BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

mma_hz
Postovi: 10755
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la mma_hz » 22 maj 2011, 18:58

RKO je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:
Strauss je napisao/la:sto je najsmjesnije(il mozda tuznije) :mrgreen: obojica misle da pobjednik dobija poziv za ufc :mrgreen:
inace uvijek optimisticni hrvati, daju podjednake sanse u ovoj borbi :mrgreen: pa cak malo naginju na svoju stranu
ma kakav ufc ,samo se lazu bezze i sebi cijenu dizu ba...znaju oni da od toga nema nista al eto iz furke to spominju hahah :D maro da je htjeo mogao je davno u ufc ba,nego nije lud da ide ...borbe za "pocetnike" u ufc su oko 1000 dolara koliko je i stojnic dobio za borbu protiv caina...hocu da kazem maro drzi komplet dubrovnik ...njegovi izbacivaci su na svim vratima diskoteka cijelog dubrovnika ...maro za jednu borbu u dubrovniku uzme bezze frajera ubije ga a od sponzora grada dubrovnika (jer maro je tamo velika zvjerka) uzme po 100 milja eura ...shvatate pa nije budala da ga neko bije po ufc za male pare...bolje ovamo za bezze borce koje on odabere ubere pare od grada hehehe---pa pogledajte marin i pogledajte od naseg stojnica skor na sherdogu sve ce vam biti jasno...s kakvim se velicinama borio maro i jos ga nema u ufc ..a stojke ubio par kikboxera jer u njegovo vrijeme ovdje niko nije radio parter ii otisao u u ufc...smijesno..
Izvini care al ti pises gluposti da je to nevidjeno!
sine dragi ne pisem ja gluposti vjeruj mi,nego si ti neupucen shvatas...al nmg ti sve ponovo ispocetka objasnjavati...jedina greska je sto sam SLUCAJNO napisao eura ,a ne maraka...
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

mma_hz
Postovi: 10755
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la mma_hz » 22 maj 2011, 19:03

Strauss je napisao/la:Stojnic za fightgametv.com
Napada Peraka, sumnja u njegovu povredu i ponovio nekoliko puta da se nakon ove borbe vraca u ufc, ako pobjedi. ukratko.

[youtube][/youtube]
hahaha sta kaze pobjedi kujundzica i ide u ufc ..haha pa izacu ja s kujunddzicem ahhaha...nije da ce ga stojke pobjediti nego ce ga razvaliti u moski,pa kujundzic je dijete cccc...al ajde nek bude dobar mec ..ugl kada bi se borili stojke i maro nekim slucajem onda bi svim srcem normalno bio uz naseg borca stojnica naravno!!
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

RKO
Postovi: 1095
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la RKO » 22 maj 2011, 19:11

@mma_hz

covjece kakvih 100 000 KM,sta pricasa ti. Otidji malo na hrvatske borilacke portale,forume ima i lik iz Gladiator kluba i za ovaj turnir sto ce se tek odrzati u Dubrovniku prvak dobia 10 ili 15 hiljada $ drugo plasirani 1000$ itd itd. I Maro ce ucestvovat.A to je najplaceniji turnir ikad odrzan na ovim prostorima.
Nemoj pisat nebuloze o tim ciframa.
Druga stvar to da je Maro Perak mogao davno u UFC da je htjeo :lol: :lol: :lol:
Treca stvar velicine s kojim se borio Maro :lol: :lol: Koje velicine molim te :lol: :lol:

http://www.profightstore.com/Forum/
RIP SALE VILENJAK

senail1987
Postovi: 12
Pridružen/a: 22 maj 2011, 11:47
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la senail1987 » 22 maj 2011, 20:15

Denise majstore naprijed ti si ponos nas isto kao spahovic i balijagic

mma_hz
Postovi: 10755
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la mma_hz » 23 maj 2011, 12:06

RKO je napisao/la:@mma_hz

covjece kakvih 100 000 KM,sta pricasa ti. Otidji malo na hrvatske borilacke portale,forume ima i lik iz Gladiator kluba i za ovaj turnir sto ce se tek odrzati u Dubrovniku prvak dobia 10 ili 15 hiljada $ drugo plasirani 1000$ itd itd. I Maro ce ucestvovat.A to je najplaceniji turnir ikad odrzan na ovim prostorima.
Nemoj pisat nebuloze o tim ciframa.
Druga stvar to da je Maro Perak mogao davno u UFC da je htjeo :lol: :lol: :lol:
Treca stvar velicine s kojim se borio Maro :lol: :lol: Koje velicine molim te :lol: :lol:

http://www.profightstore.com/Forum/
halo momak..gdje sam ja rekao da maro uzima od meca pare tj od pobjede...maro uzima od sponzora pare kontas jer on u dubrovniku organizuje turnire ....prvo procitaj sta sam napisao ,pa onda pricas...nisi svjesan koliko jakih finansijski ljudi zivi po dubrovniku...koji daju velike pare kao sponzori da se ti turniri odrzavaju u dubrovniku...i zivotati ne pricaj ...skontaj sto ce se boriti u ufc za 1000 dolara i jos ga neko polomi shvatas..maro se samo borio sa strikeforce...pa nas stojke sa omjerom 5:1 otisao u ufc ,a maro ima skor 20:3 :1 i jos nije otisao u ufc ...daj ba kako je to moguce hahaha :lol: :lol: frajer se ravnopravno borio sa "snowmanom" ...pogledaj mec ...frajerom koji ima skor 42:11 ..sta hoces maro se borio sa najjacim srpskim borcem peletom koji je nedavno u splitu pobjedio dzejmsa tomsona...mozda ti jordan radew nije poznat..al samo ti govorim maro sebi dovede tele od borca i onda ga u splitu polomi lahko i uzme velike paree...pa ti skontaj ko je pametan... :D :D
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Strauss
Postovi: 982
Pridružen/a: 19 apr 2010, 13:41
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la Strauss » 23 maj 2011, 15:36

mma_hz je napisao/la:
RKO je napisao/la:@mma_hz

covjece kakvih 100 000 KM,sta pricasa ti. Otidji malo na hrvatske borilacke portale,forume ima i lik iz Gladiator kluba i za ovaj turnir sto ce se tek odrzati u Dubrovniku prvak dobia 10 ili 15 hiljada $ drugo plasirani 1000$ itd itd. I Maro ce ucestvovat.A to je najplaceniji turnir ikad odrzan na ovim prostorima.
Nemoj pisat nebuloze o tim ciframa.
Druga stvar to da je Maro Perak mogao davno u UFC da je htjeo :lol: :lol: :lol:
Treca stvar velicine s kojim se borio Maro :lol: :lol: Koje velicine molim te :lol: :lol:

http://www.profightstore.com/Forum/
halo momak..gdje sam ja rekao da maro uzima od meca pare tj od pobjede...maro uzima od sponzora pare kontas jer on u dubrovniku organizuje turnire ....prvo procitaj sta sam napisao ,pa onda pricas...nisi svjesan koliko jakih finansijski ljudi zivi po dubrovniku...koji daju velike pare kao sponzori da se ti turniri odrzavaju u dubrovniku...i zivotati ne pricaj ...skontaj sto ce se boriti u ufc za 1000 dolara i jos ga neko polomi shvatas..maro se samo borio sa strikeforce...pa nas stojke sa omjerom 5:1 otisao u ufc ,a maro ima skor 20:3 :1 i jos nije otisao u ufc ...daj ba kako je to moguce hahaha :lol: :lol: frajer se ravnopravno borio sa "snowmanom" ...pogledaj mec ...frajerom koji ima skor 42:11 ..sta hoces maro se borio sa najjacim srpskim borcem peletom koji je nedavno u splitu pobjedio dzejmsa tomsona...mozda ti jordan radew nije poznat..al samo ti govorim maro sebi dovede tele od borca i onda ga u splitu polomi lahko i uzme velike paree...pa ti skontaj ko je pametan... :D :D
nisu ni u ufc-u levati. dzaba mu takav skor, nek mu je i 100-0 on nije dobio ni jednog respektabilnog borca da bi zasluzio poziv u ufc. dok je s stojnicem ipak drugacija situacija. on ipak trenira u jednom od najvecih svjetskih klubova i nije mala stvar kad te oni preporuce. skor je nebitan u takvim situacijama. mislim ta prica da je mogao u ufc, da je htjeo je smijesna.

mma_hz
Postovi: 10755
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la mma_hz » 23 maj 2011, 20:27

Golden Glory je klub kao i svaki drugi..kao i nas MMA Pretorian (samo dosta skuplja mjesecna clanarina hehehe :D ),i ti ako si dubljeg dzeba i da veze nemas o mma odi u klub Golden Glory plati clanarinu i treniraj shvatas...i moras shvatiti da je skor u ufc(moze i amaterski) je itekako bitan u odabiru borca da bi se borio u toj organizaciji...
tako da ti ta konstatacija da skor nije bitan i da te ime kluba gura ne pije vode jer i ti sam mozes biti clan kluba Golden Glory... ;)
tebi prednost moze da bude to sto treniras sa takvim velicinama i imas jake treninge ...i naravno napredujes brze...
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Strauss
Postovi: 982
Pridružen/a: 19 apr 2010, 13:41
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la Strauss » 24 maj 2011, 01:14

ma pusti skor. normalno da se gleda, ali ni izbiliza koliko neki misle. najlakse je izlupati par desetina antitalenata i nabiti skor na sherdogu, sto je inace praksa. seljacka posla. jos i cekaju poziv ufc. takvi ce se dugo dugo nacekati. ustvari nikad ga nece ni docekati. kazem ti opet stojnic je zavrsio u ufc-u zahvaljujuci gg. nije samo dovoljno trenirati kod njih. potrebno je posjedovati i odredjeni kvalitet kako bi te gg preporucio ufc-u. a i sam znas koliko znaci kad te jedan takav klub preporuci. a oni cuvaju svoj obraz ne nude svasta.

znas li sta je sa spahovicem i balijagicem. nisu li trebali imati sutra borbu. vidim u kontaktu si.

mma_hz
Postovi: 10755
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la mma_hz » 24 maj 2011, 11:26

Strauss je napisao/la:ma pusti skor. normalno da se gleda, ali ni izbiliza koliko neki misle. najlakse je izlupati par desetina antitalenata i nabiti skor na sherdogu, sto je inace praksa. seljacka posla. jos i cekaju poziv ufc. takvi ce se dugo dugo nacekati. ustvari nikad ga nece ni docekati. kazem ti opet stojnic je zavrsio u ufc-u zahvaljujuci gg. nije samo dovoljno trenirati kod njih. potrebno je posjedovati i odredjeni kvalitet kako bi te gg preporucio ufc-u. a i sam znas koliko znaci kad te jedan takav klub preporuci. a oni cuvaju svoj obraz ne nude svasta.

znas li sta je sa spahovicem i balijagicem. nisu li trebali imati sutra borbu. vidim u kontaktu si.
...momci su bili u austriji i spremali se za borbe ,jer oni nisu vise clanovi mma pretoriana nego Tkb Linza...
tomislav se razbolio ,tacnije imao je velikih problema jer je imao temp preko 41 i neke zlijezde su mu iskkocile(valjda od pretjeranog treniranja i njegovo tjelo nije izdrzalo)tako da se on ranio vratio iz austrije...
sto se tice Balijagica(njegovo tjelo je izdrzalo te treninge ehhe) njegov protivnik je otkazao jer ima ugovor sa UFC (Pascal Krauss)...Berinu su potom nudili da se bore sa protivnikom koji se trebao boriti sa Tomom al on je odbio iz jednostavnog razloga..
Berin 93 kg
Romero 107 kg...
ugl berin se jucer vratio i ostace ovdje jedno 7 dana potom se vraca u austriju da nastavi pripreme jer ima vec sljedecu borbu u pragu 16 ...borice se do 88 kila .....da ne mislis da pricam ublehe evo ti neke slike sa fejs koje je slikao vlasnik tog kluba...http://www.facebook.com/jure.akrapovic?sk=photos :D :D
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

senail1987
Postovi: 12
Pridružen/a: 22 maj 2011, 11:47
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la senail1987 » 28 maj 2011, 14:14

Ljudi danas ima nastup nas Denis Stojnic Zamolio bih vas ako mi mozete reci gdje ce biti prijenos vidim nesto na Youtube ce biti ali neznam kako da platim a i pise mi da za moju zemlju nije dostupno`?

Hvala unaprijed

RKO
Postovi: 1095
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la RKO » 28 maj 2011, 15:47

Ako nadjem link stavit cu ga ovde,pocinje u 17
RIP SALE VILENJAK

senail1987
Postovi: 12
Pridružen/a: 22 maj 2011, 11:47
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la senail1987 » 28 maj 2011, 16:21

RKO je napisao/la:Ako nadjem link stavit cu ga ovde,pocinje u 17
Hvala druze ako ima jos netkod a se javi za stream bilo bi mi izuzetno drago da pogledam borbe.

Hvala unaprijed svima

pozdrav

RKO
Postovi: 1095
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la RKO » 28 maj 2011, 16:40

Ako neko nadje link nek posta....
Evo par slikica Denisa iz Moskve

slika

slika

slika
RIP SALE VILENJAK

senail1987
Postovi: 12
Pridružen/a: 22 maj 2011, 11:47
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la senail1987 » 28 maj 2011, 16:43

Hvala ti RKO za slike bas super da si postavio .

Jos samo live stream i onda krece nasa Msaina

Poz za tebe i ostale

RKO
Postovi: 1095
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la RKO » 28 maj 2011, 16:44

Nemogu nikako da nadjem stream u PM....nadam se da cu do pocetka eventa pronac nesto ali...rusi su to ******** ****** *** ****** **** :lol: :lol:
RIP SALE VILENJAK

senail1987
Postovi: 12
Pridružen/a: 22 maj 2011, 11:47
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la senail1987 » 28 maj 2011, 16:46

RKO je napisao/la:Nemogu nikako da nadjem stream u PM....nadam se da cu do pocetka eventa pronac nesto ali...rusi su to ******** ****** *** ****** **** :lol: :lol:
Evo i ja vec od 14 h trazim ali ako na nesto naletim ubacicu na forum.

Samo treba biti uporan.

Mora negdje biti :)

RKO
Postovi: 1095
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:47
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la RKO » 28 maj 2011, 17:46

Stojnic dobio Kujunzica gusenjem u prvoj rundi,tacnije u zadnjim sekundama. Borbu je sveo u parter i onda pokusao GNP i polugama zavrsiti borbu ali je zavrsio gusenjem ;) ;)
RIP SALE VILENJAK

senail1987
Postovi: 12
Pridružen/a: 22 maj 2011, 11:47
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la senail1987 » 28 maj 2011, 17:48

RKO je napisao/la:Stojnic dobio Kujunzica gusenjem u prvoj rundi,tacnije u zadnjim sekundama. Borbu je sveo u parter i onda pokusao GNP i polugama zavrsiti borbu ali je zavrsio gusenjem ;) ;)
Hvala ti jarane za informaciju dami je samo da vidim video bas si me obradovao hvala tiiiiiiiiiiii


HVALA DENISE!!!!!

senail1987
Postovi: 12
Pridružen/a: 22 maj 2011, 11:47
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la senail1987 » 29 maj 2011, 22:14

Dali ima igdje video od borbe Denisa i Kujundzica? HVALA UNAPRIJED

mma_hz
Postovi: 10755
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH borci (K1, MMA, Judo.......)

Post Postao/la mma_hz » 30 maj 2011, 00:23

senail1987 je napisao/la:Dali ima igdje video od borbe Denisa i Kujundzica? HVALA UNAPRIJED
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.