FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 30 jan 2018, 12:44

Husić povukao asa iz rukava: Sa Zvijezdom napravio čudo, da li će sa Slogom?

Ratko Ninković naslijedio Vojvodića
Sloga iz Simin Hana jučer je zvanično potvrdila da Darko Vojvodić više nije trener ove ekipe, te da je s njim sporazumno raskinuta saradnja. Ipak, iz ovog kluba odmah su reagovali i ekspresno pronašli novog trenera.

EKSKLUZIVNO
E. Čaušević
30.01.18. 11:15


slika

Nakon što je sporazumno raskinuta saradanja sa Vojvodićem čelnici Sloge ekspresno su pronašli novo šefa stručnog štaba. Kako saznaje SportSport.ba Slogu će u nastavku sezone predvoditi nekadašnji trener Željezničara, Zvijezde i zagrebačkog HAŠK-a, Ratko Ninković.

Ninković i čelnici Sloge postigli su dogovor i ovaj stručnjak već u četvrtak će voditi trening ovog kluba iz Simin Hana. Podsjedimo, Ninković je provjereno bosanshohercegovačko trenersko ime koji je sa mnogo uspjeha vodio gradačačku Zvijezdu.

Od ekipe iz Gradačca napravio je pravo malo čudo za bh. prilike i uveo ih je u Premijer ligu, a pod njegovom palicom Zvijezda je svojevremeno pobjeđivala najveće bh. klubove Željezničar, Sarajevo, Zrinjski...

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije vijesti iz 1. lige Federacije BiH pratite na našoj Facebook stranici Prva liga Federacije Bosne i Hercegovine.

https://sportsport.ba/fudbal/husic-povu ... gom/266658
Ja volim FK Tuzla City

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Wandelanoite » 30 jan 2018, 12:48

Dobar je Ninkovic trener
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 30 jan 2018, 13:32

Ninković: Imam najbolje namjere i najveće ciljeve

Novi šef struke Sloge za SportSport.ba
Ratko Ninković od danas je službeno novi trener federalnog prvoligaša Sloge Simin Han. Sloga se jučer sporazumno razišla sa Darkom Vojvodićem, te odmah krenula u potragu za njegovim nasljednikom.
S. Mlaćo
30.01.18. 11:31



slika


Izbor je na kraju pao na Ninkovića, 50-godišnjaka, vlasnika UEFA Pro licence, koji je posljednji angažman imao u redovima hrvatskog HAŠK-a iz Zagreba.

U BiH ga ljubitelji nogometa pamte kao veoma uspješnog trenera Željezničara i Zvijezde Gradačac, dok se u Simin Hanu nadaju da će Ninković ispuniti cilj, odnosno uvesti klub u Premijer ligu BiH.
"Trenutno mogu reći da slabo poznajem igrački kadar, dugo sam izbivao od bh. nogometa, ali kroz portale sam redovno pratio sve. Imam neke informacije da je Sloga ozbiljna ekipa, da ima dosta dobrih igrača, plus da je sjajna organizacija u klubu , a to je valjda osnovno za postizanje dobrog rezultata", kazao je Ninković za SportSport.ba.

Vjeruje ipak da će brzo upoznati ekipu, te na kraju i ostvariti cilj.
"Ono što je sada hendikep, kasnije može biti prednost. Znate, to je tako u nogometu, a morate imati i sportske sreće. Danas dolazim iz Zagreba, imam najbolje namjere i najveće ciljeve, a da bi se došlo do ostvarenje opet kažem trebate imati sreće ali i mora se gledati na uslove u kojima se radi. Ja vjerujem ipak da možemo do ostvarenje cilja", dodao je optimistični Ninković.

Sloga će početkom naredne sedmice put Međugorja gdje će obaviti završni dio priprema, a sezonu će otvoriti gostovanjem u Jajcu kod Metalleghea.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.

https://sportsport.ba/fudbal/ninkovic-i ... eve/266659
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 30 jan 2018, 19:53

..................slika
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 30 jan 2018, 20:00

"Kada je moglo Sarajevo imati tri, što ne bi Tuzla imala dva premijerligaša?
Perica Ivetić za SportSport.ba
U hotelu Kremlin Palace u Antaliji ugostio nas je izuzetno susretljivi i dobro raspoloženi Perica Ivetić, koji se vratio u Slobodu s jasnom namjerom da pomogne Tuzlacima da prebrode krizu koja traje već neko vrijeme.
E. Škorić
30.01.18. 19:22


- IZJAVA PERICE IVETIĆA - KLIKNI -
https://sportsport.ba/fudbal/kada-je-mo ... asa/266698

Upravo Ivetić je čvrsta ruka u svlačionici Slobode i od njega se očekuje da se prodere kada treba, a i smiri strasti onda kada one odu predaleko. Borbeni bek je nakon poraza od Tomska (2:1).

Bio je tu u periodu kada je Slobodi išlo dobro i kada se borila za titulu, a i sada kada joj ne ide najbolje odlučio je vratiti se i pomoći.

Poraz od ruskog drugoligaša Tomksa, ali rezultat obično u ovakvim mečevima padne u drugi plan...

"Utakmicu smo odigrali sasvim korektno, pogotovo prvo poluvrijeme u kojem smo imali bolje šanse od Tomska, ali u ovoj fazi priprema rezultat nije bitan. Važnije je da smo ispoštovali zadatke koji su postavljeni pred nas, prije svega, da smo trkački dobro odradili, išli jako u duele... Bolje da smo danas izgubili nego u prvenstvu."

Kakva je trenutna Sloboda?

"Nekoliko novih igrača je ove zime došlo, među kojima sam i ja, ali prijelazni rok za Slobodu nije završen. Trebaju nam u ovom trenutku još dvojica-trojica kvalitetnih igrača da zaoštre konkurenciju i da Sloboda izgleda mnogo bolje na proljeće. Naše ambicije se znaju. Primarni cilj je opstanak u ligi, ali isto tako ne treba zanemariti ni to da smo došli do polufinala Kupa BiH. Uz neki povoljniji žrijeb, što da se ne nadamo i finalu."

Odlazak sa Koševa?

"Fudbal je takav, nikad ne znaš u kojem ćeš se klubu koliko zadržati. Ja sam ponosan na svoj period u Sarajevu, gdje sam jako zadovoljan kako sam igrao, mada uvijek može bolje. Sada sam se vratio u klub koji volim i u kojem se dobro osjećam. S neke strane mogu žaliti što nisam ostao u Sarajevu, jer se radi o najvećem klubu u BiH, ali isto tako mi je drago što sam se vratio tamo gdje me ljudi cijene, vole i poštuje. Nadam se da ću opravdati povjerenje i da će svi biti kako treba."

Može li Sloboda biti ono što je bila za vrijeme Azmira Husića?

"Sigurno da može, ali ne možemo očekivati takvo nešto preko noći. Nadam se da će se neke stvari u klubu posložiti, da ćemo prije svega izboriti opstanak u Premijer ligi BiH, a onda uz bolji igrački kadar u sljedećoj sezoni jurišati na nešto više."

Je li liga napredovala smanjenjem na 12 klubova?

"Ova liga 12 je veliki pogodak ljudi iz Saveza, ali bilo bi još bolje da broji 10 klubova. Ipak, jako je bitno da poradimo i na infrastrukturi. Kad bi bili bolji tereni, bio bi bolji i fudbal, dolazili bi kvalitetniji igrači u ligi..."

Sloga u Premijer ligi naredne sezone? Dva tuzlanska kluba?

"Nisam čovjek koji će govoriti da li treba ovako ili onako. Ako Sarajevo može imati dva, nekad i tri premijerligaša, zašto ne bi mogla i Tuzla. I treba više takvih ljudi u fudbalu poput Husića, Mušije ili onog gospodina iz Krupe, ja sam uvijek uz takve. Neka ulažu u fudbal, biće bolje nama svima".
Ja volim FK Tuzla City

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 30 jan 2018, 22:53

Volio bih čuti Kostica da vidimo i tu stranu price. Jasno je da je Vojvodic izgubio konce jer je mahalski trener , a samo prica ja sam dobar trener, uveo sam.Gosk itd... sto nije otisao vani, kako ce kad ne zna ni bosanski dobro pričati. Ko ga ce uzeti sada vjerovatno nekom "kolegi" radi iza ledja, ali mislim da je ovo kraj ublehasa koji je imao klub sa milionima, uslove, ekipu, sudije i opet nije prvi bio ( bez ispaljenog metka pao u Sarajevu, Mostaru). Stas dalje te na kraju kapitena za vrat!? Kaze uvijek sam dosljedan zato nisam ostao a kako nije bio dosljedan u Gosku kada je pobjegao. Sretno Slogi i Ninkovicu.

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 31 jan 2018, 00:12

nepostenaliga je napisao/la:Volio bih čuti Kostica da vidimo i tu stranu price. Jasno je da je Vojvodic izgubio konce jer je mahalski trener , a samo prica ja sam dobar trener, uveo sam.Gosk itd... sto nije otisao vani, kako ce kad ne zna ni bosanski dobro pričati. Ko ga ce uzeti sada vjerovatno nekom "kolegi" radi iza ledja, ali mislim da je ovo kraj ublehasa koji je imao klub sa milionima, uslove, ekipu, sudije i opet nije prvi bio ( bez ispaljenog metka pao u Sarajevu, Mostaru). Stas dalje te na kraju kapitena za vrat!? Kaze uvijek sam dosljedan zato nisam ostao a kako nije bio dosljedan u Gosku kada je pobjegao. Sretno Slogi i Ninkovicu.
Vojvoda je sve ono sto nisi ti vojvoda je mudonja ti si picic Ninkovicu dobro doso imaces punu podrsku ko i predhodnici zato majstore sretno Sretno i Vojvodi Divizija ce skandirati opet i Taranu i Kosticu a sad i Ninkovicu Divizija Zvornik

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 31 jan 2018, 01:15

Sutra protiv Zvjezde 09 u Ugljeviku Mahmut povrjedjen Kojic i Stjepanovic ostali samo hrabro NAPRJED SLOGA LJUBAVI MOJA

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 31 jan 2018, 10:39

Tesko da ce iko skandirati Vojvodicu, vec je počeo sa pljuvanjem kluba i Azmira na sve strane. Navikao je tako zato sam i govorio mjesecima ovdje da je slab čovjek i nikakav trener. Sada je to svima jasno a najbolji dokaz su igrači koji su se digli protiv njega i stali na stranu Kostica i comp. Toliko o velikom stručnjaku a pitajte igrače kakvi su mu treninzi i pripreme za utakmice. Slobodno pitajte al ne one koje on dovodi i uzima procenat. One neovisne koji su mu i presudili.

Avatar
kupus army
Postovi: 1574
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la kupus army » 31 jan 2018, 10:48

nepostenaliga je napisao/la:Tesko da ce iko skandirati Vojvodicu, vec je počeo sa pljuvanjem kluba i Azmira na sve strane. Navikao je tako zato sam i govorio mjesecima ovdje da je slab čovjek i nikakav trener. Sada je to svima jasno a najbolji dokaz su igrači koji su se digli protiv njega i stali na stranu Kostica i comp. Toliko o velikom stručnjaku a pitajte igrače kakvi su mu treninzi i pripreme za utakmice. Slobodno pitajte al ne one koje on dovodi i uzima procenat. One neovisne koji su mu i presudili.
Kažu oni koje je trenirao da mrtvi neradnik,mrsko mu da diše.Malo diže tri prsta,malo klanja,kako vjetar duva!
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 31 jan 2018, 10:59

Dovoljno. Hvala. Da ne bude ja izmišljam ili mrzim. Nebitan je lik al ne volim lazi o ljudima. Veliki trener, čovjek bla bla a on velika nula. Dovoljno je sto pljuje Azmira koji mu je dao sve a on u jadnoj ligi prvi ne moze biti. Nek se paze "kolege" on sada sprema smicalicu nekome i da preuzme klub.

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 31 jan 2018, 11:15

kupus army je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Tesko da ce iko skandirati Vojvodicu, vec je počeo sa pljuvanjem kluba i Azmira na sve strane. Navikao je tako zato sam i govorio mjesecima ovdje da je slab čovjek i nikakav trener. Sada je to svima jasno a najbolji dokaz su igrači koji su se digli protiv njega i stali na stranu Kostica i comp. Toliko o velikom stručnjaku a pitajte igrače kakvi su mu treninzi i pripreme za utakmice. Slobodno pitajte al ne one koje on dovodi i uzima procenat. One neovisne koji su mu i presudili.
Kažu oni koje je trenirao da mrtvi neradnik,mrsko mu da diše.Malo diže tri prsta,malo klanja,kako vjetar duva!
Nedam di za pravo ja sam iz Zvornika Vojvodic je veci Bosanac od svih vas Slpboda 72 vidim da pratis slobodu dugo pa nam ti daj svoje misljenje jer najlakse je pljuvati sa raznih nikova napisite ime i prezime i pisite sta hocete .sve drugo moze u pp pa cu vam reci ko sam ja pa kad saznate bojim se nece vam biti dobro jer sa ja za vas stvaro ovu drzavu

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 31 jan 2018, 11:38

Vojvodic je proslost Ninkovic buducnost imamo dobru osnovu za dalje i da udjemo u PL moglo je bolje ali i gore zato se trebamo ujediniti jer nema nas puno A ocekuje nas mnogo toga zato sabura i samo naprijed

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 31 jan 2018, 13:22

@nekotu. Ti si provaljen. Samo si branio Vojvodica i neprijatelje lazne mu pravio. Sada kad vidis kakav je čovjek sto potvrduju svi pises gluposti kao tebi stalo do Sloge . Tvoje komentare vise necu uzimati za ozbiljno kao da ih i nema. Vojvodić je jos jednom da je seoski trener i to je to. Pokušat ce on vrlo brzo naci angažman ali kada ovdje nije uspio nece nigdje. On mislio Azmir budala eee... stop ublehasima! Sretno Sloga (Y)

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 31 jan 2018, 13:36

Vodimo 2 0 igramo super zilkic jazbin bosnjak masalah pogodili smo sa pojacanjima teren dobar bravo momci novi trener ima sta da vidi

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 31 jan 2018, 13:51

1 2

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 31 jan 2018, 14:00

Music i siranovic Music dobar go

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 31 jan 2018, 18:38

Sloga bolja od Zvijezde 09
U prijateljskom susretu
Prijateljski susret danas su odigrali Zvijezda 09 i Sloga Simin Han, a nakon 90 minuta slavila je ekipa iz Simin Hana (2:1).
A. Beganović
31.01.18. 16:08



slika

SRIJEDA, 31.01.2018.g. 13.00 sati
STADION UGLJEVIK
PRIJATELJSKA FUDBALSKA UTAKMICA
FK ZVIJEZDA 09 1 : 2 FK SLOGA

Strijelci: 0:1 Musić (Jazvin), 0:2 Širanović (Poturalić),1:2 Tripković.


FK Sloga: Abdihodžić ( Lalić, Čizmić ),
Efendić,Hrelja, Kojić ( Bjelak ), Širanović,
Milaković, Musić ( Bečić ), Bošnjak, Jazvin ( Pirić ),
Poturalić ( Omerović ), Zilkić ( Šarčević ).



Pretedenti za ulazak u Premijer ligu Bosne i Hercegovine danas su odmjerili snage, a na kraju više razloga za zadovoljstvo ima ekipa koju odnedavno s klupe predvodi Ratko Ninković.

Sloga je mnogo bolje otvorila meč i na samom početku je golovima Musića i Siranovića nakon asistencija Jazvina i Poturalića povela 2:0. Do odmora su obje ekipe imale po par prilika, no rezultat se nije mijenjao.

U drugom dijelu je viđena borbena igra s obje strane, a sjajnim golom Stefana Tripkovića Zvijezda 09 je uspjela smanjiti na 2:1 što je bio i konačan rezultat susreta.

Treneri obje ekipe priliku su pružili svim igračima, a u drugom dijelu za Slogu je nastupao i 18-godišnji stoper Advan Bjelak koji se nalazi na probnom radu i koji je sa nepunih 17 godina za Olimpik debitovao u Premijer ligi. O njegovoj sudbini u narednom periodu odlučit će stručni štab, a ako je suditi po prikazanom u današnjem meču mogao bi ostati u Simin Hanu.

Nakon susreta, Ninković je za SportSport.ba kratko rekao:

"Zadovoljan sam sa onim što sam vidio. Imamo dobrih igrača, noge su teške, no vidi se da posjedujemo kvalitet".

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije vijesti iz 1. lige Federacije BiH pratite na našoj Facebook stranici Prva liga

https://sportsport.ba/fudbal/sloga-bolj ... -09/266776
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 03 feb 2018, 21:29, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 31 jan 2018, 18:57

Nekotu je napisao/la:
"Nedam di za pravo ja sam iz Zvornika Vojvodic je veci Bosanac od svih vas Slpboda 72 vidim da pratis slobodu dugo pa nam ti daj svoje misljenje jer najlakse je pljuvati sa raznih nikova napisite ime i prezime i pisite sta hocete .sve drugo moze u pp pa cu vam reci ko sam ja pa kad saznate bojim se nece vam biti dobro jer sa ja za vas stvaro ovu drzavu"
Trener se gleda samo po tabeli.Vojvodić je odlično izvukao jesen jer ,realno sa igračima je Sloga bila u deficitu na nekim pozicijama.I broj i kvalitet prinova ide u korist ove tvrdnje.Došli su :
1-ALMEDIN ABDIHODŽIĆ.
2-ADNAN HRELJA
3-ALMEDIN ZILJKIĆ
4-ALEKSANDAR MILAKOVIĆ
5-SALKO JAZVIN
6-AJDIN MAHMUTOVIĆ
7-HUSEJN POTURALIĆ
8-MILJENKO BOŠNJAK

OTIŠLI 1-OSTOJIĆ-PRIVATNI RAZLOZI.2-HAMZABEGOVIĆ.3-IBRAHIMOVIĆ -PRIVATNI RAZLOZI(OD PRVOTIMACA).
Vojvodić je trpio pritisak ,jer on je stanovnik Tuzle.I ,sad se ponavljam "da se dešava nešto istorijsko "a to je da će akoBogda Sloboda dobiti gradskog rivala.Krupan je to događaj za Tuzlu ne samo u sportskom smislu.Poslije Sloginog ulaska u PL "ništa više neče biti kako je bilo".Nema se šta kriti ,stanje duhova se uzburkalo.Čovjek je bio pod pritiskom jer je Slobodin igrač a i more raje ga zna .Slobodaši ,koji molim lijepo ,imaju pravo na svoj stav" da nam Sloga ne treba u PL".Zato je dobro i za Slogu prije svega i za Vojvodiča da "oroči" ova 32 boda i prepusti kormilo Ratku Ninkoviču svom velikom prijatelju,jer je Ninković izuzetan trener ali i jabandžija-stranac .Njega neće niko zvati ,provocirati ,prijetiti ili na neki drugi patoliški način omalovažavati.Ja znam da je Husić postavio tvari tako da se etapno ide ka cilju i to je ono što treba pratiti i tome posvetiti pažnju i znaćaj.Neki ljudi će u medijima tobože govoriti da žele vidjeti Slogu u PL, ali to nemora biti baš tako.Veliki će se i "specijalni rat" voditi protiv projekta Sloga Ovo je još ništa ,šta tek slijedi.Ja osobno kad je u pitanju "osoba" koja permanentno broji krvna zrnca Darku Vojvodiću-Čengiću,sumnjam ,da je to u stvari usmjereno protiv Sloge a ne Vojvodića.Sretno Slogi do cilja neka Sloboda opstane uzinad vladajućoj varoškoj oligarhiji.Tuzla je bila jeste i ostaće jedan od glavnih fudbalskih središta na prostoru bivše SFRJ.
Ja volim FK Tuzla City

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 31 jan 2018, 21:39

Mnogo kvalitetna pojačanja i respektabilna ekipa. Bez Vojvodica to ide odlično i to je jasno bilo svima. Oslobodila se ekipa seoskog trenera, seoskih treninga i vjerujem da ce bez vecih problema u Pl.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.