FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
H8Z7
Postovi: 4702
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 22 maj 2024, 12:31

head88 je napisao/la:
22 maj 2024, 12:19
OldTownDistrict je napisao/la:
21 maj 2024, 23:04
Ovaj tumor odstraniti operativnim zahvatom pa se moze pricati o sportu a do tada lilalali

slika
Je li ovo lijevo Potura bez para kao pripravnik.
Jest, pa mi zbog vagine ne možemo napraviti klub. :damn:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4121
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 22 maj 2024, 12:34

H8Z7 je napisao/la:
22 maj 2024, 12:31
head88 je napisao/la:
22 maj 2024, 12:19
OldTownDistrict je napisao/la:
21 maj 2024, 23:04
Ovaj tumor odstraniti operativnim zahvatom pa se moze pricati o sportu a do tada lilalali

slika
Je li ovo lijevo Potura bez para kao pripravnik.
Jest, pa mi zbog vagine ne možemo napraviti klub. :damn:

ova u sredini, pogled kaze vise od 1000 rijeci. U kojem je ona filmu? Nekom opasnom trileru, ebiga moras damu pokazati kad znas gdje parazitiras pa si "gospodja".
- 1 9 4 6 -

Avatar
Osttribine
Postovi: 2818
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 22 maj 2024, 12:39

TurkishAirlines je napisao/la:
21 maj 2024, 21:35
Osttribine je napisao/la:
21 maj 2024, 20:42
TurkishAirlines je napisao/la:
21 maj 2024, 19:50
Strah od neJmanja Mirvicevih para pretvorilo nas je u pichketine, kakve do sad nismo bili.

Pa reci ako je nesta lose, pa makar glavu izgubio.

Sta ste se prepali, Mirvic da hoce otici otisao bi davno.
Covjek ima svoje interese koji nisu fudbalski. Neka uziva podrsku, moze mu se.
I otici ce nekad sigurno, ali da li ce tada ovi pozitivci sa foruma navijati za ovaj klub pitanje je, njima je bitno da im zamaze oci sa ponekim Penjarandom, igracem sa bogatim CV, a to sto mu je ucinak u klubu takav da vrijeme provodi po kafanama jb to, da se oni mogu po forumu qrciti imenima koja dovodimo, a rezultati nikad gori, nakon rata nikad nismo uvezali 3 sezone zaredom na cetvrtoj poziciji. Ali imaju oni milion opravdanja od Vice, sudija, Ziljkica šatro mafije (a to je posebna provala ali elem nejse :D ), pa onog teatralnog napustanja utakmice protiv Borca u 92.minuti i najavljenog "rata" Savezu, samo nam ta borba nesto utihnu prije nego je i pocela. Uglavnom po njima nista nije do nas. Da hoce samo jos ova sa ŠB proci pa da malo svi dahnemo dušom uz utakmice sa EP u Njemackoj.
I uvijek budes "plava fekalija na pdf-u" "Morteme banuj navijaca zelje" itd

Toliki strah vlada temom od kritike, to se zadugo nije vidjelo. Al kritikuje se cinjenicama.

Treba reci istinu, OVO NIJE DOBRO. OVO JE UZASNO.

Ja nzm da li neko zeli da cuje ovo, od kad je Mirvic u klubu, nama je Zrinjski pobjegao za tri godine citavih 85 bodova. Znaci sto zrinjski napravi za dvije gosine, mi moramo za tri.
Sto je najcudnije prije se kod daleko boljih rezultata kritikovalo za sve i svasta. Nedavno naletim na post nisam zapamtio ko ga je napisao ali lik hladno kaze da smo na srecu uzeli duplu krunu, sto, zato sto ne mirise Husrefa Musemica vjerovatno. Pa niko na forumu sem mene (ispravite me ako grijesim) cini mi se nije postavio neki link ili sliku sa godisnjice najveceg uspjeha kluba u istoriji, 18.05.2019. Problem im je taj sto iza toga stoji Husref. Pa se kritikovalo sve i svakoga ko nas je vodio i opet imao daleko bolje rezultate nego ovaj skijas, ali jok ovaj je hazreti, milion mu opravdanja nasli za ovu uzasnu sezonu. I ne, nije ovo sve do samog Rozmana, mi smo vec sada u kontinuitetu na pogresnom putu tj kako je ovaj Mirvic tu, lutamo sa trenerima, igracima i epilog toga su ove tri sezone na cetvrtoj poziciji uz moram se po stoti put ponoviti enormnim bodovnim zaostatkom za prvacima drzave.

Ponavljam, ne prizivam Husrefa niti bilo koga od bivsih trenera, ali smatram da ovaj Rozman nema sta traziti vise u nasem klubu, do zimske pauze smo ko nesto i odigrali, dok ovo na proljece ni na sta ne lici, obavio pripreme, dovodio tjerao sta je htio, pa je izjavio pocetkom proljetnog dijela prvenstva "idemo sad u lov za vodecim ekipama", evo vidimo kako smo zavrsili, mozemo se zahvaliti onoj Slogi sto je politicka ekipa koja je povukla rucnu od tekme sa komsijama, inace tesko da bi smo i njih preskocili na tabeli.

Tatamata1946
Postovi: 1785
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 22 maj 2024, 12:44

Ma Rozman je ispao glupson kad se odrekao par igraca. Da ih je ostavio imao bi vecu konkurenciju i jacu ekipu. Sam je sebi otezao. Kad ih je Mirvic vec doveo i platio trebao ih je ostaviti makar na klupi. Sto neko rece samo zna poslati na posudbu, na tribine ili raskid. Mogao je naci neku sredinu i ostaviti ih bez obzira sta su uradili. Ovako je samo ostetio sebe igracki i takticki i finansijski ostetio Mirvica i klub.
Ali opet kazem da hoce ostati jos sezonu jer se nadam da je izvukao neke pouke. I nadam se da ce biti praksa da svaki slijedeci trener bude makar dvije sezone na klupi i da je sto manje promjena u ekipi i kosturu ekipe.
A sto ovaj Riki proziva za posjetu po meni posjeta i podrska je bila solidna ove sezone bez obzira na monotoniju i rani zaostatak za vodecim. Ako slijedece sezone budemo u borbi za titulu do zadnjeg kola bice ta posjeta puno bolja.
Nadam se da ce biti sto manje utakmica radnim danom jer sam u ponedjeljak se pojeo od muke sto ne mogu stici na utakmicu bez obzira sto je utakmica bez rezultatskog znacaja. Pa zamisli da nam je bila neka bitna utakmica i da stave tako neki rani termin ranio bih se

Morpheus
Postovi: 1407
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 22 maj 2024, 12:46

OldTownDistrict je napisao/la:
21 maj 2024, 23:04
Ovaj tumor odstraniti operativnim zahvatom pa se moze pricati o sportu a do tada lilalali

slika
Previše kvalitete na jednoj slici.

Pena
Postovi: 80
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 22 maj 2024, 12:51

Ne znam iskreno ni na osnovu cega je doveden Rozman u 10 godina karijere 2 kupa osvojio, s Mariborom zadnje kolo gubi od konkurenta Mure titulu gdje je bjezao tri boda izgubili na svom terenu 1 3, Varesanovic na pripremama razbio njegove Domzale 3 0 i onda poslije toga ti ga dovedes i das mu svu slobodu, s Rijekom treci bio Lokomotiva bila ispred njeg, mislim da bi vise napravili s ovom ekipom ovi nasi domaci treneri Jagodici, Marinovici, Musemici..

Morpheus
Postovi: 1407
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 22 maj 2024, 12:55

Pena je napisao/la:
22 maj 2024, 12:51
Ne znam iskreno ni na osnovu cega je doveden Rozman u 10 godina karijere 2 kupa osvojio, s Mariborom zadnje kolo gubi od konkurenta Mure titulu gdje je bjezao tri boda izgubili na svom terenu 1 3, Varesanovic na pripremama razbio njegove Domzale 3 0 i onda poslije toga ti ga dovedes i das mu svu slobodu, s Rijekom treci bio Lokomotiva bila ispred njeg, mislim da bi vise napravili s ovom ekipom ovi nasi domaci treneri Jagodici, Marinovici, Musemici..
:rol: :rol: :rol:

Avatar
luckystrike
Postovi: 966
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 22 maj 2024, 13:23

zna li se termin utakmice u Čitluku?

Avatar
napoleon72
Postovi: 5380
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 22 maj 2024, 13:26

Pena je napisao/la:
22 maj 2024, 12:51
Ne znam iskreno ni na osnovu cega je doveden Rozman u 10 godina karijere 2 kupa osvojio, s Mariborom zadnje kolo gubi od konkurenta Mure titulu gdje je bjezao tri boda izgubili na svom terenu 1 3, Varesanovic na pripremama razbio njegove Domzale 3 0 i onda poslije toga ti ga dovedes i das mu svu slobodu, s Rijekom treci bio Lokomotiva bila ispred njeg, mislim da bi vise napravili s ovom ekipom ovi nasi domaci treneri Jagodici, Marinovici, Musemici..
Zato sto je vredniji kup u Hrvatskoj nego 30 trofeja u ovoj ligi. Najtrofejniji BH treneri Musemic i Osim makli iz drzave nisu, Osim jest u svjetskoj velesili Kataru radio, Husref obisao sve sto je mogao po Bosni. Sto li nikad niko ne angazova strucnjake?
I sta znaci pobjeda na pripremama? Mi smo onda na pripremama sa Kodrom dobili Nikolicev Partizan koji je te sezone igrao grupe EL. Smijesno ba.
Probali smo sve moguce trenerske opcije - klupske legende, bivse fudbalske legende Ex Yu, mlade domace strucnjake, evo sad i mlade regionalne strucnjake. Jedino jos nismo nekog stranca van Balkana probali (bilo je razgovora sa Brdaricem i onim iz Reala u vakat), al i takvi bi se tjerali nakon dva negativna rezultata. Brdarica nakon razgovora vec pozvali "dronas" jer je trazio od kluba dron da snima treninge.

Nije kod nas problem u treneru nego u upravi i vlasniku.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
FKSzuti
Postovi: 749
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 22 maj 2024, 13:33

luckystrike je napisao/la:
22 maj 2024, 13:23
zna li se termin utakmice u Čitluku?
Nedjelja 17h, prijenos na AS1.

Avatar
luckystrike
Postovi: 966
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 22 maj 2024, 13:37

ko će ako neće žuti :) mada, nisi za muštuluka. više bi mi odgovarala subota, ovako vjerovatno kako si i naveo AS1 :)

Avatar
Maroon1946
Postovi: 348
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 22 maj 2024, 13:39

napoleon72 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:26
Pena je napisao/la:
22 maj 2024, 12:51
Ne znam iskreno ni na osnovu cega je doveden Rozman u 10 godina karijere 2 kupa osvojio, s Mariborom zadnje kolo gubi od konkurenta Mure titulu gdje je bjezao tri boda izgubili na svom terenu 1 3, Varesanovic na pripremama razbio njegove Domzale 3 0 i onda poslije toga ti ga dovedes i das mu svu slobodu, s Rijekom treci bio Lokomotiva bila ispred njeg, mislim da bi vise napravili s ovom ekipom ovi nasi domaci treneri Jagodici, Marinovici, Musemici..
Zato sto je vredniji kup u Hrvatskoj nego 30 trofeja u ovoj ligi. Najtrofejniji BH treneri Musemic i Osim makli iz drzave nisu, Osim jest u svjetskoj velesili Kataru radio, Husref obisao sve sto je mogao po Bosni. Sto li nikad niko ne angazova strucnjake?
I sta znaci pobjeda na pripremama? Mi smo onda na pripremama sa Kodrom dobili Nikolicev Partizan koji je te sezone igrao grupe EL. Smijesno ba.
Probali smo sve moguce trenerske opcije - klupske legende, bivse fudbalske legende Ex Yu, mlade domace strucnjake, evo sad i mlade regionalne strucnjake. Jedino jos nismo nekog stranca van Balkana probali (bilo je razgovora sa Brdaricem i onim iz Reala u vakat), al i takvi bi se tjerali nakon dva negativna rezultata. Brdarica nakon razgovora vec pozvali "dronas" jer je trazio od kluba dron da snima treninge.

Nije kod nas problem u treneru nego u upravi i vlasniku.
I koji je zakljucak odnosno s kojim trenerima smo osvajali trofeje a koji se nisu bas dugo zadrzali kod nas?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2024, 13:42

Pena je napisao/la:
22 maj 2024, 12:51
Ne znam iskreno ni na osnovu cega je doveden Rozman u 10 godina karijere 2 kupa osvojio, s Mariborom zadnje kolo gubi od konkurenta Mure titulu gdje je bjezao tri boda izgubili na svom terenu 1 3, Varesanovic na pripremama razbio njegove Domzale 3 0 i onda poslije toga ti ga dovedes i das mu svu slobodu, s Rijekom treci bio Lokomotiva bila ispred njeg, mislim da bi vise napravili s ovom ekipom ovi nasi domaci treneri Jagodici, Marinovici, Musemici..
On je postao trener sa otprilike 30 godina, šta očekuješ u tim godinama? Nije njemu sad 55 ili čak 60 pa da gledamo to na taj način.
Ima 2 trofeja u uređenijim i jačim ligama od naše, posebno se to na odnosi na Hrvatsku. Slovenija je malo iznad.
Sa 40 godina je vodio dosta solidne klubove i već ima 350 utakmica, ne znam da postoji takav trener u Europi. Ako i ima onda je to jako rijetka pojava.
Niko nije savršen pa tako ni on ali ovdje je on jednostavno najmanji problem. Ako ne možemo pronaći trofejnog trenera sa više iskustva ja njega ne bi ni dirao, mislim da je dobar trener, pogotovo za naše uslove.
Kad bi sredili malo savez vidio bi kakve bi nizove pravili, ovako je glupo i ocjenjivati kad se od početka znalo ko osvaja i slično.
Ako se ne sredi savez onda uperi prstom i dovedi koga god hoćeš i opet nećeš osvojiti titulu.
Radi izbora u savezu i glasova Bošnjaka mislim da Vico i kompanija neće smjeti ponoviti ovakvu sezonu koja je bila najgora i najneregularnija u historiji ove države. Ako poklopimo komisije sa našim predstavnicima koji će raditi u interesu FK Sarajevo onda bi i imali neke šanse, sve drugo nije izvodivo.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

SamoDaKazeem
Postovi: 499
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 22 maj 2024, 13:43

badboy je napisao/la:
22 maj 2024, 06:48
Ovaj interview s Mariom je samo nastavak orkestrirane kampanje koja se s dosta uspjeha vodi protiv ispravnih procesa zapocetih u klubu u zadnje dvije godine. Nadam se da ovaj put nece uspjeti da realizuju namjeru a to je smjena strucnog staba, i ponovni reset po svim elementima organizacije, selekcije i vodjenja prvog tima. Ovo nema veze licno s Rozmanom i njegovom smjenom (naravno njegova smjena je sredstvo).
Procesi u klubu bi se trebali voditi od unutrašnje organizacije,a ne da je najveći klub u BiH društvo jednog lica.
Na šta ti procesi liče imaš sliku malo visočije pa baci pogled.
Što se tiće Maria,totalno opravdano prekrižen,ali dovesti Matanovića kao zamjenu može samo totalna budala.
I da,pošto se očigledno svjesno ili nesvjesno zaboravlja.
Minimalni cilj je bio Evropa,taj cilj nije ostvaren već se igrom slučaja poklopilo.
Ali eto,i to da zanemarimo,nađi Rožmanov intervju kada je došao,kao jedan od ciljeva je naveo da nam prvi ne bježi dvocifren broj bodova jer je to sramota za najveći klub u državi.
To su njegove riječi.

fks74
Postovi: 9500
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 22 maj 2024, 13:45

SamoDaKazeem je napisao/la:
22 maj 2024, 13:43
badboy je napisao/la:
22 maj 2024, 06:48
Ovaj interview s Mariom je samo nastavak orkestrirane kampanje koja se s dosta uspjeha vodi protiv ispravnih procesa zapocetih u klubu u zadnje dvije godine. Nadam se da ovaj put nece uspjeti da realizuju namjeru a to je smjena strucnog staba, i ponovni reset po svim elementima organizacije, selekcije i vodjenja prvog tima. Ovo nema veze licno s Rozmanom i njegovom smjenom (naravno njegova smjena je sredstvo).
Procesi u klubu bi se trebali voditi od unutrašnje organizacije,a ne da je najveći klub u BiH društvo jednog lica.
Na šta ti procesi liče imaš sliku malo visočije pa baci pogled.
Što se tiće Maria,totalno opravdano prekrižen,ali dovesti Matanovića kao zamjenu može samo totalna budala.
I da,pošto se očigledno svjesno ili nesvjesno zaboravlja.
Minimalni cilj je bio Evropa,taj cilj nije ostvaren već se igrom slučaja poklopilo.
Ali eto,i to da zanemarimo,nađi Rožmanov intervju kada je došao,kao jedan od ciljeva je naveo da nam prvi ne bježi dvocifren broj bodova jer je to sramota za najveći klub u državi.
To su njegove riječi.
Šta je se poklopilo, pa smo Evropu izborili ?

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1099
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 22 maj 2024, 14:00

fks74 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:45
SamoDaKazeem je napisao/la:
22 maj 2024, 13:43
badboy je napisao/la:
22 maj 2024, 06:48
Ovaj interview s Mariom je samo nastavak orkestrirane kampanje koja se s dosta uspjeha vodi protiv ispravnih procesa zapocetih u klubu u zadnje dvije godine. Nadam se da ovaj put nece uspjeti da realizuju namjeru a to je smjena strucnog staba, i ponovni reset po svim elementima organizacije, selekcije i vodjenja prvog tima. Ovo nema veze licno s Rozmanom i njegovom smjenom (naravno njegova smjena je sredstvo).
Procesi u klubu bi se trebali voditi od unutrašnje organizacije,a ne da je najveći klub u BiH društvo jednog lica.
Na šta ti procesi liče imaš sliku malo visočije pa baci pogled.
Što se tiće Maria,totalno opravdano prekrižen,ali dovesti Matanovića kao zamjenu može samo totalna budala.
I da,pošto se očigledno svjesno ili nesvjesno zaboravlja.
Minimalni cilj je bio Evropa,taj cilj nije ostvaren već se igrom slučaja poklopilo.
Ali eto,i to da zanemarimo,nađi Rožmanov intervju kada je došao,kao jedan od ciljeva je naveo da nam prvi ne bježi dvocifren broj bodova jer je to sramota za najveći klub u državi.
To su njegove riječi.
Šta je se poklopilo, pa smo Evropu izborili ?
Borac i Zrinjski u finalu Kupa. Kada kup osvoji jedna ekipa koja je vec obezbijedila Evropu kroz ligu a osvoji kup onda ide cetvrta ekipa na tabeli iz lige. Inace u nasoj ligi idu prva 3 u Evropu odnosno prvak u Ligu Prvaka, i drugi i treci u Konferencijsku ligu. Mi smo sad vec prokockali trecu poziciju nazalost.
€2.000.000

Avatar
napoleon72
Postovi: 5380
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 22 maj 2024, 14:05

Maroon1946 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:39
napoleon72 je napisao/la:
22 maj 2024, 13:26
Pena je napisao/la:
22 maj 2024, 12:51
Ne znam iskreno ni na osnovu cega je doveden Rozman u 10 godina karijere 2 kupa osvojio, s Mariborom zadnje kolo gubi od konkurenta Mure titulu gdje je bjezao tri boda izgubili na svom terenu 1 3, Varesanovic na pripremama razbio njegove Domzale 3 0 i onda poslije toga ti ga dovedes i das mu svu slobodu, s Rijekom treci bio Lokomotiva bila ispred njeg, mislim da bi vise napravili s ovom ekipom ovi nasi domaci treneri Jagodici, Marinovici, Musemici..
Zato sto je vredniji kup u Hrvatskoj nego 30 trofeja u ovoj ligi. Najtrofejniji BH treneri Musemic i Osim makli iz drzave nisu, Osim jest u svjetskoj velesili Kataru radio, Husref obisao sve sto je mogao po Bosni. Sto li nikad niko ne angazova strucnjake?
I sta znaci pobjeda na pripremama? Mi smo onda na pripremama sa Kodrom dobili Nikolicev Partizan koji je te sezone igrao grupe EL. Smijesno ba.
Probali smo sve moguce trenerske opcije - klupske legende, bivse fudbalske legende Ex Yu, mlade domace strucnjake, evo sad i mlade regionalne strucnjake. Jedino jos nismo nekog stranca van Balkana probali (bilo je razgovora sa Brdaricem i onim iz Reala u vakat), al i takvi bi se tjerali nakon dva negativna rezultata. Brdarica nakon razgovora vec pozvali "dronas" jer je trazio od kluba dron da snima treninge.

Nije kod nas problem u treneru nego u upravi i vlasniku.
I koji je zakljucak odnosno s kojim trenerima smo osvajali trofeje a koji se nisu bas dugo zadrzali kod nas?
Trofeje si osvajao kad si imao uredjen klub ba. Ovo sad je qrcina od kluba koju svakodnevno glabaju Ajla Alimanovic i Anela Potura. Vlasnik dovodi igrace po svom i naredjuje trenerima da ih gura u prvu postavu, direktorica kluba lafo otjerana a jos uvijek u klubu, SFK kuravele uvaljene na 1000 nekih pozicija... moze pricat ko sta hoce, Sarajevo je u doba Nama kao vlasnika, a Sabrine i Ilievskog u upravi, za ovo danasnje Manchester City. Ako vec pricamo o tom "s kim smo osvajali", i Husref je prvu sezonu bio ocajan, treci na tabeli sa istim brojem bodova kao cetvrti, izgubio dva derbija, ispao u prvoj rundi kupa... dato mu povjerenje i osvojila se dupla kruna. Sad treba mijenjat svako 8-10 mjeseci?
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

kenoHZ
Postovi: 408
Pridružen/a: 23 jun 2022, 14:33

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenoHZ » 22 maj 2024, 14:29

MortemHz je napisao/la:
22 maj 2024, 13:42
Pena je napisao/la:
22 maj 2024, 12:51
Ne znam iskreno ni na osnovu cega je doveden Rozman u 10 godina karijere 2 kupa osvojio, s Mariborom zadnje kolo gubi od konkurenta Mure titulu gdje je bjezao tri boda izgubili na svom terenu 1 3, Varesanovic na pripremama razbio njegove Domzale 3 0 i onda poslije toga ti ga dovedes i das mu svu slobodu, s Rijekom treci bio Lokomotiva bila ispred njeg, mislim da bi vise napravili s ovom ekipom ovi nasi domaci treneri Jagodici, Marinovici, Musemici..
On je postao trener sa otprilike 30 godina, šta očekuješ u tim godinama? Nije njemu sad 55 ili čak 60 pa da gledamo to na taj način.
Ima 2 trofeja u uređenijim i jačim ligama od naše, posebno se to na odnosi na Hrvatsku. Slovenija je malo iznad.
Sa 40 godina je vodio dosta solidne klubove i već ima 350 utakmica, ne znam da postoji takav trener u Europi. Ako i ima onda je to jako rijetka pojava.
Niko nije savršen pa tako ni on ali ovdje je on jednostavno najmanji problem. Ako ne možemo pronaći trofejnog trenera sa više iskustva ja njega ne bi ni dirao, mislim da je dobar trener, pogotovo za naše uslove.
Kad bi sredili malo savez vidio bi kakve bi nizove pravili, ovako je glupo i ocjenjivati kad se od početka znalo ko osvaja i slično.
Ako se ne sredi savez onda uperi prstom i dovedi koga god hoćeš i opet nećeš osvojiti titulu.
Radi izbora u savezu i glasova Bošnjaka mislim da Vico i kompanija neće smjeti ponoviti ovakvu sezonu koja je bila najgora i najneregularnija u historiji ove države. Ako poklopimo komisije sa našim predstavnicima koji će raditi u interesu FK Sarajevo onda bi i imali neke šanse, sve drugo nije izvodivo.
Šta si ovo napisao dragi Morto? Ne znam kako Real nije uzeo Rožmana, frajer endemska vrsta trenera u Europi. Druže nisu krivi ni vico ni savez što nismo odigrali niti jednu kvalitetnu utakmicu protiv jačeg protivnika, nego trener. Ako je kredit po kojem cijenimo trenera derbi sa željom onda bi se trebali koncentrisati samo na tu utakmicu. Sve ostalo je bilo za *urac.
Slažem se sa tobom da je ova sezona bila najgora i najneregularnija u historiji PLBIH u vidu štimanja borcu, ali što se tiče igračkog kadra, taktike i svega što nam se prezentovalo na terenu, tu odgovornost snosi Rožman. Nije vico selektirao igrače, tjerao, dovodio, pričao nekakve priče i slično, nego trener. Mi smo na nešto ličili prvih par kola nakon preuzimanja ekipe i to je to. Sve ostalo je bila patnja i toga smo svi svjesni, zašto se sad opravdava ovaj trener a svakom drugom od rata pa do sada se je*ala majka za sve i za šta su krivi i za šta nisu, ja ne znam. Ali da sam za promjene, jesam jer Ibričić i Rožman nisu ništa pokazali osim lijepog izražavanja (Rožman) i mislim da nisu pravi ljudi za naš klub, pogotovo željovac baš iz glavnog razloga što je željovac.

BigZlatan
Postovi: 250
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 22 maj 2024, 14:58

” Uz dužno poštovanje prema Sarajevu, u ovom trenutku Petev nije zainteresovan za angažman”, rečeno je. Također, naglašeno je kako želi da odmori i da u ovom trenutku realizacija takvog posla nije ni realna.”

SC

Hvala Bogu

Avatar
FCUM
Postovi: 7188
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 22 maj 2024, 15:01

BigZlatan je napisao/la:
22 maj 2024, 14:58
” Uz dužno poštovanje prema Sarajevu, u ovom trenutku Petev nije zainteresovan za angažman”, rečeno je. Također, naglašeno je kako želi da odmori i da u ovom trenutku realizacija takvog posla nije ni realna.”

SC

Hvala Bogu
Znaci Husref
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kmenkake, napoleon72 i 30 gostiju.