Premijer liga BiH - aktuelno

opalaopala
Postovi: 2303
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 07 maj 2024, 11:08

upohaluhizugnimda je napisao/la:
07 maj 2024, 11:04
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 11:00
Pa da ponovimo i utvrdimo gradivo.
Zasto RA nije upao u stan momka koji nosi citavu ogradu? Zar neko moze povjerovat da on nije imao vise ni jedan trans. Zato sto se u kucu ne upada.
Zasto ljudi od puta nisu napravili sacekusu poslije tekme i uzeli momku sve transove sa utakmice nego su u 3,30 kao provalnici/lopovi upali u kucu ? Zato sto nemaju daMu, i to je to. Ko kaze da cilj opravdava sredstvo onda taj nije normalan i nek se pita sta je sljedece
Zasto su RA sve krpe drzali na istom mjestu sa nikakvim osiguranjem? Zasto nisu bili spremni na odmazdu kada je cijela drzava ocekivala?
Zato sto niko ko je navijac ne ocekuje odmazu provalom u kucu.. Svak normalan ocekuje da ces napast i sacekat ga u povratku sa tekme kada nosi transove ili negdje na putu, sigurno da niko ne ocekuje da ces provaliti/obit kucu i tako uzimat stvari. Momak je nakon utakmice uz pratnju dopracen i transovi su bili na sigurnom, to sto je nekome povrijedjen ponos pa ne bira nacin ni sredstvo to je druga stvar. Da li to sada znaci da se referiram na tvoje pitanje da sada svi ljudi od puta treba da ocekuju odmazdu i da ne spavaju u svojim kucama jer je legalno i legitimno da im se provali radi transova.
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Radobolja
Postovi: 359
Pridružen/a: 02 okt 2023, 17:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Radobolja » 07 maj 2024, 11:09

SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 10:35
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 10:29
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 10:14


Momak je udaren teleskopom po glavi i našutiran na podu jos uzeta mu je torba i ovi su nabrali on je krenuo za njima i onesvjestio se na stepenicama to ti je istina
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ISTINA BY: S.Sagolj.
Koji klaun, a mislio da sam da znas nesto a usvari ti izmisljas
Pitaj Bakote jeli ovako bilo
Ja cu ti odg apsolutna laz,lik koji vam je izgubio transe je nakon toga hodao sa drugim momkom putem placuci krivo mu bilo,kakav cum i ostale stvari,zasto spominjes imena hoces da ja sad spominjem vasa imena svake akcije,hoces li i ime i prezime onoga sto je zovnut kad niste stali na autoputu,nebudi saban i ne spominji imena da ti nebi i ja sve imenom i prezimenom!!

upohaluhizugnimda
Postovi: 547
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 07 maj 2024, 11:11

opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 11:08
upohaluhizugnimda je napisao/la:
07 maj 2024, 11:04
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 11:00
Pa da ponovimo i utvrdimo gradivo.
Zasto RA nije upao u stan momka koji nosi citavu ogradu? Zar neko moze povjerovat da on nije imao vise ni jedan trans. Zato sto se u kucu ne upada.
Zasto ljudi od puta nisu napravili sacekusu poslije tekme i uzeli momku sve transove sa utakmice nego su u 3,30 kao provalnici/lopovi upali u kucu ? Zato sto nemaju daMu, i to je to. Ko kaze da cilj opravdava sredstvo onda taj nije normalan i nek se pita sta je sljedece
Zasto su RA sve krpe drzali na istom mjestu sa nikakvim osiguranjem? Zasto nisu bili spremni na odmazdu kada je cijela drzava ocekivala?
Zato sto niko ko je navijac ne ocekuje odmazu provalom u kucu.. Svak normalan ocekuje da ces napast i sacekat ga u povratku sa tekme kada nosi transove ili negdje na putu, sigurno da niko ne ocekuje da ces provaliti/obit kucu i tako uzimat stvari. Momak je nakon utakmice uz pratnju dopracen i transovi su bili na sigurnom, to sto je nekome povrijedjen ponos pa ne bira nacin ni sredstvo to je druga stvar. Da li to sada znaci da se referiram na tvoje pitanje da sada svi ljudi od puta treba da ocekuju odmazdu i da ne spavaju u svojim kucama jer je legalno i legitimno da im se provali radi transova.
Sve ok, ali ja mislim druze da si pitao dijete od 10 godina treba li sve staviti na jedno takvo mjesto ono bi ti reklo nemoj. Meni je zao sto vam se ovo desilo, ali bolje bi za vas bilo da ustanovite kako je do toga doslo nego da se bavite pitanjima vezanim za legitimitet i legalitet.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2058
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 07 maj 2024, 11:12

Da, ovo što VenamaHeabrih piše je zaista tačno, barem za Sarajevo. Ko je barem jednom posjetio hitnu pomoč iz gore navedenih razloga. Nekad i doktori da bi izbjegli nepotrebnu "papirologiju" vjeruju na riječ pacijentu ali u večinu slučajeva kad oni smatraju da je pobreda nastala nasilnim putem a pacijent to negira obavjeste policiju a kad potvrdiš da je povreda nastala nastala nasilnim putem odma se pozovu organi gonjenja.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

opalaopala
Postovi: 2303
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 07 maj 2024, 11:15

upohaluhizugnimda je napisao/la:
07 maj 2024, 11:11
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 11:08
upohaluhizugnimda je napisao/la:
07 maj 2024, 11:04


Zasto su RA sve krpe drzali na istom mjestu sa nikakvim osiguranjem? Zasto nisu bili spremni na odmazdu kada je cijela drzava ocekivala?
Zato sto niko ko je navijac ne ocekuje odmazu provalom u kucu.. Svak normalan ocekuje da ces napast i sacekat ga u povratku sa tekme kada nosi transove ili negdje na putu, sigurno da niko ne ocekuje da ces provaliti/obit kucu i tako uzimat stvari. Momak je nakon utakmice uz pratnju dopracen i transovi su bili na sigurnom, to sto je nekome povrijedjen ponos pa ne bira nacin ni sredstvo to je druga stvar. Da li to sada znaci da se referiram na tvoje pitanje da sada svi ljudi od puta treba da ocekuju odmazdu i da ne spavaju u svojim kucama jer je legalno i legitimno da im se provali radi transova.
Sve ok, ali ja mislim druze da si pitao dijete od 10 godina treba li sve staviti na jedno takvo mjesto ono bi ti reklo nemoj. Meni je zao sto vam se ovo desilo, ali bolje bi za vas bilo da ustanovite kako je do toga doslo nego da se bavite pitanjima vezanim za legitimitet i legalitet.
Treba ili ne treba biti na jednom mjestu nije pitanje sa kojim bi se ostatak javnosti trebao baviti, mislim da bi ostatak javnosti trebao baviti sa nacinom na koji je do toga doslo. Da li bi ti opravdao da kad su oni onom liku napravili sacekusu uzeli mu citavu ogradu da su ga natjerali da otvori/provale u stan i uzmu ostatak krpa ? To nikakvu jacinu nebi imalo na taj nacin nesto uzet. Prvo sto nisu bili transovi na utakmici znaci nisu bili u putu i nisi ih mogao uzet nikako drugacije nego provalom. Da su oni napravili sacekusu momku uzeli mu ogradu sa utakmice, posteno i 1-1 nema tu price isto se desilo ali zar mislis da neko moze opravdat provalu u kucu u 3,30 taman da je 10kg zlata i da se takvi ljudi nazivaju navijacima. to navijaci nisu sigurno !
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2593
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 07 maj 2024, 11:16

Zasto se Ultrasi raduju kad su ugaseni?

Koja je fora na svakoj stranici da objave sliku palih transova, kad to nista nece promjeniti vezano za njihovo postojanje?
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Kamaga11
Postovi: 1802
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 07 maj 2024, 11:17

SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 10:50
Kamaga11 je napisao/la:
07 maj 2024, 10:37
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 10:35


Pitaj Bakote jeli ovako bilo
Vidim putari pokupili furku da budu indijanci kao horde, ali hajde isti je to mentalni sklop.
Jesu li i oni jucer spominjali imana kome se lud pravis Ra i Robija su uvijek svima bili asocijacija za šabanizam
Dobro to si upravu vidio sam jedno ime, ali ne vidim potrebu spominjat imena na javnom forumu. To jos lozi samo pitare.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

nekoIzMostara
Postovi: 4191
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nekoIzMostara » 07 maj 2024, 11:18

tutankamon1905 je napisao/la:
07 maj 2024, 10:01
19vendetta87 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:55
tutankamon1905 je napisao/la:
07 maj 2024, 09:49
Mitomani, niko da mi odgovori gdje su nestali majka i sestra iz "obiteljske kuce". Zasto to niko vise ne spominje? Sta se probalo sa plasiranjem te price?

Propade ta prica, propade prica o placenicima, propade prica o oruzju(mada se to jos proba provuc), preostalo je jos samo ovo: nije ok upast u kucu u 3ipo ujutro. Cak vise nije ni obiteljska
Ma lažete vi dobro, i jedni i drugi. I vi ste spinovali da su s oružjem upali vasem momku u stan i pokrali transove, a onda odjednom taj momak završi u komi, i nekim cudom to niko ne prijavi policiji, a ispada da se momku bore za život...
Vendetta zasto lazes? Od prvog momenta je napisano da je momak sacekan u haustoru, dobio degenek zavrsio na cumu i oteti transparenti.
Nikakvo oruzje nije spominjano ni stan.

Dok ovde imamo placenike iz crne gore i dubrovnika, puske, pistolje, dronove, uplakanu majku i sestru koji su jos zavezani i pokriveni dekom, obiteljsku kucu koja ipak na kraju nije obiteljska...jel treba dalje od ovoga. Zanima me razlog uplitanja imaginarne porodice u citavu pricu..zasto? da se neko sazali malo vise?
Jel mozes garantovati ovdje javno da je svih likova bilo lokalno, sa podrucja Mostara i da su svi clanovi vase nove grupe??
Ako mozes i dokaze se ovdje da su bili samo vasi lokalni momco ja cu ti se prvi u ime svih javno izvinuti za tu dezinformaciju
Ako bude dokazano da je makar jedan van Mostara i da nije vas clan ti ces se ovdje svima izvinuti. Za familiju sam ja ovdje napisao da niko nije bio izuzev njega, da je suplja.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

upohaluhizugnimda
Postovi: 547
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 07 maj 2024, 11:21

opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 11:15
upohaluhizugnimda je napisao/la:
07 maj 2024, 11:11
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 11:08


Zato sto niko ko je navijac ne ocekuje odmazu provalom u kucu.. Svak normalan ocekuje da ces napast i sacekat ga u povratku sa tekme kada nosi transove ili negdje na putu, sigurno da niko ne ocekuje da ces provaliti/obit kucu i tako uzimat stvari. Momak je nakon utakmice uz pratnju dopracen i transovi su bili na sigurnom, to sto je nekome povrijedjen ponos pa ne bira nacin ni sredstvo to je druga stvar. Da li to sada znaci da se referiram na tvoje pitanje da sada svi ljudi od puta treba da ocekuju odmazdu i da ne spavaju u svojim kucama jer je legalno i legitimno da im se provali radi transova.
Sve ok, ali ja mislim druze da si pitao dijete od 10 godina treba li sve staviti na jedno takvo mjesto ono bi ti reklo nemoj. Meni je zao sto vam se ovo desilo, ali bolje bi za vas bilo da ustanovite kako je do toga doslo nego da se bavite pitanjima vezanim za legitimitet i legalitet.
Treba ili ne treba biti na jednom mjestu nije pitanje sa kojim bi se ostatak javnosti trebao baviti, mislim da bi ostatak javnosti trebao baviti sa nacinom na koji je do toga doslo. Da li bi ti opravdao da kad su oni onom liku napravili sacekusu uzeli mu citavu ogradu da su ga natjerali da otvori/provale u stan i uzmu ostatak krpa ? To nikakvu jacinu nebi imalo na taj nacin nesto uzet. Prvo sto nisu bili transovi na utakmici znaci nisu bili u putu i nisi ih mogao uzet nikako drugacije nego provalom. Da su oni napravili sacekusu momku uzeli mu ogradu sa utakmice, posteno i 1-1 nema tu price isto se desilo ali zar mislis da neko moze opravdat provalu u kucu u 3,30 taman da je 10kg zlata i da se takvi ljudi nazivaju navijacima. to navijaci nisu sigurno !
Sve si u pravu. Naravno da nije normalno i da nije navijacki upasti u kucu u 4 ujutro. Upravo zato se niko time ne bavi, tu je sve jasno. Opet to nikako ne umanjuje vasu sramotu i poraz. Nazalost, ali tako je.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

nekoIzMostara
Postovi: 4191
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nekoIzMostara » 07 maj 2024, 11:23

Suvorov je napisao/la:
07 maj 2024, 10:03
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 09:30
Zar svako normalan ne zna da kad dodjes u bolnicu kao sto je CUM i gdje imas vidne ozlijede doktor po sluzbenoj duznosti mora zvat policiju.
Jok, doktor ili tehnicar te pita odakle poticu povrede.
Ako mu kazes tuca, saobracajka itd. zvace policiju.
Ako kazes da si sam pao niz stepenice, nikom nista.

Znaci nece zvati policiju cim vidi povrede.
Bravo, to je procedura znaci, ili je tvoje nagadanje? E sad posto si suzdrzana strana, kada policija vidi snimak da li je duzna da makar napravi zapisnik posto je ocito rijec o razbojnistvu, ili ne mora ako se niko ne javi?
Zadnja izmjena: nekoIzMostara, dana/u 07 maj 2024, 11:27, ukupno mijenjano 1 put.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

opalaopala
Postovi: 2303
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 07 maj 2024, 11:24

upohaluhizugnimda je napisao/la:
07 maj 2024, 11:21
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 11:15
upohaluhizugnimda je napisao/la:
07 maj 2024, 11:11


Sve ok, ali ja mislim druze da si pitao dijete od 10 godina treba li sve staviti na jedno takvo mjesto ono bi ti reklo nemoj. Meni je zao sto vam se ovo desilo, ali bolje bi za vas bilo da ustanovite kako je do toga doslo nego da se bavite pitanjima vezanim za legitimitet i legalitet.
Treba ili ne treba biti na jednom mjestu nije pitanje sa kojim bi se ostatak javnosti trebao baviti, mislim da bi ostatak javnosti trebao baviti sa nacinom na koji je do toga doslo. Da li bi ti opravdao da kad su oni onom liku napravili sacekusu uzeli mu citavu ogradu da su ga natjerali da otvori/provale u stan i uzmu ostatak krpa ? To nikakvu jacinu nebi imalo na taj nacin nesto uzet. Prvo sto nisu bili transovi na utakmici znaci nisu bili u putu i nisi ih mogao uzet nikako drugacije nego provalom. Da su oni napravili sacekusu momku uzeli mu ogradu sa utakmice, posteno i 1-1 nema tu price isto se desilo ali zar mislis da neko moze opravdat provalu u kucu u 3,30 taman da je 10kg zlata i da se takvi ljudi nazivaju navijacima. to navijaci nisu sigurno !
Sve si u pravu. Naravno da nije normalno i da nije navijacki upasti u kucu u 4 ujutro. Upravo zato se niko time ne bavi, tu je sve jasno. Opet to nikako ne umanjuje vasu sramotu i poraz. Nazalost, ali tako je.
Malo si kontradiktoran procitaj sta si napisao - naravno da nije normalno i nije navijacki, opet to ne umanjuje vasu sramotu i poraz. Ne znam sta hoces reci, nesto tipa nije fino i nije normalno silovat zenu ali to ne umanju da je on nju ebo. Mislim druze sta pises gluposti procitaj prije nego sto napises. Znaci ti opravdavas da se krene upadat po kucama kako bi neke grupe dozivjele poraz. Ocigledno da nemas veze nikakve
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

12345678922
Postovi: 211
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 12345678922 » 07 maj 2024, 11:29

samo motke ništa ruke

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 3004
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TMmanija2012 » 07 maj 2024, 11:30

Na kraju ce pijacare povezati rusenje Starog mosta sa njihovim krpama :crazy: Vidi se da se loze na pitare samo kmece :urnebes:

Krajina1999
Postovi: 156
Pridružen/a: 21 sep 2021, 23:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Krajina1999 » 07 maj 2024, 11:30

U ultras svijetu na svaku izgubljenu zastavu moraš vratiti dvije da bi si mogao vratiti ime ,ovo sto su Ultrasi uradili nije uspio nitko u Europi vidjet će mo šta će se dešavati u slijedećim danima ,možda već i srijedu.

Mada pošteno gledajući ni jedna ni druga akcija nije u skladu sa Ultras “zakonima”.Al RA je prvi postavio takva pravila tako da im se vratilo kao bumerang.


Ovo sa stadionom je tako providno,još jučer se znalo da će se odraditi tako da Velez neigra domaću utakmicu u Vrapcima.

bagniadiluca
Postovi: 772
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 07 maj 2024, 11:32

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
07 maj 2024, 10:57
bagniadiluca je napisao/la:
07 maj 2024, 10:27
holyman je napisao/la:
07 maj 2024, 10:18
slika
Ajde priznaj da kada otvoriš oči ujutro ukaže ti se grb Borca !? :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
a jes sramota zemljace, da i u ovoj fazi prvenstva 3 kola pred kraj morate zasiljiti penaltik u prvoj minuti.
Gdje nije smijesno. Po dosadasnjem sudjenju, mijenjanju domacinstva, sudijsku protekciju ste do sada trebali biti stroj, kaznena ekspedicija.. ali, jok 30. kolo i dalje biciklo na pomocne tockove. Vjeruj mi na rijec, rasut ce vas malo ozbiljnija ekipa u evropi samo zato sto necete imati sudjenja kakvo imate u ligi.
Sudija nek ima ujednacen kriterij i vi ste donji. Necete se snaci bez topalovica, halkica, musa, kazlagica vjeruj.. eto zivi bili.
Nek se i ova mucna i crna sezona zavrsi.. :sick: :sick: :sick:
Vjeruj mi da smo mi stroj tek kad nemamo protekciju, vjeruj mi da se mi u evropi nikada nismo obrukali osim jednom protiv onog Linfilda i vjeruj mi da ti se iskreno zahvaljujem, a ne samo tebi nego i ostalim većinom Pitarima što se toliko brinete za Borac :) ebiga, nismo mi džaba bili braća ;)
LETS GO FIGHTER

12345678922
Postovi: 211
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 12345678922 » 07 maj 2024, 11:34

Krajina1999 je napisao/la:
07 maj 2024, 11:30
U ultras svijetu na svaku izgubljenu zastavu moraš vratiti dvije da bi si mogao vratiti ime ,ovo sto su Ultrasi uradili nije uspio nitko u Europi vidjet će mo šta će se dešavati u slijedećim danima ,možda već i srijedu.

Mada pošteno gledajući ni jedna ni druga akcija nije u skladu sa Ultras “zakonima”.Al RA je prvi postavio takva pravila tako da im se vratilo kao bumerang.


Ovo sa stadionom je tako providno,još jučer se znalo da će se odraditi tako da Velez neigra domaću utakmicu u Vrapcima.
Vala, ja kad stavim šal u stanu oko vrata i krenem na tekmu, i sve dok ga ne ostavim opet u stanu, ja sam meta i sve smatram navijačkim napadom. A sad da ostavim šal i odem na kafu a neko mi obije stan, to mi već nije navijački.

SokolPravde
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2022, 13:26

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SokolPravde » 07 maj 2024, 11:35

Radobolja je napisao/la:
07 maj 2024, 11:09
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 10:35
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 10:29


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ISTINA BY: S.Sagolj.
Koji klaun, a mislio da sam da znas nesto a usvari ti izmisljas
Pitaj Bakote jeli ovako bilo
Ja cu ti odg apsolutna laz,lik koji vam je izgubio transe je nakon toga hodao sa drugim momkom putem placuci krivo mu bilo,kakav cum i ostale stvari,zasto spominjes imena hoces da ja sad spominjem vasa imena svake akcije,hoces li i ime i prezime onoga sto je zovnut kad niste stali na autoputu,nebudi saban i ne spominji imena da ti nebi i ja sve imenom i prezimenom!!
Bola jeste li vi jucer prvi poceli pisat imena ovdje od nasih nemoj da ti trazim sad

Avatar
Riziko
Postovi: 5945
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 07 maj 2024, 11:35

Epilog:
Boli qurac ultrase za komentare po forumima i društvenim mrežama.
Najljućem rivalu otpuhali sve živo i neživo.

Ako razmjene, džaba su se cimali i jedni i drugi.

Sutra u 18 prva utakmica finala kupa
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Vjeverica777
Postovi: 732
Pridružen/a: 24 maj 2020, 23:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vjeverica777 » 07 maj 2024, 11:36

Hajde djeco okanite se više toga tko je kome šta ukrao i oteo, svi glume neku mafiju, kao poznaju neke kodekse. Smiješno

Direktorcic
Postovi: 2049
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 07 maj 2024, 11:37

SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 10:35
opalaopala je napisao/la:
07 maj 2024, 10:29
SokolPravde je napisao/la:
07 maj 2024, 10:14


Momak je udaren teleskopom po glavi i našutiran na podu jos uzeta mu je torba i ovi su nabrali on je krenuo za njima i onesvjestio se na stepenicama to ti je istina
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ISTINA BY: S.Sagolj.
Koji klaun, a mislio da sam da znas nesto a usvari ti izmisljas
Pitaj Bakote jeli ovako bilo
Koji je okus nargile najdrazi onom vasem pink panteru?pitaj pa javi

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Giuseppe1, Hilmo123, jurisicduska, Licniznanstvenik i 51 gost.