Borba za Premijer ligu

Moderator/ica: GracanicaAA

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la sodaacm » 27 jul 2015, 10:57

crvenobijeli je napisao/la:Ma sto se tice navijaca,nisu neki mafijasi,nego fina grupica 20,30 momaka,i oni su uz klub,a drugacije je to kod siuoxa,a sto se tice zvijezde,puca na 1 mjesto,a sto radnicki nema ambicije za to to je vas problem,nije nas,vi ste poceli prvi omalozavat,ne mi,zato netreba se prepirat oko gluposti,ima teren,on ce sve pokazat,ko je bolji....pozz
Ja ne znam ko je ovde lud , ako iko omalozava druge onda ste to vi forumasi iz Gradacca . Od prvog dana priprema vi ste se digli u stratosferu , ovde smo vas upozoravali da cete sa tim samo postici mrznju drugih ekipa prema vama i u tome uspjevate brze nego sto mislite.Licno navijam za svaku ekipu sa TK da postigne sto bolji uspjeh ali zbog ovakvih debilnih komentara ovde od vase strane to je jednostavno nemoguce Pogledajte se u ogledalo i zapitajte se ko ste i sta ste , Ja vam mogu samo reci da ste preumisljeni i da ce vas to na kraju kostati. Dugo sam na forumu ali tezih forumasa nisam nikad vidio.

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la vatreni » 27 jul 2015, 12:38

sodaacm je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Ma sto se tice navijaca,nisu neki mafijasi,nego fina grupica 20,30 momaka,i oni su uz klub,a drugacije je to kod siuoxa,a sto se tice zvijezde,puca na 1 mjesto,a sto radnicki nema ambicije za to to je vas problem,nije nas,vi ste poceli prvi omalozavat,ne mi,zato netreba se prepirat oko gluposti,ima teren,on ce sve pokazat,ko je bolji....pozz
Ja ne znam ko je ovde lud , ako iko omalozava druge onda ste to vi forumasi iz Gradacca . Od prvog dana priprema vi ste se digli u stratosferu , ovde smo vas upozoravali da cete sa tim samo postici mrznju drugih ekipa prema vama i u tome uspjevate brze nego sto mislite.Licno navijam za svaku ekipu sa TK da postigne sto bolji uspjeh ali zbog ovakvih debilnih komentara ovde od vase strane to je jednostavno nemoguce Pogledajte se u ogledalo i zapitajte se ko ste i sta ste , Ja vam mogu samo reci da ste preumisljeni i da ce vas to na kraju kostati. Dugo sam na forumu ali tezih forumasa nisam nikad vidio.
Stav kluba je ekspresan povratak u PL.To sto mi pisemo da dovodimo igrače i da imamo takve ambicije ne omalovazava druge.Svako bi se radovao ovakvim potezima svog kluba.E sada sto neko ljubomorno gleda na nečije ambicije nije problem u forumasima Zvijezde,već u onim koji ne mogu to isto imati u svom klubu.Svako bi se normalan radovao svojim realnim ambicijama.To ti je isto ono,ja studiram medicinu sa pretpostavkom da ću biti doktor,a ti ljubomoran na mene sto nemas uslova i znanja za to,ovo ti je u prenesenom značenju rečeno.To nije moje uzdizanje,već tvoja ljubomora.Al nas je mentalitet takav,i kada zavrsim sa destkom iz ljubomore se kaze nema on pojma,odoh ja u dr.grad ili u RS.kod doktora.Tesko je se radovati i podrzavat tuđi uspjeh .ebiga.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la sodaacm » 27 jul 2015, 12:45

vatreni je napisao/la:
sodaacm je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Ma sto se tice navijaca,nisu neki mafijasi,nego fina grupica 20,30 momaka,i oni su uz klub,a drugacije je to kod siuoxa,a sto se tice zvijezde,puca na 1 mjesto,a sto radnicki nema ambicije za to to je vas problem,nije nas,vi ste poceli prvi omalozavat,ne mi,zato netreba se prepirat oko gluposti,ima teren,on ce sve pokazat,ko je bolji....pozz
Ja ne znam ko je ovde lud , ako iko omalozava druge onda ste to vi forumasi iz Gradacca . Od prvog dana priprema vi ste se digli u stratosferu , ovde smo vas upozoravali da cete sa tim samo postici mrznju drugih ekipa prema vama i u tome uspjevate brze nego sto mislite.Licno navijam za svaku ekipu sa TK da postigne sto bolji uspjeh ali zbog ovakvih debilnih komentara ovde od vase strane to je jednostavno nemoguce Pogledajte se u ogledalo i zapitajte se ko ste i sta ste , Ja vam mogu samo reci da ste preumisljeni i da ce vas to na kraju kostati. Dugo sam na forumu ali tezih forumasa nisam nikad vidio.
Stav kluba je ekspresan povratak u PL.To sto mi pisemo da dovodimo igrače i da imamo takve ambicije ne omalovazava druge.Svako bi se radovao ovakvim potezima svog kluba.E sada sto neko ljubomorno gleda na nečije ambicije nije problem u forumasima Zvijezde,već u onim koji ne mogu to isto imati u svom klubu.Svako bi se normalan radovao svojim realnim ambicijama.To ti je isto ono,ja studiram medicinu sa pretpostavkom da ću biti doktor,a ti ljubomoran na mene sto nemas uslova i znanja za to,ovo ti je u prenesenom značenju rečeno.To nije moje uzdizanje,već tvoja ljubomora.Al nas je mentalitet takav,i kada zavrsim sa destkom iz ljubomore se kaze nema on pojma,odoh ja u dr.grad ili u RS.kod doktora.Tesko je se radovati i podrzavat tuđi uspjeh .ebiga.
Na sta da budem ljubomoran ? Na gradacac? Pa jesi li ti normalan? Ja Lukavac ne bi mjenjao ni za stotinu vasih Gradacaca a bio sam svugdje i vidio svasta sto ti neces za zivota svoga. Ajde vozdra

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la vatreni » 27 jul 2015, 13:30

E moj SODACM,ovdje nije rasprava o Gradačcu ni Lukavcu,već o klubovima.A već kada pominjes poređenje,drago mi je da Gradačac poredis sa tim mjestima gdje si ti sve bio,Lukavac se moze samo porediti sa Puračićem,Dubosnicom.... :lol: :lol: :lol: .Nego,malo se i edukuj kulturno-historijski o Gradačcu da se ne čudis time sto ima tamo negdje,a imas u svom kantonu. ;) A tek da ne otpočinjemo o industriji,privatnom sektoru.....ma ne,veličina je skromnost.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la zmaj348 » 27 jul 2015, 13:36

eh,opet ja veća budala što čitam ovakve postove ali eto..a to čiji je bolji ili veći grad :damn: čista malograđanštvina,sve su ovo mali gradići da bi se iko od nas nešto uzdizao,ovo ako čita neko iz Beograda ili Zagreba mogu misliti kako se ljudi grohotom smiju...i dajte bolan prestanite više čija je skupina bolja,pa u tim istim skupinama ne dođe više od 100-200 navijača po utakmici..

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la sodaacm » 27 jul 2015, 13:47

vatreni je napisao/la:E moj SODACM,ovdje nije rasprava o Gradačcu ni Lukavcu,već o klubovima.A već kada pominjes poređenje,drago mi je da Gradačac poredis sa tim mjestima gdje si ti sve bio,Lukavac se moze samo porediti sa Puračićem,Dubosnicom.... :lol: :lol: :lol: .Nego,malo se i edukuj kulturno-historijski o Gradačcu da se ne čudis time sto ima tamo negdje,a imas u svom kantonu. ;) A tek da ne otpočinjemo o industriji,privatnom sektoru.....ma ne,veličina je skromnost.
Evo ovako cu ti reci historisjki da ali sadasnjosti je Gradacac jednostavno rupa .Nikakvih dogadjanja nemate u to svojoj carsiji nista ne organizujete osim te Zvijezde Gradacac koju sami nazivate Barcom Federalne lige koja BTW trenutno takmici tu gdje jeste.Kada spominjes Puracic moram ti priznati da vise imate slicnosti s Puracice i po historiji i po trenutnim kulturnim sadrzaja nego sa Lukavcem ali da ne idem previse off topic jednostavno kada cete shvatiti da ljudi vas ne gotive samo iz te vase bahatosti i tacka a ne zbog nikakve ljubomore. To sto vas vase "babe" i mame odgajali na takav nacin pa mislite da onaj koji je neuspjesan u necemu automatski mora biti ljubomoran na neciji uspjeh to samo govori o tome koliko ste ograniceni.

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la SPASIOC » 27 jul 2015, 14:19

vatreni je napisao/la:E moj SODACM,ovdje nije rasprava o Gradačcu ni Lukavcu,već o klubovima.A već kada pominjes poređenje,drago mi je da Gradačac poredis sa tim mjestima gdje si ti sve bio,Lukavac se moze samo porediti sa Puračićem,Dubosnicom.... :lol: :lol: :lol: .Nego,malo se i edukuj kulturno-historijski o Gradačcu da se ne čudis time sto ima tamo negdje,a imas u svom kantonu. ;) A tek da ne otpočinjemo o industriji,privatnom sektoru.....ma ne,veličina je skromnost.
ne volim prepucavanja , ali se moram uključiti u ovu raspravu.svi mi volimo svoja mjesta.ja lično volim i svoj Lukavac I tvoj Gradačac(herojski grad )ali malo mi je podcjenjivački ovo tvoje pisanje o LUKAVCU.ne podcjenjujem nijedan gradić na kantonu,i ne volim da neko podcjenjuje moj , (TUZLA, je naravno kantonalni centar i broj 1)i biću kako kažeš skroman PA TI NEĆU NABRAJATI šta to sve od industrije ima u lukavcu .i neću ti nabrojati privatni sektor.i neću ti reći da li je moj grad ljepŠe postavljen i izgradjen.sad bi o nogometu.pa svaka čast ZVIJEZDI koja je nekoliko godina igrala premijer ligu(dobro se držala) ali gdje ste vi to bili prije.i pogledaj malo šta je poslije rata igrao RADNIČKI.a gdje ste vi bili tada.(PRIJE RATA SMO BILI U ISTOM RANGU) i evo opet smo.i za kraj KO TI GARANTUJE DA ĆEŠ SE VRATITI OVE GODINE U PREMIJER LIGU.trenutno problem lukavca je što svi JAČI ljudi imaju svoje ekipe, okrenuli su ledja RADNIČKOM , koji i pored toga igra dobro ovu ligu.nadam se da će se nekako dogovoriti pa donijeti koji DINAR više u klub.pozivam te da se više POŠTUJEMO i na sportskom terenu i u svakom pogledu.da rahat dodjemo na utakmice i navijamo za svoje klubove.

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la vatreni » 27 jul 2015, 14:26

sodaacm je napisao/la:
vatreni je napisao/la:E moj SODACM,ovdje nije rasprava o Gradačcu ni Lukavcu,već o klubovima.A već kada pominjes poređenje,drago mi je da Gradačac poredis sa tim mjestima gdje si ti sve bio,Lukavac se moze samo porediti sa Puračićem,Dubosnicom.... :lol: :lol: :lol: .Nego,malo se i edukuj kulturno-historijski o Gradačcu da se ne čudis time sto ima tamo negdje,a imas u svom kantonu. ;) A tek da ne otpočinjemo o industriji,privatnom sektoru.....ma ne,veličina je skromnost.
Evo ovako cu ti reci historisjki da ali sadasnjosti je Gradacac jednostavno rupa .Nikakvih dogadjanja nemate u to svojoj carsiji nista ne organizujete osim te Zvijezde Gradacac koju sami nazivate Barcom Federalne lige koja BTW trenutno takmici tu gdje jeste.Kada spominjes Puracic moram ti priznati da vise imate slicnosti s Puracice i po historiji i po trenutnim kulturnim sadrzaja nego sa Lukavcem ali da ne idem previse off topic jednostavno kada cete shvatiti da ljudi vas ne gotive samo iz te vase bahatosti i tacka a ne zbog nikakve ljubomore. To sto vas vase "babe" i mame odgajali na takav nacin pa mislite da onaj koji je neuspjesan u necemu automatski mora biti ljubomoran na neciji uspjeh to samo govori o tome koliko ste ograniceni.
Dg.retardatio mentalis bih potpisao tebi iz čistog razloga sto vise vodis računa o drugim,a ne o sebi.To je klinička slika takvih kao ti,a u sustini njima samim treba pomoć za koju nazalost medikamenata i nema.Čudne dimove koksara ispusta u zrak,bas negativan uticaj imaju na CNS.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la Tkanton » 27 jul 2015, 14:31

SPASIOC je napisao/la:
vatreni je napisao/la:E moj SODACM,ovdje nije rasprava o Gradačcu ni Lukavcu,već o klubovima.A već kada pominjes poređenje,drago mi je da Gradačac poredis sa tim mjestima gdje si ti sve bio,Lukavac se moze samo porediti sa Puračićem,Dubosnicom.... :lol: :lol: :lol: .Nego,malo se i edukuj kulturno-historijski o Gradačcu da se ne čudis time sto ima tamo negdje,a imas u svom kantonu. ;) A tek da ne otpočinjemo o industriji,privatnom sektoru.....ma ne,veličina je skromnost.
ne volim prepucavanja , ali se moram uključiti u ovu raspravu.svi mi volimo svoja mjesta.ja lično volim i svoj Lukavac I tvoj Gradačac(herojski grad )ali malo mi je podcjenjivački ovo tvoje pisanje o LUKAVCU.ne podcjenjujem nijedan gradić na kantonu,i ne volim da neko podcjenjuje moj , (TUZLA, je naravno kantonalni centar i broj 1)i biću kako kažeš skroman PA TI NEĆU NABRAJATI šta to sve od industrije ima u lukavcu .i neću ti nabrojati privatni sektor.i neću ti reći da li je moj grad ljepŠe postavljen i izgradjen.sad bi o nogometu.pa svaka čast ZVIJEZDI koja je nekoliko godina igrala premijer ligu(dobro se držala) ali gdje ste vi to bili prije.i pogledaj malo šta je poslije rata igrao RADNIČKI.a gdje ste vi bili tada.(PRIJE RATA SMO BILI U ISTOM RANGU) i evo opet smo.i za kraj KO TI GARANTUJE DA ĆEŠ SE VRATITI OVE GODINE U PREMIJER LIGU.trenutno problem lukavca je što svi JAČI ljudi imaju svoje ekipe, okrenuli su ledja RADNIČKOM , koji i pored toga igra dobro ovu ligu.nadam se da će se nekako dogovoriti pa donijeti koji DINAR više u klub.pozivam te da se više POŠTUJEMO i na sportskom terenu i u svakom pogledu.da rahat dodjemo na utakmice i navijamo za svoje klubove.
komšije nemojte zamjerit pojedinim gradacacanima koji podcjenjuju ostale klubove a pogotovo ove naše komšijske to su većinom ljudi koji su i u Gradaccu shvaćeni sa jednom dozom neozbiljnosti neću reći sprdacinom. Uglavnom ko bude imo više para da kupi utakmica taj i ulazi u Pl lijep pozdrav komšijama a budala svugdje ima

combe
Postovi: 2289
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la combe » 27 jul 2015, 14:31

Ovdje je glupa priča i sa jedne i sa druge strane. Kao da nađeš dvoje djece pa hajdemo šta je starije kokoš ili jaje. Priča ubi ko je veći, bolji, jači, je li neko selo ili grad, za nepovjerovati.
Da smo se svi malo vratili u realnost, kao prvo ni Lukavac ni Gradačac nemaju status grada, sada koji je malo veći ili manji i ko ima više stanovnika je u 5 deka.Tako da je o tome glupo raspravljat.
Drugo navijačke skupine takođe, ljudi pa i na naše i na vaše utakmice se skupi max 500-1000 ljudi i to kada su kakvi tzv. derbiji.Ostalo je prosjek 200-300 po utakmici, što je jadno.
A treće i Zvijezda i Radnički igraju u državi čija je liga među zadnjim u evropi, još da napomenem drugu ligu.
Tako da se iz ovog vidi da smo toliko mali da se trebamo držati zajedno a ne cijelo vrijeme raspravljati o glupostima.

LloriS
Postovi: 4362
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la LloriS » 27 jul 2015, 14:35

Ode Sloboda dodje Zvijezda i ponovo prepucavanja, nemas sta ni procitati osim ovih gluposti ciji je grad veci, ko ima industriju ko nema, e moja Zvijezda spustice vas ljudi u ovoj ligi necete znati ni gdje ste dosli
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la vatreni » 27 jul 2015, 14:40

Apsolutno je nebitno,niti treba koga da zanima nečije misljenje,ali istovremeno ne treba biti imun na nečije provokacije i podcjenjivanja.Sta koga boli racku sto ja pisem o svom klubu,posebno neko sa strane,jos da te podcjenjuje.Pisi o sebi,o svom klubu sta hoćes,ne zanimame tvoje misljenje,a vrijeđati nekog zbog ambicija i potcjenjivati grad i porediti ga sa nekim lijevim su gluposti čiste.Stvarno treba biti idiot pa nekom doći na temu i komentarisati ga u negativnom konekstu.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la theboss_RD07 » 27 jul 2015, 14:48

smorili ste sa diskusijom i jedni i drugi

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5308
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la GracanicaAA » 27 jul 2015, 15:48

theboss_RD07 je napisao/la:smorili ste sa diskusijom i jedni i drugi
A sto jest jest, umjesto da pisu Zvijedza je favorit za PL ili bubam Radnicki oni se svadaju oko skroz beze stvari koje nije vezano za Borbu za PL.

Avatar
Lexaurin
Postovi: 13
Pridružen/a: 01 jun 2014, 21:23
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la Lexaurin » 27 jul 2015, 16:00

vatreni je napisao/la:E moj SODACM,ovdje nije rasprava o Gradačcu ni Lukavcu,već o klubovima.A već kada pominjes poređenje,drago mi je da Gradačac poredis sa tim mjestima gdje si ti sve bio,Lukavac se moze samo porediti sa Puračićem,Dubosnicom.... :lol: :lol: :lol: .Nego,malo se i edukuj kulturno-historijski o Gradačcu da se ne čudis time sto ima tamo negdje,a imas u svom kantonu. ;) A tek da ne otpočinjemo o industriji,privatnom sektoru.....ma ne,veličina je skromnost.
Kada ste toliko kulturno-historijski i industriski odnosno privatno bogati i jaki onda nemojte dozvoliti da nedaj Boze rata mi iz Lukavca ponovo dolazimo i ostavljamo zivote za te vase vrijednosti dok vi ljencarite po zemljama zapadne Evrope. sledeci put to branite bez nas.Previse je Lukavac dao zivota za to vase bogatstvo kojim se hvalite dok vi niste cuvali ovu nasu sirotinju ni jedan dan.Bez potrebe vrijedjate gradove koji su vas odbranili u ovom ratu.Imaj malo postovanja prema tome. ne omalovazavaj citav grad radi jednog komentara.
JUG

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la vatreni » 27 jul 2015, 16:10

Lexaurin je napisao/la:
vatreni je napisao/la:E moj SODACM,ovdje nije rasprava o Gradačcu ni Lukavcu,već o klubovima.A već kada pominjes poređenje,drago mi je da Gradačac poredis sa tim mjestima gdje si ti sve bio,Lukavac se moze samo porediti sa Puračićem,Dubosnicom.... :lol: :lol: :lol: .Nego,malo se i edukuj kulturno-historijski o Gradačcu da se ne čudis time sto ima tamo negdje,a imas u svom kantonu. ;) A tek da ne otpočinjemo o industriji,privatnom sektoru.....ma ne,veličina je skromnost.
Kada ste toliko kulturno-historijski i industriski odnosno privatno bogati i jaki onda nemojte dozvoliti da nedaj Boze rata mi iz Lukavca ponovo dolazimo i ostavljamo zivote za te vase vrijednosti dok vi ljencarite po zemljama zapadne Evrope. sledeci put to branite bez nas.Previse je Lukavac dao zivota za to vase bogatstvo kojim se hvalite dok vi niste cuvali ovu nasu sirotinju ni jedan dan.Bez potrebe vrijedjate gradove koji su vas odbranili u ovom ratu.Imaj malo postovanja prema tome. ne omalovazavaj citav grad radi jednog komentara.
Dokle nećete ići u pm.Lakse bi bilo nama recimo da smo se branili na Vozući i tu čuvali cijeli kanton,već u Gradačcu gdje se branila mal ne cijela Bosna.Glupo je o tome ovdje raspravljati.Rahmet dusi svim koji su branili zemlju gdje god da su je branili i pali za nju.Malo se raspitaj koliko je iz Gradačca palo na ratistima cijele BiH.

cokara
Postovi: 408
Pridružen/a: 14 maj 2015, 21:38
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la cokara » 27 jul 2015, 16:41

:kafa: pošto je tema"Borba za Premijer ligu" po mom mišljenju ko sakupi najviše bodova bit će prvi i igrat će PL :kralj:

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la sodaacm » 27 jul 2015, 17:22

Koliko je tema zatrovana i koliko smo otisli off topic samo radi bahatih i umisljenih papaka iz Gradacca, vjerujem nisu svi takvi ali vecina njih su vrh debilizma ikada vidjenog ovde . Zamolio bih da gospoda moderatori zatvore ovu temu i otvorenovu pod naslovom" Borba za drugo mjesto Federalne lige BH" .

Kapetan
Postovi: 743
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la Kapetan » 27 jul 2015, 17:28

Najbolje bi bilo kad bi neko napravio temu Prva liga FBIH prepucavanja, pa se radite tu sta hocete, svaki put kad udjem na temu kontam neko nesto normalno pise, a ono tipicni likovi i standardna priča.

Kapetan
Postovi: 743
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: Borba za Premijer ligu

Post Postao/la Kapetan » 27 jul 2015, 17:31

sodaacm je napisao/la:Koliko je tema zatrovana i koliko smo otisli off topic samo radi bahatih i umisljenih papaka iz Gradacca, vjerujem nisu svi takvi ali vecina njih su vrh debilizma ikada vidjenog ovde . Zamolio bih da gospoda moderatori zatvore ovu temu i otvorenovu pod naslovom" Borba za drugo mjesto Federalne lige BH" .
Ne brini se, nisi ni ti nista bolji.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: InatSilniBosanski i 19 gostiju.