FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 11 jan 2018, 22:39

Sloga je u veoma dobroj situaciji, ova pojačanja po mom mišljenju su zaista to u pravom smislu te riječi.

Kao veliku manu jedino vidim trenera. Vojvodić je prvo slab čovjek, a drugo katastrofalan trener. To će vam reći i igrači, neki su mi i pričali. On samo gleda sebe, svoj dio od igrača dobije, a jak je na riječima, po medijima ga ima stalno...
Mislio sam i da neće ostati trener, ali eto ostade. Predviđam mu par kola i to je to, a onda će da izađe u medije priča o sebi, kao o murinju, fergusonu...

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 12 jan 2018, 10:29

Ovo nije forum za ljecenje licnih frustracija i proizvoljnih mišljenja . Treba pricati argumentima a oni kazu Darko Vojvodic je prosle godine uveo Gosk u Premijer ligu sa 4 mjesta iza Bosne i Travnika i na kraju bio prvi sa 6 bodova vise od drugog kakav je covjek neznam ali ako udje sa Slogom bice najbolji u istoriji ove lige volili ga il ne ovo je jedino istina !!

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 12 jan 2018, 12:32

Niko ne spori da je on sa Goskom izborio PL, samo mi koji pratimo ovu nepostenu ligu znamo na koji nacin je to ostvareno. Kupovao mu Ilic gdje je stigao pitaj koga god želiš nije tajna. Azmir je gospodin veliki, te ce brzo skontati kako stoje stvari. Pa sa ovom ekipom sloge on ne moze dobit iskru i Igmana, jer su ovi igrali pošteno i Azmir nije htio nista kupovati. Vojvodic je tu pokazao znanje ili neznanje bolje rečeno.

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 12 jan 2018, 12:46

Mozes pricati i pisati sta hoces moj bola ali vojvodic je pravi trener netraje ko menstruacija ko ovi tvoji selam druze

Avatar
Konzerva
Postovi: 2246
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Konzerva » 12 jan 2018, 13:25

Ovo sto radi azmir stvarno svaka mu cast :salut: stvarno zasluzuju premijer ligu, ponuditi za igraca 600 000 km malo ko moze u premijer ligi a eto sloga je pokusala za Cavara u zrinjskom.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la MVN1994 » 12 jan 2018, 14:38

Nekotu je napisao/la:Mozes pricati i pisati sta hoces moj bola ali vojvodic je pravi trener netraje ko menstruacija ko ovi tvoji selam druze
De ba Vojvoda, šta se bezveze provaljujes, eto te ko Nermin Bašić svojevremeno na ovom forumu.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 12 jan 2018, 14:44

Jesam ja sam sta cu moram se hvaliti kad niko nece da me hvali

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 12 jan 2018, 14:48

MVN1994 je napisao/la:
Nekotu je napisao/la:Mozes pricati i pisati sta hoces moj bola ali vojvodic je pravi trener netraje ko menstruacija ko ovi tvoji selam druze
De ba Vojvoda, šta se bezveze provaljujes, eto te ko Nermin Bašić svojevremeno na ovom forumu.
Jesam ja sam sta cu moram se hvaliti kad me vi nehvalite

Tuzlak9
Postovi: 2
Pridružen/a: 12 jan 2018, 15:58
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Tuzlak9 » 12 jan 2018, 16:08

JA SAM DARKO VOJVODIC

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 12 jan 2018, 16:15

Tuzlak9 je napisao/la:JA SAM DARKO VOJVODIC
Nisi ti ja sam

Tuzlak9
Postovi: 2
Pridružen/a: 12 jan 2018, 15:58
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Tuzlak9 » 12 jan 2018, 16:30

JA SAM DARKO VOJVODIC

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 12 jan 2018, 19:19

nepostenaliga je napisao/la:Sloga je u veoma dobroj situaciji, ova pojačanja po mom mišljenju su zaista to u pravom smislu te riječi.

Kao veliku manu jedino vidim trenera. Vojvodić je prvo slab čovjek, a drugo katastrofalan trener. To će vam reći i igrači, neki su mi i pričali. On samo gleda sebe, svoj dio od igrača dobije, a jak je na riječima, po medijima ga ima stalno...
Mislio sam i da neće ostati trener, ali eto ostade. Predviđam mu par kola i to je to, a onda će da izađe u medije priča o sebi, kao o murinju, fergusonu...


Sine ,što bi reko "Ćiro", trenera rezultati i postavljaju i smjenjuju.
"Kad su rezultati dobri zaslužni su svi, kad ne ide dobro, kriv je samo trener."

TABELA

1. LIGA FBIH
# KLUB ....................U... P.... N.... I.....B
1. NK Zvijezda.......... 15.. 10... 3.... 2... 33
2. FK Sloga Simin Han. 15.. 10... 2.... 3... 32 (71 % )
------------------------------------------------------------------------------------
Ja volim FK Tuzla City

sviunapad1010
Postovi: 8106
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sviunapad1010 » 12 jan 2018, 20:22

Konzerva je napisao/la:Ovo sto radi azmir stvarno svaka mu cast :salut: stvarno zasluzuju premijer ligu, ponuditi za igraca 600 000 km malo ko moze u premijer ligi a eto sloga je pokusala za Cavara u zrinjskom.
Nije nikad stigla ponuda u Mostar. To je lafina za medije.

Ono sto su objavili piše zvanicnu ponudu dostaviti ce neka agencija. Ali nisu znali doci do Mostara.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la slogash » 12 jan 2018, 22:37

Nemas ti pojma care

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 12 jan 2018, 22:40

Vidjet ćemo njegove kvalitete. Ima ekipu za vrh PL, ako ne dobije prvi pet njemu je otkaz. Nije ni Azmir krava muzara. Volio bih da uđu u ligu jer ulaze svoje pare čovjek (to cijenim kao neko ko voli fudbal) ali teško sa Vojvodićem. Pritisak mu je za vratom zna on to, a vaše pisanje ja sam vojvodić je u rangu djece neke... živi bili pa vidjeli, možda budemo trazili ove postove brzo.

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 13 jan 2018, 00:11

nepostenaliga je napisao/la:Vidjet ćemo njegove kvalitete. Ima ekipu za vrh PL, ako ne dobije prvi pet njemu je otkaz. Nije ni Azmir krava muzara. Volio bih da uđu u ligu jer ulaze svoje pare čovjek (to cijenim kao neko ko voli fudbal) ali teško sa Vojvodićem. Pritisak mu je za vratom zna on to, a vaše pisanje ja sam vojvodić je u rangu djece neke... živi bili pa vidjeli, možda budemo trazili ove postove brzo.
Njegovi kvaliteti dokazani kad udje sa slogom a uci ce najbolji u istoriji bavi se svojom ruinom od kluba

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 13 jan 2018, 00:22

Vojvodic je jedan od nas

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10199
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la prisonbreak » 13 jan 2018, 18:03

Sta ce bit s Mahmutom ima ugovor s Celikom.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 13 jan 2018, 23:17

nepostenaliga je napisao/la:Vidjet ćemo njegove kvalitete. Ima ekipu za vrh PL, ako ne dobije prvi pet njemu je otkaz. Nije ni Azmir krava muzara. Volio bih da uđu u ligu jer ulaze svoje pare čovjek (to cijenim kao neko ko voli fudbal) ali teško sa Vojvodićem. Pritisak mu je za vratom zna on to, a vaše pisanje ja sam vojvodić je u rangu djece neke... živi bili pa vidjeli, možda budemo tražili ove postove brzo.
Hvala ti što kažeš da bi volio da FK Sloga postane Premijerligaš.
Ja tebi sada kažem ,smatraj da je Sloga već sada Premijerligaš.
A od avgusta ka vrhu,da počnemo šaketati sarajlice i škutore.
Tuzli treba vrhunski mogući fudbal (naravno i košarka i rukomet,večeras smo vidjeli pakao "Mejdana).
To će joj priuštit FK Sloga(Tuzla Siti), jer je to, KLUB. KAO NA ONOM NOSAČU AVIONA , SVAKO ZNA ŠTA MU JE POSAO I SAVJESNO I ODGOVORNO RADI TAJ POSAO. NIJE TO DRVENA LAĐA KOJA PUŠTA NA SVE STRANE A POSADA SE SVAĐA.
VIDIMO SE AKOBOGDA U PONEDELJAK NA PROZIVCI NA STADIONU BARE.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 14 jan 2018, 23:51

prisonbreak je napisao/la:Sta ce bit s Mahmutom ima ugovor s Celikom.
Odkud da ima ugovor sa Celikom....kako je mogao potpisati za Slogu
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.