FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
JVVVST
Postovi: 975
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JVVVST » 25 maj 2024, 21:50

OldTownDistrict je napisao/la:
25 maj 2024, 13:39
BordoBBoja je napisao/la:
25 maj 2024, 13:26
Pa radije bih doveo amara osima, nego placljivog taldziju
Ajd ti nama lutvo kazi sta je konkretno talio Husref pa da svi znamo zasto ispadas ovakav pas?
**** mu sestru u supak smrdljivi, nema druge.
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

Avatar
Vanja8
Postovi: 10429
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 25 maj 2024, 21:52

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
25 maj 2024, 21:11
Vanja8 je napisao/la:
25 maj 2024, 20:51
pjankesarajevo je napisao/la:
25 maj 2024, 20:18


Svi ti koji tako misle neka idu odmah. Sretno :opaopa:
Znaci samo se Hus ne smije bojkotovati :shock:

Cuj ti ove gluposti, sad se odredjuje ko je navijac kluba ako ne zeli da HM po ne znam koji put sjedne na klupu...
Ne lupetajte svasta...
Nabacujete,pojedinci da je stav nekoga da ne zeli doticnu personu kao trenera, nesto protiv kluba, nesto kao "neligitimni navijac".
Znaci po vasoj teoriji,samo onaj ko podrzava Rundinog jarana je "legitimna persona" i moze navijati za FKS... :crazy:

Hvala njemu na onome sto je uradio za klub, zato je i placan i isplacen, ali neka hebe mater navijacima drugih klubova a ne sopstvenim...

Onaj ko to radi, koji placa pecenje po Tuzli jer je izbio titulu FKS,ne moze biti legenda kluba.
Legende se klasifikuju na mnogo nacina, a ljudskost i karakter su jedne od najvaznijih...
Vahidin ( da mu dragi Allah podari lijepi dzenet) i Hus,nebo i zemlja..
Pa i ja bi radije da nam ne sjedne Husref na klupu, nije u tome poenta. Nemoj mi stavljati rijeci u usta, nigdje ja nisam rekao da je legitiman navijac samo onaj koji je za Husa. Za mene nije normalno i nije navijacki prestati pratiti klub jer ti se trener ne svidja. Cuj udaljice se :crazy:
Pa udaljile su se i Horde kad je na klupu sjeo Mirza i ljudi su ih podrzavali...Je li to njihovo pravo ?
Naravno da jeste i 90% ljudi sa foruma su bili uz njih...
Zasto odjednom, kada pojedinac kaze da nece obnoviti clansku i da nece ici na tekme ako HM bude trener, to nije normalno i nije navijacki, a bojkot drugog trenera od strane HZ je navijacki i sasvim normalno ?
Nije nam se svidjao Mirza, pisalo se i o njemu sve i svasta, zalijepila se svaka psovka koja postoji za njegovo ime i to je bilo ok, a sad se pozivamo na moralnost, na kulturu cim neko iskoci sa nekim epitetom na racun Rundinog jarana...

Sto onda kukate za obestecenje Rozmana, svaka vam je druga recenica, "neka je naplatio, svi bi to uradili ovdje "...
Rozman nije "legenda kluba" i treba da naplati sve po ugovoru, sto sad zalite Mirvica, pa svi bi ovdje to uradili...

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1005
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 25 maj 2024, 21:53



Hebo prepirke malo se prisjetiti ljepsih vremena hehe
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 25 maj 2024, 22:01

Sta Avaz uradi od teme, pa vi nastavite citati to Fahrino zlo :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2626
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 25 maj 2024, 22:10

Istinasamo123 je napisao/la:
25 maj 2024, 21:33
Surreal je napisao/la:
25 maj 2024, 20:07
Ma @AlfredNobel bio karikatura teme, sada kako je uzeo novi nick, nekako se promijenio, duhovan je, on ne samo da gleda, već i vidi fudbal.



slika

Ovo je legenda kluba za njega i slicne botine. Pa sta misle da je neko zaboravio eru najezde botova onih lezbaca kada je ova seljancica vodila klub.
Mnogi su hajrovali na racun kluba preko ove spodobe pa kad se zavrnula pipa lajali godinu na sve sto ima veze sa klubom.
Ono kad skontas da je ova sa slike daleko uspjesnija od Mirvica i da Mirvic to nece osvojiti dok je u klubu :tokralju:

Bas nam je srozao klub.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1867
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 25 maj 2024, 22:11

Vanja8 je napisao/la:
25 maj 2024, 21:52
Pa udaljile su se i Horde kad je na klupu sjeo Mirza i ljudi su ih podrzavali...Je li to njihovo pravo ?
Naravno da jeste i 90% ljudi sa foruma su bili uz njih...
Zasto odjednom, kada pojedinac kaze da nece obnoviti clansku i da nece ici na tekme ako HM bude trener, to nije normalno i nije navijacki, a bojkot drugog trenera od strane HZ je navijacki i sasvim normalno ?
Nije nam se svidjao Mirza, pisalo se i o njemu sve i svasta, zalijepila se svaka psovka koja postoji za njegovo ime i to je bilo ok, a sad se pozivamo na moralnost, na kulturu cim neko iskoci sa nekim epitetom na racun Rundinog jarana...

Sto onda kukate za obestecenje Rozmana, svaka vam je druga recenica, "neka je naplatio, svi bi to uradili ovdje "...
Rozman nije "legenda kluba" i treba da naplati sve po ugovoru, sto sad zalite Mirvica, pa svi bi ovdje to uradili...
Ja cisto u svoje ime govorim, koga ko napada i kome psuje je drugo. Ne razumijem zasto govoris u mnozini i pripisujes meni stavove koje nikad nisam izrazio. Ja ne psujem ljudima u klubu, ne vrijedjam, ne dajem pogrdne nadimke, ne kacim se s rajom ovdje. Vjerovatno jesam u afektu nekad nesto rekao, ali da konstantno hracem i vrijedjam, ne. Nije moj stil i mislim da je primitivno, a pogotovo je primitivno najgnusnije vrijedjati najtrofejnijeg trenera u istoriji kluba, sta god neko mislio o njemu.

Inace, ne bi se ni obazirao na ovakve komentare, nego ovaj Galileo u svakom drugom postu pametuje i proziva druge forumase, naziva ih (nas) debilima, idiotima itd. sve nesto s visoka, jer on je pametan a svi drugi glupi, onda dodje i izvali nesto tako. Eto neka prestane pratit, njegovo pravo. Nadam se da ce se i s foruma odjaviti, pa da nauci malo sta je normalna komunikacija.

To oko naplacivanja, ima svako puno pravo da naplati svoje. Meni nije nikakav problem. Ne znam da li ce doci Husref ili neko deseti, nije pretjerano ni vazno. Vjeruj da me sad pita neko hoces da ostane Rozman, odgovorio bi hocu. Hoces da ode Rozman, odgovorio bi opet hocu. Hoces Husrefaa, moze i to, daj, a i ne mora. Sta se ima polemisati kad smo cirkus jednostavno. Ne mogu da se ponavljam, ali pisao sam vise puta sta ja mislim da je pravi put za klub i kako se treba organizovati od vrha do dna, nije ni neka pamet, ali mi kucu vazda od krova gradimo i sta ces.

TarpiTarpi
Postovi: 486
Pridružen/a: 01 feb 2020, 15:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TarpiTarpi » 25 maj 2024, 22:15

GalileoGalilei je napisao/la:
25 maj 2024, 21:46
AVNOJ je napisao/la:
25 maj 2024, 18:28
GalileoGalilei je napisao/la:
25 maj 2024, 18:11
Mislim da Rožman ostaje, pogotovo nakon storyja Ibričića. Raja standardno lupa do besvijesti, prošli put kad je Rožman došao nalupali se raznoraznih imena, na kraju kita. Po nekom mom razmišljanju, Simon će ostati.

Što se tiče Husrefa, mislim da je to pljašu. Ko bi gledao opet guranje Ade Jahića i Nedima Tucakovića.. Pretpostavljam da bi mu pomoćnik bio masni Runda.
Ukoliko Husref dođe po stoti put, ja neću uzeti sezonsku za narednu sezonu i općenito bi se onda trebalo udaljiti od Kluba. To bi pokazalo da smo na samom dnu i da se nismo pomakli ni 1%.
Tebe i takve kao ti, čija podrška klubu zavisi od toga ko će biti trener ili igrač u klubu u startu niste ni trebali biti dio kluba ni 1%.
Kako bih sad volio da Husref dođe, sutra da ga predstave. Jedva čekam da vidim neke druge neotkrivene talente iz Amerike, volio bih da mu uz Čosića pomoćni bude i Runda. Jedva čekam da krene bogarati, pa će onda tamo negdje u februaru-martu biti raskol u svlačionici, što je sasvim očekivano.
Sad svi nešto patetišu, a znali su psovati i tjerati ga u prošlosti x puta.

Zamisli 2024. godina i prizivaš istog čovjeka na klupu po ŠESTI put. Zamisli koliki mazohista moraš biti da gledaš šesti put isti film i nadaš se da će biti drugačije. Sad bih volio da sjedne na klupu i da čekam za jedno pola godine da vidim komentare.

@Surreal
Obriši sline jado..
Zašto da se nadamo da će nešto biti drugačije, ne mora, ja bih bio zadovoljan da ništa ne bude drugačije od one sezone kad smo sa Husrefom osvoji duplu krunu :kafa:

Amcho1
Postovi: 855
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 25 maj 2024, 22:17

Od početka mi se ne sviđa što smo dobili trenera zajedno sa Ibričićem u paketu te ukoliko ne nastavimo saradnju sa istim biće to radi Ibričića. Mnogo bi mi bilo žao što bi prekinuli nešto na čemu radimo i čemu težimo već jako dugo, a to je vremenski kontinuirano istrpljenje jednog trenera, a koji je u ovom slučaju školovan i veliki profesionalac. Nemam problem ni sa jednim trenerom,.pa nemam ništa ni protiv Husrefa ali ponovnom smjenom mi bi bili opet na početku te se iskreno nadam da će uprava naći zajedničke interese i za dobrobit FK Sarajeva nastaviti saradnju sa Rožmanom. Pozdrav
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2130
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 25 maj 2024, 22:20

Dobro, evo dupla i šta onda? Nakon duple raspad i opet sve u krug. To je nas najviše i ubilo zadnjih deset godina, samo daj čim prije titulu instant rezultat, a šta će biti za sezonu-dvije, neka bude šta hoće. Da smo se u početku postavili drugačije, sad bi bili stabilan, miran i kako treba klub. Ovako stalno afere, skandali, mijenjanja, svađanja, ovaj ubleha, daj ovog, ovaj isto ubleha, daj četvrtog itd. Nigdje ne vodi i sve u krug.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2064
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 25 maj 2024, 22:22

GalileoGalilei je napisao/la:
25 maj 2024, 21:46
AVNOJ je napisao/la:
25 maj 2024, 18:28
GalileoGalilei je napisao/la:
25 maj 2024, 18:11
Mislim da Rožman ostaje, pogotovo nakon storyja Ibričića. Raja standardno lupa do besvijesti, prošli put kad je Rožman došao nalupali se raznoraznih imena, na kraju kita. Po nekom mom razmišljanju, Simon će ostati.

Što se tiče Husrefa, mislim da je to pljašu. Ko bi gledao opet guranje Ade Jahića i Nedima Tucakovića.. Pretpostavljam da bi mu pomoćnik bio masni Runda.
Ukoliko Husref dođe po stoti put, ja neću uzeti sezonsku za narednu sezonu i općenito bi se onda trebalo udaljiti od Kluba. To bi pokazalo da smo na samom dnu i da se nismo pomakli ni 1%.
Tebe i takve kao ti, čija podrška klubu zavisi od toga ko će biti trener ili igrač u klubu u startu niste ni trebali biti dio kluba ni 1%.
Kako bih sad volio da Husref dođe, sutra da ga predstave. Jedva čekam da vidim neke druge neotkrivene talente iz Amerike, volio bih da mu uz Čosića pomoćni bude i Runda. Jedva čekam da krene bogarati, pa će onda tamo negdje u februaru-martu biti raskol u svlačionici, što je sasvim očekivano.
Sad svi nešto patetišu, a znali su psovati i tjerati ga u prošlosti x puta.

Zamisli 2024. godina i prizivaš istog čovjeka na klupu po ŠESTI put. Zamisli koliki mazohista moraš biti da gledaš šesti put isti film i nadaš se da će biti drugačije. Sad bih volio da sjedne na klupu i da čekam za jedno pola godine da vidim komentare.

@Surreal
Obriši sline jado..
Ja ne prizivam nikog a naročito Musemića, to nisam nigdje napisao, čak smatram da zamjena Rozmana Musemićem bi bio samo korak unazad. Moja kritika prema tebi je bila za podršku Klubu koja je kao uslovljena time ko će biti trener.

Članstvo i podrška timu na domaćim utakmica ne smije biti uslovljeni niti sa bilo čim.
Kritikovati i svoje nezadovoljstvo možemo izraziti na razne načine ali se kod nas to svelo samo na neke bojkote i davanje raznih epiteta i pogrdnih imena bivšim i sadašnjim članovima Kluba.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 350
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 25 maj 2024, 22:23

GalileoGalilei je napisao/la:
25 maj 2024, 22:20
Dobro, evo dupla i šta onda? Nakon duple raspad i opet sve u krug. To je nas najviše i ubilo zadnjih deset godina, samo daj čim prije titulu instant rezultat, a šta će biti za sezonu-dvije, neka bude šta hoće. Da smo se u početku postavili drugačije, sad bi bili stabilan, miran i kako treba klub. Ovako stalno afere, skandali, mijenjanja, svađanja, ovaj ubleha, daj ovog, ovaj isto ubleha, daj četvrtog itd. Nigdje ne vodi i sve u krug.
Pa evo probali smo sa X trenera pa ne mozemo ni jedan jedini trofej da osvojimo. Sta je toliko lose da osvojimo duplu pa da padnemo? Koji to klub svake godine osvaja trofeje? Nije uredu osvojit duplu krunu i dizat covjeka u nebesa pa ga onda istjerat cim zagusti. Bilo da je Rozman, Husref ili neko treci treba vremena. Nikome ne smeta da ostane Rozman ali ako on ide, NEMA BOLJEG RJESENJA. Dovesti ce se lik kome treba godina da upozna ligu, vidi s cim se treba izboriti itd. i onda gubimo jos jednu godinu. Malo malo mi 10 godina necemo nista osvojit brate...

BigZlatan
Postovi: 251
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 25 maj 2024, 22:28

Jest nekao gledao Alden Suvalija? vidim da je i on slobodan. ovo godine imao dosta povredu i nije mogao igrati. ali tek je 22 godina. 195cm + nase dijete. za klupe sigurno nije los.

SamoDaKazeem
Postovi: 500
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 25 maj 2024, 22:29

Dok se Mirva ne vrati tamo odakle se odjednom ukazao ništa od nas.
Imamo sve,a u stvari nemamo ništa.
Ali doći će i on brzo na red,neće do vijeka ovako biti.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10429
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 25 maj 2024, 22:32

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
25 maj 2024, 22:11
Vanja8 je napisao/la:
25 maj 2024, 21:52
Pa udaljile su se i Horde kad je na klupu sjeo Mirza i ljudi su ih podrzavali...Je li to njihovo pravo ?
Naravno da jeste i 90% ljudi sa foruma su bili uz njih...
Zasto odjednom, kada pojedinac kaze da nece obnoviti clansku i da nece ici na tekme ako HM bude trener, to nije normalno i nije navijacki, a bojkot drugog trenera od strane HZ je navijacki i sasvim normalno ?
Nije nam se svidjao Mirza, pisalo se i o njemu sve i svasta, zalijepila se svaka psovka koja postoji za njegovo ime i to je bilo ok, a sad se pozivamo na moralnost, na kulturu cim neko iskoci sa nekim epitetom na racun Rundinog jarana...

Sto onda kukate za obestecenje Rozmana, svaka vam je druga recenica, "neka je naplatio, svi bi to uradili ovdje "...
Rozman nije "legenda kluba" i treba da naplati sve po ugovoru, sto sad zalite Mirvica, pa svi bi ovdje to uradili...
Ja cisto u svoje ime govorim, koga ko napada i kome psuje je drugo. Ne razumijem zasto govoris u mnozini i pripisujes meni stavove koje nikad nisam izrazio. Ja ne psujem ljudima u klubu, ne vrijedjam, ne dajem pogrdne nadimke, ne kacim se s rajom ovdje. Vjerovatno jesam u afektu nekad nesto rekao, ali da konstantno hracem i vrijedjam, ne. Nije moj stil i mislim da je primitivno, a pogotovo je primitivno najgnusnije vrijedjati najtrofejnijeg trenera u istoriji kluba, sta god neko mislio o njemu.

Inace, ne bi se ni obazirao na ovakve komentare, nego ovaj Galileo u svakom drugom postu pametuje i proziva druge forumase, naziva ih (nas) debilima, idiotima itd. sve nesto s visoka, jer on je pametan a svi drugi glupi, onda dodje i izvali nesto tako. Eto neka prestane pratit, njegovo pravo. Nadam se da ce se i s foruma odjaviti, pa da nauci malo sta je normalna komunikacija.

To oko naplacivanja, ima svako puno pravo da naplati svoje. Meni nije nikakav problem. Ne znam da li ce doci Husref ili neko deseti, nije pretjerano ni vazno. Vjeruj da me sad pita neko hoces da ostane Rozman, odgovorio bi hocu. Hoces da ode Rozman, odgovorio bi opet hocu. Hoces Husrefaa, moze i to, daj, a i ne mora. Sta se ima polemisati kad smo cirkus jednostavno. Ne mogu da se ponavljam, ali pisao sam vise puta sta ja mislim da je pravi put za klub i kako se treba organizovati od vrha do dna, nije ni neka pamet, ali mi kucu vazda od krova gradimo i sta ces.
Da su nama svi ovdje forumasi navijaci FKS kao Galileo...
Srcani, dusom za klub kao on...

Evo prvi sam ja imao na nasoj temi svadja i svadja sa njim, ali to je narkoman koji se fiksa bordo drogom...

Jeste da zna eseje pisati, ali za njega uvijek naklon do poda...

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1103
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 25 maj 2024, 22:34

Strah me šta će biti sutra ovdje ako izgubimo :rol:
€2.000.000

Avatar
Maroon1946
Postovi: 350
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 25 maj 2024, 22:37

Vanja8 je napisao/la:
25 maj 2024, 22:32
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
25 maj 2024, 22:11
Vanja8 je napisao/la:
25 maj 2024, 21:52
Pa udaljile su se i Horde kad je na klupu sjeo Mirza i ljudi su ih podrzavali...Je li to njihovo pravo ?
Naravno da jeste i 90% ljudi sa foruma su bili uz njih...
Zasto odjednom, kada pojedinac kaze da nece obnoviti clansku i da nece ici na tekme ako HM bude trener, to nije normalno i nije navijacki, a bojkot drugog trenera od strane HZ je navijacki i sasvim normalno ?
Nije nam se svidjao Mirza, pisalo se i o njemu sve i svasta, zalijepila se svaka psovka koja postoji za njegovo ime i to je bilo ok, a sad se pozivamo na moralnost, na kulturu cim neko iskoci sa nekim epitetom na racun Rundinog jarana...

Sto onda kukate za obestecenje Rozmana, svaka vam je druga recenica, "neka je naplatio, svi bi to uradili ovdje "...
Rozman nije "legenda kluba" i treba da naplati sve po ugovoru, sto sad zalite Mirvica, pa svi bi ovdje to uradili...
Ja cisto u svoje ime govorim, koga ko napada i kome psuje je drugo. Ne razumijem zasto govoris u mnozini i pripisujes meni stavove koje nikad nisam izrazio. Ja ne psujem ljudima u klubu, ne vrijedjam, ne dajem pogrdne nadimke, ne kacim se s rajom ovdje. Vjerovatno jesam u afektu nekad nesto rekao, ali da konstantno hracem i vrijedjam, ne. Nije moj stil i mislim da je primitivno, a pogotovo je primitivno najgnusnije vrijedjati najtrofejnijeg trenera u istoriji kluba, sta god neko mislio o njemu.

Inace, ne bi se ni obazirao na ovakve komentare, nego ovaj Galileo u svakom drugom postu pametuje i proziva druge forumase, naziva ih (nas) debilima, idiotima itd. sve nesto s visoka, jer on je pametan a svi drugi glupi, onda dodje i izvali nesto tako. Eto neka prestane pratit, njegovo pravo. Nadam se da ce se i s foruma odjaviti, pa da nauci malo sta je normalna komunikacija.

To oko naplacivanja, ima svako puno pravo da naplati svoje. Meni nije nikakav problem. Ne znam da li ce doci Husref ili neko deseti, nije pretjerano ni vazno. Vjeruj da me sad pita neko hoces da ostane Rozman, odgovorio bi hocu. Hoces da ode Rozman, odgovorio bi opet hocu. Hoces Husrefaa, moze i to, daj, a i ne mora. Sta se ima polemisati kad smo cirkus jednostavno. Ne mogu da se ponavljam, ali pisao sam vise puta sta ja mislim da je pravi put za klub i kako se treba organizovati od vrha do dna, nije ni neka pamet, ali mi kucu vazda od krova gradimo i sta ces.
Da su nama svi ovdje forumasi navijaci FKS kao Galileo...
Srcani, dusom za klub kao on...

Evo prvi sam ja imao na nasoj temi svadja i svadja sa njim, ali to je narkoman koji se fiksa bordo drogom...

Jeste da zna eseje pisati, ali za njega uvijek naklon do poda...
Svi mi volimo ovaj klub i zelimo mu sve najbolje ali sve razlicita misljenja sta je dobro a sta lose za klub...

Dabogda se sljedece godine svadjali ko je najbolji igrac sezone i koja je najbolja tekma sezone u kojoj smo uzeli titulu :D

Avatar
stojko
Postovi: 1887
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 25 maj 2024, 22:39

Morpheus je napisao/la:
25 maj 2024, 21:01
stojko je napisao/la:
25 maj 2024, 17:51
Usro taldzija je idealno rjesenje

Za sisin city
Ostavite se više vrijeđanja Husrefa Musemića. Nisam ni ja za njega, ali ne vrijeđam ga. Čovjek nam je donio puno radosti. Ako vam se ne sviđa što je uzeo pare na raskidu to je vaš problem, čovjek ima pravo na uzme svoje pare. Ako vam se ne sviđa kako vodi ekipu to je isto vaš problem.
Ko prica o parama konjusino??
I ja bi ih uzeo i to sa kamatom.
Fino ti pise usro TALDZIJA!

Avatar
feniksptica
Postovi: 15686
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 25 maj 2024, 23:06

Vidis da Svrakic komentarise...odmah znas da nesto nije udure
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2078
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 25 maj 2024, 23:12

stojko je napisao/la:
25 maj 2024, 22:39
Morpheus je napisao/la:
25 maj 2024, 21:01
stojko je napisao/la:
25 maj 2024, 17:51
Usro taldzija je idealno rjesenje

Za sisin city
Ostavite se više vrijeđanja Husrefa Musemića. Nisam ni ja za njega, ali ne vrijeđam ga. Čovjek nam je donio puno radosti. Ako vam se ne sviđa što je uzeo pare na raskidu to je vaš problem, čovjek ima pravo na uzme svoje pare. Ako vam se ne sviđa kako vodi ekipu to je isto vaš problem.
Ko prica o parama konjusino??
I ja bi ih uzeo i to sa kamatom.
Fino ti pise usro TALDZIJA!
nemoj galamiti

Sanchez87hz
Postovi: 720
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 25 maj 2024, 23:43

TurkishAirlines je napisao/la:
25 maj 2024, 22:10
Istinasamo123 je napisao/la:
25 maj 2024, 21:33
Surreal je napisao/la:
25 maj 2024, 20:07
Ma @AlfredNobel bio karikatura teme, sada kako je uzeo novi nick, nekako se promijenio, duhovan je, on ne samo da gleda, već i vidi fudbal.



slika

Ovo je legenda kluba za njega i slicne botine. Pa sta misle da je neko zaboravio eru najezde botova onih lezbaca kada je ova seljancica vodila klub.
Mnogi su hajrovali na racun kluba preko ove spodobe pa kad se zavrnula pipa lajali godinu na sve sto ima veze sa klubom.
Ono kad skontas da je ova sa slike daleko uspjesnija od Mirvica i da Mirvic to nece osvojiti dok je u klubu :tokralju:

Bas nam je srozao klub.
Zamisli ovo branis a kao zelis dobro klubu :rol: :bih:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.