imat ćemo tu vjerovatno Isakovića na zimu/ljeto koji će biti spreman preuzeti neku stariju selekciju.
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 21 jul 2023, 07:24

Ako nekome hoćeš dati otkaz a ima ugovor na neodređeno, onda ide masna otpremnina u tom slučaju. Postavio sam to pitanje jer je upravo ovdje neko ranije pisao o tome. Ako neko provjereno zna info za to, neka napiše.
Ovi treneri što ih spominjete naslijeđe su starog sistema i ljudi u upravi se bore s tim repovima još uvijek. Radna zajednica u klubu je naslijeđena, pretrpana, mjesecima bez plata koje je trebalo isplatiti, tu je dosta bilo uhljeba koji nisu ništa radili, trebalo je, a vjerujem da još uvijek treba sve to dobro očistiti, a to košta.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11836
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 21 jul 2023, 08:51

Valjda je svima jasno da su potrebne godine kako bismo dobili jedan normalan klub. Osnova napretka Celika moraju biti omladinici, nasi, ali ne moze to preko noci.
Celik!3,2,2.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5496
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 21 jul 2023, 08:53

AllGunsBlazing je napisao/la:
21 jul 2023, 08:51
Valjda je svima jasno da su potrebne godine kako bismo dobili jedan normalan klub. Osnova napretka Celika moraju biti omladinici, nasi, ali ne moze to preko noci.
Treba samo jak covjek, kao mirvah
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

convict35
Postovi: 390
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 21 jul 2023, 10:04

Truhlo je napisao/la:
21 jul 2023, 08:53
AllGunsBlazing je napisao/la:
21 jul 2023, 08:51
Valjda je svima jasno da su potrebne godine kako bismo dobili jedan normalan klub. Osnova napretka Celika moraju biti omladinici, nasi, ali ne moze to preko noci.
Treba samo jak covjek, kao mirvah
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ma kakvi jak covjek bolje kokuzi bit i druga liga samo nek je nas klub ,j..o Zrinjski ,j..o Sarajevo nek oni igraju svake godine evropu sticemo mi njh valjda za mog zivota .
Samo moj klub dao sam 60km necu da meni neko pametuje i vodi klub.

Avatar
laudrop
Postovi: 1403
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 21 jul 2023, 10:27

convict35 je napisao/la:
21 jul 2023, 10:04
Truhlo je napisao/la:
21 jul 2023, 08:53
AllGunsBlazing je napisao/la:
21 jul 2023, 08:51
Valjda je svima jasno da su potrebne godine kako bismo dobili jedan normalan klub. Osnova napretka Celika moraju biti omladinici, nasi, ali ne moze to preko noci.
Treba samo jak covjek, kao mirvah
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ma kakvi jak covjek bolje kokuzi bit i druga liga samo nek je nas klub ,j..o Zrinjski ,j..o Sarajevo nek oni igraju svake godine evropu sticemo mi njh valjda za mog zivota .
Samo moj klub dao sam 60km necu da meni neko pametuje i vodi klub.
Klub ne bježi od "jakog" čovjeka ali u uređenom sistemu gdje postoji zakon o sportu. Klub je svjestan da nijedan ozbiljan investitor neće ući u klub sa višemilionskim dugovanjima.

Pričaš napamet. :plac:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Bandit88
Postovi: 426
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 21 jul 2023, 10:28

Mislimo i na naše najstarije navijače! ⚫🔴

Klub je obezbijedio znatno jeftinije sezonske ulaznice za sve penzionere. Penzioneri će, uz pokaz penzionerskog čeka, moći kupiti sezonsku ulaznicu za tribinu istok po cijeni od samo 25,00 KM!

Zaista cijenimo sve dugogodišnje navijače našeg kluba koji su kroz historiju bodrili Čelik. Od Firence, preko Vareša, pa nadamo se ponovo do Firence! ✊

🪪 Još jednom napominjemo da će penzioneri moći kupiti sezonsku ulaznicu za tribinu istok po cijeni od 25,00 KM samo uz pokaz penzionerskog čeka!

Sezonske ulaznice možete kupiti svaki radni dan u periodu od 08:00 do 16:00 sati.

#samočelik #sezonskeulaznice
:bow: :bow:

Nadam se da penzioneri neće svoje ulaznice dati djeci i unucima da idu na stadion i da će se naći način sprečavanja zloupotrebe

Avatar
laudrop
Postovi: 1403
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 21 jul 2023, 10:30

Bandit88 je napisao/la:
21 jul 2023, 10:28
Mislimo i na naše najstarije navijače! ⚫🔴

Klub je obezbijedio znatno jeftinije sezonske ulaznice za sve penzionere. Penzioneri će, uz pokaz penzionerskog čeka, moći kupiti sezonsku ulaznicu za tribinu istok po cijeni od samo 25,00 KM!

Zaista cijenimo sve dugogodišnje navijače našeg kluba koji su kroz historiju bodrili Čelik. Od Firence, preko Vareša, pa nadamo se ponovo do Firence! ✊

🪪 Još jednom napominjemo da će penzioneri moći kupiti sezonsku ulaznicu za tribinu istok po cijeni od 25,00 KM samo uz pokaz penzionerskog čeka!

Sezonske ulaznice možete kupiti svaki radni dan u periodu od 08:00 do 16:00 sati.

#samočelik #sezonskeulaznice
:bow: :bow:

Nadam se da penzioneri neće svoje ulaznice dati djeci i unucima da idu na stadion i da će se naći način sprečavanja zloupotrebe
Na sezonskim ulaznicama se nalazi ime i prezime, redni broj i bar kod za barijere :salut: :salut:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.