FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli izvući u 1. pretkolu ECL?

FC Torpedo (BLR)
1
2%
FC Aktobe (KAZ)
4
9%
Marsaxlokk FC (MLT)
5
11%
FK Mornar (MNE)
28
62%
JK Tallinna Kalev (EST)
7
16%
 
Ukupno glasova: 45

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8200
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 27 maj 2024, 08:05

jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2024, 23:24
Znam da je dzaba ali evo **** Rozmana

Možemo li slijedecem treneru ko god on bio dat dvije godine ?
Evo koga god stave neka ga dvije godine
Ako osvoji u prvoj a u drugoj bude 4. neka ga i treću godinu

I da nastavimo sad sa nekim ljepšim periodom transferi pripreme Europa pa ćemo vidjeti dogodine jesmo šta evoluirali u svijesti i uvidjeli da tjeranja nigdje ne vode
pa ista prica je pricana prosle godine, ne ide mirza i nek dodje novi trenr i daj mu 2 sezone minimaln.
onda dodje novi trener i nekako prezivi sezonu i sad bi ga kao opet tjerali jer eto nema pomaka. ljudi misle da to ide sa carobnim stapicem, dodjes i kazes ciribu-ciriba i eto ga, prvak.
ostavite simona jos sezonu i onda ocijenite njegov rad i rezultate. kad je lik dolazio, evropa je bila cilj. to je ispunjeno.
idemo dalje. da vidimo sta je sad cilj i kakav ce biti prelazni rok. ne zaboraviti da ko god dodje ici ce na kartu daj meni moje neke igrace, ove raskini sto mi se svidjaju - sto to kad vec imas ove koji nisu losi i na ovaj kadar treba 4-5 igraca novih i idemo lagano napasti evropu. :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

SamoDaKazeem
Postovi: 502
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 27 maj 2024, 08:47

Conscious je napisao/la:
27 maj 2024, 06:29
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:39

Majstore stadion Koševo nam je nuđen za 1 KM uz uslov da ga mi modernizujemo.Dobiješ ga na koncesiju od 30 godina nakon ulaganja prelazi u klubsko vlasništvo.Kontaš?
Onakvu lokaciju i zemljište u Sarajevu ne možeš kupiti,ne postoje pare koje to mogu kupiti na današnjem vaktu i nisu pristali !!!

Vas većina ovdje na forumu il niste iz Sarajeva ili blage veze nemate šta se dešava u i oko kluba.

Ove ostale nebuloze neću da komentarišem.
Ova prva recenica nije istina.
Nudjena je koncesija na 30 god, koja se nakon isteka tog perioda moze produziti za dodatnih 15.
Nakon isteka se vraca na raspolaganje Opcini Centar, ne prelazi u nase vlasnistvo.
Ne bi se vratilo u vlasništvo opštine,prešlo bi u vlasništvo kluba zbog visine ulaganja.Takav je bio plan i našao bi se modus da se tako uradi.

Avatar
FCUM
Postovi: 7188
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 27 maj 2024, 08:48

Conscious je napisao/la:
27 maj 2024, 06:29
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:39

Majstore stadion Koševo nam je nuđen za 1 KM uz uslov da ga mi modernizujemo.Dobiješ ga na koncesiju od 30 godina nakon ulaganja prelazi u klubsko vlasništvo.Kontaš?
Onakvu lokaciju i zemljište u Sarajevu ne možeš kupiti,ne postoje pare koje to mogu kupiti na današnjem vaktu i nisu pristali !!!

Vas većina ovdje na forumu il niste iz Sarajeva ili blage veze nemate šta se dešava u i oko kluba.

Ove ostale nebuloze neću da komentarišem.
Ova prva recenica nije istina.
Nudjena je koncesija na 30 god, koja se nakon isteka tog perioda moze produziti za dodatnih 15.
Nakon isteka se vraca na raspolaganje Opcini Centar, ne prelazi u nase vlasnistvo.
pa za 45 godina ko ziv ko mrtav. Imamo stadion koji se raspada bukvalno i mi se nesto ljutimo hoce li nam ostati poslije 45 godina u nasem vlasnistvu.

Klub je u vecem belaju nego sto mislimo. NEmamo nikakvu politiku vezano za trenera , Vico nam je za vratom i pokusava na sve nacine da nas spusti. Plus stadion koji je u haosu. Jedino sto mi mozemo je da smo zajedno svi uz klub sta god da je
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Zeko87
Postovi: 2298
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 27 maj 2024, 08:53

Pusti šuplju davali nam Koševo za marku. Dali nam stadion bez da se može išta dograditi i koristiti poslovni prostori a obavezali nas da ga modernizujemo što bi koštalo cca 10 miliona eura. U prijevodu evo vam stadion, uložite u njega i onda nam ga vratite.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5929
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 27 maj 2024, 08:56

Anex je napisao/la:
27 maj 2024, 00:13
Ne branim Mirvića kao lika,boli me qrac,ja sam od Sarajeva obolio decenije prije njega ali je činjenica da je dao pare kad smo bili u dubiozi i niko drugi nije,daj bože da ima neko drugi ko bi preuzeo pogotovo kad ti Vico kroji sve,puno mi imamo demagoga i stručnjaka ali kad bi radili sa tuđim parama,svoje neda niko
Haveru nemoj se trudit jer ovde kad se suoce sa istinom onda pokusavaju laz da pretvore u istinu..

Hajro dao 300 k km (cinimi se sa je tu bilo deswrak ljudi medjunjina i ves masina Selimovic)

Covjeka tretiraju kao da je dosao peije 10 fodina a ne prije 2,5 godine, i to dosao na bankrotiran klub, kojeg je vodio advokat Kapetanocic kojije zavrsio advokaturu na HARVARDU SA 10 tkom


A neki Mirvic koji nema dana skole ga iskesiro i otjero za 2 minute..


Tako isto za rezultate zele okrIVIT MIRVICA, covjek bi vec ove godine osvoio duplu krunu da VICO BEUS uz par prodani balija nisu cirkus napravili..


Samo jedan primjer; CRVENA ZVEZDA dobila na guzovacu najveci i najbolji stadion u yugoslavi bivsoj, VUCIC IM DAO OKO 60 MILIONA EURA, da vrate dug



Nama kanton poslao racun od 418 k km za policiju kad je Tan preuzo klub.


Kanton SARAJEVO jaci od ostatka drzave nije ustanju da napravi travu na stadionu i da izganja dozvole za izgradnju krova na istocnoj tribini kako bi gradjani (ci nivac koriste) imali koliko toliko ugodnosti (da nekisnu) a mozda bi sa tim potezom privukli repku.

Al bitnoje da se Mirvic pljune i da se on okrivi za 2,5 godine odkako je tu STO NIJE NAPRAVIO A KANTON KOJI JE JACI OD OSTATKA DRZAVE I KOJI JE UJEDNO 1/1 vlasnik koseva nemoze to da uradi za 30 godina


Kurca haska

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2627
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 27 maj 2024, 08:57

Evo, Rozman bi se i istrpio. Ja sam bio za to 100% do tekme na grbavici.

Gdje se vidjelo svo njegovo znanje i imanje.

Covjke, dok igras 9 na 8, sve izmjene sto uradi, ubacio u sredinu. Logicno bi bilo da siris igru na krila i tako pravis visak.
Jok, lik sve gurnuo u sredinu, Hasica stavio da igra sam po lijevoj strani, lika koji jedva trci, Beganovic ostao sam po desnoj strani. Simon je ostavio 3 stopera u igri.

Kao da jednostavno nije zelio da pobjedi ili ga bilo strah, mozda je i njemu ziljkic prijetio. Ko ce znati.

Kad me neko pita da navedem jedan razlog, to bi bio ovaj i sasvim dovoljan da sto se mene tice trazimo drugog trenera. PICHKA na kvadrat.

PICHKA na celu kluba, pichka na klupi. Nevjerovatan spoj smo uspijeli napraviti.

E sad, s obzirom da ce Mirvic birati novog trenera, jadna nam majka sta nam se sprema.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Chony533
Postovi: 1448
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 27 maj 2024, 09:00

TurkishAirlines je napisao/la:
27 maj 2024, 08:57
Evo, Rozman bi se i istrpio. Ja sam bio za to 100% do tekme na grbavici.

Gdje se vidjelo svo njegovo znanje i imanje.

Covjke, dok igras 9 na 8, sve izmjene sto uradi, ubacio u sredinu. Logicno bi bilo da siris igru na krila i tako pravis visak.
Jok, lik sve gurnuo u sredinu, Hasica stavio da igra sam po lijevoj strani, lika koji jedva trci, Beganovic ostao sam po desnoj strani. Simon je ostavio 3 stopera u igri.

Kao da jednostavno nije zelio da pobjedi ili ga bilo strah, mozda je i njemu ziljkic prijetio. Ko ce znati.

Kad me neko pita da navedem jedan razlog, to bi bio ovaj i sasvim dovoljan da sto se mene tice trazimo drugog trenera. PICHKA na kvadrat.

PICHKA na celu kluba, pichka na klupi. Nevjerovatan spoj smo uspijeli napraviti.

E sad, s obzirom da ce Mirvic birati novog trenera, jadna nam majka sta nam se sprema.
ma derbi totalno nerelevantna tekma za sudit jel treba ostat il ne
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2627
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 27 maj 2024, 09:02

Chony533 je napisao/la:
27 maj 2024, 09:00
TurkishAirlines je napisao/la:
27 maj 2024, 08:57
Evo, Rozman bi se i istrpio. Ja sam bio za to 100% do tekme na grbavici.

Gdje se vidjelo svo njegovo znanje i imanje.

Covjke, dok igras 9 na 8, sve izmjene sto uradi, ubacio u sredinu. Logicno bi bilo da siris igru na krila i tako pravis visak.
Jok, lik sve gurnuo u sredinu, Hasica stavio da igra sam po lijevoj strani, lika koji jedva trci, Beganovic ostao sam po desnoj strani. Simon je ostavio 3 stopera u igri.

Kao da jednostavno nije zelio da pobjedi ili ga bilo strah, mozda je i njemu ziljkic prijetio. Ko ce znati.

Kad me neko pita da navedem jedan razlog, to bi bio ovaj i sasvim dovoljan da sto se mene tice trazimo drugog trenera. PICHKA na kvadrat.

PICHKA na celu kluba, pichka na klupi. Nevjerovatan spoj smo uspijeli napraviti.

E sad, s obzirom da ce Mirvic birati novog trenera, jadna nam majka sta nam se sprema.
ma derbi totalno nerelevantna tekma za sudit jel treba ostat il ne
Ma brate meni najbitnija za suditi.

Prvo, znali smo da od titule nema nista, da je evropa kolko tolko sigurna i da je jedina satisfakcija da pobjedimo na Grbavici u momentu kad su oni u zoni ispadanja.
Nabrijani mi navijaci bili, top navijali, prepucavanja sa zeljovcima i umjesto da im ga metnes postenski ipak ga na kraju rozman nama metnuo.

Kad bi neko pitao gdje se vidi neznanje trenera, to bi bila bas ta utakmica.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5929
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 27 maj 2024, 09:03

SamoDaKazeem je napisao/la:
27 maj 2024, 08:47
Conscious je napisao/la:
27 maj 2024, 06:29
SamoDaKazeem je napisao/la:
26 maj 2024, 23:39

Majstore stadion Koševo nam je nuđen za 1 KM uz uslov da ga mi modernizujemo.Dobiješ ga na koncesiju od 30 godina nakon ulaganja prelazi u klubsko vlasništvo.Kontaš?
Onakvu lokaciju i zemljište u Sarajevu ne možeš kupiti,ne postoje pare koje to mogu kupiti na današnjem vaktu i nisu pristali !!!

Vas većina ovdje na forumu il niste iz Sarajeva ili blage veze nemate šta se dešava u i oko kluba.

Ove ostale nebuloze neću da komentarišem.
Ova prva recenica nije istina.
Nudjena je koncesija na 30 god, koja se nakon isteka tog perioda moze produziti za dodatnih 15.
Nakon isteka se vraca na raspolaganje Opcini Centar, ne prelazi u nase vlasnistvo.
Ne bi se vratilo u vlasništvo opštine,prešlo bi u vlasništvo kluba zbog visine ulaganja.Takav je bio plan i našao bi se modus da se tako uradi.
Naso bi se **** modus,ako bi se naso zasto onda nisu stavili nakon 30 godina ide jos 99 godina nego 15 ili zasto nije receno cim se ulozi toliko i toliko napravi to i to 100% vlasnistvo prelazi na klub..

To ko zeljo hocemo investitora koji ce ulozit 200 m km a da dobije samo ulozena srestva za 75 godiba i onda ide sve klubu hehe

Ili onaj cirkus 49/51 posto da covjek ulaze a da manijaci zive od njegovih para i da budu sefovi onom ko finansira klub

Avatar
Pantelija
Postovi: 13023
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 27 maj 2024, 09:05

Dave je napisao/la:
27 maj 2024, 00:22
Pantelija je napisao/la:
27 maj 2024, 00:01

ps. Hasancic sa mladom ekipom radnika hadzici, otpisanim, izbori opstanak u ligi izgleda... :bow:
Uvijek sam imao visoko mišljenje o Admiru, da se ja nešto pitam (ali se ne pitam :urnebes:) stavio bih ga za trenera prve ekipe na 3 godine.
Sad gledam, stupčanici bod, slobodi bod (u gostima)
Kakanj u gostima (a svi znamo sta to znači :D )
Fino...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Pantelija
Postovi: 13023
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 27 maj 2024, 09:09

Derbi je i meni bio prekretnica, u kojoj dam vidio da se ili pogubio ili da jednostavno to nije to.
Laik (kao ja) bi izveo 3. Stopera, ubacio renana uz hamzu da skupiš stopere, uduplao bekoove i krila, i samo rokaj.
Kada protivnik ima samo 8 igraca na terenu, nema te odbrane koja moze prostor cuvati ako ih raširiš.
I onda... :D dobijemo sto smo dobili. I ja skontam, pa jbt, zasto?

Kaze neko ove dvije tekme nebitne, apsolutno se slazem. Je li tako?
Koso, onaj malac na golu fare, čelik, alajmovic, nurkovic, pramenkovic, pločo pa da vidimo sta tu ima.... Ali ne...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
stojko
Postovi: 1890
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 27 maj 2024, 09:12

Ja sam bio za ostanak rozmana ali nakon jucerasnje bruke protiv pionira sela lištice u kojoj nas prvi tim izgleda kao invalidi, treba ga otjerati ali pod uslovom da ode i starletan mirvic jebbo mu kerojed najmladjeg clana obitelji

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2627
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 27 maj 2024, 09:13

Pantelija je napisao/la:
27 maj 2024, 09:09
Derbi je i meni bio prekretnica, u kojoj dam vidio da se ili pogubio ili da jednostavno to nije to.
Laik (kao ja) bi izveo 3. Stopera, ubacio renana uz hamzu da skupiš stopere, uduplao bekoove i krila, i samo rokaj.
Kada protivnik ima samo 8 igraca na terenu, nema te odbrane koja moze prostor cuvati ako ih raširiš.
I onda... :D dobijemo sto smo dobili. I ja skontam, pa jbt, zasto?

Kaze neko ove dvije tekme nebitne, apsolutno se slazem. Je li tako?
Koso, onaj malac na golu fare, čelik, alajmovic, nurkovic, pramenkovic, pločo pa da vidimo sta tu ima.... Ali ne...
Na stranu sve oko Peneralde, ali on je MORAO uci na derbiju. Covjek koji jednim driblingom moze izbaciti bilo kojeg igraca u nasoj ligi. Njega u takvoj situaciji ostavis na klupi, kad imao toliko prostora za igru, koji je u neku ruku dosta brzi od igraca zelje.

Ne znam bgmi.
Po meni bas nije zelio da pobjedi.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
Pantelija
Postovi: 13023
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 27 maj 2024, 09:14

TurkishAirlines je napisao/la:
27 maj 2024, 09:13
Pantelija je napisao/la:
27 maj 2024, 09:09
Derbi je i meni bio prekretnica, u kojoj dam vidio da se ili pogubio ili da jednostavno to nije to.
Laik (kao ja) bi izveo 3. Stopera, ubacio renana uz hamzu da skupiš stopere, uduplao bekoove i krila, i samo rokaj.
Kada protivnik ima samo 8 igraca na terenu, nema te odbrane koja moze prostor cuvati ako ih raširiš.
I onda... :D dobijemo sto smo dobili. I ja skontam, pa jbt, zasto?

Kaze neko ove dvije tekme nebitne, apsolutno se slazem. Je li tako?
Koso, onaj malac na golu fare, čelik, alajmovic, nurkovic, pramenkovic, pločo pa da vidimo sta tu ima.... Ali ne...
Na stranu sve oko Peneralde, ali on je MORAO uci na derbiju. Covjek koji jednim driblingom moze izbaciti bilo kojeg igraca u nasoj ligi. Njega u takvoj situaciji ostavis na klupi, kad imao toliko prostora za igru, koji je u neku ruku dosta brzi od igraca zelje.

Ne znam bgmi.
Po meni bas nije zelio da pobjedi.
Znao?
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2627
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 27 maj 2024, 09:14

Pantelija je napisao/la:
27 maj 2024, 09:14
TurkishAirlines je napisao/la:
27 maj 2024, 09:13
Pantelija je napisao/la:
27 maj 2024, 09:09
Derbi je i meni bio prekretnica, u kojoj dam vidio da se ili pogubio ili da jednostavno to nije to.
Laik (kao ja) bi izveo 3. Stopera, ubacio renana uz hamzu da skupiš stopere, uduplao bekoove i krila, i samo rokaj.
Kada protivnik ima samo 8 igraca na terenu, nema te odbrane koja moze prostor cuvati ako ih raširiš.
I onda... :D dobijemo sto smo dobili. I ja skontam, pa jbt, zasto?

Kaze neko ove dvije tekme nebitne, apsolutno se slazem. Je li tako?
Koso, onaj malac na golu fare, čelik, alajmovic, nurkovic, pramenkovic, pločo pa da vidimo sta tu ima.... Ali ne...
Na stranu sve oko Peneralde, ali on je MORAO uci na derbiju. Covjek koji jednim driblingom moze izbaciti bilo kojeg igraca u nasoj ligi. Njega u takvoj situaciji ostavis na klupi, kad imao toliko prostora za igru, koji je u neku ruku dosta brzi od igraca zelje.

Ne znam bgmi.
Po meni bas nije zelio da pobjedi.
Znao?
I to :mrgreen:

Ima dosta situacija kad ti ne ide nesto od ruke, ali takodjer ima dosta situacija gdje se moze vidjeti jesi li kvalitet ili ne, i imas li muda da budes veliki trener ili ne.
Rozman u obje situacije je bio na losem zadatku.
Zadnja izmjena: TurkishAirlines, dana/u 27 maj 2024, 09:16, ukupno mijenjano 1 put.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
nokee
Postovi: 2338
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 27 maj 2024, 09:15

Inace ove klase od trenera cekaju u redu da dodju u nasu cemer ligu gdje ti politika kroji sve.
Inace je jako lagano privuci dobrog trenera da dodje u nasu sredinu, koja je sve samo nije zdrava.
Inace niko nije gledao ovu sezonu u nasoj preljijepoj PLBiH gdje ti se skroji sve, bukvalno, od ispadanja do Evrope.

Dajte malo realnosti. Evo ja sam za smjenu Rozmana stvarno, ali hajd nadji trenera da valja da dodje ovdje raditi. Cak i da se bas odrijesi kesa i das bas masne pare. Ne znam, dabogda stvarno.

Ocito je najveci problem u Mirvicu a ne treneru. Pa jbg ne mozes toliko fula praviti. Ako vec ulozis u ekipu ogroman novac (iako nista vise recimo od Zrinjskog) onda trebas i da nadjes nacin da zastitis ekipu na terenu, ustvari ovdje je to prva stvar.

Bordo10
Postovi: 105
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo10 » 27 maj 2024, 09:18

Ljudi dragi kako vam se da vise o Kosevu, nama treba stadion kao u Veleza, Osijeka i slicno, do 15000 ljudi, par metara da su tribine od terena, da konacno imamo tu prednost navijaca, i da svi drhte kad nam dodju, sve ostalo je samo odlaganje.
Jeste ikad bili na Otoci kad smo igrali, jeste osjetili onu moc kad cijela tribine navija, i kako to nestvarno izgleda.

Avatar
Pantelija
Postovi: 13023
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 27 maj 2024, 09:20

nokee je napisao/la:
27 maj 2024, 09:15
Inace ove klase od trenera cekaju u redu da dodju u nasu cemer ligu gdje ti politika kroji sve.
Inace je jako lagano privuci dobrog trenera da dodje u nasu sredinu, koja je sve samo nije zdrava.
Inace niko nije gledao ovu sezonu u nasoj preljijepoj PLBiH gdje ti se skroji sve, bukvalno, od ispadanja do Evrope.

Dajte malo realnosti. Evo ja sam za smjenu Rozmana stvarno, ali hajd nadji trenera da valja da dodje ovdje raditi. Cak i da se bas odrijesi kesa i das bas masne pare. Ne znam, dabogda stvarno.

Ocito je najveci problem u Mirvicu a ne treneru. Pa jbg ne mozes toliko fula praviti. Ako vec ulozis u ekipu ogroman nova (iako nista vise recimo od Zrinjakog) onda trebas i da nadjes nacin da zastitis ekipu na terenu, ustvari ovdje je to prva stvar.
A sto moraju klase da dodju? To ne mozes skovati ekipu od igraca kao sto smo skovali onu sa rahmanovicem (otpisani slovenac), tatarom (hr 2. Liga) , ahmo sloboda... Plus akademci.
Sta znaci ime kada nemaš voljee, željee, energije. Zato trebas skautirati i dovoditi igrace koji su gladni pobjeda, uspjeha, koji nemaju psihickih problema, itd itd.
Sad ti nama pokusavas reci da je sve super a mi imamo 3 lijeva beka od kojih ni jedan nije neki kvalitet, 6 krila a igramo 352, dva napadaca poprilicno skupa, od kojih jedan igra jedan klupa, 3 stopera i pola aničića...
Da si doveo julardziju a imas boljeg u akademiji na identičnoj pozicijii...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Chony533
Postovi: 1448
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 27 maj 2024, 09:25

Ma brate nema ovdje hajra od toga da opet sad dovodis nekog novog, pogotovo ne nekog trenera profesionalca koji dolazi u neprofesionalno okruzenje…
Rozman je vise puta pokusao da ispadne profesionalac, al raja to ne benda, i sa koliko se stvari suocio od kako je dosao ovdje je nerealno.

Prvo u startu belaj sa igracima i otpisivanje onih koji hoce/nece da igraju, pa situacija sa Ziljkicem, pa onda belaji oko Penarande koji je navodno narusavao atmosferu, pa onda sudjenje da ne spominjem i belaji oko toga i sa Ibricicem, pa onda vjerujem i da je Ismir imao nekih svojih fix ideja cesto itd itd.
I sad bi raja opet da promjeni nesto i da dovede nekog, hoce ljudi Husrefa, ko da je sigurno da ces osvojit sa njim nesto kolko se dize u nebesa. Ovu sezonu da je Pep vodio licno, pa bili bi mozda al mozda 3.
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1103
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 27 maj 2024, 09:25

nokee je napisao/la:
27 maj 2024, 09:15
Inace ove klase od trenera cekaju u redu da dodju u nasu cemer ligu gdje ti politika kroji sve.
Inace je jako lagano privuci dobrog trenera da dodje u nasu sredinu, koja je sve samo nije zdrava.
Inace niko nije gledao ovu sezonu u nasoj preljijepoj PLBiH gdje ti se skroji sve, bukvalno, od ispadanja do Evrope.

Dajte malo realnosti. Evo ja sam za smjenu Rozmana stvarno, ali hajd nadji trenera da valja da dodje ovdje raditi. Cak i da se bas odrijesi kesa i das bas masne pare. Ne znam, dabogda stvarno.

Ocito je najveci problem u Mirvicu a ne treneru. Pa jbg ne mozes toliko fula praviti. Ako vec ulozis u ekipu ogroman novac (iako nista vise recimo od Zrinjskog) onda trebas i da nadjes nacin da zastitis ekipu na terenu, ustvari ovdje je to prva stvar.
Niti ti treba klasa od trenera da osvoji našu ligu niti je Mirvić pravio greške.

Za osvajanje lige ti treba trener sa mudima a ne frajer koji će igrat sa 3 štopera protiv ekipe koja igra sa 8 igrača, koji se brani čim da gol. Mi strepimo protiv Zvijezde i Posušja...

Mirvić je nama udovoljio. Nećete Husrefa hoćete moderne trenere? Evo ga Sablić, evo ga Dudić, evo ga Vasoski, evo ga Rožman. Sad kad nam je jasno da ti ne treba moderan trener da osvojis ligu onda pocnes razmisljat. Ja vjerujem da Ismir previse slusa navijace i pokusava da im udovolji mjesto da se savjetuje sa ljudima koji znaju o fudbalu puno vise od nas. Ako ti je vec prijatelj Zdravko Mamic, ne pustaj ga dok ti ne da dobar savjet.
€2.000.000

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anex, Antikloc, Hz1946, muhamedhulk, nerkolfc, pitartz, Rule_hz, sve5 i 61 gost.