Odbojkašice

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Devil » 25 nov 2010, 14:09

Igramo 1. decembra mislim protiv Odinstva u gostima,mislim da ce Arena opet da radi prenos.
A za fejs nema pravi svoj. ;)

Evo ti i jedna slikica. :)
slika
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Admir_Sa » 25 nov 2010, 17:53

E hvala za info i sliku

steta za fejs :cry: :cry:

Valjda se nece raspasti ekipa, imaju fakat potencijala
nema potpisa

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Devil » 01 dec 2010, 16:25

Igramo danas u 17:00,protiv Odinstva u gostima,ima prenos na Areni 1. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Admir_Sa » 01 dec 2010, 19:03

steta :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nema potpisa

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Admir_Sa » 02 dec 2010, 00:04

Ja mislim da mladost cini svoje i donose pravo loshe odluke u kljucnim momentima. Pogotovo u prvom setu koji su na kraju skroz jeftino prodali, prenisko dignu loptu ili loshe prime servis :roll:

Al nema veze, ovo je ekipa buducnosti, samo da se ne raspadne

Koliko timova ima u grupi, kada je sljedeca utakmica?
nema potpisa

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Devil » 05 dec 2010, 22:04

4 tima su u grupi,pored nas,Turka i Odinstva tu je i Muszyna sa kojom igramo u utorak od 18:00 kuci ima prenos na Areni 1.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Admir_Sa » 07 dec 2010, 20:04

Tanko ovo bi devilu :cry: :cry:

Ocajna Sanja na prijemu, ne mogu da vjerujem :cry:

Zivkovic treba da malo brze dize loptu i mora se vishe forsirati prvi tempo

Ana najbolja ubjedljivo

Imam osjecaj da su skroz loshe vodjene kada je u pitanju odbrana, tj postavljanje bloka :cry:

Al suepr su one, samo da se ne raspadnu na kraju sezone. Prosjek godina 20
nema potpisa

Avatar
alfarouqaminu
Postovi: 4917
Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la alfarouqaminu » 10 dec 2010, 01:49

ana najbolja, da mlade su ako ostanu na okupu bice svasta

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Admir_Sa » 16 dec 2010, 20:19

nishta devile od prve pobjede :cry: ajd bar su svakome bar set uzele
nema potpisa

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Devil » 16 dec 2010, 20:38

Admir_Sa je napisao/la:nishta devile od prve pobjede :cry: ajd bar su svakome bar set uzele
Ma jbg ovo je pravo teska grupa sto nas je zapalo,pa u Muszyni imas nekoliko superkvalitetnih odbojkasica Debby Stam je tamo,Caroline Wensink,Sadurek,pa Zenik sve osvajacice medalja za svoje repke i jedne od vaznih igracica iste.

Zatim Turk Telekom,pretedent na trofej sa Majom Poljak,Aguero,onda Ozcelik srednja blokerka...
I na kraju Odinstvo sa Oliverirom kao predvodnicom,je mozda trenutno najlosija od ove tri ekipe ali svakako jaca od Zvezde.

Mi smo skup veoma mladih igracica,koje u ovoj konkurenciji nisu mogli vise,mozda jedino protiv Turk Telekoma kada smo glupo porazeni,no eto novo iskustvo i ako se ne raspemo a necemo nadam se sledece sezone bi mogli i po bar jednu pobedu.Sledecu tekmu i poslednju u Bg igramo protiv Odinstva 4.januara.

U ligi igramo odlicno i nova titula ne bi smela doci u pitanje,trenutno smo na 10-0 skoru
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Admir_Sa » 16 dec 2010, 21:13

A sta bi da su bile sa fenerom, dinamom i bergamom :D

Ja imam dojam da jednostavno prave preglupe greske, a itekako imaju potencijala. Prijem los skroz, a uopste protivnice ne serviraju ensh bombasticno. Sanja nekako u ove dvije posljednje utakmice losa, pogotovo na prijemu :cry: Bojana je danas loshije dizala loptu :cry:

Meni je jedna igracica rekla da nece ostati u istom sastavu, da ih dosta ide na kraju sezone :cry: :cry:

Na ovim prostorima sve sto valja ode :cry:
nema potpisa

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Admir_Sa » 21 dec 2010, 20:54

alfarouqaminu je napisao/la:ana najbolja, da mlade su ako ostanu na okupu bice svasta
a kako ti to uprati u Kanadi matereti?? Prenose i tamo odbojku? :D
nema potpisa

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la MaGiCa » 27 dec 2010, 22:21

@Admir

Vidim da gotivis odbojku i odbojkasice, pa evo malo zanimacije:

http://www.rccannes.com/index.php?optio ... Itemid=108

Odbojkasice Cannesa bas i nisu nesto sramezljive. :D

Avatar
alfarouqaminu
Postovi: 4917
Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la alfarouqaminu » 31 dec 2010, 09:08

Admir_Sa je napisao/la:
alfarouqaminu je napisao/la:ana najbolja, da mlade su ako ostanu na okupu bice svasta
a kako ti to uprati u Kanadi matereti?? Prenose i tamo odbojku? :D
jel si cuo za satelitski program??? :?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Devil » 06 jan 2011, 00:17

@Admire sto sutis,jel' to nisi gledao juce tekmu.

Juce poraz ponovo 3:2 u jednoj odlicnoj tekmi gde smo kao i nekoliko puta ove sezone bili na pragu pobede no losa igra u 5 setu i poraz 15:11 nas je kostao,no koliko sam procitao ova dva seta bi mogla da donesu Zvezdi kup CEV,samo ne znam kako moracu malo da pregledam te propozicije takmicenja.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 06 jan 2011, 00:19

Devil je napisao/la:@Admire sto sutis,jel' to nisi gledao juce tekmu.

Juce poraz ponovo 3:2 u jednoj odlicnoj tekmi gde smo kao i nekoliko puta ove sezone bili na pragu pobede no losa igra u 5 setu i poraz 15:11 nas je kostao,no koliko sam procitao ova dva seta bi mogla da donesu Zvezdi kup CEV,samo ne znam kako moracu malo da pregledam te propozicije takmicenja.
Pa vjerovatno ta 2 seta donose 1 bod, i onda na tabeli nisu zadnje, nego..... i tako idu u CEV kup..
O.K. Kakanj je automatski isao u Challenge kup, kada je ispao iz CEV kupa od francuza..
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Admir_Sa » 06 jan 2011, 00:46

Devil je napisao/la:@Admire sto sutis,jel' to nisi gledao juce tekmu.

Juce poraz ponovo 3:2 u jednoj odlicnoj tekmi gde smo kao i nekoliko puta ove sezone bili na pragu pobede no losa igra u 5 setu i poraz 15:11 nas je kostao,no koliko sam procitao ova dva seta bi mogla da donesu Zvezdi kup CEV,samo ne znam kako moracu malo da pregledam te propozicije takmicenja.
Jesam ba kako nisam, al zaboravio napisati. Cure su strasn, al brate imaju padova u igri da to nije normalno, a onda igraju svjetski. Npr u prvom setu gube 6-7 poena, vrate se i uzmu set, onda naredna dva odigraju kao amaterke, a cetvrti opet prvoklasno. U petom trema, neiskustvo, a one ruskinje su znale to kazniti. Sanja skroz slabo igra na poziciji primaca, ne znam sta joj je :cry: Kad je usla Rakic odma skroz druga igra. Tehnicar Bojana je dobra igracica, al nekako cesto nisko dize penale i one lopte iz drugog tempa na Anu npr. Jovana je super odigrala i mislim da ce uz Anu napraviti strasnu karijeru, samo jos malo na brzini da proradi i da ruke postavlja cvrsce, al to ce doci iskustvom. Ja sam siguran da je Sanja bila juce na nivou da bi uzele utakmicu

Devilu, ko je prosle godine igrao za vas, kad ste usli na final four, a da vishe ne igra ove sezone, jel otislo puno igracica?? Jesu li Ivana Nesovic i Stefana Veljkovic igrale??

Kako ste vi prosli sad na SP u Japanu?
nema potpisa

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Devil » 06 jan 2011, 01:08

Koliko znam iz kluba je otislo 5-6 igracica u odnosu na proslu sezonu,mada ne pratim toliko zensku odbojku,tek ove jace tekme.
Sto se tice IVane i Stefane mislim da su igrali mada ne mogu sa sigurnoscu reci.

Sto se tice SP-a,to sam mislim pisao i ovde,to sam gledao,vecina tekmi je bila u jutarnjim satima pa sam na poslu gledao.Dobili smo bili jednu solidnu da ne kazem laganu grupu sa Japanom,Alzirom,Poljskom,Peruom, i Costaricom,te prosli kao drugoplasirani iza Japana.

Zatim je usledila druga runda gde smo bili u grupi sa Rusijom,Turskom,Japanom,Poljskom,Kinom,Korejom i Peruom.
I zavrsimo treci u grupi,zbog smesnog poraza od Turkinja koje nas nisu pre toga pobedile u vaznim mecevima odavno i onda nas otresu tu 3:0. a dalje prosli Japan i Rusija.Kasnije Rusija uze prvo mesto,Brazil drugo a mi prvo u borbi za 5 ispusimo od Talijanki,pa onda i u borbi za 6 od Nemaca i zavrsimo 7 na kraju.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Admir_Sa » 06 jan 2011, 01:12

A to gore sto ti nije jasno oko prolaska u cev kup, zvijezda mora cekati ostale rezultate, tj da split, neki tim iz rumunije i neki iz spanije ne osvoje vishe od 2 boda do kraja, valjda dvije najbolje cetvrte iz pet grupa koliko ima ide dalje :roll:

split pored fenera, bergama i dinama nema teoretske sanse da ista uzme, a za ova dva druga tima ne znam stvarno

Hoce li biti na areni prenosi tog cev kupa ak se plasiraju?
nema potpisa

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Odbojkašice

Post Postao/la Devil » 06 jan 2011, 01:14

Admir_Sa je napisao/la:A to gore sto ti nije jasno oko prolaska u cev kup, zvijezda mora cekati ostale rezultate, tj da split, neki tim iz rumunije i neki iz spanije ne osvoje vishe od 2 boda do kraja, valjda dvije najbolje cetvrte iz pet grupa koliko ima ide dalje :roll:

split pored fenera, bergama i dinama nema teoretske sanse da ista uzme, a za ova dva druga tima ne znam stvarno

Hoce li biti na areni prenosi tog cev kupa ak se plasiraju?
Ne znam,trebalo bi prenose svaku tekmu Zvezde,Radnickog i Budvanske Rivijere,nadam se da ce i CEV kup.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.