AS Roma

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 10 jan 2024, 19:14

To je to vjerovatno.Daj Boze da grijesim al ne moze ova defanzivna ekipa ovo okrenuti.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Surreal
Postovi: 7850
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 10 jan 2024, 19:48

Ma nema dok je ovaj komedijaš na klupi nema nama hajra, da ima malo obraza da podnese ostavku, ali to je naučna fantastika.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 10 jan 2024, 19:49

Pored onog "smrada defanzive" i ubijanja u pojam ovdje ne štima na relaciji igrači vs smrad.
A gazde su posebna priča sa ganjanjem marketinga a hebo sve ostalo

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 10 jan 2024, 20:00

Zgadilo mi se sve fakat.Za sta ovi fudbaleri uzimaju pare pa to je cudo jedno.Pa nama je pojam ako stvorimo par sansi a nedo Bog da zabijemo gol iz igre a za dva da ne pricamo.Murinjo je posebna prica.Njegovo je proslo i trebao se davno ko gospodin povuci ali ono osvajanje Konferencije ga je i zadrzalo ovoliko.Sve u svemu ocaj od fudbala,igraca,trenera i na kraju vlasnika.

Jedino pozitivno u svemu ovome su navijaci Rome.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Surreal
Postovi: 7850
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 10 jan 2024, 20:16

Nas nije yebao samo onaj što je žurio na voz.

Ovo je postalo apsolutno odvratno, ova ekipa je osuđena na propast, jednostavno ne vidim nikakav izlaz u budućnosti, ovo malo dobrih igrača koje imaš će elegantno napustiti ekipu na ljeto (Lukaku, Dybala). Svako nosi dio krivice za masakar koji su napravili nad klubom, u prošlosti mag Monchi, pa realno i Pinto koji je doveo igrače za koje je svjestan da ne mogu uvezati dvije utakmice zbog povreda, hej dva igrača iz Leedsa su upala u prvih jedanaest naše ekipe, koji qrac. U prošlosti su za Romu igrali Perotti, Falque, Strootman, Manolas i slični, nisu to neke klase ali su znali svoju ulogu na terenu.

Ko nas je najviše upropastio? Apsolutni ego-manijak Mourinho, koji bi u svakoj normalnoj ekipi još na početku sezone dobio otkaz, ali to ti je valjda situacija gdje je trener veći od samog kluba. Čovjek koji ima apsolutno užasne "wing-backove", ali apsolutno niti u jednom momentu nije pomislio da odustane od formacije od tri u odbrani. To je čovjek koji odmah u vatru ubaci Huijsena, igrača koji je kod nas na posudbi BEZ PRAVA OTKUPA, super razvijamo igrače za Juventus. Totalno bi podržao da je to neki igrač iz našeg omladinskog pogona, ali zašto bi on uradio nešto normalno? Mourinho je prosto čovjek koji na sve načine želi da ostane relevantan, budući da ga je vrijeme totalno pojelo i ne može se dokazati na terenu - prinuđen je na forsirane crvene kartone, onda da zamijeni igrača koji je prije desetak minuta ušao na teren i slično.

Kolateralna šteta Mourinha i uprave koja nema veze o fudbalu je upravo Roma, ČETIRI utakmice mi nismo dali gola fašistima? Halo, to se nije desilo 28 godina, ali se dešava sada kada imaš Romela u napadu, kako? Ne znam ni ko se više veseli utakmicama Rome, znao sam po cijelu sedmicu euforično čekati utakmicu, pa makar to bio i meč protiv fenjeraša, sada - ništa. Do toga su doveli čitav niz navijača. I sad kao čekamo Milan, normalno i oni će nas dobiti, ali mi trebamo biti zadovoljni, jer je nekada čuveni trener na našoj klupi.

Ostalo je samo ime.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 10 jan 2024, 20:32

Stavis Karsdorpa po lijevoj strani gdje je daleko losiji nego na desnoj a i tamo je ocaj.U sredini ti igraju Paredes i Cristante koji moze samo jos u Romi igrati.Pa taj frajer moze jos samo ovdje dobiti priliku.Ispred njih Pellegrinija kojem je vazno da je stavio gela,uradio neku novu tetovazu i da cure iz Rima bale za njim.Pokaze da zna igrati ali njemu odavno nije do fudbala.Gore imas staklenog Dybalu koji nam je ruku na srce donio dosta pobjeda ali nazalost nema s kim igrati a i vise je van terena nego sto igra i u napadu imas Lukakua koji moze fuliti sto ne moze niko al bez njega bi realno bili ekipa za opstanak.Zaboravio sam velikog Zalewskog koji nije probio dva puta protivnickog igraca otkad je tu.Na to jos dodas idiota Mancinija koji mora neku glupost uraditi,Ljorentea kojeg nije htio Leeds i Christensena koji je u rangu jedne Verone a sve su prilike da je i ova ekipa tu negdje.Na sve to dodas Patricia koji tesko moze sastaviti dvije tekme da ne primi gol i na kraju kad sve to poreda Murinjo sa svojom ultra defanzivnom formacijom dobijes ovo sto gledamo cijele sezone.Sto rece Surreal nekad se cekala danima tekma a sad udjes pogledas samo da ti prodje vrijeme a svakako znas sta te ceka.Tuga i ne znam koji djavo se ispisa ovoliko.Valjda se sve skupilo.Budite mi zivi i zdravi.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 10 jan 2024, 20:52

Mi smo šampioni loan players i SD likova koji ne mogu ni u Frosinoe bacati šuplju.
Gazde i Murinjo mrš u milion pm

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 14 jan 2024, 17:44

Strah me i pomisliti šta nam se može desiti večeras.
I naravno, opet bez šuta u okvir gola!!
Ne kontam da Romini Ultrasi (a hebeni su to svako kaže u Italiji) ne traži promjene. Kako na klupi tako i ovih debila što tvrde da su igrači...

Avatar
Surreal
Postovi: 7850
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 15 jan 2024, 14:35

slika

Hajde :pray: :pray:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 15 jan 2024, 18:30

Joj kako bih njega volio da ih preuzme.Ako nista barem bi se ginulo svaku tekmu a ne ovako nikakve motivacije nikakve zelje.

Solidno 9 mjesto :damn:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 15 jan 2024, 18:57

Napokon....
Idi više lakeju
Welcome DDD the legend

Avatar
Manuel
Postovi: 8242
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 15 jan 2024, 19:12

Thasos je napisao/la:
15 jan 2024, 18:57
Napokon....
Idi više lakeju
Welcome DDD the legend
Jel fakat
Gdje si procitao ?
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 16 jan 2024, 06:47

Manuel je napisao/la:
15 jan 2024, 19:12
Thasos je napisao/la:
15 jan 2024, 18:57
Napokon....
Idi više lakeju
Welcome DDD the legend
Jel fakat
Gdje si procitao ?

Na više Cro sportskih portala koji prenose talijanske sportske vijesti.
Čak sam našao i na --- SPAM ---

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 16 jan 2024, 09:57

Eto i definitivno ode čovjek u čijem mandatu smo igrali najružniji i najdekadentniji fudbal od postanka kluba.

Avatar
donDondon
Postovi: 3675
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la donDondon » 16 jan 2024, 10:09

ovaj klub nece na noge dok Dzekin sin ne dodje i opet im podari malo bosanskog gena
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Surreal
Postovi: 7850
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 16 jan 2024, 10:58



Hajde Daniele, sretno i samo ofanzivno :pray:


slika
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

VensanKasel
Postovi: 2055
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la VensanKasel » 16 jan 2024, 13:34

Žoze hvala ti za sve !!! Nadam se da će u nekom drugom klubu pronaći onaj stari žar , koji je kod nas itekako izgubio .

Težak posao je pred novim trenerom . Hoćemo lijepu igru , da dajemo 3-4 gola po utakmici i da osvajamo trofeje .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Surreal
Postovi: 7850
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 16 jan 2024, 13:53



Zvanično.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 16 jan 2024, 14:32

Bar neće svaku 3 tekmu sjediti na tribinama. Bar će pokušati napasti bilo kojeg protivnika i neće dozvoliti kada povedemo da svi stoje u svom 16-tercu.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4595
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 16 jan 2024, 14:44

Mene strah Boga mi, niti iskustva, a ovo malo što je radio loše.
Legenda jeste ali.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.