FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
69
34%
Ne
136
66%
 
Ukupno glasova: 205

Avatar
benko21
Postovi: 2596
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 03 maj 2024, 11:23

luckystrike je napisao/la:
03 maj 2024, 10:11
Zna li se termin za utakmicu protiv Zvijezde? Hvala.
10.05 20h
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
luckystrike
Postovi: 923
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 03 maj 2024, 11:46

benko21 je napisao/la:
03 maj 2024, 11:23
luckystrike je napisao/la:
03 maj 2024, 10:11
Zna li se termin za utakmicu protiv Zvijezde? Hvala.
10.05 20h
Odlično! Iskreno se nadam da će tako i ostati. Hvala.

Usput, Feđa je i meni ostao u lijepom sjećanju i žao mi je što se mnogo stvari podrepilo i što nije duže ostao. Jednostavno, igrali smo fudbal.
Ne mogu se baš najbolje sjetiti ali mislim da je poslije Sloge bilo, on je otišao dati izjavu i traje to dobro, ali niko s Istoka nije izašao dok ga nije ispratio s aplauzom i ovacijama. Poslije prelaska na BP nekako su kola krenula nizbrdo, a kako i ne bi jer sve što je lijepo kratko traje :mrgreen:
Također, spominje se poraz protiv TC, meni lično teže pada pretposljednji derbi, pa i posljednji iako nije poraz, kao i poraz od lištice kući.

Avatar
FKSzuti
Postovi: 707
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 03 maj 2024, 12:14

luckystrike je napisao/la:
03 maj 2024, 11:46
benko21 je napisao/la:
03 maj 2024, 11:23
luckystrike je napisao/la:
03 maj 2024, 10:11
Zna li se termin za utakmicu protiv Zvijezde? Hvala.
10.05 20h
Odlično! Iskreno se nadam da će tako i ostati. Hvala.
Hoće, to je termin :)

Nadam se da nećemo puno pokvariti prosjek posjete na ove zadnje dvije "neatraktivne" tekme.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54757
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 maj 2024, 12:41

Ma bit će manje ljudi radi totalno neatraktivnih protivnika i bojim se da bi mogli pasti na drugo mjesto ako se ne probudimo, sve je do nas.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
luckystrike
Postovi: 923
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 03 maj 2024, 12:42

i ja se nadam. mene je trznulo maloprije kad žena javi da je bookirala nešto na jugu subota na nedjelju, mislim se daj Bože da je utakmica ili u petak ili nedjelja navečer. ide bolje vrijeme ali svakako treba malo animirati narod, da akoBogda ostanemo broj 1 po posjeti.

Avatar
hz033
Postovi: 2810
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 03 maj 2024, 13:53

MortemHz je napisao/la:
03 maj 2024, 12:41
Ma bit će manje ljudi radi totalno neatraktivnih protivnika i bojim se da bi mogli pasti na drugo mjesto ako se ne probudimo, sve je do nas.
Nek oni dignu Slogu, posjeta nece izostati !
U novi boj ...

Sanchez87hz
Postovi: 701
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 03 maj 2024, 13:53

nokee je napisao/la:
03 maj 2024, 07:54
Sanchez87hz je napisao/la:
03 maj 2024, 02:27
Lucas je napisao/la:
03 maj 2024, 02:12


Nismo šansu napravili sa igracem više 70 minuta, a kamoli im dali gol.
Ma nema to veze,kriv je Dudic sto nije slovenac i ono moderan trener :rol: trebo je malo po Milanu da se šeta da bude moderan,meni je gora bruka od takvog Zelje izgubiti ili od Zvijezde,Sloge itd, al jok TC je bitna sto bas od njih izgubi Dudicu, E to ti halaliti necemo i narednih 20 godina cemo govoriti dobio si od TC 5 komada,a bruke Rozmana Sloga, Zeljo,Zvijezda,Siroki itd....e to nema veze on je modran trener i samo mu treba vremena,pogledas na tabelu kad ono mi cetvrti,neka sela hercegovacka i srednjobosanka te prate u stopu,pogledas prema klupi kad ono slovenac uuuu nista onda nema veze,samo mu treba vremena :rol: :bow: :bih: nema nad bosnjom nikog :D

Joj price, malo je reci glupe.
Isto ko da Dudic:
-Nije imao odrisene ruke i doveo sta je htio,
-Imao odrijesene ruke pa otjerao koga je htio,
-Nije htio stopera koji nije prosao pripreme pa igrao bez istog citavu polusezonu,
-Nije upropastio citav vezni red a i odbranu stavljanjem Djokana na stopera,
-Kao da ga nije mlatila Tuzla C pet komada,
-Kao da ga nije mlatnuo treceligas sa srednjoskolcima u ekipi?
-Kao da Dudic nije statisticki najgori trener u HISTORIJI FKS!?
BRUKA od trenera koja se ovdje nikad vise ne zreba da spominje, ni on ni Mirza Varesanovic!

Sta je vama ba? Jeste maloumni?
Ok Dudic je najgori,al je onda Rozman odma iza njega kad pogledas sta je dobio a nikakve ni igre ni nista,plus ima se sta nabrajati i od Rozmana,Zvijezda,Siroki,Sloga,Zeljo itd,,sve sramota do sramote,zasto bi onda jednog branio a drugi je kao najbolji? Koliko je bilo tekmi gdje smo imali po 1 sut u okvir gola itd,Jagodic ga uci fudbalu...tabelu bolje da i ne gledam...al jok slovenac je to moderni ne smije se na njega hmmm..

Zeko87
Postovi: 2276
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 03 maj 2024, 13:54

Ja ne znam šta je za nas bolje, da Posušje digne danas Veleža pa da se ganjamo za 3. poziciju i da nam kući protiv Posušja bude čekiranje evrope, ili da danas Velež uzme pa da ta utakmica bude formalnog tipa? :)

edit: gledam po TM, SImon trenutno sa nama ima najbolji PPM u karijeri (1,72) sa realnim rastom u ova četiri kola.

Naredna sezona će biti puno teža od ove. Vidjećemo kako će konkurenti reagovati, ako zadržimo kostur ekipe i uradimo dobar prelazni rok, mogli bi se pokokati za titulu.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
FCUM
Postovi: 7160
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 03 maj 2024, 14:12

hz033 je napisao/la:
03 maj 2024, 13:53
MortemHz je napisao/la:
03 maj 2024, 12:41
Ma bit će manje ljudi radi totalno neatraktivnih protivnika i bojim se da bi mogli pasti na drugo mjesto ako se ne probudimo, sve je do nas.
Nek oni dignu Slogu, posjeta nece izostati !
bas tako. ove zadnje dvije tekme neka nas bude kao protiv Veleza :bih:
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Morpheus
Postovi: 1393
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 03 maj 2024, 14:24

STOJAN ŠOJA! Neka je sretan!

Avatar
Aduka87
Postovi: 9281
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 03 maj 2024, 14:55

Sanchez87hz je napisao/la:
03 maj 2024, 13:53
nokee je napisao/la:
03 maj 2024, 07:54
Sanchez87hz je napisao/la:
03 maj 2024, 02:27


Ma nema to veze,kriv je Dudic sto nije slovenac i ono moderan trener :rol: trebo je malo po Milanu da se šeta da bude moderan,meni je gora bruka od takvog Zelje izgubiti ili od Zvijezde,Sloge itd, al jok TC je bitna sto bas od njih izgubi Dudicu, E to ti halaliti necemo i narednih 20 godina cemo govoriti dobio si od TC 5 komada,a bruke Rozmana Sloga, Zeljo,Zvijezda,Siroki itd....e to nema veze on je modran trener i samo mu treba vremena,pogledas na tabelu kad ono mi cetvrti,neka sela hercegovacka i srednjobosanka te prate u stopu,pogledas prema klupi kad ono slovenac uuuu nista onda nema veze,samo mu treba vremena :rol: :bow: :bih: nema nad bosnjom nikog :D

Joj price, malo je reci glupe.
Isto ko da Dudic:
-Nije imao odrisene ruke i doveo sta je htio,
-Imao odrijesene ruke pa otjerao koga je htio,
-Nije htio stopera koji nije prosao pripreme pa igrao bez istog citavu polusezonu,
-Nije upropastio citav vezni red a i odbranu stavljanjem Djokana na stopera,
-Kao da ga nije mlatila Tuzla C pet komada,
-Kao da ga nije mlatnuo treceligas sa srednjoskolcima u ekipi?
-Kao da Dudic nije statisticki najgori trener u HISTORIJI FKS!?
BRUKA od trenera koja se ovdje nikad vise ne zreba da spominje, ni on ni Mirza Varesanovic!

Sta je vama ba? Jeste maloumni?
Ok Dudic je najgori,al je onda Rozman odma iza njega kad pogledas sta je dobio a nikakve ni igre ni nista,plus ima se sta nabrajati i od Rozmana,Zvijezda,Siroki,Sloga,Zeljo itd,,sve sramota do sramote,zasto bi onda jednog branio a drugi je kao najbolji? Koliko je bilo tekmi gdje smo imali po 1 sut u okvir gola itd,Jagodic ga uci fudbalu...tabelu bolje da i ne gledam...al jok slovenac je to moderni ne smije se na njega hmmm..
slika

A sad nastavi kmekati.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

NajvecaRadosti
Postovi: 6471
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 maj 2024, 15:12

MortemHz je napisao/la:
03 maj 2024, 12:41
Ma bit će manje ljudi radi totalno neatraktivnih protivnika i bojim se da bi mogli pasti na drugo mjesto ako se ne probudimo, sve je do nas.
Sumnjam da mozemo pasti sa prvog mjesta
Nasa posjeta za ovu sezonu je 135k dok prvi iza nas ima 129k
Oni docekuju Tuzlu danas i nema sanse da ce im bit vise od 5k i zadnje kolo Borac 7-8k
Sto bi znacilo da nam protiv Zvijezde i Posusja treba cca 7k(3.5k po utakmici).To cemo imati bez problema.

Memisevic,bekovi,veznjak,Guli+da svi ostanu na okupu i idemo na titulu :opaopa: Da vidim i taj famozni VAR :mrgreen:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Lecler
Postovi: 2455
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 03 maj 2024, 15:17

Plus je nama Igman bio bez gledalaca
ISTINA ZA VEDRANA!

NajvecaRadosti
Postovi: 6471
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 maj 2024, 15:19

Lecler je napisao/la:
03 maj 2024, 15:17
Plus je nama Igman bio bez gledalaca
To se svakako ne broji u konacni prosjek
Medjutim vrijedi istaci da su imali 2 derbija na svom stadionu i da imaju 3 natkrivene tribine prema tome sva njihova prica i kur.cenje silno pada u vodu.

Mi da imamo jednu natkrivenu tribinu bili bi godinama daleko prvi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Zeko87
Postovi: 2276
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 03 maj 2024, 15:26

Pa niko nam ne brani da imamo i sve 4 pokrivene tribine. Nije to baš neki argument. Realno ljudi se za opstanak bore i u par stotina ljudi razlika u posjeti, mi kad uvežemo dva poraza, osjeti se na posjeti.

Mi moramo sami insistirati na uređenju stadiona (pokrivanju barem jedne tribine).
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Lucas
Postovi: 3277
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 03 maj 2024, 15:35

Zeko87 je napisao/la:
03 maj 2024, 13:54
Ja ne znam šta je za nas bolje, da Posušje digne danas Veleža pa da se ganjamo za 3. poziciju i da nam kući protiv Posušja bude čekiranje evrope, ili da danas Velež uzme pa da ta utakmica bude formalnog tipa? :)

edit: gledam po TM, SImon trenutno sa nama ima najbolji PPM u karijeri (1,72) sa realnim rastom u ova četiri kola.

Naredna sezona će biti puno teža od ove. Vidjećemo kako će konkurenti reagovati, ako zadržimo kostur ekipe i uradimo dobar prelazni rok, mogli bi se pokokati za titulu.
Čim zvanično obezbjedimo Evropu, do kraja sezone ubaciti djecu da se razigravaju, Mehic da brani svaku, Nurkovic, Ploco, Čelik..... te također Duljevicu, Peni i njih jos nekoliko sa manjom minutažom dati što više prostora.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54757
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 maj 2024, 15:38

NajvecaRadosti je napisao/la:
03 maj 2024, 15:12
MortemHz je napisao/la:
03 maj 2024, 12:41
Ma bit će manje ljudi radi totalno neatraktivnih protivnika i bojim se da bi mogli pasti na drugo mjesto ako se ne probudimo, sve je do nas.
Sumnjam da mozemo pasti sa prvog mjesta
Nasa posjeta za ovu sezonu je 135k dok prvi iza nas ima 129k
Oni docekuju Tuzlu danas i nema sanse da ce im bit vise od 5k i zadnje kolo Borac 7-8k
Sto bi znacilo da nam protiv Zvijezde i Posusja treba cca 7k(3.5k po utakmici).To cemo imati bez problema.

Memisevic,bekovi,veznjak,Guli+da svi ostanu na okupu i idemo na titulu :opaopa: Da vidim i taj famozni VAR :mrgreen:
Mi imamo 103K a oni 95.5K
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

NajvecaRadosti
Postovi: 6471
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 maj 2024, 15:45

MortemHz je napisao/la:
03 maj 2024, 15:38
NajvecaRadosti je napisao/la:
03 maj 2024, 15:12
MortemHz je napisao/la:
03 maj 2024, 12:41
Ma bit će manje ljudi radi totalno neatraktivnih protivnika i bojim se da bi mogli pasti na drugo mjesto ako se ne probudimo, sve je do nas.
Sumnjam da mozemo pasti sa prvog mjesta
Nasa posjeta za ovu sezonu je 135k dok prvi iza nas ima 129k
Oni docekuju Tuzlu danas i nema sanse da ce im bit vise od 5k i zadnje kolo Borac 7-8k
Sto bi znacilo da nam protiv Zvijezde i Posusja treba cca 7k(3.5k po utakmici).To cemo imati bez problema.

Memisevic,bekovi,veznjak,Guli+da svi ostanu na okupu i idemo na titulu :opaopa: Da vidim i taj famozni VAR :mrgreen:
Mi imamo 103K a oni 95.5K
Upravu si
Ova statistika sto je neko objavio na drugoj temi odnosi se na sve takmicenja.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2037
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 03 maj 2024, 15:53

MortemHz je napisao/la:
03 maj 2024, 12:41
Ma bit će manje ljudi radi totalno neatraktivnih protivnika i bojim se da bi mogli pasti na drugo mjesto ako se ne probudimo, sve je do nas.
Nije baš ni do nas, ako savez bude šiljio qurac kao inače, na sljedčoj disciplinskoj (utakica sa borcem) moglo bi iti svega.
Stadion je ionako pod uslovom.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

pitara
Postovi: 1053
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 03 maj 2024, 16:20

Čuo sam danas da je navodno dogovoreno sve sa Saničaninom, ima ovdje ljudi koji bolje znaju ima li istine u tome ili je čaršijska

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avalkaB, Napapijri, Surreal, zagorski i 45 gostiju.