Grafiti navijackih grupa u BiH

Avatar
unavita
Postovi: 852
Pridružen/a: 02 nov 2011, 00:00
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la unavita » 05 jul 2013, 21:36

Stvarno ima predobri grafita, ali fakat nisam znao da ih ima ovoliko u zenici.Svaka cast za momke iz mostara sto su radili ovaj crni zrinjski mostar.
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"

Avatar
samocelik
Postovi: 6122
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la samocelik » 05 jul 2013, 22:33

Kao što sam i obećao sinoć evo slika grafita kojeg su moji mahalci uradili.Bit će još dorada tokom sutrašnjeg dana.
slika

slika

A u centru grada danas je počeo se raditi još jedan ogroman grafit.Al otom potom ;)
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

denirob
Postovi: 81
Pridružen/a: 09 mar 2013, 23:06
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la denirob » 06 jul 2013, 01:40

Kad su ljudi šarali vi ste nosali Zvezdine i Milanove dresove na tribini.Vakat vam je bio da se probudite.
ljubomora je kur.va pajdo :lol: nisi mogo nac nista gore od toga da nam prikachis... :lol: prosetaj ba, "vakat" ti je...

denirob
Postovi: 81
Pridružen/a: 09 mar 2013, 23:06
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la denirob » 06 jul 2013, 01:47

Pretjerali su ga
hahaha cuj pretjerali su ga. hahhaa bice ih ako bog da 3 put vise jos. pretjarali smo i sa brojem transova, i brojem na trbini... yebote, sta sve nece nac da nas pokusaju spustit. bas ko sto ti ljudina reche, "jedi se" :lol:

neutralni ljudi dodju i pohvale, dok ovi papci sarajevski samo nalaze neke glupe sitince al najvaznije je da "nevaljamo"... pa cak i "pretjerali su". ahahha. a guze bi dali da su ko robovi :lol: pretjerali su ga.
ova je najjaca :lol: nemojte vise robovi kacit slike, pretjarali smo :lol: pravo me nasmija

Avatar
DonPippo9
Postovi: 798
Pridružen/a: 24 dec 2012, 23:39
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la DonPippo9 » 06 jul 2013, 01:51

denirob je napisao/la:
Pretjerali su ga
hahaha cuj pretjerali su ga. hahhaa bice ih ako bog da 3 put vise jos. pretjarali smo i sa brojem transova, i brojem na trbini... yebote, sta sve nece nac da nas pokusaju spustit. bas ko sto ti ljudina reche, "jedi se" :lol:

neutralni ljudi dodju i pohvale, dok ovi papci sarajevski samo nalaze neke glupe sitince al najvaznije je da "nevaljamo"... pa cak i "pretjerali su". ahahha. a guze bi dali da su ko robovi :lol: pretjerali su ga.
ova je najjaca :lol: nemojte vise robovi kacit slike, pretjarali smo :lol: pravo me nasmija

slika

golema kolekcija transova nema šta, čak ovaj udarni mora "čuvati" papanska sarajevska grupa :lol:
Il club piu titolato al mondo!

denirob
Postovi: 81
Pridružen/a: 09 mar 2013, 23:06
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la denirob » 06 jul 2013, 02:03

evo jos par... :lol:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

ako neko ima sliku onog "odmut je dio grada gdje robija vlada" bio bi zahvalan ;)
Zadnja izmjena: denirob, dana/u 06 jul 2013, 02:18, ukupno mijenjano 1 put.

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la vivaILchelik » 06 jul 2013, 02:04

DonPippo9 je napisao/la:
denirob je napisao/la:
Pretjerali su ga
hahaha cuj pretjerali su ga. hahhaa bice ih ako bog da 3 put vise jos. pretjarali smo i sa brojem transova, i brojem na trbini... yebote, sta sve nece nac da nas pokusaju spustit. bas ko sto ti ljudina reche, "jedi se" :lol:

neutralni ljudi dodju i pohvale, dok ovi papci sarajevski samo nalaze neke glupe sitince al najvaznije je da "nevaljamo"... pa cak i "pretjerali su". ahahha. a guze bi dali da su ko robovi :lol: pretjerali su ga.
ova je najjaca :lol: nemojte vise robovi kacit slike, pretjarali smo :lol: pravo me nasmija

slika

golema kolekcija transova nema šta, čak ovaj udarni mora "čuvati" papanska sarajevska grupa :lol:
[youtube][/youtube]

Sramota je kad ti ukradu udarni, ali veca je sramota kad ti se ta grupa osveti na isti nacin uzimajuci najstariji trans.

Da nastavimo na temu, jesmo pretjerali smo jer je i takva ljubav prema Čelik ;) Nama se ne placa da navijamo za svoj klub kao vama
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Avatar
DonPippo9
Postovi: 798
Pridružen/a: 24 dec 2012, 23:39
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la DonPippo9 » 06 jul 2013, 02:08

vivaILchelik je napisao/la:
Sramota je kad ti ukradu udarni, ali veca je sramota kad ti se ta grupa osveti na isti nacin uzimajuci najstariji trans.
ili kupujući ?
vivaILchelik je napisao/la: Da nastavimo na temu, jesmo pretjerali smo jer je i takva ljubav prema Čelik ;) Nama se ne placa da navijamo za svoj klub kao vama
Do ovog trena sam te smatrao poprilično realnim forumašem koji je otprilike na mjestu koliko jedan rob može biti.. sad mi fakat nije jasno da li želiš da me izbaciš iz takta sa ovim šatro plaćanjem ili fakat kod vas vlada takvo mišljenje da je naša ljubav plaćena? smiješni ste kume vjeruj, samo to ću reći, ne bih želio da ulazim u dublju diskusiju sa zeničanima koji će ovdje početi lupati kao maksim po diviziji..
Il club piu titolato al mondo!

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la vivaILchelik » 06 jul 2013, 02:15

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la Neutral » 06 jul 2013, 02:20

Počeli su im smetati i grafiti :lol:

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la vivaILchelik » 06 jul 2013, 02:21

DonPippo9 je napisao/la:
vivaILchelik je napisao/la:
Sramota je kad ti ukradu udarni, ali veca je sramota kad ti se ta grupa osveti na isti nacin uzimajuci najstariji trans.
ili kupujući ?
vivaILchelik je napisao/la: Da nastavimo na temu, jesmo pretjerali smo jer je i takva ljubav prema Čelik ;) Nama se ne placa da navijamo za svoj klub kao vama
Do ovog trena sam te smatrao poprilično realnim forumašem koji je otprilike na mjestu koliko jedan rob može biti.. sad mi fakat nije jasno da li želiš da me izbaciš iz takta sa ovim šatro plaćanjem ili fakat kod vas vlada takvo mišljenje da je naša ljubav plaćena? smiješni ste kume vjeruj, samo to ću reći, ne bih želio da ulazim u dublju diskusiju sa zeničanima koji će ovdje početi lupati kao maksim po diviziji..
Druze, vi kao niste platili za info gdje se nalazi nas trans? Sve i da ste ukrali bez ikakve info
trans to nije za pohvaliti, jos manje je za pohvaliti da ste prodali trans jednim od najvecih rivala.

Ne znam kakvog me smatras ali pokusavam biti uvijek objektivan, ali ako dirnes u svetinju onda ces dobiti i reakciju na to. Bez ikakvog povoda zapocinjes pricu o udarnom i objavljujes nepotrebnu sliku. Sta sad trebamo se nastaviti prepirati i da pa pocnem spominjat i Crkvice i frku i bla bla bla? Ionako ce ovo moderato/administrator obrisati i da ne bi djabe dobili banove bolje da i na ovome zavrsi. Uzivaj.
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

denirob
Postovi: 81
Pridružen/a: 09 mar 2013, 23:06
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la denirob » 06 jul 2013, 02:28

golema kolekcija transova nema šta, čak ovaj udarni mora "čuvati" papanska sarajevska grupa
pricha stara 3 godine :lol: al hajd nastavljate sa pljuvanjem :lol: ukrali trans iz prostorije :lol: VI KAD BI NAMA OTELI UDARNI TRANS PRSA U PRSA JA VISE NIKAD NEBI OTISO NA TRBINU :lol: al eto... niste djaba siptari bar znate krast :lol: da mogu pokrali bi nam i grafite sve :lol: :lol:

al znas sta je jos jadnije. kad vam 2 sedmice nakon toga nestane vas udarni najstariji trans haha. necu sliku postavljat... imate gore iznad youtube prilog istog :lol: :lol: :lol:

denirob
Postovi: 81
Pridružen/a: 09 mar 2013, 23:06
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la denirob » 06 jul 2013, 02:37

nego imal iko sliku "odmut je dio grada gdje robija vlada" grafita??
ovaj robijasi crkvice je prejak s vatrom. robijasi radakovo kapa dole.
i ako ima iko sliku ovog grafita preuradjenog s legendarnog transa :lol: :lol:

slika

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la Buu » 06 jul 2013, 16:46

denirob je napisao/la:
Pretjerali su ga
hahaha cuj pretjerali su ga. hahhaa bice ih ako bog da 3 put vise jos. pretjarali smo i sa brojem transova, i brojem na trbini... yebote, sta sve nece nac da nas pokusaju spustit. bas ko sto ti ljudina reche, "jedi se" :lol:

neutralni ljudi dodju i pohvale, dok ovi papci sarajevski samo nalaze neke glupe sitince al najvaznije je da "nevaljamo"... pa cak i "pretjerali su". ahahha. a guze bi dali da su ko robovi :lol: pretjerali su ga.
ova je najjaca :lol: nemojte vise robovi kacit slike, pretjarali smo :lol: pravo me nasmija
Buraz nema tebi lijeka, na tvoju zalost
NO PYRO NO PARTY

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la rob do bagro » 06 jul 2013, 16:59

Nema, jer si ti potrosio sve.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la Neutral » 06 jul 2013, 17:08

rob do bagro je napisao/la:Nema, jer si ti potrosio sve.
:lol: :lol: :lol:

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la Buu » 06 jul 2013, 17:16

sto se noc bliži, mutanti polahko iz svoje rupe izviruju
NO PYRO NO PARTY

1L8F9C2
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 jul 2013, 12:18
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la 1L8F9C2 » 06 jul 2013, 17:21

sonik24 je napisao/la:fakat, nemogu da vjerujem, cuj otvorenje grafita :roll: :mrgreen:

inace, najveci grafit u zivotu sto sam vidio je od Torcide, negdje pored Metkovica, bas, bas ogroman grafit, stihovi pjesme koji zavrsavaju "kad ne bude nas, pivat ce se nase pisme"

sto se Robijaša tiče, grafit je odličan, mada da je najveci u BiH, to trebam provjeriti :)

ovaj nas je isto povelik

slika
Nacin na koji ste dosli do ovog grafita dovoljno oslikava ko ste i sta ste. Unisti ste grafit Hordi znate i na koji nacin i uradili svoj.
Zadnja izmjena: 1L8F9C2, dana/u 06 jul 2013, 17:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Celtic
Postovi: 3338
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la Celtic » 06 jul 2013, 17:22

U Zenici su najbolji grafiti :D

Lesnar
Postovi: 437
Pridružen/a: 07 jan 2012, 21:03
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grafiti navijackih grupa u BiH

Post Postao/la Lesnar » 06 jul 2013, 17:25

meni su najbolji od ultrasa
od robijaša ima dosta dobrih ali mi nekako nisu previše maštoviti

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.