FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli izvući u 1. pretkolu ECL?

FC Torpedo (BLR)
0
Nema glasova.
FC Aktobe (KAZ)
2
13%
Marsaxlokk FC (MLT)
1
7%
FK Mornar (MNE)
11
73%
JK Tallinna Kalev (EST)
1
7%
 
Ukupno glasova: 15

SamoDaKazeem
Postovi: 502
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 26 maj 2024, 23:32

Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:29
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:24
Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:15

Pa nije to biznis ,to je bacanje para,da uložiš 10 miliona a da imaš 6000 članova ili 4000-5000 gledalaca,yebeš ti navijača koji čeka da Mirvić ili neko treći obnovi stadion da bi bio član kluba,a što to nebi kanton uložio,daju gurbetima,daju veležu,zrinjskom,borcu a Sarajevo neka ulaže samo,svima vlast pomaže a nama mrvice,neka oni prave jug na grbavici a mi ćemo očekivati da neko daje svoje pare i da ga svaka šuša tjera kod prvog kiksa
Pa buraz dali su ti stadion za marku,šta hoćeš više?
70 godina igramo gore za neku mizeriju,pitanje dali išta plaćamo.
Ja da sam Mandić renovirao bih stadion,onda bi im opalio kiriju da se useru.
A što se tiče posjete,pa uđi napokon u te **** grupe u koje je teže ne ući nego ući.
Dovedi u Sarajevo Aston Villu kao Zrinjski pa ću te pitati onda hoće li biti 6000.
30 godina od rata,život mi prođe gledajući Gabele,Tuzle,Posušja...imao sam sreću da gledam tri debakla od Bazela,Borusije i Atalante.
Jednu radost Levski i na desetine blamaža tipa Milsami.
I kaže što nema navijača,e stvarno što li :hmmmmm:
Ma kakav Mandić i stadion za marku,ubleha obična uz kamaru uslova al hajde svako ima pravo na svoje mišljenje
Pa nama je svako ubleha.Unleha Ajnađić ubleha Mandić.
Ubleha nam naš čovjek Hajro Kapetanović koji je bio u pregovorima sa Mandićem i sve dogovorili ali dođe Ajla i udati rampu.
Skontali bolje biti na grbači čitav život da drugi plača održavanja,a da se guzovače igra.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5928
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 26 maj 2024, 23:33

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:09
Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:00
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 22:55
Mirvić treba svakom navijaču ponaosob zahvaliti što je godinu dana trošio živce da gleda ovaj cirkus od kluba ,a o samim uslovima na onoj ruševini je suvišno pričati .
Ljudi se sve više distanciraju svjesni da ovo ne vodi ničemu.
Klub lezbača sa nesposobnjakovićem na čelu.
A što bi to Mirvić ulagao u ruševinu?Niko ni od vlasti ni klupskih struktura nije qrcem mrdnuo 30 godina iza rata i sad bi on trebao obnavljati nešto što se ne zna ni čije je da bi meni i tebi bilo ugodno doći na utakmicu,hajde da se mi organizujemo da pokrijemo tribinu,koliko si spreman dati para
Zato što se to zove biznis. Ako hoćeš članske,sezonske,posjetu,evropske utakmice,sponzore itd nije dovojno uložiti u Matanovića i Penerandu.
Nuđen mu je stadion za 1KM da ga dovede do kategorije 4 i da raspolaže sa njim kako hoće.
Šta bi on da mu Kanton napravi Allianz arenu,a da Sarajevo guzovače igra gore kao i sve ove godine?
Zasto kanton federacija savez drzava do 2013 godine (17godina) nije uspio da opere tribine nije problem.

FK SARAJEVO je klub koji je postojao do 2013 godine 66 godina, znaci nije tuzla city mladost kakanj sloza zrinjski koji postoje 15 godina..

Televizor nisimu promjenili..

Vrlo lahko provjerit koliko je FEDERACIJA ULOZILA U VRAPCICE u vraca i koliko je ulozilo u kosevo stadion koji je jedini stadion u NJIHOVOM vlasnistvu dok su ova dva cumeza vlasnistvo privatnika..


Od prilike oko 18-20 bodova je sudija poklonio borcu, uz to uzeo nama kup i 3 boda

Na ove stvari trener se trener nemoze prilagodit pripremit u hodu. JER TO NIJE SPORT NITI DIO SPORTA.. i mnogo vece trenere od ROZMANA bi ovo sjebalo..


Post koji sam prije napisao je upravo ovo sto Milosevic prica i govori kako je njegovo djete zlostavljeno (Andjusic)
Spominje koliko je minuta igrao koliko golova koliko asistencija, naravno nigdje nije spomeno da kad je pocinjo od pocetka da se nije vidio, da se nemoze uporedjivat hamza catakovic i djurickovic po broju golova, naravno nije spomeno da mu je tasj ss i sd dao djetetu sansu kad ga je velez izjebo i izbacio i javne kuce u pola sezone..

A kao on bi rekao da to nije to jer mu je FK SARAJEVO DRUGA KUCA..

To su te stvari vojnik druga kuca porodica zivot ljubav, a cim malo (ako imalo) nesto klub uradi kako njima neodgovara (opeavdano ne opravdano) idu clanci ovog tipa kako bi oni rekli sve posteno onda samo pise ono sto njemu u tom trenutku odgovara

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1867
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 26 maj 2024, 23:37

Mi da krenemo praviti stadion pomogli bi razni nivoi vlasti. Ne dobija niko pare na lijepe oci, nego se lobira i potezu veze. Ne treba to potcjenjivati. Da su u Velezu i Zeljkanu ljudi koji nemaju interesa nista da grade, kurcinu bi i jedni i drugi dobili od vlasti. Moras sam krenuti ako ista hoces, a ja ne vidim nista ozbiljno u tom smjeru.

SamoDaKazeem
Postovi: 502
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 26 maj 2024, 23:39

Pitar6785 je napisao/la:
26 maj 2024, 23:33
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:09
Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:00

A što bi to Mirvić ulagao u ruševinu?Niko ni od vlasti ni klupskih struktura nije qrcem mrdnuo 30 godina iza rata i sad bi on trebao obnavljati nešto što se ne zna ni čije je da bi meni i tebi bilo ugodno doći na utakmicu,hajde da se mi organizujemo da pokrijemo tribinu,koliko si spreman dati para
Zato što se to zove biznis. Ako hoćeš članske,sezonske,posjetu,evropske utakmice,sponzore itd nije dovojno uložiti u Matanovića i Penerandu.
Nuđen mu je stadion za 1KM da ga dovede do kategorije 4 i da raspolaže sa njim kako hoće.
Šta bi on da mu Kanton napravi Allianz arenu,a da Sarajevo guzovače igra gore kao i sve ove godine?
Zasto kanton federacija savez drzava do 2013 godine (17godina) nije uspio da opere tribine nije problem.

FK SARAJEVO je klub koji je postojao do 2013 godine 66 godina, znaci nije tuzla city mladost kakanj sloza zrinjski koji postoje 15 godina..

Televizor nisimu promjenili..

Vrlo lahko provjerit koliko je FEDERACIJA ULOZILA U VRAPCICE u vraca i koliko je ulozilo u kosevo stadion koji je jedini stadion u NJIHOVOM vlasnistvu dok su ova dva cumeza vlasnistvo privatnika..
Majstore stadion Koševo nam je nuđen za 1 KM uz uslov da ga mi modernizujemo.Dobiješ ga na koncesiju od 30 godina nakon ulaganja prelazi u klubsko vlasništvo.Kontaš?
Onakvu lokaciju i zemljište u Sarajevu ne možeš kupiti,ne postoje pare koje to mogu kupiti na današnjem vaktu i nisu pristali !!!

Vas većina ovdje na forumu il niste iz Sarajeva ili blage veze nemate šta se dešava u i oko kluba.

Ove ostale nebuloze neću da komentarišem.

Anex
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 26 maj 2024, 23:40

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:32
Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:29
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:24


Pa buraz dali su ti stadion za marku,šta hoćeš više?
70 godina igramo gore za neku mizeriju,pitanje dali išta plaćamo.
Ja da sam Mandić renovirao bih stadion,onda bi im opalio kiriju da se useru.
A što se tiče posjete,pa uđi napokon u te **** grupe u koje je teže ne ući nego ući.
Dovedi u Sarajevo Aston Villu kao Zrinjski pa ću te pitati onda hoće li biti 6000.
30 godina od rata,život mi prođe gledajući Gabele,Tuzle,Posušja...imao sam sreću da gledam tri debakla od Bazela,Borusije i Atalante.
Jednu radost Levski i na desetine blamaža tipa Milsami.
I kaže što nema navijača,e stvarno što li :hmmmmm:
Ma kakav Mandić i stadion za marku,ubleha obična uz kamaru uslova al hajde svako ima pravo na svoje mišljenje
Pa nama je svako ubleha.Unleha Ajnađić ubleha Mandić.
Ubleha nam naš čovjek Hajro Kapetanović koji je bio u pregovorima sa Mandićem i sve dogovorili ali dođe Ajla i udati rampu.
Skontali bolje biti na grbači čitav život da drugi plača održavanja,a da se guzovače igra.
Pa što taj Kapetanović i silne legende koji eto nisu ublehe ne kupiše uloge i ne uložiše koji dinar u klub,lahko je podmetati nogu na svakom koraku i kriviti Mirvića za sve,čovjek ima volju i daje svoje pare ali očito nema znanje ali ni pomoć bivših igrača i legendi već svi jedva čekaju na kiks da rovare i da se pekar ugura u klub

SamoDaKazeem
Postovi: 502
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 26 maj 2024, 23:53

Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:40
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:32
Anex je napisao/la:
26 maj 2024, 23:29

Ma kakav Mandić i stadion za marku,ubleha obična uz kamaru uslova al hajde svako ima pravo na svoje mišljenje
Pa nama je svako ubleha.Unleha Ajnađić ubleha Mandić.
Ubleha nam naš čovjek Hajro Kapetanović koji je bio u pregovorima sa Mandićem i sve dogovorili ali dođe Ajla i udati rampu.
Skontali bolje biti na grbači čitav život da drugi plača održavanja,a da se guzovače igra.
Pa što taj Kapetanović i silne legende koji eto nisu ublehe ne kupiše uloge i ne uložiše koji dinar u klub,lahko je podmetati nogu na svakom koraku i kriviti Mirvića za sve,čovjek ima volju i daje svoje pare ali očito nema znanje ali ni pomoć bivših igrača i legendi već svi jedva čekaju na kiks da rovare i da se pekar ugura u klub
Eto još jedna potvrda da samo napamet pričate da pojma nemate šta se dešava u i oko kluba.

Sad čitaj pažljivo.

Kad je krenula priča da Tan uzme upravljački paket u Sarajevu, tadašnji bordo prijatelji su prvo promijenili statut.Kako se statut mijenjao i šta se sve radilo da bi do toga došlo neću sada pisati jer nije bitno za ovu priču.
U glavnom, delagcija koja je išla na pregovore sa Tanom je činila par ljudi,među njima je bio i Hajro.
Predstavili su projekat i ako se ne varam bila je riječ tada od tri milona KM.Toliko se prvobitno tražilo da bi se krenulo sa ovim oko uloga.
Kad su mu iznijeli ideju i plan on je pristao ali je rekao od mene 3 mil,a od vas 300 hiljada kao dokaz da vjerujete u taj plan.
Tih 300 hiljada je Hajro dao iz svog džepa i imao je procenat upravljačkih prava.
Međutim kad je došao ovaj nesposobnjaković sveznajući,isplatio je Hajru i odstranio ga iz kluba.
On pomoć ljudi koji su 1000% naši,pitari,sposobni ali nisu otirači i manipulatori ne želi!
Rezultate njegovog rada gledamo evo već četvrtu godinu .
Zadnja izmjena: SamoDaKazeem, dana/u 26 maj 2024, 23:55, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Pantelija
Postovi: 13023
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 26 maj 2024, 23:54

Mandic nam dao papir i rekao napisite sta zelite i kako zelite ja cu vam dati
nasi napisali i dali i ovi usvojili
onda nam ne valja :D neispostujemo ugovor i opet covjek ponisti isti i nastavi po starom i opet on ne valja a mi valjamo ... jasta ba
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1867
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 26 maj 2024, 23:58

Nisi upratio Pantelija. Sta god se desi svi su krivi samo mi ne, to ti je sad tako. :kralj:

Avatar
Pantelija
Postovi: 13023
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 27 maj 2024, 00:01

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
26 maj 2024, 23:58
Nisi upratio Pantelija. Sta god se desi svi su krivi samo mi ne, to ti je sad tako. :kralj:
cijela nacija je takva
uvijek neki merhameti, uvijek drugi krivi, uvijek zrtve i ispravni a svi drugi ne znaju al eto imaju srece a nas nesto koci i nece...

Pisah vec detaljno, kad je temelj truliji od jabuke dzaba ti je sve drugo... prvo svoju avliju, prvo svoju kucu, pa onda kad je tu sve kako treba srati i po vici i po sudijama i mandicu itd....

ps. Hasancic sa mladom ekipom radnika hadzici, otpisanim, izbori opstanak u ligi izgleda... :bow:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

SamoDaKazeem
Postovi: 502
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 27 maj 2024, 00:03

Pantelija je napisao/la:
27 maj 2024, 00:01
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
26 maj 2024, 23:58
Nisi upratio Pantelija. Sta god se desi svi su krivi samo mi ne, to ti je sad tako. :kralj:
cijela nacija je takva
uvijek neki merhameti, uvijek drugi krivi, uvijek zrtve i ispravni a svi drugi ne znaju al eto imaju srece a nas nesto koci i nece...

Pisah vec detaljno, kad je temelj truliji od jabuke dzaba ti je sve drugo... prvo svoju avliju, prvo svoju kucu, pa onda kad je tu sve kako treba srati i po vici i po sudijama i mandicu itd....
Očit primjer je ovaj forum.Pišu ljudi koji blage veze nemaju nisačim,ali te proglase štrumfom kao od šale.
Valjda ih zaboli istina,šta li.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15686
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 27 maj 2024, 00:05

Gori ste vi sto ste gledali danas....

Nikakav rez znacaj, svi na izdisaju..gostujuca na neutralnom..
Sačuvani zivci na max
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Anex
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 27 maj 2024, 00:09

Ma najlakše je otjerati Mirvića,eto nema rezultata,imamo legende i navijače koji će dati pare i idemo naprijed,od ekipe,stadiona,rezultata pa nadalje,šta nas sprječava

Anex
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 27 maj 2024, 00:13

Ne branim Mirvića kao lika,boli me qrac,ja sam od Sarajeva obolio decenije prije njega ali je činjenica da je dao pare kad smo bili u dubiozi i niko drugi nije,daj bože da ima neko drugi ko bi preuzeo pogotovo kad ti Vico kroji sve,puno mi imamo demagoga i stručnjaka ali kad bi radili sa tuđim parama,svoje neda niko

SamoDaKazeem
Postovi: 502
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 27 maj 2024, 00:14

Anex je napisao/la:
27 maj 2024, 00:09
Ma najlakše je otjerati Mirvića,eto nema rezultata,imamo legende i navijače koji će dati pare i idemo naprijed,od ekipe,stadiona,rezultata pa nadalje,šta nas sprječava
Ma ne tjeram ga,boli me qurac.
Ali se vala ne mogu praviti ni slijep pored očiju.
Šta treba da mu ga popušimo,pa on sebe gleda i svoje talove.
Eto on je nevinašce,svi ga levate.

Avatar
Dave
Postovi: 950
Pridružen/a: 09 jun 2021, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dave » 27 maj 2024, 00:22

Pantelija je napisao/la:
27 maj 2024, 00:01

ps. Hasancic sa mladom ekipom radnika hadzici, otpisanim, izbori opstanak u ligi izgleda... :bow:
Uvijek sam imao visoko mišljenje o Admiru, da se ja nešto pitam (ali se ne pitam :urnebes:) stavio bih ga za trenera prve ekipe na 3 godine.
This time next year, we'll be millionaires!

Krvarim od dosade

Anex
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 27 maj 2024, 00:24

SamoDaKazeem je napisao/la:
27 maj 2024, 00:14
Anex je napisao/la:
27 maj 2024, 00:09
Ma najlakše je otjerati Mirvića,eto nema rezultata,imamo legende i navijače koji će dati pare i idemo naprijed,od ekipe,stadiona,rezultata pa nadalje,šta nas sprječava
Ma ne tjeram ga,boli me qurac.
Ali se vala ne mogu praviti ni slijep pored očiju.
Šta treba da mu ga popušimo,pa on sebe gleda i svoje talove.
Eto on je nevinašce,svi ga levate.
Pa niko nije slijep,nigdje nisam rekao da sam zadovoljan bilo čime,nisam ni drugim mjestom a kamo li četvrtim i ovakvim predstavama na terenu ali šta je rješenje,hajde da ga tražimo

zagorski
Postovi: 7807
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 maj 2024, 00:26

Evander je napisao/la:
26 maj 2024, 21:30
Cenu zamaranje pricom i posjetom?
Posjeta ce biti bolja kad uslovi na stadionu budu bolji. Oni dolaze vise i dolazit ce, prije svega jer imaju bolje uslove. Nisu morali razmisljati da li ce danas padati ili ne. Onda, imaju stadion koji je fudbalski, gdje imas direktan kontakt sa terenom. Kome se ide na ovakvo Kosevo?
Navijacima moras ponuditi nesto, a sta se nama nudi? Katastrofalni uslovi, katastrofalan stadion i jos gora predstava na terenu.
Kad sam imao 17-18 godina, sjecam se kup utakmice protiv Gradine, vjerujem da je bilo -10 vani, snijeg. Na stadionu nas je bilo tamam toliko da se svi povucemo i stanemo pod strehu pocasne loze. Tih godina sam kisnuo milion puta. Tad mi je to bilo normalno i nisam razumio one koji traze vise. Danas, ne pada mi na pamet.
Ovo si apsolutno u pravu i ovo i jeste sustina.
Ja garantujem da je bar istok natkriven da bi posjeta bila sigurno 20% veca, a da imamo stadion sa uslovima recimo kao Bilino da bi bila i 50% veca.

zagorski
Postovi: 7807
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 maj 2024, 00:29

AVNOJ je napisao/la:
26 maj 2024, 21:39
jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2024, 20:25
AVNOJ je napisao/la:
26 maj 2024, 20:12


Ne znam iz kojeg si razloga ovo napisao ako već toliko tvrdiš da pratiš Klub.
Đuričković je defanzivni vezni i to mu je primarna pozicija a s obzirom da posjeduje određen nivo individulane kvalitete činio se kao dobro riješenje na stopreskoj poziciji naročito u odnosu na naše ostale stopere koje imamo.
A zašto ljudi ne bi posali o Rozmanu pa zar nije trenerov osnovni zadatak da postavi igrače na terenu i da im da pozicije gdje će biti najproduktivniji ovaj naš je fulio sve do jednog. Keremh, Đuričković, Anđušić, Hasić, Mustafić, Buljubašić, Julardžija.

Đurickovic je prije svega los igrac pa sve ostalo.
Znam ja jako dobro da je u Buducnosti igrao od beka do stopera preko defanizvnog veznog cak sam ga I uzivo u druge svrhe gledao dva tri puta.

A sto se Rozmana tice I on je katastrofalan.

Ja fkt ne znam kako ljudima da objasnim Rozman je nebitan sutra ce to biti drugi Rozman. Ne interesuje me hoce li ga otjerat ili ostavit. Bio je Dudic gori rezultati bio je Varesanovic gori rezultati ppm. Sad ce biti Husref peti desiti bice isto. I ako sta nabodemo bice kratkog daha.

Evo hajd da se sad dogovorimo kad zamjene Rozmana da slijedeceg trenera ne tjeramo kad opet ne budemo prvaci. Ja sam za da bacimo jos godinu al da to bude onda ta godina kad ce novi trener imati 3 prelazna roka I ljetne pripreme. Moze li tako ? Mozemo li ikom dat sansu 2 sezone da nas vodi. Evo da pocnemo s tim kad otjeramo Rozmana ja sam za ?

Sve ostalo je ista prica godinama.
Znači fulili su sve igrače koje su doveli, što implicira da su pogriješili i kod ovih što su otjerali. Znači za jednu sezoni 10 igrača i to bez uspjeha, prijatelju moraš se složiti ali treba se potruditi pa to uspjeti.

Ne znam zašto se to forsira "istrpiti" bez obzira na sve, šta sad bacimo jednu godinu niz vodu pa trebamo i drugu samo zato da dokažemo da nešto možemo istrpiti pa makar bilo i loše.
Očekivali smo mnogo, trener i sd su obečavali mnogo kako riječima tako i na papiru nije se ostvarilo tj pokazalo se kao potpuni promašaj i šta sad??? Idemo dalje zašto bi gurali nešto što očigledno ne ide, ne razumijem.
Ja ne znam niti jedan segment njihovog djelovanja koji je bio dobar pa da kažemo eto dobro je držimo se toga i u tom.pravcu trebamo ići ali ka nigdje to ne mogu pronaći čak šta više sa ovim trenerom smo doživljeli takva poniženja kao ni sa jednim drugim i to mu je oprošteno zarad boljeg sutra a tog sutra na ovaj naćin ja ne vidim nije nam ni blizu ustvari sve smo dalje a SD šta reći, ispunjavao želje trenera sa tuđim novcem, polupismen što je i sam priznao a izjavama dokazao praveći toliku sprdnju od Kluba i uz to sve deklarisani zeljevac koji u startu nije imao šta tražiti u našem klubu al et zbog tog očekivanja profesionalizma od tog dvojca progledano mu je kroz prste no očigledno uzalud.
Klub treba da riješi poziciju sportskog direktora pa onda sve ostalo.
Pa upravo to, samo sto je po nekima sustina izgleda da nas naviknu da trpimo ko god da nas vodi i kakav god da je rezultat,a ne da klub bude konkurentan u borbi za trofeje.

zagorski
Postovi: 7807
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 maj 2024, 00:37

Treba trpiti i istrpiti nekiga ko je necim to pokazao da zasluzuje, da ima igru, da se vidi napredak u igri,da zna odabrati igraca,da ima autoritet,da kontrolise svlacionicu itd.
Rozman nije nicim dokazao da je on taj, a haman godina dana nije malo i jos je imao apsolutno odrijesene ruke i podrsku u svemu.

Conscious
Postovi: 321
Pridružen/a: 23 mar 2016, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Conscious » 27 maj 2024, 06:29

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:39

Majstore stadion Koševo nam je nuđen za 1 KM uz uslov da ga mi modernizujemo.Dobiješ ga na koncesiju od 30 godina nakon ulaganja prelazi u klubsko vlasništvo.Kontaš?
Onakvu lokaciju i zemljište u Sarajevu ne možeš kupiti,ne postoje pare koje to mogu kupiti na današnjem vaktu i nisu pristali !!!

Vas većina ovdje na forumu il niste iz Sarajeva ili blage veze nemate šta se dešava u i oko kluba.

Ove ostale nebuloze neću da komentarišem.
Ova prva recenica nije istina.
Nudjena je koncesija na 30 god, koja se nakon isteka tog perioda moze produziti za dodatnih 15.
Nakon isteka se vraca na raspolaganje Opcini Centar, ne prelazi u nase vlasnistvo.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”