FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli izvući u 1. pretkolu ECL?

FC Torpedo (BLR)
0
Nema glasova.
FC Aktobe (KAZ)
4
11%
Marsaxlokk FC (MLT)
4
11%
FK Mornar (MNE)
24
63%
JK Tallinna Kalev (EST)
6
16%
 
Ukupno glasova: 38

SamoDaKazeem
Postovi: 502
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 26 maj 2024, 22:55

Mirvić treba svakom navijaču ponaosob zahvaliti što je godinu dana trošio živce da gleda ovaj cirkus od kluba ,a o samim uslovima na onoj ruševini je suvišno pričati .
Ljudi se sve više distanciraju svjesni da ovo ne vodi ničemu.
Klub lezbača sa nesposobnjakovićem na čelu.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5380
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 26 maj 2024, 22:57

Zasto mnogi nece da se sjete da se u zadnjem mandatu i Husref istrpio, da su i njegova pojacanja bila za qrac u toj sezoni? Crepulja dosao povrijedjen i odigrao 11 utakmica, Adukor bio kao bambi na ledu, hajd Stanojevic dobar, Altiparmakovski? Kuzmanovic ocajan, Tucakovic koji nije fudbaler, Sofranac nije ni zaigrao kako treba, te kultni Rahmanovic koji je u preko 1800 minuta kao desetka zabio velikih pet golova. Husref ispao iz kupa od Mladosti, zavrsio treci sa isto bodova kao i cetvrti, 13 bodova iza prvaka (imali smo i tad 53 boda, igralo se kolo manje nego u ovom formatu, al je konkurencija bila slabija), izgubio 2/3 derbija. Istrpio se i znamo rezultat naredne sezone.

Okej, ne kazem da cemo mi naredne sezone osvojit duplu krunu ni da ce Julardzija postat novi Rahmanovic, al brate sta se moze uradit za jednu sezonu? Jos znamo svi da je bilo turbulencija raznih, nije bila nikako mirna sezona. Ja i dalje cvrsto stojim iza tog da u Sarajevu koje Mirvic vodi na ovakav nacin ni Guardiola ne bi uspio. Riba smrdi od glave, nemoguce ba da 6 trenera ni za qrca nisu kod nas. Bosanski Chelsea, ista prica u detalj. Retardiran gazda, egomanijak iz Amerike, koji misli da se sa upumpanih xy miliona sve samo poslozi.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
Chony533
Postovi: 1448
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 26 maj 2024, 22:59

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 22:55
Mirvić treba svakom navijaču ponaosob zahvaliti što je godinu dana trošio živce da gleda ovaj cirkus od kluba ,a o samim uslovima na onoj ruševini je suvišno pričati .
Ljudi se sve više distanciraju svjesni da ovo ne vodi ničemu.
Klub lezbača sa nesposobnjakovićem na čelu.
Eto ideja za marketing. Svima fino mail poslat i fazonu “Hvala sto su Vase oci trpile ovaj antifudbal, pokazom ovog maila u nasem Fanshopu imate 35% popusta” :rol:
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Anex
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 26 maj 2024, 23:00

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 22:55
Mirvić treba svakom navijaču ponaosob zahvaliti što je godinu dana trošio živce da gleda ovaj cirkus od kluba ,a o samim uslovima na onoj ruševini je suvišno pričati .
Ljudi se sve više distanciraju svjesni da ovo ne vodi ničemu.
Klub lezbača sa nesposobnjakovićem na čelu.
A što bi to Mirvić ulagao u ruševinu?Niko ni od vlasti ni klupskih struktura nije qrcem mrdnuo 30 godina iza rata i sad bi on trebao obnavljati nešto što se ne zna ni čije je da bi meni i tebi bilo ugodno doći na utakmicu,hajde da se mi organizujemo da pokrijemo tribinu,koliko si spreman dati para

Avatar
H8Z7
Postovi: 4718
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 26 maj 2024, 23:02

bibula je napisao/la:
26 maj 2024, 22:45
MortemHz je napisao/la:
26 maj 2024, 22:10
bibula je napisao/la:
26 maj 2024, 22:04
Moze li neko realno napisati kako smo igrali? Bio sam na putu.
Ne treba ti to, fino se naspavaj i odmori.
Dobro pa sam pitao. Imao sam nijet vratiti tekmu na moju tv pa pogledati ali nista od toga.
Dužan si @MortemHz večeru, ovo je jedan od najboljih savjeta koje si ikad dobio.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 26 maj 2024, 23:04

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
26 maj 2024, 19:38
Na kraju ipak nismo najgledaniji klub ove sezone.
Kakva tragedija :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
tabba77
Postovi: 2435
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 26 maj 2024, 23:05

H8Z7 je napisao/la:
26 maj 2024, 23:02
bibula je napisao/la:
26 maj 2024, 22:45
MortemHz je napisao/la:
26 maj 2024, 22:10


Ne treba ti to, fino se naspavaj i odmori.
Dobro pa sam pitao. Imao sam nijet vratiti tekmu na moju tv pa pogledati ali nista od toga.
Dužan si @MortemHz večeru, ovo je jedan od najboljih savjeta koje si ikad dobio.
Ako ništa može pogledati prvih 15 minuta. Tad smo napadali i prilike se redale kao da smo City. :mrgreen:
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Avatar
H8Z7
Postovi: 4718
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 26 maj 2024, 23:05

Chony533 je napisao/la:
26 maj 2024, 22:59
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 22:55
Mirvić treba svakom navijaču ponaosob zahvaliti što je godinu dana trošio živce da gleda ovaj cirkus od kluba ,a o samim uslovima na onoj ruševini je suvišno pričati .
Ljudi se sve više distanciraju svjesni da ovo ne vodi ničemu.
Klub lezbača sa nesposobnjakovićem na čelu.
Eto ideja za marketing. Svima fino mail poslat i fazonu “Hvala sto su Vase oci trpile ovaj antifudbal, pokazom ovog maila u nasem Fanshopu imate 35% popusta” :rol:
Buraz šta smo istrpili malo li je da mi Mirvić lično na vrata dovede obdarenu Kolumbijku. :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
bibula
Postovi: 356
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 26 maj 2024, 23:06

H8Z7 je napisao/la:
26 maj 2024, 23:02
bibula je napisao/la:
26 maj 2024, 22:45
MortemHz je napisao/la:
26 maj 2024, 22:10


Ne treba ti to, fino se naspavaj i odmori.
Dobro pa sam pitao. Imao sam nijet vratiti tekmu na moju tv pa pogledati ali nista od toga.
Dužan si @MortemHz večeru, ovo je jedan od najboljih savjeta koje si ikad dobio.

Moze, gdje god hoce.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4718
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 26 maj 2024, 23:07

tabba77 je napisao/la:
26 maj 2024, 23:05
H8Z7 je napisao/la:
26 maj 2024, 23:02
bibula je napisao/la:
26 maj 2024, 22:45


Dobro pa sam pitao. Imao sam nijet vratiti tekmu na moju tv pa pogledati ali nista od toga.
Dužan si @MortemHz večeru, ovo je jedan od najboljih savjeta koje si ikad dobio.
Ako ništa može pogledati prvih 15 minuta. Tad smo napadali i prilike se redale kao da smo City. :mrgreen:
Malo sutra, pa ga kopka zašto nismo zabili još koji, pa momak se zijani skroz. Bolje ovako, mislim sigurnije.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9728
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 26 maj 2024, 23:08

fera je napisao/la:
26 maj 2024, 23:04
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
26 maj 2024, 19:38
Na kraju ipak nismo najgledaniji klub ove sezone.
Kakva tragedija :mrgreen:
Ma i to što kažeš, svakako smo qarina teška.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

SamoDaKazeem
Postovi: 502
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 26 maj 2024, 23:09

Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:00
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 22:55
Mirvić treba svakom navijaču ponaosob zahvaliti što je godinu dana trošio živce da gleda ovaj cirkus od kluba ,a o samim uslovima na onoj ruševini je suvišno pričati .
Ljudi se sve više distanciraju svjesni da ovo ne vodi ničemu.
Klub lezbača sa nesposobnjakovićem na čelu.
A što bi to Mirvić ulagao u ruševinu?Niko ni od vlasti ni klupskih struktura nije qrcem mrdnuo 30 godina iza rata i sad bi on trebao obnavljati nešto što se ne zna ni čije je da bi meni i tebi bilo ugodno doći na utakmicu,hajde da se mi organizujemo da pokrijemo tribinu,koliko si spreman dati para
Zato što se to zove biznis. Ako hoćeš članske,sezonske,posjetu,evropske utakmice,sponzore itd nije dovojno uložiti u Matanovića i Penerandu.
Nuđen mu je stadion za 1KM da ga dovede do kategorije 4 i da raspolaže sa njim kako hoće.
Šta bi on da mu Kanton napravi Allianz arenu,a da Sarajevo guzovače igra gore kao i sve ove godine?

Anex
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 26 maj 2024, 23:15

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:09
Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:00
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 22:55
Mirvić treba svakom navijaču ponaosob zahvaliti što je godinu dana trošio živce da gleda ovaj cirkus od kluba ,a o samim uslovima na onoj ruševini je suvišno pričati .
Ljudi se sve više distanciraju svjesni da ovo ne vodi ničemu.
Klub lezbača sa nesposobnjakovićem na čelu.
A što bi to Mirvić ulagao u ruševinu?Niko ni od vlasti ni klupskih struktura nije qrcem mrdnuo 30 godina iza rata i sad bi on trebao obnavljati nešto što se ne zna ni čije je da bi meni i tebi bilo ugodno doći na utakmicu,hajde da se mi organizujemo da pokrijemo tribinu,koliko si spreman dati para
Zato što se to zove biznis. Ako hoćeš članske,sezonske,posjetu,evropske utakmice,sponzore itd nije dovojno uložiti u Matanovića i Penerandu.
Nuđen mu je stadion za 1KM da ga dovede do kategorije 4 i da taspolaže sa njim kamo hoće.
Šta bi in da mu Kanton naoravi Allianz arenu,a da Sarajevo guzovače igra gore kao i sve ove godine?
Pa nije to biznis ,to je bacanje para,da uložiš 10 miliona a da imaš 6000 članova ili 4000-5000 gledalaca,yebeš ti navijača koji čeka da Mirvić ili neko treći obnovi stadion da bi bio član kluba,a što to nebi kanton uložio,daju gurbetima,daju veležu,zrinjskom,borcu a Sarajevo neka ulaže samo,svima vlast pomaže a nama mrvice,neka oni prave jug na grbavici a mi ćemo očekivati da neko daje svoje pare i da ga svaka šuša tjera kod prvog kiksa

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1867
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 26 maj 2024, 23:17

Mislim da je svaki racionalan navijac nacelno da se trpi trener, da dobije vrijeme i finansije da sklopi ekipu. Problem je sto nekad jednostavno nemas sta trpiti. Sta mi sad treba da trpimo i s kojim ciljem? Napretka i naznaka da ce ga biti nema. Ne moze se trpiti radi trpljenja, nije ono samo sebi svrha. Cilj je da to poluci rezultat.

To su na kraju sve povrsinski problemi. Sustina je ovo sto Napoleon iznad pise, a napise neko na haman svakoj drugoj stranici: da se izgradi klub od temelja, uspostavi zdrava organizacija i sistem, onda ostalo dolazi samo od sebe. Mi smo imali 10 godina da to uradimo, nismo napravili ni s od sistema ni t od temelja.

I sad sta ocekivati, pa prirodno je da ljud hoce Husrefa, jer znas da ce bar kratkorocno to funkcionisati, da ce isporuciti neki rezultat jer je do sad isporucivao. Ja Husrefu zelim dug i sretan zivot, ali nije u cvijetu mladosti i sta cemo kad njega ne bude bilo, za sta ili koga cemo se hvatati, ko to zna. Ja znam samo da se nekom ozbiljnijem iskoraku ne mozemo nadati.

Visoke su tenzije i nema navijaca da je zadovoljan, treba razumjeti ljude. I onda na to sve dodje ovih par vjecnih optimista koji nas uvjeravaju da je sve top, da nista nije do nas, da bi uzeli duplu da nema Vice i tako to. Obicno su ti isti prvi kad treba neki drugi klub ismijati ili ponizavati, kod drugih savrseno dijagnosticiraju probleme, a kod nas ne vide nijedan. Ali hajde to je druga tema, da ne sirim previse. Necu reci da je sve truhlo u klubu jer nije, ali mi licimo na jednu zajebanciju, cirkus. Radimo apsurdne stvari i ocajnicki se nadamo da ce jedna upaliti, mislimo da je dovoljno izvaliti kes, bahatiti se i da ce se sve samo od sebe rijesiti. Nece, evo vidimo da nece. Ko ima sad zivaca za jos jednu novu eru i novu rekonstrukciju? Ja nemam, ali eto opet cu se nadati i pratiti sve u milimetar, jer sam budala kao i vecina nas.

Riki10HZ
Postovi: 325
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 26 maj 2024, 23:19

jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2024, 21:51
Avnoj

Forsira se istrpiti bez obzira jer ces dobit ako nista homogenu ekipu bez puno promjena koja je duze na okupu. (Da ne objasnjavam pametan si momak novi trener novih 10 igraca odmah po automatizmu moraju se pare uzet to je postalo normalno u Sarajevu)

Forsira se jer ces poslati poruku nekom ozbiljnom treneru da si klub koji stoji iza trenera I projekta I pusti projekat da se razvija ili ne razvija pa ce ti poslije Rozmana Simundza reci da a ne reci izvinite ali vidim da necu imati vremena da napravim ista ozbiljno jer mi treba 2 godine da uspostavim red u potpunom amaterizmu

Forsira se jer ces jednom u zivotu zdravorazumno donijeti odluku. Imas bezbroj primjrra po svijetu kad druga cak I treca sezona donose od time najbolje.

Forsira se jer za pare na raskid ugovora trenera mozes dovest 5 top igraca. I nemamo carobni bunar para nego moramo I na to malo mislit.

Od Artete Xabia Murinja Jakira svega kontinuitet je dao rezultat. Neko je vrhubnki strucnjak neko naslijedi top ekipu pa proigra odmah. Fudbal nije trka na sto metara nego maraton.
Ma djaba to potenciras i pricas jarane kad raja to nerazumije. Slabo ko prati fudbal na taj nacin. Svi misle da sve treba da se desava odma instant. Fudbal je maraton kao sto kazes i ovisi o mnogo faktora. Mi kao navijaci mozemo mnogo doprinjeti mnogo toga da klub bude na vecem nivou. Jrdan od tih nacina je da ne budemo naivni i dozvoljavamo nrkim medijima i podkast majstlrima da zarad licnih interesa pljuju klub svako malo te tjeraju sve zivo. Moramo prestati mislit da je Trener krivac vazda. Danas kao i protiv Posusja dovoljno sansi na pocetku tacnije zicera da vec rijesis tekmu i odes na 0 3 ali djaba kad igraci sebi umisle da su reprezentativci nakon par odigranih tekmi i par golova a tu su opet lrivi navijaci koji ih dizu. Kada bi ih samarali kada ih sretnu u slogi i valteru u 3 ujutro mnogo bi oni vise ginuli i postovali ovaj klub..... A za uslove na Kosevu ne treba puno pricat. Mi kao navijaci mozemo i moramo vrsiti pritisak na nacelnika Mandica. Al jok ni to ne znamo...

Tatamata1946
Postovi: 1786
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 26 maj 2024, 23:22

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:09
Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:00
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 22:55
Mirvić treba svakom navijaču ponaosob zahvaliti što je godinu dana trošio živce da gleda ovaj cirkus od kluba ,a o samim uslovima na onoj ruševini je suvišno pričati .
Ljudi se sve više distanciraju svjesni da ovo ne vodi ničemu.
Klub lezbača sa nesposobnjakovićem na čelu.
A što bi to Mirvić ulagao u ruševinu?Niko ni od vlasti ni klupskih struktura nije qrcem mrdnuo 30 godina iza rata i sad bi on trebao obnavljati nešto što se ne zna ni čije je da bi meni i tebi bilo ugodno doći na utakmicu,hajde da se mi organizujemo da pokrijemo tribinu,koliko si spreman dati para
Zato što se to zove biznis. Ako hoćeš članske,sezonske,posjetu,evropske utakmice,sponzore itd nije dovojno uložiti u Matanovića i Penerandu.
Nuđen mu je stadion za 1KM da ga dovede do kategorije 4 i da raspolaže sa njim kako hoće.
Šta bi on da mu Kanton napravi Allianz arenu,a da Sarajevo guzovače igra gore kao i sve ove godine?
Mislis da bi mu dali stadion da raspolaze s njim kako hoce, ne provaljuj se..
Najbolje otici s Koseva pa nek propada. Nema neuslovnijeg stadiona u BiH. Cuj mi guzovace igramo i kisnemo na Kosevu a vama guzovace ce natkriti citavu Grbavicu

SamoDaKazeem
Postovi: 502
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 26 maj 2024, 23:24

Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:15
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:09
Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:00

A što bi to Mirvić ulagao u ruševinu?Niko ni od vlasti ni klupskih struktura nije qrcem mrdnuo 30 godina iza rata i sad bi on trebao obnavljati nešto što se ne zna ni čije je da bi meni i tebi bilo ugodno doći na utakmicu,hajde da se mi organizujemo da pokrijemo tribinu,koliko si spreman dati para
Zato što se to zove biznis. Ako hoćeš članske,sezonske,posjetu,evropske utakmice,sponzore itd nije dovojno uložiti u Matanovića i Penerandu.
Nuđen mu je stadion za 1KM da ga dovede do kategorije 4 i da taspolaže sa njim kamo hoće.
Šta bi in da mu Kanton naoravi Allianz arenu,a da Sarajevo guzovače igra gore kao i sve ove godine?
Pa nije to biznis ,to je bacanje para,da uložiš 10 miliona a da imaš 6000 članova ili 4000-5000 gledalaca,yebeš ti navijača koji čeka da Mirvić ili neko treći obnovi stadion da bi bio član kluba,a što to nebi kanton uložio,daju gurbetima,daju veležu,zrinjskom,borcu a Sarajevo neka ulaže samo,svima vlast pomaže a nama mrvice,neka oni prave jug na grbavici a mi ćemo očekivati da neko daje svoje pare i da ga svaka šuša tjera kod prvog kiksa
Pa buraz dali su ti stadion za marku,šta hoćeš više?
70 godina igramo gore za neku mizeriju,pitanje dali išta plaćamo.
Ja da sam Mandić renovirao bih stadion,onda bi im opalio kiriju da se useru.
A što se tiče posjete,pa uđi napokon u te **** grupe u koje je teže ne ući nego ući.
Dovedi u Sarajevo Aston Villu kao Zrinjski pa ću te pitati onda hoće li biti 6000.
30 godina od rata,život mi prođe gledajući Gabele,Tuzle,Posušja...imao sam sreću da gledam tri debakla od Bazela,Borusije i Atalante.
Jednu radost Levski i na desetine blamaža tipa Milsami.
I kaže što nema navijača,e stvarno što li :hmmmmm:
Zadnja izmjena: SamoDaKazeem, dana/u 26 maj 2024, 23:27, ukupno mijenjano 2 puta.

jurisicduska
Postovi: 4697
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 26 maj 2024, 23:24

Znam da je dzaba ali evo **** Rozmana

Možemo li slijedecem treneru ko god on bio dat dvije godine ?
Evo koga god stave neka ga dvije godine
Ako osvoji u prvoj a u drugoj bude 4. neka ga i treću godinu

I da nastavimo sad sa nekim ljepšim periodom transferi pripreme Europa pa ćemo vidjeti dogodine jesmo šta evoluirali u svijesti i uvidjeli da tjeranja nigdje ne vode
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
belosevic23
Postovi: 972
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 26 maj 2024, 23:27

A ko je taj skaut sto je doveo matanovica.. sa 4-5 asista u cg ligi smo ga ocito debelo precijenili..spor ko smrt

Anex
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 26 maj 2024, 23:29

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:24
Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:15
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:09


Zato što se to zove biznis. Ako hoćeš članske,sezonske,posjetu,evropske utakmice,sponzore itd nije dovojno uložiti u Matanovića i Penerandu.
Nuđen mu je stadion za 1KM da ga dovede do kategorije 4 i da taspolaže sa njim kamo hoće.
Šta bi in da mu Kanton naoravi Allianz arenu,a da Sarajevo guzovače igra gore kao i sve ove godine?
Pa nije to biznis ,to je bacanje para,da uložiš 10 miliona a da imaš 6000 članova ili 4000-5000 gledalaca,yebeš ti navijača koji čeka da Mirvić ili neko treći obnovi stadion da bi bio član kluba,a što to nebi kanton uložio,daju gurbetima,daju veležu,zrinjskom,borcu a Sarajevo neka ulaže samo,svima vlast pomaže a nama mrvice,neka oni prave jug na grbavici a mi ćemo očekivati da neko daje svoje pare i da ga svaka šuša tjera kod prvog kiksa
Pa buraz dali su ti stadion za marku,šta hoćeš više?
70 godina igramo gore za neku mizeriju,pitanje dali išta plaćamo.
Ja da sam Mandić renovirao bih stadion,onda bi im opalio kiriju da se useru.
A što se tiče posjete,pa uđi napokon u te **** grupe u koje je teže ne ući nego ući.
Dovedi u Sarajevo Aston Villu kao Zrinjski pa ću te pitati onda hoće li biti 6000.
30 godina od rata,život mi prođe gledajući Gabele,Tuzle,Posušja...imao sam sreću da gledam tri debakla od Bazela,Borusije i Atalante.
Jednu radost Levski i na desetine blamaža tipa Milsami.
I kaže što nema navijača,e stvarno što li :hmmmmm:
Ma kakav Mandić i stadion za marku,ubleha obična uz kamaru uslova al hajde svako ima pravo na svoje mišljenje

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, Amazon [Bot], Amidzaa, miguelramos, OzmoodPinglewood, PeppermintSA, pitartz, zagorski i 72 gosta.