Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1867
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 26 maj 2024, 20:58

Cernica22 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:47
Neka brzinska suma sumarrum sezone
1. Borac- nema se sta puno pisati, nikad neregularniji prvak jedine nam domovine. Bara bara s Velezom i Sarajevom za konacni raspored da nisu imali sudijsku pomoc. Najbolja utakmica, protiv Zrinke u Mostaru. Najbolji pojedinac- Vukovic/Blagaic
2. Zrinski- i ove godine kvalitetom najbolja ekipa lige, vise nego korektno odigrane grupe konferencije. Titulu zijanili protiv Posusja i u Ugljeviku. Mislio sam u pocetku kad je ovaj crnogorac dosao da je ubleha teska, ali je fino to poslozio do kraja P.S sekunda mu je falila da ga slika sa Velom Pudarom kosta posla :urnebes: . Najbolja tekma- nisam puno gledao, ali hajde nek bude derbi s nama 3-0. Najbolji pojedinac- nek bude Bilbija, ponavljam nisam relevantan.
3. Velež- realno vecina nas se nadala ili tom stidnom cetvrtom mjestu ili preko kupa izlasku u europu. Trece mjesto na kraju sasvim zasluzeno +6 bodova ispred FKS. Feji se mora priznati da je skupa sa Alagicem selektirao 3,4 fina igraca (Sturm, Orec i Mlinaric) ali srecom na vrijeme je dobio zasluzeni otkaz i dosao je Klaf na kojeg ne treba trositi puno rijeci. Ukratko uz duzno postovanje svim prethodnicima konacno jedan odmjereni gospodin na nasoj klupi. Raduje veliki broj debitanata iz nase skole.Najbolja tekma. Isto derbi 3-0 kuci za nas. Najbolji pojedinac- Hadzikic/Hrkac
4. Sarajevo- Za klub njihovog renomea sezona za zaborav. Rozman dosao na Mirzinu ekipu i nije dovoljno jedan prelazni rok da on to poslozi kako on zeli. Nije los trener za nase lige samo mu vjerovatno treba vremena, kojeg kod pitara uvijek fali da se ne lazemo. Na kraju nisu zasluzili da budu ispre Veleza na tabeli i 4. mjesto im je maximalan domet ove sezone. Najbolje odigrana tekma protiv Zelje 3-0 na Kosevu. Pojedinac- Catakovic/Buljubasic
5. Posušje- svakako iznenadjenje. Djeluje mi da preuzimaju taj epitet drugog H kluba od Sirokog s tim da je Posušje malo urbanija sredina i nisu zaostali u 1939. Zato ide plus. Tvrd orah svakome, disciplinovana ekipa s dobrom trenerom na celu. Neko rece Coric dogovorio sa Zeljom nedavno pa cemo vidjeti kako on radi pod pritiskom velikog kluba. Najbolja utakmica- protiv Veleža 1-0 nedavno- nismo im golu prisli. Za pojedinca ne znam, nisam ih toliko gledao.
6. Željo- na kraju su se dohavizali i zauzeli korektno mjesto s obzirom gdje su prije mjesec dana bili. Za njih sezona za zaborav. Nije im trebao onaj cirkus sa arapima i onom ublehom jer volio neko Zelju ili ne to je veliki klub s tradicijom. Iduce godine ih opet vidim u nekoj borbi za europu. Najbolja utakmica- ova danas ili ona prva s Borcem, bara bara. Danas je moglo i vise od 2 gola da padne. Najbolji pojedinac- Muftic
7.Sloga- Vladina ekspedicija na kraju ipak ispuhala. Ne treba puno trositi rijeci na ekipu koja kada ima priliku da se izbori za europu odigra kako im je receno i sagne se. Najbolja utakmica 3-0 protiv Sarajeva, pojedinac- Vidic
8.Siroki- talasika, nesto su se kao i trzali u par navrata. Nas izbacili iz kupa ybg valjda smo tad u padu forme bili. Ostalo najdosasnija ekipa za gledati bar za mene. Najbolja utakmica- taj kup protiv nas hajde. Pojedinac- Cavar
9.Gošk- gledao sam ih samo protiv Veleža i protiv Želje jednu utakmicu tako da nisam relevantan
10. Igman- opet nekako prezivjeli. Mislim da su se na vrijeme rijesili Sablje jer bi danas vrlo moguce bili na mjesti Tuzle. Nikad im halalit necu onaj bunker u Vrapcicima od 3. do 93. minute. Ne znam kako ce se iduce sezone provuci kada ispadaju 4, ali o tom po tom. Najbolja utakmica 2-0 protiv Sirokog. Pojedinac- Denkovic
11. Tuzla- skupina preplacenih poluigraca. Klub svrha sam sebi, sto im je gazda i pokazao digavsi ruke od premijer lige.
Najbolja utakmica ne mogu se sjetit iskreno, a pojedinac nijedan da se necim izdvaja, ali eto nek bude Mehanovic ili kako vec
12. Zvijezda- najcudnija ekipa, kad ocekujes da petardu prime ono pobjede. 3,4 dobre utakmice u sezoni ostalo tankosava. Najbolja utakmica- protiv Sarajeva kuci. Pojedinac Saliman/Vadze.
Dobar post @cernica :thumbup:

Iduca sezona ce biti izuzetno interesantna, jedva cekam da pocne. Borice se svako za nesto.

Vidjecemo ove novajlije kako ce se snaci. Radnik zaista nemam pojma kakav je, ali znam da im je liga smece. Sloboda nije dovoljno ozbiljna za ovaj rang, mogle bi obje te ekipe ekspresno nazad da izlete, ali vidjecemo.

MojaMalenkost
Postovi: 2355
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MojaMalenkost » 26 maj 2024, 20:58

Al svoja muda pojedose :urnebes:

Dzaba investitori i milioni, ova je najistinitija
Pročepit će negdje.

let3
Postovi: 29329
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 26 maj 2024, 20:59

Tempero je napisao/la:
26 maj 2024, 20:55
Lesinari na forumu kad smo se borili za opstanak. Sve se pamti. Vico ako se bude pitao izbacit ce ih. Zadnje kolo na Grbavici zadnji ekser bla bla. Mjesec poslije Vico nas spasio.
Ne samo lesinari, vec i pitari i pijacari, svi uglas bili - Vico pripremio zadnji ekser Zelji u zadnjem kolu :mrgreen:
A sad ide prica, spasio nas taj isti Vico :crazy:

Avatar
club21
Postovi: 1905
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la club21 » 26 maj 2024, 21:00

Ako delegat ima ovlasti da od oka napise koliko je bilo gledalaca a oba kluba imaju skenere i skenira se ulaznica nezz koja je svrha objavljivanja. Zar to zeljo nije radio do skora pa objavljivao koliko je skenirano karti. Ako klub izade sa brijem onda se to trwba "vjerovati" a ne ovim odoka skeniranim brijem.

Avatar
godrina
Postovi: 2994
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la godrina » 26 maj 2024, 21:06

let3 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:59
Tempero je napisao/la:
26 maj 2024, 20:55
Lesinari na forumu kad smo se borili za opstanak. Sve se pamti. Vico ako se bude pitao izbacit ce ih. Zadnje kolo na Grbavici zadnji ekser bla bla. Mjesec poslije Vico nas spasio.
Ne samo lesinari, vec i pitari i pijacari, svi uglas bili - Vico pripremio zadnji ekser Zelji u zadnjem kolu :mrgreen:
A sad ide prica, spasio nas taj isti Vico :crazy:
Al bukvalno. Nevjerovatno al istinito. I onaj fazon, sirocad nemaju marke, pomozi ba, hu ha i onda najjace plate u drzavi i pokupovali pola utakmica.
Nije to manjak inteligencije to je bezobrazluk i bolest.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3225
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 26 maj 2024, 21:06

club21 je napisao/la:
26 maj 2024, 21:00
Ako delegat ima ovlasti da od oka napise koliko je bilo gledalaca a oba kluba imaju skenere i skenira se ulaznica nezz koja je svrha objavljivanja. Zar to zeljo nije radio do skora pa objavljivao koliko je skenirano karti. Ako klub izade sa brijem onda se to trwba "vjerovati" a ne ovim odoka skeniranim brijem.
Oni su prošle sezone objavili tačan broj skeniranih ulaznica kad su im spustili posjetu za hiljadu-dvije protiv Borca čini mi se, i tada je ispravljena brojka. Iduće kolo su im upisali nešto više gledatelja, ali tada nisu postavljali. Ne znam razlog.

Neki kažu zbog plaćanja poreza na veći broj prodatih karata, pa tako samo sebe oštete, ali možda je i nešto drugo.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
JajanizPjedoja
Postovi: 31
Pridružen/a: 18 maj 2024, 13:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la JajanizPjedoja » 26 maj 2024, 21:11

Jedine jejevantne bjojke su članske. Željeničaj 8600, Sajajvo 6600. Ovo ostalo je ko kujac i analize.

Avatar
stojko
Postovi: 1889
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 26 maj 2024, 21:12

godrina je napisao/la:
26 maj 2024, 21:06
let3 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:59
Tempero je napisao/la:
26 maj 2024, 20:55
Lesinari na forumu kad smo se borili za opstanak. Sve se pamti. Vico ako se bude pitao izbacit ce ih. Zadnje kolo na Grbavici zadnji ekser bla bla. Mjesec poslije Vico nas spasio.
Ne samo lesinari, vec i pitari i pijacari, svi uglas bili - Vico pripremio zadnji ekser Zelji u zadnjem kolu :mrgreen:
A sad ide prica, spasio nas taj isti Vico :crazy:
Al bukvalno. Nevjerovatno al istinito. I onaj fazon, sirocad nemaju marke, pomozi ba, hu ha i onda najjace plate u drzavi i pokupovali pola utakmica.
Nije to manjak inteligencije to je bezobrazluk i bolest.
Bolest je sto ste ga popusili vici i dodiku prvo za licencu pa onda i za opstanak.
Zbog takvih kao vi izgubili smo sve ono sto smo odbranili u ratu :bih:

Pablo11
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 26 maj 2024, 21:13

Da provjerim jel nas na kraju vico spasio ili izbacio? Gdje su ti ekseri?

Avatar
club21
Postovi: 1905
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la club21 » 26 maj 2024, 21:15

HordasOdMalena je napisao/la:
26 maj 2024, 21:06
club21 je napisao/la:
26 maj 2024, 21:00
Ako delegat ima ovlasti da od oka napise koliko je bilo gledalaca a oba kluba imaju skenere i skenira se ulaznica nezz koja je svrha objavljivanja. Zar to zeljo nije radio do skora pa objavljivao koliko je skenirano karti. Ako klub izade sa brijem onda se to trwba "vjerovati" a ne ovim odoka skeniranim brijem.
Oni su prošle sezone objavili tačan broj skeniranih ulaznica kad su im spustili posjetu za hiljadu-dvije protiv Borca čini mi se, i tada je ispravljena brojka. Iduće kolo su im upisali nešto više gledatelja, ali tada nisu postavljali. Ne znam razlog.

Neki kažu zbog plaćanja poreza na veći broj prodatih karata, pa tako samo sebe oštete, ali možda je i nešto drugo.
Ma kod nas je izgleda sve moguce :crazy: . Za evropu se do zadnje karte kao objavi a u ligi ide od oka ccc

Avatar
IsmirMirvic
Postovi: 202
Pridružen/a: 25 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IsmirMirvic » 26 maj 2024, 21:17

Post napisan April 22:
IsmirMirvic je napisao/la:
22 apr 2024, 14:43
👉 Saznajem da je FC Zeljeznicar vec dogovorio uslove sa Gospodinom Denisom Coricem.

Prije toga, moraju ispuniti jedan veoma bitan condition: ostati u ligi. Naime, Gospodin Coric ne zeli da ih preuzme sad, vec tek nakon svrsetka sezone i samo u slucaju da ostanu clan elitnog razreda.

Makijavelisticki potez mladog Corica.
Uslov je ispunjen.

Coric vjerovatno uskoro preuzima Zeljeznicar, a za sportskog direktora dolazi Elvir Rahimic.

limvotehula
Postovi: 196
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 26 maj 2024, 21:23

IsmirMirvic je napisao/la:
26 maj 2024, 21:17
Post napisan April 22:
IsmirMirvic je napisao/la:
22 apr 2024, 14:43
👉 Saznajem da je FC Zeljeznicar vec dogovorio uslove sa Gospodinom Denisom Coricem.

Prije toga, moraju ispuniti jedan veoma bitan condition: ostati u ligi. Naime, Gospodin Coric ne zeli da ih preuzme sad, vec tek nakon svrsetka sezone i samo u slucaju da ostanu clan elitnog razreda.

Makijavelisticki potez mladog Corica.
Uslov je ispunjen.

Coric vjerovatno uskoro preuzima Zeljeznicar, a za sportskog direktora dolazi Elvir Rahimic.
Mr. Mirvah :bow:

Bukvalno jedini pravi insajder na forumu.

Zivjeli predsjednice, zao mi je sto kod vas situacija jos uvijek fluidna, ali siguran sam da cete rijesti ubrzo. :cool:
Hulahopka <3

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3461
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 26 maj 2024, 21:28

JajanizPjedoja je napisao/la:
26 maj 2024, 21:11
Jedine jejevantne bjojke su članske. Željeničaj 8600, Sajajvo 6600. Ovo ostalo je ko kujac i analize.
:rol: :rol: :rol:
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3225
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 26 maj 2024, 21:30

KONTRASVIH je napisao/la:
26 maj 2024, 21:28
JajanizPjedoja je napisao/la:
26 maj 2024, 21:11
Jedine jejevantne bjojke su članske. Željeničaj 8600, Sajajvo 6600. Ovo ostalo je ko kujac i analize.
:rol: :rol: :rol:
Jajan jegenda. :bih:
slika
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

limvotehula
Postovi: 196
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 26 maj 2024, 21:34

Najjaci forum, jedino mjesto gdje pisu poznate licnosti od Ramiza Begovica do Jajana. Naravno tu je i Mirvah, a bojim se da je jedini autentican profil upravo njegov. What a fluid situation.
Hulahopka <3

Pablo11
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 26 maj 2024, 21:34

limvotehula je napisao/la:
26 maj 2024, 21:23
IsmirMirvic je napisao/la:
26 maj 2024, 21:17
Post napisan April 22:
IsmirMirvic je napisao/la:
22 apr 2024, 14:43
👉 Saznajem da je FC Zeljeznicar vec dogovorio uslove sa Gospodinom Denisom Coricem.

Prije toga, moraju ispuniti jedan veoma bitan condition: ostati u ligi. Naime, Gospodin Coric ne zeli da ih preuzme sad, vec tek nakon svrsetka sezone i samo u slucaju da ostanu clan elitnog razreda.

Makijavelisticki potez mladog Corica.
Uslov je ispunjen.

Coric vjerovatno uskoro preuzima Zeljeznicar, a za sportskog direktora dolazi Elvir Rahimic.
Mr. Mirvah :bow:

Bukvalno jedini pravi insajder na forumu.

Zivjeli predsjednice, zao mi je sto kod vas situacija jos uvijek fluidna, ali siguran sam da cete rijesti ubrzo. :cool:
Jos u martu je dao rijec, zato sam te pitao Mirvicu jel istina da je odbio sarajevo?

upohaluhizugnimda
Postovi: 595
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 26 maj 2024, 21:37

**** me ako fakat Mirvah ne pise s ovog profila :rol: Kakav lik.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
DamirT
Postovi: 15209
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 26 maj 2024, 21:38

Nek uvedu verifikaciju profila na forumu, da znamo da je to pravi Mirvic.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
club21
Postovi: 1905
Pridružen/a: 24 okt 2015, 17:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la club21 » 26 maj 2024, 21:39

DamirT je napisao/la:
26 maj 2024, 21:38
Nek uvedu verifikaciju profila na forumu, da znamo da je to pravi Mirvic.
I to verifikacija sa licem i podignutom desnom rukom :mrgreen:

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3225
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 26 maj 2024, 21:39

DamirT je napisao/la:
26 maj 2024, 21:38
Nek uvedu verifikaciju profila na forumu, da znamo da je to pravi Mirvic.
Bila nekad davno. :D
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BigEM, Cernica22, Istinski, laszlo, Licniznanstvenik, TheNoblesMo i 33 gosta.