Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
TopRemove
- Postovi: 1354
- Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la TopRemove » 14 okt 2021, 17:33
Nalić se zna naći u šansama, samo mu je realizacija kritična, osim ako ne šutira petom.

Protiv Kostarike ga je Demirović fino izbacio 1 na 1 s golmanom, on šutirao u pravcu ne gol-auta nego auta.

Protiv Kuvajta prečka, glupo šutirao, protiv Ukrajine neometan šut glavom, promaši čitav gol. Momak je svakako zanimljiv za gledati i ja lično ga želim vidjeti redovno na spisku.
-
Hare1902
- Postovi: 1604
- Pridružen/a: 22 dec 2019, 03:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hare1902 » 16 okt 2021, 16:31
Zabi ga Adi i to nakon ulaska sa klupe.
-
h1a2s3o4
- Postovi: 2849
- Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la h1a2s3o4 » 16 okt 2021, 16:50
Hare1902 je napisao/la: ↑16 okt 2021, 16:31
Zabi ga Adi i to nakon ulaska sa klupe.
Nalic svako malo utiša svoje kriticare, da ne kazem neznalice.

Barba halali sto smo sumnjali.
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 okt 2021, 16:54
Gol je u stilu pravog centarfora.
Ustvari, gotovo svi njegovi golovi su preslikane nekog stamenitog napadača.
Doduše, ovdje ga niko živ ne čuva.
Nije mi nikako jasno zašto nije insistirao da igra CF, visok je i mobilan, imao bi hejbet golova u Švedskoj ligi.
Zadnja izmjena:
DuljevinhoHaraldo, dana/u 16 okt 2021, 16:55, ukupno mijenjano 1 put.
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
Hare1902
- Postovi: 1604
- Pridružen/a: 22 dec 2019, 03:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hare1902 » 16 okt 2021, 16:55
h1a2s3o4 je napisao/la: ↑16 okt 2021, 16:50
Hare1902 je napisao/la: ↑16 okt 2021, 16:31
Zabi ga Adi i to nakon ulaska sa klupe.
Nalic svako malo utiša svoje kriticare, da ne kazem neznalice.
Ljudi koji su misljenja da smo Brazil i da imamo po 10 igraca na jednoj poziciji i to ako jednu utakmicu odigra lose odmah je ubleha, menadzerski igrac, daj ovog daj onog, zasto ga zove uopste itd.
-
ReX
- Postovi: 9115
- Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la ReX » 17 okt 2021, 13:26
Jucer je izjavio za Fotbollskanalen da su ljetos postojale konkretne ponude iz Zweite. Izmedju redova moglo se naslutiti da ga Malme nije zelio da pusti zbog ”male” cifre koje su nudili svabe.
@igrajlopte 🐦
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 20 okt 2021, 22:21
Evo usao kod 4:0 protiv Chelsea.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
Bazinga12345
- Postovi: 5711
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bazinga12345 » 20 okt 2021, 22:57
Gledao sam malo, nije bio loš.
⭐ Velež Mostar ⭐
Zadnja klupa
-
TopRemove
- Postovi: 1354
- Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la TopRemove » 20 okt 2021, 23:33
Solidna partija, najbolje ocijenjeni igrač u svom timu.
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 21 okt 2021, 00:14
Najvažnije da skuplja minute na najvećem nivou. Toga mu fali a tako će najprije napredovati...da uvidi da mora brze razmišljati i rješenja tražiti, lopte se rješavati.
Navikao je u švedskoj ligi da to može lagano ići...
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 21 okt 2021, 00:22
Nije lose bilo. Nije bio salijetan sa lopte kao protiv Ukrajine. Stavise dobio je 5 od 6 duela. Igrao je na krilu, pa je malo lakse igrati nego na poziciji centralnog.
Ali nazalost sve ovo se lovi u mutnom, kada nemas fokus i pravac da usavrsis jedan dio igre, lutat ces do kraja karijere.
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
forgempp
- Postovi: 6684
- Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la forgempp » 21 okt 2021, 00:28
Ma ja bih njega sa Dzekom u napad protiv Finaca, pogotov ako veže koju tekmu, mislim da bi njemu ta pozicija odgovarala u repki, spojio bi Dzeku s golom sigurno bar jednom, bh Lautaro

Rafa Nadal!
EDIN DŽEKO!!!
-
Hare1902
- Postovi: 1604
- Pridružen/a: 22 dec 2019, 03:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hare1902 » 30 okt 2021, 14:10
Danas od prve minute zajedno sa Anelom.
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 07 nov 2021, 19:20
Usao s klupe i asistirao.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
MoodyHank
- Postovi: 4776
- Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MoodyHank » 07 nov 2021, 21:17
Poetska pravda da Nalić asistira za gol koji ovjerava ključnu pobjedu u borbi za titulu. Ne mogu vjerovati koliko mu je mala minutaža u odnosu na ono što realno zaslužuje.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆
-
Neutral
- Postovi: 36471
- Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Neutral » 30 mar 2022, 00:30
Malog treba max gurati, vidi se taj potencijal, posebno u tačnim pasovima, te dugim dijagonalama ala Iniesta. Još je u cvijetu maldost, 24 godine, nadam se relativno brzoj prodaji u Premijer ligu BiH, gdje mu je i mjesto, strašan igrač.

-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 30 mar 2022, 22:33
Ima dosta dobrih osobina u svojoj igri i imam osjećaj da mu je samo potreban kontinuitet u klubu da bi se nametnuo u startnih 11 u reprezentaciji ili kao prva opcija s klupe..
Šteta zbog crvenog u kupu gdje je sam sebe izbacio iz takta i nakon dobre 2 uvodne utakmice u sezoni odmarao naredne 3 odnosno mjesec dana. Vidjet ćemo kakva ce situacija biti u ligi.
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 22 apr 2022, 07:42
Jel teza povreda? Znal se vec sta?
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 22 apr 2022, 08:38
Kako mi Zlatan kaze ne izgleda dobro. ali nije jos nista 100% zvanicno. trebalo danas sve znati.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, alacious, ANamelessGhoul, AzRimiRzA, Beduin, bh22, boki86, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, FerdinandF, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Helemnejse, husrefbeg, invincible1921, izdzezveubrazil, kenanktkt, klasik, kouadio, kovac, lakilone, Lavcina, LenyYoro15, myself, Napapijri, Pensioner26, Shevko, Sheyi, SN1996BIHAC, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TripleThreat, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar i 342 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []