Četvrtfinale SP-a

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la leorey » 08 jul 2018, 12:36

Lillard je napisao/la:Ova tema je apsolutno dno foruma. Umjesto da se priča o prvenstvu, priča se o Bošnjacima, Srbima, Informeru, Kuriru, ko za koga navija..

BOLI NAS QRAC ZA KOGA NAVIJATE. Svako nek navija za kog oće, ne trebaju nam objašnjenja. 20+ godina prošlo, a najglasniji najmlađi. Yebo bola ovo više.
To je to.

Meni nije apsolutno jasno zasto se uopste prica o tome na ovim temama na ovakvom forumu. Ne navijas? Okej. Navijas? Opet okej. Ali mrznji i sirenju mrznje i politici nije mjesto valjda na SPORTSKOM forumu i ja se iskreno nadam da ce moderator da reaguje zbog upravo ovakvih stvari kojima nije mjesto ovdje, a ne da banuje ljude zbog nekog bezveze trolanja na 2 sedmice ili slicne nebuloze.

Jer kaze zaboravio, okej pokl'o ti neko familiju- zasto si dosao na SPORTSKI forum da pises o tome?

Bar 10 ljudi ovdje zasluzuje TRAJNI ban zbog zadnjih mjesec dana.

Hajde sad monoloze ispostuj nas normalne- ja dobijem ban kad napisem da je Arsenal posao prosjecan klub, a ovi pisu nebuloze koji krse apsolutno SVAKO pravilo foruma i dobiju ban 7 dana. U ovoj drzavi nista ne stima, pa ni ovo ja bi rek'o.
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 08 jul 2018, 12:39, ukupno mijenjano 2 puta.
27.10.2020

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Policeman » 08 jul 2018, 12:36

Opet sklopovi o ratu :rol:

slika
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la High » 08 jul 2018, 12:51

Lillard je napisao/la:
High je napisao/la:Bogme, tri-četiri utakmice Hrvatske odgledao sam u mejhani i bar je 70 % ljudi navijalo za Hrvate. Ostatak je je, ako ništa, bio ravnodušan. Slabo je ko šenlučio kad su gubili i sl. Tako Sarajevo gleda. Nakon onog cirkusa sa turskim zastavama, narod se emancipirao i nek je. S druge strane, ovi koji žive u BiH a nazivaju se Hrvatima, dakle - simulakrum Hrvati sa cirkus identitetom i Užičkim kolom, uvijek će ljubav prema Hrvatskoj dokazivati u mržnji prema BiH. Najprije su takvi Pavelićevi i šonje, pa tek onda Hrvati, ako uopće nakon toga ubodu kakav komadić identiteta koji bi ih činio Hrvatima bar 15 %.

Čestitke Hrvatima, a Užičkim kolima na trudu da budu Hrvati!
Ne rise bgti, za vrijeme prvenstva u Brazilu u Hercegovini se pratilo i bilo organizirano navijanje za obe reprezentacije. Al normalno da će izać na vidjelo loše i onih 100 tokmaka koji su naglasniji, kao i na svakoj strani.
Kojih 100 tokmaka? Kao na Pecari kad svi zvižde kad je himna BiH? Čuj 100 tokmaka! :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12066
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la BoixosNois1899 » 08 jul 2018, 12:57

Ova tema opasno prijeti da postane veći odron od one sa Srbijom. :lol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Saurman
Postovi: 29576
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Saurman » 08 jul 2018, 13:09

Ovog High treba prvog banovati pa onda i cijelu bratiju koja orgija po ovim temema od početka prvenstva.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Pantarei79 » 08 jul 2018, 13:13

High je napisao/la:
Kojih 100 tokmaka? Kao na Pecari kad svi zvižde kad je himna BiH? Čuj 100 tokmaka! :lol:
Svi? Koja mitomanija i laganje :facepalm: I otkud više obraz za prozivanje kad vi stalno pjevajte nešto što nema veze sa tom istom himnom? I vi je kao poštujete? Licemjeri. Jedini prozivate za mržnju vi koji iz te iste mržnje navijate PROTIV Hrvatske. Licemjeri!
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37699
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 jul 2018, 13:13

Generalno ova ekipa Hrvatske je u svijetu simpaticnija ljudima od Engleza, Francuza, Belgije sigurno. Uz to je i slabija, a znamo da je ljudska priroda da se uvijek vuce na stranu slabijih. Samo eto kod nas ima mnogo ovih koji iz "sportskih" razloga navijaju protiv Hrvatske. Pa se onda predje na proslost itd. To se ne moze gledati sve kroz BIH, grehota zbog normalnih Hrvata kojih ima dosta ali se ne cuju i koji misle dobro o BIH. Ovi nasi reprezentativci su isto sa nekim od njih kucni prijatelji.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la High » 08 jul 2018, 13:14

Pantarei79 je napisao/la:
High je napisao/la:
Kojih 100 tokmaka? Kao na Pecari kad svi zvižde kad je himna BiH? Čuj 100 tokmaka! :lol:
Svi? Koja mitomanija i laganje :facepalm: I otkud više obraz za prozivanje kad vi stalno pjevajte nešto što nema veze sa tom istom himnom? I vi je kao poštujete? Licemjeri. Jedini prozivate za mržnju vi koji iz te iste mržnje navijate PROTIV Hrvatske. Licemjeri!


Hrvatska - moja domovina.

Netom poslije: Herceg-Bosna - moja država.

Kako i rekoh - simulakrum Hrvati i cirkus identitet. :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Moggi » 08 jul 2018, 13:14

Pantarei79 je napisao/la:
High je napisao/la:
Kojih 100 tokmaka? Kao na Pecari kad svi zvižde kad je himna BiH? Čuj 100 tokmaka! :lol:
Svi? Koja mitomanija i laganje :facepalm: I otkud više obraz za prozivanje kad vi stalno pjevajte nešto što nema veze sa tom istom himnom? I vi je kao poštujete? Licemjeri. Jedini prozivate za mržnju vi koji iz te iste mržnje navijate PROTIV Hrvatske. Licemjeri!
jer nam ne date ni vi ni oni anam da imamo novu
Zarathustra

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Elddar » 08 jul 2018, 13:16

High je napisao/la:
Pantarei79 je napisao/la:
High je napisao/la:
Kojih 100 tokmaka? Kao na Pecari kad svi zvižde kad je himna BiH? Čuj 100 tokmaka! :lol:
Svi? Koja mitomanija i laganje :facepalm: I otkud više obraz za prozivanje kad vi stalno pjevajte nešto što nema veze sa tom istom himnom? I vi je kao poštujete? Licemjeri. Jedini prozivate za mržnju vi koji iz te iste mržnje navijate PROTIV Hrvatske. Licemjeri!


Hrvatska - moja domovina.

Netom poslije: Herceg-Bosna - moja država.

Kako i rekoh - simulakrum Hrvati i cirkus identitet. :lol:
Montaža, urota. Kako drugačije objasnit ovaj video? Kamenjari da ovo urade? Nema šanse.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la High » 08 jul 2018, 13:18

Pantarei79 je napisao/la:
High je napisao/la:
Kojih 100 tokmaka? Kao na Pecari kad svi zvižde kad je himna BiH? Čuj 100 tokmaka! :lol:
Svi? Koja mitomanija i laganje :facepalm: I otkud više obraz za prozivanje kad vi stalno pjevajte nešto što nema veze sa tom istom himnom? I vi je kao poštujete? Licemjeri. Jedini prozivate za mržnju vi koji iz te iste mržnje navijate PROTIV Hrvatske. Licemjeri!
Ako ćemo mak na konac i ako ćemo konkretni biti pa imenovati: Bošnjaci iz Bosne i Hercegovine više simpatiziraju i poštivaju Hrvatsku nego što Hrvati iz Bosne i Hercegovine poštivaju istu tu Bosnu i Hercegovinu u kojoj žive. Fajront i zviz!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Lillard » 08 jul 2018, 13:19

slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 08 jul 2018, 13:19

anell je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Ova tema je apsolutno dno foruma. Umjesto da se priča o prvenstvu, priča se o Bošnjacima, Srbima, Informeru, Kuriru, ko za koga navija..

BOLI NAS QRAC ZA KOGA NAVIJATE. Svako nek navija za kog oće, ne trebaju nam objašnjenja. 20+ godina prošlo, a najglasniji najmlađi. Yebo bola ovo više.
To je to.

Meni nije apsolutno jasno zasto se uopste prica o tome na ovim temama na ovakvom forumu. Ne navijas? Okej. Navijas? Opet okej. Ali mrznji i sirenju mrznje i politici nije mjesto valjda na SPORTSKOM forumu i ja se iskreno nadam da ce moderator da reaguje zbog upravo ovakvih stvari kojima nije mjesto ovdje, a ne da banuje ljude zbog nekog bezveze trolanja na 2 sedmice ili slicne nebuloze.

Jer kaze zaboravio, okej pokl'o ti neko familiju- zasto si dosao na SPORTSKI forum da pises o tome?

Bar 10 ljudi ovdje zasluzuje TRAJNI ban zbog zadnjih mjesec dana.

Hajde sad monoloze ispostuj nas normalne- ja dobijem ban kad napisem da je Arsenal posao prosjecan klub, a ovi pisu nebuloze koji krse apsolutno SVAKO pravilo foruma i dobiju ban 7 dana. U ovoj drzavi nista ne stima, pa ni ovo ja bi rek'o.
Treba te opet banovati.
Realno, čuj "postao", prijava odmah.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
harden
Postovi: 23826
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la harden » 08 jul 2018, 13:20

Tema cetvrtfinale SPa.

Pise se o nacionalizmu, kako gori Mostar, imal' posla ili nema, Bakir ovo ono, rat, KLANJE se spominje al neka, treba ostaviti temu jos da se bijemo.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Popaj78
Postovi: 132
Pridružen/a: 23 jun 2018, 10:14
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Popaj78 » 08 jul 2018, 13:21

Jest dobro bit neopterecen nacionalizmom ko ovi pacenici gore high i ekipa :bih:

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 08 jul 2018, 13:26

harden je napisao/la:Tema cetvrtfinale SPa.

Pise se o nacionalizmu, kako gori Mostar, imal' posla ili nema, Bakir ovo ono, rat, KLANJE se spominje al neka, treba ostaviti temu jos da se bijemo.
Sad da nešto o fudbalu napišeš bio bi off topic, raja to ne voli. :mrgreen:
Popaj78 je napisao/la:Jest dobro bit neopterecen nacionalizmom ko ovi pacenici gore high i ekipa :bih:
Iskreno, meni se čini da si ti najopterećeniji, satra se dokazujući nešto. Najviše tvojih postova od sinoć.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Moggi » 08 jul 2018, 13:26

Popaj78 je napisao/la:Jest dobro bit neopterecen nacionalizmom ko ovi pacenici gore high i ekipa :bih:
idi beri špinat
Zarathustra

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Pantarei79 » 08 jul 2018, 13:29

High je napisao/la:
Pantarei79 je napisao/la:
High je napisao/la:
Kojih 100 tokmaka? Kao na Pecari kad svi zvižde kad je himna BiH? Čuj 100 tokmaka! :lol:
Svi? Koja mitomanija i laganje :facepalm: I otkud više obraz za prozivanje kad vi stalno pjevajte nešto što nema veze sa tom istom himnom? I vi je kao poštujete? Licemjeri. Jedini prozivate za mržnju vi koji iz te iste mržnje navijate PROTIV Hrvatske. Licemjeri!
Ako ćemo mak na konac i ako ćemo konkretni biti pa imenovati: Bošnjaci iz Bosne i Hercegovine više simpatiziraju i poštivaju Hrvatsku nego što Hrvati iz Bosne i Hercegovine poštivaju istu tu Bosnu i Hercegovinu u kojoj žive. Fajront i zviz!
Opet laž. Te priče ostavi za svoju raju istomišljenika da imate čime hraniti tu svoju mržnju :kafa:
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Elddar » 08 jul 2018, 13:30

Ja da sam admin ovi kamenjari ne bi prismrdili ovdje. Al nazalost nisam, i zato cu ja popit ban al nek cu :mrgreen:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Osim13 » 08 jul 2018, 13:33

Uvaženi članovi PL Prepucavanja su gospoda za vas sve ovdje, očekujem ispriku admina o riječima iznešenim za navedenu temu.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.