FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Surreal
Postovi: 8024
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 26 maj 2024, 12:25

E čuj igra se fudbal da bi bio stabilan, majko moja :urnebes:

Ništa koliko vas bi onda potpisalo da narednih 10 godina budemo treći, ali bez ijednog trofeja?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1239
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 26 maj 2024, 12:29

ON VOLI SARAJ’VO
PRAVI JE HORDAS
SIMON ROZMAN JEDAN JE OD NAS!!!!

Avatar
Maroon1946
Postovi: 350
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 26 maj 2024, 12:41

Zadnja utakmica Rožmana?

Kmenkake
Postovi: 516
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 26 maj 2024, 12:43

Kakav li ja imam problem pa "trofeje" i "stabilan klub" vidim kao dva različita segmenta unutar jednog kluba.

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1005
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 26 maj 2024, 13:06

Surreal je napisao/la:
26 maj 2024, 12:25
E čuj igra se fudbal da bi bio stabilan, majko moja :urnebes:

Ništa koliko vas bi onda potpisalo da narednih 10 godina budemo treći, ali bez ijednog trofeja?
I sta znaci zapravo stabilan klub i koji je to klub na balkanu osim Dinama stabilan ? Pa svi bi se za sezonu ugasili da im nije drzave ili Hajduku navijaca. Zvezdi i Partizanu desetine miliona godisnje idu od drzave, tom Zrinjskom koji osvaja sve ko ga gura pa onaj **** i HDZ, bojac isto tako. Sta hocete reci da je stabilan klub i kako da budemo stabilni jeste svjesni koliko nam novca treba po sezoni od transfera ili clanskih/ulaznica da bi samo sebe finansirali. Necemo mi biti nikad stabilni bez pomoci investitora i to treba svima biti jasno. Najveci evropski klubovi ne bi mogli bez imvestitora pregrust sezonu. Mozda ja grijesim al zar to ne znaci biti stabilan da klub ima prihode da sam sebe finansira kroz sezonu uz pomoc navijaca i malo drzave e pa od toga nista nema ovdje, tako da pusti Mirvicu stabilizaciju hocemo titule i trofeje.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

ŠTA_JE
Postovi: 1083
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 26 maj 2024, 13:22

Sta je za Imada Rondića? Dolazi li ili ne?

Riki10HZ
Postovi: 325
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 26 maj 2024, 13:39

skullcrusher je napisao/la:
26 maj 2024, 13:06
Surreal je napisao/la:
26 maj 2024, 12:25
E čuj igra se fudbal da bi bio stabilan, majko moja :urnebes:

Ništa koliko vas bi onda potpisalo da narednih 10 godina budemo treći, ali bez ijednog trofeja?
I sta znaci zapravo stabilan klub i koji je to klub na balkanu osim Dinama stabilan ? Pa svi bi se za sezonu ugasili da im nije drzave ili Hajduku navijaca. Zvezdi i Partizanu desetine miliona godisnje idu od drzave, tom Zrinjskom koji osvaja sve ko ga gura pa onaj **** i HDZ, bojac isto tako. Sta hocete reci da je stabilan klub i kako da budemo stabilni jeste svjesni koliko nam novca treba po sezoni od transfera ili clanskih/ulaznica da bi samo sebe finansirali. Necemo mi biti nikad stabilni bez pomoci investitora i to treba svima biti jasno. Najveci evropski klubovi ne bi mogli bez imvestitora pregrust sezonu. Mozda ja grijesim al zar to ne znaci biti stabilan da klub ima prihode da sam sebe finansira kroz sezonu uz pomoc navijaca i malo drzave e pa od toga nista nema ovdje, tako da pusti Mirvicu stabilizaciju hocemo titule i trofeje.
Prvo ko je spomenuo stabilnost vezanu za samo finansijski dio? Osnovna stvar kod stabilnosti jeste da klub ima jake temelje da uspjeh tacnije sistem rada u svim strukturama te da taj uspijeh samim tim nije plod srece koji je kratkotrajan vec da kroz sistem dodjes do uspjeha i nadogradjujes se i samim tim budes uspjesan na duze staze a ne samo jednu godinu pa te 6 7 nema nigdje.... Za neato tako treba vremena jer mi amo bili klub u rasulu. Pa dovoljan pokazatelj svega je da nismo imali terene gdje da nasa prva ekipa trenira pa su godinama putovali po vogosci ilijasu itd.. Konacno imamo nesto svoje a to je kamp u butmiru koji se mora jos nadograditi. Te samim tim ce nasa Akadenija imati bolje uslove za proizvodnju i stvaranje igraca a to je nas jedini nacin za prezivljavanje. Raja ne zna kako fubkcionise jedan klub kako OP i sta je ustvari siatem. Svi misle dovedi pojacanja osvoji i tjt. U ovom trenutku je bitnijje da se klub podize na svoje noge jer ce sistem kad tad dati rezultat jer jednostavno cemo se sa tim izdignuti od ostalih. Uz veliki potebcijal navijackr baze mi jesmo i bicemo najveci klub u BIH ali nije dovoljno samo to ima tu puno toga. Zar misli neko da je jdnostavno sve ljude zaposliti i poredat gdje treba. Pa sve trenere u OP. Da ne pricam dalje. To je sve proces stvaranja sistema tacnije firme koja fubkcionise. Do sad je to sve bilo amaterski gdje si imao srece i tako se potrefilo da si nekad i morao oavojiti trofej svake prestupne.... Trofeji su bitni naravno al bitnije je da se klub izgradi...vidimo sta se desava koliko nas koce da se naprave bolji uslovi za navijace na Kosevu. Tako su nas i kocili za Butmir ako se neko sjeca svih problema. Tako nas koce i kada je prvi tim u pitanju sa sudijskim pljackama ali ne samo to sjetimo se prosle godine pravilnika o broju stranaca koji je bio direktan udar na FKS. Ljudi moji nije jednostavno u ovom vremenu u BIH napraviti sistem. Kad na to sve dodamo nase neznalice navijace i medije dusmane onda zamislite u kakvoj atmoaferi rade nasi ljudi... Mnogi bi pobudalili i digli ruke davno. Mi sami ne cijenimo nista jer smo prokleti... Ali idrzat cemo nalete abd i biti tamo gdje pripadamo a tada ce se svi kititi i govoriti ma znao sam ja da ceno uspjet... Volim te Sara'vo! I nedam na tebe da diraju nikakvi pofkast majstori niti mahalasi razni... SIMONE povedi nas i ne okreci se sve dok imas podrsku kluba ❤️💪😎

pjankesarajevo
Postovi: 576
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 26 maj 2024, 13:40

ŠTA_JE je napisao/la:
26 maj 2024, 13:22
Sta je za Imada Rondića? Dolazi li ili ne?
Kaze nece kad je procitao forum.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Morpheus
Postovi: 1408
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 26 maj 2024, 13:40

stojko je napisao/la:
25 maj 2024, 22:39
Ko prica o parama konjusino??
I ja bi ih uzeo i to sa kamatom.
Fino ti pise usro TALDZIJA!
Fino i ja tebi kažem da se ostaviš vrijeđanja. Eto ti Marinović, Dudić, Sablić pa ih vrijeđaj, ostavi se Husrefa Musemića.
skullcrusher je napisao/la:
25 maj 2024, 21:29
Msm mozda sam ja to propustio ali postoji li neki dokaz koliko je para uzeo i zasto mu se zbog toga toliko psuje kao da je licno ratni zlocinac ? Imaju li ljudi bar malo stida i srama jedno je ne biti za povratak njegov a jedno je psovati mu i pisati pogrdna imena za legendu naseg kluba.
Nisi ništa propustio, sve su mahalske, sve je na nivou "vjeruj mi da je uzeo pola miliona, eto vjeruj mi brate".

Čovjek donio toliko radosti (bilo je i sramotnih rezultata, da mi neko ne upadne sa ovom pričom) i ti ga zbog nečega tamo vrijeđaš. Nema smisla, **** te.

NajvecaRadosti
Postovi: 6547
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 26 maj 2024, 13:47

Morpheus je napisao/la:
26 maj 2024, 13:40
stojko je napisao/la:
25 maj 2024, 22:39
Ko prica o parama konjusino??
I ja bi ih uzeo i to sa kamatom.
Fino ti pise usro TALDZIJA!
Fino i ja tebi kažem da se ostaviš vrijeđanja. Eto ti Marinović, Dudić, Sablić pa ih vrijeđaj, ostavi se Husrefa Musemića.
skullcrusher je napisao/la:
25 maj 2024, 21:29
Msm mozda sam ja to propustio ali postoji li neki dokaz koliko je para uzeo i zasto mu se zbog toga toliko psuje kao da je licno ratni zlocinac ? Imaju li ljudi bar malo stida i srama jedno je ne biti za povratak njegov a jedno je psovati mu i pisati pogrdna imena za legendu naseg kluba.
Nisi ništa propustio, sve su mahalske, sve je na nivou "vjeruj mi da je uzeo pola miliona, eto vjeruj mi brate".

Čovjek donio toliko radosti (bilo je i sramotnih rezultata, da mi neko ne upadne sa ovom pričom) i ti ga zbog nečega tamo vrijeđaš. Nema smisla, **** te.
Ispade jedino on naplatio od kluba a ostali 10 trenera(ublehasi najobicniji koji nam nisu jedan trofej donijeli) i 100 igraca nije marke uzelo :rol:

Svaki trener izuzev Dudica nas je oderao sa raskidom,to sto se ne pise ovdje o njima to je drugo.Bitno da se najtrofejniji trener pljuje i naziva kerom i 5 godina nakon odlaska

P.S Sta se sad ceka sa novim ugovorom Ilievu?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1005
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 26 maj 2024, 13:53

NajvecaRadosti je napisao/la:
26 maj 2024, 13:47
Morpheus je napisao/la:
26 maj 2024, 13:40
stojko je napisao/la:
25 maj 2024, 22:39
Ko prica o parama konjusino??
I ja bi ih uzeo i to sa kamatom.
Fino ti pise usro TALDZIJA!
Fino i ja tebi kažem da se ostaviš vrijeđanja. Eto ti Marinović, Dudić, Sablić pa ih vrijeđaj, ostavi se Husrefa Musemića.
skullcrusher je napisao/la:
25 maj 2024, 21:29
Msm mozda sam ja to propustio ali postoji li neki dokaz koliko je para uzeo i zasto mu se zbog toga toliko psuje kao da je licno ratni zlocinac ? Imaju li ljudi bar malo stida i srama jedno je ne biti za povratak njegov a jedno je psovati mu i pisati pogrdna imena za legendu naseg kluba.
Nisi ništa propustio, sve su mahalske, sve je na nivou "vjeruj mi da je uzeo pola miliona, eto vjeruj mi brate".

Čovjek donio toliko radosti (bilo je i sramotnih rezultata, da mi neko ne upadne sa ovom pričom) i ti ga zbog nečega tamo vrijeđaš. Nema smisla, **** te.
Ispade jedino on naplatio od kluba a ostali 10 trenera(ublehasi najobicniji koji nam nisu jedan trofej donijeli) i 100 igraca nije marke uzelo :rol:

Svaki trener izuzev Dudica nas je oderao sa raskidom,to sto se ne pise ovdje o njima to je drugo.Bitno da se najtrofejniji trener pljuje i naziva kerom i 5 godina nakon odlaska
Onda je to obicna izmisljnotina ako nema dokaza da je uzeo pola miliona cak sam procitao i 650 hiljada negdje na postu haha. Da li ima iko ikakav dokaz da je uzeo tolike pare bilo sta msm onako pitam nek je uzeli bi svi samo eto to se spominje stalno bez prestanka i psuje se.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1622
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 26 maj 2024, 14:06

mma_hz je napisao/la:
26 maj 2024, 10:45
Otići po Dudica Mirvicu povesti i Ajlu i Anelu pa nek bira coek.
Husrefa možda za pomoćnog.
Samo Feđa :bih:
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3611
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 26 maj 2024, 14:12

ŠTA_JE je napisao/la:
26 maj 2024, 13:22
Sta je za Imada Rondića? Dolazi li ili ne?
Pa odeše Simon i Senijad valjda ? Dolazi valjda Husrefa ?
Ustvari ništa se ne zna još, ali eto Rondić još detalji dijele od ugovora. Kako, ko je rekao da ga želi u ekipi, ko pregovara sa njim ?

Mislim... Kako god, zna se da su Rožman i Ibričić naciljali nekoliko igrača, pozicije, skautiranje obavljeno. Sad ako oni dobiju nogu, imaš istu situaciju kao i u doba Sablić -Vasoski, ili će svi ti igrači doći i novi trener će raditi po planu prethodne garniture ili ćeš sve poništiti pa raditi sve ponovo 5 do 12.

Kako god zna se da će nam špic trebat, jedan, a možda i dva. Jedan odlazi, drugi imao fantastičnu polusezonu i na radaru je dosta klubova.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Tatamata1946
Postovi: 1786
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 26 maj 2024, 14:26

skullcrusher je napisao/la:
26 maj 2024, 13:53
NajvecaRadosti je napisao/la:
26 maj 2024, 13:47
Morpheus je napisao/la:
26 maj 2024, 13:40

Fino i ja tebi kažem da se ostaviš vrijeđanja. Eto ti Marinović, Dudić, Sablić pa ih vrijeđaj, ostavi se Husrefa Musemića.

Nisi ništa propustio, sve su mahalske, sve je na nivou "vjeruj mi da je uzeo pola miliona, eto vjeruj mi brate".

Čovjek donio toliko radosti (bilo je i sramotnih rezultata, da mi neko ne upadne sa ovom pričom) i ti ga zbog nečega tamo vrijeđaš. Nema smisla, **** te.
Ispade jedino on naplatio od kluba a ostali 10 trenera(ublehasi najobicniji koji nam nisu jedan trofej donijeli) i 100 igraca nije marke uzelo :rol:

Svaki trener izuzev Dudica nas je oderao sa raskidom,to sto se ne pise ovdje o njima to je drugo.Bitno da se najtrofejniji trener pljuje i naziva kerom i 5 godina nakon odlaska
Onda je to obicna izmisljnotina ako nema dokaza da je uzeo pola miliona cak sam procitao i 650 hiljada negdje na postu haha. Da li ima iko ikakav dokaz da je uzeo tolike pare bilo sta msm onako pitam nek je uzeli bi svi samo eto to se spominje stalno bez prestanka i psuje se.
Husref je nakon duple krune vidio da ce imati slabiju ekipu z og prodaje igraca i nedovodjenja adekvatnih zamjena i trazio je bolji ugovor jer je skontao da ce ga otjerati na sto su nasi pristali i dali mu taj ugovor. Kasnije morali isplatiti taj jaci ugovor. Pametnije da su ga prije otjerali dok je imao slabiji ugovor ili da su mu pojacali ekipu kako je trazio. Tako je meni objasnio jedan nas bivsi igrac i "poznavalac prilika" u klubu.
Licno meni svejedno hoce li doci. Najvise bi volio da ne prozivljavami sve te promjene i da ostavljamo svakog trenera barem 2-3 sezone

Kmenkake
Postovi: 516
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 26 maj 2024, 15:00


Avatar
JVVVST
Postovi: 975
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JVVVST » 26 maj 2024, 15:05

Riki10HZ je napisao/la:
26 maj 2024, 10:49
JVVVST je napisao/la:
26 maj 2024, 01:33
GalileoGalilei je napisao/la:
25 maj 2024, 22:20
Dobro, evo dupla i šta onda? Nakon duple raspad i opet sve u krug. To je nas najviše i ubilo zadnjih deset godina, samo daj čim prije titulu instant rezultat, a šta će biti za sezonu-dvije, neka bude šta hoće. Da smo se u početku postavili drugačije, sad bi bili stabilan, miran i kako treba klub. Ovako stalno afere, skandali, mijenjanja, svađanja, ovaj ubleha, daj ovog, ovaj isto ubleha, daj četvrtog itd. Nigdje ne vodi i sve u krug.
**** te hljeb glupi, fudbal se igra radi trofeja a ne da bi bio stabilan i miran klub.

E cuj fudbal se igra radi trofeja a ne da bi bio stabilan klub hahahha e ovakvi ljudi dolaze vecinom na stadion i psuju igracima nakon prvog pogresnog pasa i treneru nakon prvpg poraza. Treba uvesti emisiju obrazovanje za navijace i sta je fudbal i kako fubkcionise sve. Fakat je ovo kataatrofa za slusat...
Hajde obrazovani objasni nam za sta se igra?
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

Antikloc
Postovi: 2655
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 26 maj 2024, 15:17

Teleca glava ostala u Srbiji ,bre :mrgreen:
Da mu se pojedini ne nadaju ! ! :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1867
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 26 maj 2024, 15:28

Danas smo naucili:

1) Fudbal se ne igra radi trofeja
2) Treba vratiti statisticki najgoreg trenera u istoriji kluba

Logicno.

Da se ko ne uvrijedi, ali nekad treba razmisliti prije nego se nesto napise.

Avatar
Chony533
Postovi: 1447
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 26 maj 2024, 15:32

MI SMO SARAJ’VO, NAJVECI KLUB U DRZAVI, NASA STABILNOST JE TRN U OKU SVIMA :D
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
mnon46
Postovi: 3385
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 26 maj 2024, 15:47

Da li će danas biti osim Čelika i Buljubašića neki u21 igrač? Prošli put su imali derbi par dana ranije, ovaj put bi trebao neko početi.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avalkaB, Red1946, Surreal i 44 gosta.