Chat - ARHIVA POSTOVA 2

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jolicnikola » 15 maj 2021, 21:56

tuzlak1987 je napisao/la:
15 maj 2021, 21:46
jolicnikola je napisao/la:
15 maj 2021, 21:44
a neće valjda onaj krkan Kerum opet biti gradonačelnik Splita, valjda neće, tipovao bih na Puljka
A Ričard? Ako pobjedi besplatno Karlovacko od pola litra za svakog ko ima kupon. I besplatna riba jer Ričard ne jede nikad ribu.
ma on se kandiduje za gradonačelnika Zadra

Avatar
Rosicky
Postovi: 8439
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rosicky » 15 maj 2021, 23:48

Kad zamislim najveće društveno dno poslije njega mi dođu ljudi koji su suporteri Vuce,Ričarda,Badboya i sličnih sranja.
Razumijem da se neko sprda sa njima jer za to i jesu ali da se netko stvarno uzda da su oni ljudi koji mogu pridonijet društvu išta više od fekalija to mi nije jasno :D

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la TheChief » 15 maj 2021, 23:54

Za Oscara :salut:


Avatar
feniksptica
Postovi: 15686
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la feniksptica » 16 maj 2021, 00:02

ova je 60eur approx
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4345
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la AjsKjub » 16 maj 2021, 04:09

Najveći problem za arape su radikalci kao i kod izraelaca, kao i ko neo nacisti u Europi i Sj.Americi. Jednostavno to moraš silom iskorijeniti iz društva. Pa se mnoge arapske i zapadne zajednice mogu ugledati na Bosnu po ovom pitanju. I danas se sjećam kada su iz Brčkog zapičilu u onu vukoyebinu G.Maoču. Val auta za autom, strah pogledati. A ono malo što ih je ostalo poslije te akcije je osuđivano u društvu. Dolazili bi često u grad a narod bi ih zaobilazio u širem luku jer znaju da su problematični.
Jedna stvar je imati pravo na naoružanje protiv etničkog čišćenja koje svaka razumna osoba treba podržati a druga biti otvoreno za organizacije poput hamasa.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Zabit » 16 maj 2021, 05:31

Pogba je napisao/la:
15 maj 2021, 21:49
AshburtonG je napisao/la:
15 maj 2021, 20:56
Mora da su bas dobar narod ovi Palestinci, kad ih ni njihovi ne podrzavaju tamo.
Wtf
ovako su mnogi pisali i za nas :roll:

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jolicnikola » 16 maj 2021, 09:32

danas Nolo, cigani i Hajduk dobijaju qrčinu
edit: Puljak do pobjede, neću nekog HDZ hohštaplera ili krkana Keruma za gradonačelnika Splita, a onda od sutra u full Eurosong modu

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 16 maj 2021, 11:00

Pao mi mobitel u vodu i jedina posljedica je što je otišla ona tipka za smanjivanje tona.
Užasno me nervira. :D

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Lillard » 16 maj 2021, 11:05

Rosicky je napisao/la:
15 maj 2021, 23:48
Kad zamislim najveće društveno dno poslije njega mi dođu ljudi koji su suporteri Vuce,Ričarda,Badboya i sličnih sranja.
Razumijem da se neko sprda sa njima jer za to i jesu ali da se netko stvarno uzda da su oni ljudi koji mogu pridonijet društvu išta više od fekalija to mi nije jasno :D
Ne mozes usporedit Ricarda s ovima. Tj mozes ako ne kontas cijelu pricu i sta covjek radi.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37703
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 maj 2021, 11:12

ASD je napisao/la:
16 maj 2021, 11:00
Pao mi mobitel u vodu i jedina posljedica je što je otišla ona tipka za smanjivanje tona.
Užasno me nervira. :D
Unutra ga nadgrizlo, to sam ja imao slucaj sa tipkom za gasenje. Popravka nema - mora se promijeniti citav mobitel, recimo ako kosta 500 popravka je 400.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sviuodbranu » 16 maj 2021, 11:56

AjsKjub je napisao/la:
16 maj 2021, 04:09
Najveći problem za arape su radikalci kao i kod izraelaca, kao i ko neo nacisti u Europi i Sj.Americi. Jednostavno to moraš silom iskorijeniti iz društva. Pa se mnoge arapske i zapadne zajednice mogu ugledati na Bosnu po ovom pitanju. I danas se sjećam kada su iz Brčkog zapičilu u onu vukoyebinu G.Maoču. Val auta za autom, strah pogledati. A ono malo što ih je ostalo poslije te akcije je osuđivano u društvu. Dolazili bi često u grad a narod bi ih zaobilazio u širem luku jer znaju da su problematični.
Jedna stvar je imati pravo na naoružanje protiv etničkog čišćenja koje svaka razumna osoba treba podržati a druga biti otvoreno za organizacije poput hamasa.
Izrael je u 5 dana pobio vise civila nego sto je Hamas raketiranjem za 20 godina..
Da ne spominjemo onda proslost i silna Izraelska bombardovanja.
Koliko god se slagali da Hamas radi pogresne stvari taj isti Hamas je direktni produkt genocidne drzave Izrael. Ne znam sto pokusavate da izjednacite stvari.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jolicnikola » 16 maj 2021, 12:01

ajde Ćano skupi prijatelje, neka počne narodno veselje :urnebes:

Avatar
dscile
Postovi: 6175
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la dscile » 16 maj 2021, 12:05

Sviuodbranu je napisao/la:
16 maj 2021, 11:56
AjsKjub je napisao/la:
16 maj 2021, 04:09
Najveći problem za arape su radikalci kao i kod izraelaca, kao i ko neo nacisti u Europi i Sj.Americi. Jednostavno to moraš silom iskorijeniti iz društva. Pa se mnoge arapske i zapadne zajednice mogu ugledati na Bosnu po ovom pitanju. I danas se sjećam kada su iz Brčkog zapičilu u onu vukoyebinu G.Maoču. Val auta za autom, strah pogledati. A ono malo što ih je ostalo poslije te akcije je osuđivano u društvu. Dolazili bi često u grad a narod bi ih zaobilazio u širem luku jer znaju da su problematični.
Jedna stvar je imati pravo na naoružanje protiv etničkog čišćenja koje svaka razumna osoba treba podržati a druga biti otvoreno za organizacije poput hamasa.
Izrael je u 5 dana pobio vise civila nego sto je Hamas raketiranjem za 20 godina..
Da ne spominjemo onda proslost i silna Izraelska bombardovanja.
Koliko god se slagali da Hamas radi pogresne stvari taj isti Hamas je direktni produkt genocidne drzave Izrael. Ne znam sto pokusavate da izjednacite stvari.
Pa Izrael je pobio u 5 dana vise nego Hamas za 20 godina samo iz razloga sto taj isti Hamas nije u stanju da ubije vise. Konstatacija ti je kao da Hamas jadni ispaljuje rakete sa cvijecem, a ne da imaju namjeru da te iste rakete ubijaju Jevreje.

Ali doduse, ne cudi to od covjeka koji idealizuje Turke i negira ono sto su radili Jermenima i drugim oko njih.

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1044
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ArtemisFowl » 16 maj 2021, 12:09

Ja kad sam vidio tog Vucu da piša po Splitu s onim propalim fudbalerom zgadilo mi se sve, da živi u mom mjestu i to radi noge bi mu slomio. Još se kandidiro za gradonačelnika.
Kao presmješan lik jer je mnogo odvratan i zna psovati.

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 16 maj 2021, 12:10

Najveću štetu Hamas ne nanosi građanima Izraela, već građanima Pojasa Gaze.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14402
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 16 maj 2021, 12:21

soxx je napisao/la:
15 maj 2021, 16:21
Nisam najupuceniji u ove sukobe al sto sam malo nacitao davno nekad je velika britanija podijelila drzavu na dio izraelaca i arapa sto se arapima danasnjim palestincima nije svidjelo i napali izrael i popuse jos jedan dio zemlje? Pa kasnije opet tako?

Bukvalno da palestinci nisu dirali izrael sad bi bili veci nego sto jesu?
Ne mozes naseliti stanovnistvo, koje zeli rehabilitaciju zemlje iz nekih antickih vremena. Stoljecima su manjina i svaka pobuna je prirodna reakcija.

Koliko svjetski lideri drze do nekih rezolucija te uopce medjunarodnog prava govori cinjenica o izgradnji naselja na Zapadnoj obali. Palestinci bi svakako izgubili dobar dio zemlje jer jasno od samog zacetka da se zeli stvoriti drzava za Jevreje i unutar pomenute istim dati odrijesene ruke.

Jasno i zastitu koju uzivaju a jedan od primjera Izrael nije potpisao sporazum o nesirenju nuklearnog oruzja dok se s druge strane traze kazne za poveznice sa iranskim nuklearnim programom itd.

Imaju strasno uticajne ljude u SAD-u, pocev od Kushnera, Stevea Mnuchina, viseg Trumpovog savjetnika Stephena Millera, Billa Ackmana pa ranije Obaminog stratega Davida Axelroda,...

Sada u Bidenovoj administraciji tu su Blinken, Ronald Klain, Bernstein, Janet Yellen itd.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sviuodbranu » 16 maj 2021, 12:41

dscile je napisao/la:
16 maj 2021, 12:05
Sviuodbranu je napisao/la:
16 maj 2021, 11:56
AjsKjub je napisao/la:
16 maj 2021, 04:09
Najveći problem za arape su radikalci kao i kod izraelaca, kao i ko neo nacisti u Europi i Sj.Americi. Jednostavno to moraš silom iskorijeniti iz društva. Pa se mnoge arapske i zapadne zajednice mogu ugledati na Bosnu po ovom pitanju. I danas se sjećam kada su iz Brčkog zapičilu u onu vukoyebinu G.Maoču. Val auta za autom, strah pogledati. A ono malo što ih je ostalo poslije te akcije je osuđivano u društvu. Dolazili bi često u grad a narod bi ih zaobilazio u širem luku jer znaju da su problematični.
Jedna stvar je imati pravo na naoružanje protiv etničkog čišćenja koje svaka razumna osoba treba podržati a druga biti otvoreno za organizacije poput hamasa.
Izrael je u 5 dana pobio vise civila nego sto je Hamas raketiranjem za 20 godina..
Da ne spominjemo onda proslost i silna Izraelska bombardovanja.
Koliko god se slagali da Hamas radi pogresne stvari taj isti Hamas je direktni produkt genocidne drzave Izrael. Ne znam sto pokusavate da izjednacite stvari.
Pa Izrael je pobio u 5 dana vise nego Hamas za 20 godina samo iz razloga sto taj isti Hamas nije u stanju da ubije vise. Konstatacija ti je kao da Hamas jadni ispaljuje rakete sa cvijecem, a ne da imaju namjeru da te iste rakete ubijaju Jevreje.

Ali doduse, ne cudi to od covjeka koji idealizuje Turke i negira ono sto su radili Jermenima i drugim oko njih.
Selam braco cetnici. Sta ima u Hagu :?:
Nevjerovatno ti je debilski komentar, cetnicki iz srzi.
Zidovi kolju muslimane 75 godina, i tvoj komentar je sta fali, i ovi bi da mogu :tokralju:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la 90minut » 16 maj 2021, 12:50

To ti je četnicki mozak koji piše dobro je da smo genocid u Srebrenici napravili jer bi se u suprotnom nama desio isti!

Avatar
dscile
Postovi: 6175
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la dscile » 16 maj 2021, 12:54

Sviuodbranu je napisao/la:
16 maj 2021, 12:41
dscile je napisao/la:
16 maj 2021, 12:05
Sviuodbranu je napisao/la:
16 maj 2021, 11:56


Izrael je u 5 dana pobio vise civila nego sto je Hamas raketiranjem za 20 godina..
Da ne spominjemo onda proslost i silna Izraelska bombardovanja.
Koliko god se slagali da Hamas radi pogresne stvari taj isti Hamas je direktni produkt genocidne drzave Izrael. Ne znam sto pokusavate da izjednacite stvari.
Pa Izrael je pobio u 5 dana vise nego Hamas za 20 godina samo iz razloga sto taj isti Hamas nije u stanju da ubije vise. Konstatacija ti je kao da Hamas jadni ispaljuje rakete sa cvijecem, a ne da imaju namjeru da te iste rakete ubijaju Jevreje.

Ali doduse, ne cudi to od covjeka koji idealizuje Turke i negira ono sto su radili Jermenima i drugim oko njih.
Selam braco cetnici. Sta ima u Hagu :?:
Nevjerovatno ti je debilski komentar, cetnicki iz srzi.
Zidovi kolju muslimane 75 godina, i tvoj komentar je sta fali, i ovi bi da mogu :tokralju:
Pomaze Bog, balijo.


Ne, moj komentar nije to, ali tesko je vama kojima IQ ne prelazi 60 da protumacite dvije prosto prosirene recenice.

Moj komentar je da oni to zele, hoce, pokusavaju.. ali njihova nesreca sto Izrael ima mocniju tehnologiju koja ne dozvoljava njihovim raketama da padaju po izraelskim gradovima. Trebam zaliti neke militante sto njihovih ispaljenih 1200 raketa nije palo na gradove u Izraelu? Evo, pustam suzu upravo.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sviuodbranu » 16 maj 2021, 12:58

Ma da, brani se izrael. Ugrozena im egzistencija pa pobise preko 50 djece samo.
Neka si nam ti inteligentan, ostalo je manje vazno.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brokula, Giuseppe1 i 8 gostiju.