NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Hum94 » 05 mar 2016, 08:28

Sučin pritite :D :D

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 06 mar 2016, 19:05

Pa vi niste normalni!!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Britvica
Postovi: 202
Pridružen/a: 13 mar 2015, 17:54
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Britvica » 06 mar 2016, 19:31

KenoRob je napisao/la:Pa vi niste normalni!!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nemoj zajebavat :damn:

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la HNKBranitelj » 07 mar 2016, 18:36

Čemu napad bocama na cure i jednog decka poslije utakmice cije je auto bilo parkirano iza sjeverne tribine ?
HNK Branitelj Mostar 1992

Carles
Postovi: 270
Pridružen/a: 11 mar 2013, 17:05
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Carles » 07 mar 2016, 18:38

Evidence?
Brijeg stoji, plav i visok, susjed neba.

Avatar
MosaaRajvosa
Postovi: 536
Pridružen/a: 14 jan 2016, 16:19
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la MosaaRajvosa » 07 mar 2016, 20:17

maxmore je napisao/la:
MosaaRajvosa je napisao/la:Želi reći da isto tako kako ste vi oštećeni jučer da je i Zeljo i Sarajevo žestoko oštećeno na zadnjim gostovanjima na pecari!

Prvo Zeljo sa onim (stavio ti je klip) nepostojećim ofsajdom i direktno uticanje na rezultat pa Sarajevo kad ste trebali 2 crvena dobiti i zamisli isti taj sudija dobije 8 utakmica zabrane da sudi poslije te utakmice. Dragan Skakić!
Hoću da kazem da se svim ekipama dešavaju ovakve "krađe"
Ja sam rekao za tada da je zeljo oštećen. Nisam ja pitar kada se krade za pitare da pričam kako se dobro igra... kako smo moćni... divovi (sloboda, evo i zrinjski da ne idem dalje, a i čelk bi mogao komotno...). Vrati se nazad i vidi šta sam rekao za ovu utakmicu. Usput "opće diskusije" su za padobrance.
Sarajevo nije oštečeno dole ovu zadnju utakmicu jelde? Bezveze je Skakić dobio zabranu sudjenja jednu od vecih ikad?
I vi mitomani postali ili je to samo tvoja naupućenost? Kako je Čelik oštećen, Sloboda (da Duljević je trebao dobiti zuti karton)
Ja pričam o direktnom uticaju na rezultat, a vi niste male mace što se toga tiće i zato kažem da trebate biti manji od makovog zrna!
A evo ti i zadnje na Koševu 1:05 https://www.youtube.com/watch?v=0bl3tPyU8pw opet direktno uticanje na konačan rezultat!
Ne dokazujem nista ponavljam, samo kažem svima se dešavaju ovakve krađe, samo ste vi mnogo bučni povodom toga! Pozdrav :salut:
Dobro, ljudi nisu naglasili da se Grbavica pravi za sezonu 2021/2022..
Ko radi, taj grijesi...
Skupi pare sad za folije da se to sve umota do boga pitaj kad...
Stari cirkusanti!

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la maxmore » 07 mar 2016, 20:35

MosaaRajvosa je napisao/la:
maxmore je napisao/la:
MosaaRajvosa je napisao/la:Želi reći da isto tako kako ste vi oštećeni jučer da je i Zeljo i Sarajevo žestoko oštećeno na zadnjim gostovanjima na pecari!

Prvo Zeljo sa onim (stavio ti je klip) nepostojećim ofsajdom i direktno uticanje na rezultat pa Sarajevo kad ste trebali 2 crvena dobiti i zamisli isti taj sudija dobije 8 utakmica zabrane da sudi poslije te utakmice. Dragan Skakić!
Hoću da kazem da se svim ekipama dešavaju ovakve "krađe"
Ja sam rekao za tada da je zeljo oštećen. Nisam ja pitar kada se krade za pitare da pričam kako se dobro igra... kako smo moćni... divovi (sloboda, evo i zrinjski da ne idem dalje, a i čelk bi mogao komotno...). Vrati se nazad i vidi šta sam rekao za ovu utakmicu. Usput "opće diskusije" su za padobrance.
Sarajevo nije oštečeno dole ovu zadnju utakmicu jelde? Bezveze je Skakić dobio zabranu sudjenja jednu od vecih ikad?
I vi mitomani postali ili je to samo tvoja naupućenost? Kako je Čelik oštećen, Sloboda (da Duljević je trebao dobiti zuti karton)
Ja pričam o direktnom uticaju na rezultat, a vi niste male mace što se toga tiće i zato kažem da trebate biti manji od makovog zrna!
A evo ti i zadnje na Koševu 1:05 https://www.youtube.com/watch?v=0bl3tPyU8pw opet direktno uticanje na konačan rezultat!
Ne dokazujem nista ponavljam, samo kažem svima se dešavaju ovakve krađe, samo ste vi mnogo bučni povodom toga! Pozdrav :salut:
Ne sjećam se toga.. mozda i jeste, ne mogu tvrditi. Željo jeste kao sto sam i rekao , mada svi ostali kažu da nije, ja sam prvi rekao da jeste. Sloboda, Zrinjski i Čelik su ekipe koje navodim u kontekstu da su pokradeni za ciljeve Sarajeva njih se sjećam i mogu pričati ima ih još .. cijelu prošlu sezonu ste hodali sa torbama da vam je bilo ušićariti titulu i nasapunjati Malezijca . Pa i Široki je gore masakriran nakon onog nepravedno dosuđenog penala za Široki (da ne pričamo sta su sarajlije radile sudcu u toj utakmici na poluvremenu) . Najveća krađa u novije vrijeme u PL je ona utakmica Sarajevo i Sloboda to vam niko ne moze oteti. Što se tiče ove utakmice sa Zrinjskim ja još uvijek stojim iza toga da je Musa krivac za poraz, zrinjski jeste imao poguranac u tom penalu vjerovatno bi bez tog penala bili mrtvi, ali opet ne mozes primiti kući 4 gola i očekivati bodove. Meni je osobno drago da idemo npr Slobodi jer će se krenuti šiljiti da ih skinu sa prvog mjesta tako da ćemo gore imati suđenje dobro sigurno samo ako nastave ovako. U principu svi znamo ko kontrolira sudce.. naravno, ako si malo stariji i pratiš ovu ligu..
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
MosaaRajvosa
Postovi: 536
Pridružen/a: 14 jan 2016, 16:19
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la MosaaRajvosa » 07 mar 2016, 20:50

Naravno da pratim, od njenog osnivanja. Neću dalje da pišem, mogao bi ti sada naći mali milion klipova kao dokaza ali si toliko ne objektivan da mi se neda ulaziti u bilo kakvu diskusiju daljnju.
Al ćuj "svi kazu da nije bio oštećen", ko svi? tvoje kolege sa pecare? pa za tu krađu želje ima uredno dokumentovano.

Samo ću ti refreširati pamćenje sa zadnje utakmice Široki-Sarajevo. Sudija Dragan Skakić, prvo ne daje crveni karton vašem igracu nakon starta za haga, a u nastavku nakon naguravanja drugi crveni karton za Sesara nakon sto je odgurnuo Barbarića. Ostale sitne faule i šiljenje da ne nabrajam.
Uglavnom nadležni organi su ga kaznili sa 8 utakmica zabranje sudjenja nakon toga...
Ko o čemu **** o poštenju! Daaaaj uozbiljite se!
Dobro, ljudi nisu naglasili da se Grbavica pravi za sezonu 2021/2022..
Ko radi, taj grijesi...
Skupi pare sad za folije da se to sve umota do boga pitaj kad...
Stari cirkusanti!

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la maxmore » 07 mar 2016, 20:56

MosaaRajvosa je napisao/la:Naravno da pratim, od njenog osnivanja. Neću dalje da pišem, mogao bi ti sada naći mali milion klipova kao dokaza ali si toliko ne objektivan da mi se neda ulaziti u bilo kakvu diskusiju daljnju.
Al ćuj "svi kazu da nije bio oštećen", ko svi? tvoje kolege sa pecare? pa za tu krađu želje ima uredno dokumentovano.

Samo ću ti refreširati pamćenje za zadnje utakmice Široki-Sarajevo. Sudija Dragan Skakić, prvo ne daje crveni karton vašem igracu nakon starta za haga, a u nastavku nakon naguravanja drugi crveni karton za Sesara nakon sto je odgurnuo Barbarića. Ostale sitne faule i šiljenje da ne nabrajam.
Uglavnom nadležni organi su ga kaznili sa 8 utakmica zabranje sudjenja nakon toga...
Ko o čemu **** o poštenju! Daaaaj uozbiljite se!
Pa kada kažem svi prvenstveno mislim na savez.. opet kažem pročitaj šta ide u nastavku. Otkud Barbarića tu , je si li vidio njegovu reakciju tako da.. nadji klip vidim da si dobar u tome. Ja bih svakog sudca za krađu kaznio dozivotnom zabranom ako se dokaze da je namjerna, tako da je mozda malo 8 utakmica. Najveća k.r.. je trenutno bor.. boje za nju se šteli otkada im Malezijac plati vodu i struju. Idem off sa tobom :salut:
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 08 mar 2016, 15:47

brigsiroki je napisao/la:a što se tiče škripara bolji su : manijaci,horde,ultrasi,lešinari,fukare,red army i to je to,robijaša trenutno nema,tako da su škripari 7 skupina u BIH,i bar imamo kakvu takvu skupinu s obzirom na veličinu grada i 7mjesto je dobro :D
Ja volim ljude dobro informisati. Robijasi kao i vecina simpatizera kluba trenutno bojkotuju domace utakmice zbog loseg rada svih u klubu i gradu koji su zaduzeni za vodjenje kluba. Inace, Robijasi idu na sva gostovanja i vrlo su aktivni i u gradu vezano za bojkot...eto da znas. Nemoj se iznenadit ako vidis Robijase na Pecari za 2 kola :) Vozdra

brigsiroki
Postovi: 551
Pridružen/a: 24 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la brigsiroki » 08 mar 2016, 16:09

KenoRob je napisao/la:
brigsiroki je napisao/la:a što se tiče škripara bolji su : manijaci,horde,ultrasi,lešinari,fukare,red army i to je to,robijaša trenutno nema,tako da su škripari 7 skupina u BIH,i bar imamo kakvu takvu skupinu s obzirom na veličinu grada i 7mjesto je dobro :D
Ja volim ljude dobro informisati. Robijasi kao i vecina simpatizera kluba trenutno bojkotuju domace utakmice zbog loseg rada svih u klubu i gradu koji su zaduzeni za vodjenje kluba. Inace, Robijasi idu na sva gostovanja i vrlo su aktivni i u gradu vezano za bojkot...eto da znas. Nemoj se iznenadit ako vidis Robijase na Pecari za 2 kola :) Vozdra
sve znam prika zato sam i napisao da vas trenutno nema kod kuće,a i dođite na pecaru valja zbog atmosfere , :D

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 09 mar 2016, 15:33

sta je ovo igra siroki a svi skripari na forumu :/

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la primasquadra » 09 mar 2016, 15:35

igra široki a svi na forumu . 4 škripara na tribini , a penal za široki. zato su se oni bunili :D

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la maxmore » 09 mar 2016, 15:36

primasquadra je napisao/la:igra široki a svi na forumu . 4 škripara na tribini , a penal za široki. zato su se oni bunili :D
Neki rade ako te baš zanima. Srijeda, taj dan se većinom radi.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la primasquadra » 09 mar 2016, 15:39

maxmore je napisao/la:
primasquadra je napisao/la:igra široki a svi na forumu . 4 škripara na tribini , a penal za široki. zato su se oni bunili :D
Neki rade ako te baš zanima. Srijeda, taj dan se većinom radi.
Znam da rade u Mostaru :D ma sretno vam u daljem nastavku natjecanja , samo mi smeta što ste glasni toliko protiv nas . šta misliš da je ovo namjerno suđeno protiv vas ? greška sudije jedna od milijun i idemo dalje

Avatar
Evolve
Postovi: 4370
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Evolve » 09 mar 2016, 15:41

primasquadra je napisao/la:
maxmore je napisao/la:
primasquadra je napisao/la:igra široki a svi na forumu . 4 škripara na tribini , a penal za široki. zato su se oni bunili :D
Neki rade ako te baš zanima. Srijeda, taj dan se većinom radi.
Znam da rade u Mostaru :D ma sretno vam u daljem nastavku natjecanja , samo mi smeta što ste glasni toliko protiv nas . šta misliš da je ovo namjerno suđeno protiv vas ? greška sudije jedna od milijun i idemo dalje
Tako je !

Do dogodine opet druze
NK Široki Brijeg

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la maxmore » 09 mar 2016, 15:43

primasquadra je napisao/la:
maxmore je napisao/la:
primasquadra je napisao/la:igra široki a svi na forumu . 4 škripara na tribini , a penal za široki. zato su se oni bunili :D
Neki rade ako te baš zanima. Srijeda, taj dan se većinom radi.
Znam da rade u Mostaru :D ma sretno vam u daljem nastavku natjecanja , samo mi smeta što ste glasni toliko protiv nas . šta misliš da je ovo namjerno suđeno protiv vas ? greška sudije jedna od milijun i idemo dalje

Prvi sam rekao da nisu zaslužili ni boda mislim na ove moje... ali nakon nekih levata iz Mostara počinje mi se sve gaditi i potpuno sam na strani uprave danas. Zna se ko upravlja i kontrolira ligu znamo i ja i ti. Usput, radim u Imotskom , ali dobar je pokusaj, jbga. To što su neke institucije adresom u Mostaru ne znače da su od Mostaraca.
Zadnja izmjena: maxmore, dana/u 09 mar 2016, 15:52, ukupno mijenjano 1 put.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 09 mar 2016, 15:44

znam i ko je konotrolirao dok ste sutili i osvajali uglavnom druga mjesta.

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la maxmore » 09 mar 2016, 15:45

FaustinoAsprilla je napisao/la:znam i ko je konotrolirao dok ste sutili i osvajali uglavnom druga mjesta.

Pa budi pošten i reci danas istinu onda. Pošto pamtiš dosta u nazad vajda nisi zaboravio kada smo vam se sklonili da ne skočite u cvajtu.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Hum94 » 09 mar 2016, 18:07

maxmore je napisao/la:
FaustinoAsprilla je napisao/la:znam i ko je konotrolirao dok ste sutili i osvajali uglavnom druga mjesta.

Pa budi pošten i reci danas istinu onda. Pošto pamtiš dosta u nazad vajda nisi zaboravio kada smo vam se sklonili da ne skočite u cvajtu.
Sklanjali ste vi nas vise puta u Herceg-Bosanskoj ligi,tih vremena vise nema,promjenut je centar moci,stvari su dosle na svoje mjesto,polako ali sigurno.I kad vec pricas o sklanjanju sjetis se 2005 i polufinala kupa :salut:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Vanja8 i 28 gostiju.