AS Roma

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Manuel
Postovi: 8261
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 26 maj 2024, 22:33

Pa hocemo li dobiti taj Empoli gledaj sta je navijaca doslo i mi muku mucimo sa buducim drugoligasem.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8261
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 26 maj 2024, 22:47

E vidi idiota izgubise i poslase Di Francesca u drugu ligu.Fuj.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Surreal
Postovi: 8031
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 27 maj 2024, 10:08

Evo konačno kraj i ove sezone, ne znam - gorak okus u ustima kada se sve uzme u obzir, ma nismo ni zaslužili LP, ali stvarno malo čudno da Atalanta onako zapne na nebitnoj utakmici, a ovi naši luzeri izgube od Empolija, baš jadno.

Više sam i zaboravio kako je to gledati europski fudbal koji se ne igra četvrtkom, a pretpostavljam da se nećemo mi vratiti još dugo, najveći žal je za "eventualnim" pojačanjima koja su mogla doći, ovako će to i dalje biti mediokriteti, a realno, ako Amerikanci misle da DDR može osvojiti nešto sa ulaganjima od 7-8 miliona eura godišnje, neka promjene ljekara.

Sigurni odlasci: Huijsen, Smalling, Spinazzola, Zalewski, Sanches, Lukaku, ja bih rado na izlaznim vratima vidio i Karsdorpa, a i Azmouna vala.

Vraćaju se sa posudbe koliko sam shvatio Belotti i Shomurodov. Veliki je upitnik i na poziciju Dybale, da li će ostati ili se i toj priči bliži rastanak, vidjet ćemo.

Što se tiče pojačanja, pretpostavljam da ćemo za napadača zaganjati Moratu, koji od ove godine ima neku klauzu od 12 miliona, određeni mediji su spomenuli Bellanovu, koji bi bio odlično pojačanje, ništa ostaje nam da vidimo.

Forza Roma!
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Manuel
Postovi: 8261
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 28 maj 2024, 18:06

Ma mi nismo svjesni koliko nas je ovo sesto mjesto unazadilo.Imali smo sve:mladog trenera koji voli Romu i koji je odlicno vodio Romu,pun stadion i realnu sansu da izborimo Evropu al onaj poraz od Bolonje je presudio jer poslije toga se nismo sastavili i opet smo imali sansu da odemo ko peti ali Atalanta je izginula i pobjedila Torino i izbacila nas iz Lige Prvaka sto je po meni potpuno ocekivano s obzirom kolika mrznja vlada izmedju dva kluba.

Sada opet valja prodati par igraca,dovest ce se neki novi mladi momci i opet sve ispocetka.Nazalost mislim da se necemo pojacati preko ljeta ali jedinu sansu vidim sto ce biti Danielle od pocetka sezone i misljenja sam da ce izrasti u velkog trenera.Sve u svemu imamo tu Ligu Evrope i to je to.Bolje nismo zasluzili a i nemamo kvalitet za nesto vise.To je to.

Forza Roma
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Surreal
Postovi: 8031
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 30 maj 2024, 13:02

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Manuel
Postovi: 8261
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 03 jun 2024, 17:58

Odlicno

Za ove smjesne pare imamo poprilicno kvalitetnog igraca.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Denno
Postovi: 3887
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 11 jun 2024, 13:23

Roma je trenutno neatraktivna destinacija za ozbiljne igrace. Tesko ce sve ici bez lp, opcije su nam igraci na zalasku karijere, podlozni povredama kao dybala npr, ili kocka sa "talentima". Nadam se da cemo se okrenuti ovoj zadnjoj opciji, plus sto ce se morati raditi dosta na odlascima. Msm da preko 10 igraca ce uskoro biti na platnom spisku koje ddr nece uopste koristiti.
embrace the chaos

Avatar
H8Z7
Postovi: 4712
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 13 jun 2024, 23:17

❗Tottenham Hotspur are considering a move for Roma striker Tammy Abraham according to alex_crook.[Transfersector]🏳️🔴🟡
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Surreal
Postovi: 8031
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 14 jun 2024, 00:06

Romano na svom lajvu prenio da pregovaramo.

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.