Precjenjeni teniseri

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la Ted Mosby » 29 jan 2010, 19:12

Btw. aj ti nabroji te bolje tenisače izvan topa 10, pa da su bolji bili bi u vrhu a ne nisko.
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la The Game » 29 jan 2010, 19:16

Po meni nijedan individualni sportista ne moze biti precijenjen, bio on teniser/bokser/skijas il ne znam sta vec

Avatar
ljubav
Postovi: 1307
Pridružen/a: 25 nov 2009, 17:46
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la ljubav » 29 jan 2010, 19:20

Cilic Djokovicu moze samo loptice donositi.
Blue is the color!

Turbofolk je moja furka!

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la Ted Mosby » 29 jan 2010, 19:23

Cescinho4 je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Btw. aj ti nabroji te bolje tenisače izvan topa 10, pa da su bolji bili bi u vrhu a ne nisko.
Monfils,Robredo,Gonzalez,Wawrinka,Ferrer,Ferrero,Verdasco,...treba li jos.
P.S. Zasto imam osjecaj da se nece sloziti? :mrgreen:
Wawrinka- Čilić mete pod njime
Robredo-Pogledaj pod Wawrinka
Monfils- kad će taj proć 3.kolo na Grand Slamu
Gonzalez-dobar ali Čilić ga redovito tuče
Ferrer,Ferrero,Verdasco- jesu bolji na zemlji, na ostalim podlogama nisu. Pa Ferrera je izbacio Dodig
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la adnan24 » 29 jan 2010, 19:29

Ted Mosby je napisao/la:
Cescinho4 je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Btw. aj ti nabroji te bolje tenisače izvan topa 10, pa da su bolji bili bi u vrhu a ne nisko.
Monfils,Robredo,Gonzalez,Wawrinka,Ferrer,Ferrero,Verdasco,...treba li jos.
P.S. Zasto imam osjecaj da se nece sloziti? :mrgreen:
Wawrinka- Čilić mete pod njime
Robredo-Pogledaj pod Wawrinka
Monfils- kad će taj proć 3.kolo na Grand Slamu
Gonzalez-dobar ali Čilić ga redovito tuče
Ferrer,Ferrero,Verdasco- jesu bolji na zemlji, na ostalim podlogama nisu. Pa Ferrera je izbacio Dodig


Verdasco je prejak teniser,stvarno ne kontam zasto si njega stavio ovdje...a "nidje veze" da je dobar samo na zemlji,prosle godine polufinale Australije ispada u 5 setova od Nadala,ove godine u 5 setova od Davidenka a i na Wimbledon-u je uvijek nezgodan

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la johnnyHZ » 29 jan 2010, 20:23

ova je najjaca Federer nije najbolji svih vreena hahahahahhahahahha...
najvise titula,najvise pobjeda,najvise novcanajduze prvi....................................................................................................................................
i ove crtice se nastavljaju..................................................................... :D ...................... :D .......
e sad to sto on nevisi na tv-u i nesnima show emisije,to sto ima NORMALAN zivot pa nema 5 ljubavnica i 6 propalih brakova,to sto ga nehvataju po nocnim klubovima sa transvestitima :D to nije njegov problem nego problem psihe koja voli takve ljude u sport.....
agasi i pit sampras su imali te derby meceve.....jedan naspram drugog su gradili ugled....ali kada pogledass sta je federer osvojio i koje je rekorde poobarao,mislim da mu nijedan nije ni do koljena.......samo jutros kad pogledam kako pomete onoga francuza pihhh,,,,,,a imam osjecaj ove godine ide GRAND SLAM 4 komaada ...u jednoj sezoni .. :D
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la Ted Mosby » 30 jan 2010, 00:29

Cescinho4 je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Wawrinka- Čilić mete pod njime
Evo ocit primjer da se pravis pametan i da pojma nemas o tenisu. Wawrinka ima 4 pobjede, a Cilic 2. Omjer 4:2. To ga dobio sad na Australian Openu pa se podrazumjeva da je bolji, daj... :roll:
Reci da je bolji od Verdasca je provala dana :arrow:
Samo se svojim komentarima glupiraš vidi se sada ko prati tenis. Wawrinkine pobjede su bile sve do 2008.god, sad se Čilić razvio u pravog tenisača, ove sezone ga je pobijedio 2 puta, a tek je prvi mjesec.
U tvojim komentarima se vidi da si ljubomoran na uspjehe Hercegovca, malo oladi
Čuj verdasco, šta će taj maneken, 2 turnira osvojio u karijeri i on igračina
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
HuX
Postovi: 592
Pridružen/a: 10 jan 2010, 00:32
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la HuX » 30 jan 2010, 00:35

johnnyHZ je napisao/la:ova je najjaca Federer nije najbolji svih vreena hahahahahhahahahha...
najvise titula,najvise pobjeda,najvise novcanajduze prvi....................................................................................................................................
i ove crtice se nastavljaju..................................................................... :D ...................... :D .......
e sad to sto on nevisi na tv-u i nesnima show emisije,to sto ima NORMALAN zivot pa nema 5 ljubavnica i 6 propalih brakova,to sto ga nehvataju po nocnim klubovima sa transvestitima :D to nije njegov problem nego problem psihe koja voli takve ljude u sport.....
agasi i pit sampras su imali te derby meceve.....jedan naspram drugog su gradili ugled....ali kada pogledass sta je federer osvojio i koje je rekorde poobarao,mislim da mu nijedan nije ni do koljena.......samo jutros kad pogledam kako pomete onoga francuza pihhh,,,,,,a imam osjecaj ove godine ide GRAND SLAM 4 komaada ...u jednoj sezoni .. :D

pa sto b sad to trebalo bit smijesno, svako ima svoje misljenje, i ja mislim da nije najbolji bez obzira na te sve rekorde, imam drugacije misljenje o njemu na osnovu odredjenog broja meceva 8-)
Dok nam je predsjednik bio bravar,sva su nam vrata bila otvorena!
Bayern & Željo & Hajduk

Nasa najveca mana je sto smo muslimani!

sb citizen
Postovi: 162
Pridružen/a: 29 apr 2009, 14:22
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la sb citizen » 30 jan 2010, 13:22

mislim da je ova tema U KURCU!!!! nije mi jasno kako netko može reć za tenisača da je precijenjen!!!!svatko se nalazi na onom mjestu koje zaslužuje, po broju osvojenih bodova, pobjeda...pa **** mater nije ovo nogomet pa da se kaže precijenjen nogometaš što može bit jer netko ne vrijedi onoliko koliko je plaćen, npr. xabi alonso...nije bitno, ugl. u tenisu nema nikakvih transfera pa a neko kaze precijenjen ovaj, precijenjen onaj....zato bi najboje bilo zaključat temu ili promijenit ime....vozdra!

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 30 jan 2010, 13:31

sb citizen je napisao/la:mislim da je ova tema U KURCU!!!! nije mi jasno kako netko može reć za tenisača da je precijenjen!!!!svatko se nalazi na onom mjestu koje zaslužuje, po broju osvojenih bodova, pobjeda...pa **** mater nije ovo nogomet pa da se kaže precijenjen nogometaš što može bit jer netko ne vrijedi onoliko koliko je plaćen, npr. xabi alonso...nije bitno, ugl. u tenisu nema nikakvih transfera pa a neko kaze precijenjen ovaj, precijenjen onaj....zato bi najboje bilo zaključat temu ili promijenit ime....vozdra!



slažem se.

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la Mister No » 01 feb 2010, 09:32

Nisam nikad htio komentirai na ovoj temi no prethodni postovi me na to natjeraše.

Teniser ne može biti ni precijenjen ni potcijenjen, on je samo onakav kakvim ga njegove igre čine.Ako igraš dobro , osvajaš turnire i imaš dobru poziciju na ATP-u što ti opet olakšava žrijeb.Ako igraš loše sve je obratno.Niti je ko potcijenjen niti precijenjen.Postoje samo teniseri koji svoj golemi talenat nikada nisu dovoljno iskoristili i mogli su mnogo više napraviti u svojoj karijeri..

Nije mi jasno kako neko za igrača koji je osvojio 1 GS, osvojio nekoliko mastersa , igrao podosta finala i polufinala jakih turnira (Đoković ) može reći da je precijenjen.

Ili s druge strane za Marina , pobjednika Roland Garrosa u juniorskoj konkurenciji . pobjednika nekoliko turnira, polufinaliste GS , reći da ne zna igrati, da je glup i šta još ne, nemam riječi......

Kada predrasude i subjektivno nad objektivnim prevladaju rezultat je vidljiv.

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la mirzza » 01 feb 2010, 17:25

paja_patak je napisao/la:naravno da federer nije najbojli svih vremena kad nadal ozdravi vidjecete kako opet cmizdri godinama je pokusavao da osvoji roland garros nadal ga svake godine tukao i tek kad je zbog povreda ispao sa rg federer ga osvoji, kad se sjetim kako ga je naprasio u finalima wimbledona i australian opena pa oni mastersi u monte carlu haha svake godine ga nagaza :mrgreen:
kakvim bolan finalima, o cemu ti pricas, znas li da je nadal uzeo slovom i brojem 1 wimbledon i 1 AO.

Sad ga taru Djokovic i comp, Nadal je propo teniser, a znas kad ce osvojiti 16 GS, kad Marin Cilic zaigra za BiH - NIKAD!
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la Emir_ZENICA » 01 feb 2010, 17:30

Jedan je Fred Perry ! ;)
A C A B !

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la adnan24 » 01 feb 2010, 18:22

mirzza je napisao/la: znas li da je nadal uzeo slovom i brojem 1 wimbledon i 1 AO.

Sad ga taru Djokovic i comp, Nadal je propo teniser, a znas kad ce osvojiti 16 GS, kad Marin Cilic zaigra za BiH - NIKAD!


1 Wimbledon i 1 AO ali oba puta protiv Federera u finalu a o RG je smijesno i pricati :D
Nece Nadal osvojiti 16 GS,tesko da ce to ikad neko nadmasiti ali ne mozes Nadal-u oduzeti to da je dominirao protiv "najboljeg svih vremena" u medjusobnim duelima

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la Admir_Sa » 01 feb 2010, 19:21

adnan24 je napisao/la:
mirzza je napisao/la: znas li da je nadal uzeo slovom i brojem 1 wimbledon i 1 AO.

Sad ga taru Djokovic i comp, Nadal je propo teniser, a znas kad ce osvojiti 16 GS, kad Marin Cilic zaigra za BiH - NIKAD!


1 Wimbledon i 1 AO ali oba puta protiv Federera u finalu a o RG je smijesno i pricati :D
Nece Nadal osvojiti 16 GS,tesko da ce to ikad neko nadmasiti ali ne mozes Nadal-u oduzeti to da je dominirao protiv "najboljeg svih vremena" u medjusobnim duelima
Jest, al na zemlji

Kad je Federer osvajao vecinu grand slamova Nadal nije ni mogao dolaziti do njega na tvrdim podlogama
nema potpisa

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la mirzza » 01 feb 2010, 19:40

adnan24 je napisao/la:
mirzza je napisao/la: znas li da je nadal uzeo slovom i brojem 1 wimbledon i 1 AO.

Sad ga taru Djokovic i comp, Nadal je propo teniser, a znas kad ce osvojiti 16 GS, kad Marin Cilic zaigra za BiH - NIKAD!


1 Wimbledon i 1 AO ali oba puta protiv Federera u finalu a o RG je smijesno i pricati :D
Nece Nadal osvojiti 16 GS,tesko da ce to ikad neko nadmasiti ali ne mozes Nadal-u oduzeti to da je dominirao protiv "najboljeg svih vremena" u medjusobnim duelima
sto znaci, Nadalu zemlja a Fedexu ostalo,
sto znaci najbolji svih vremena po tebi je onaj koji nije uzeo najvise GS-a, proglasi Rafu najboljeg svih vremena na RG-u, mada ne znam jel i tu najbolji :D
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la adnan24 » 01 feb 2010, 21:11

Admir_Sa je napisao/la:
Jest, al na zemlji

Kad je Federer osvajao vecinu grand slamova Nadal nije ni mogao dolaziti do njega na tvrdim podlogama


Pa naravno da nije...nece sa 13 godina igrati finale grand slam-a...ali cim je malo sazrio,dobio je skoro sve vaznije meceve protiv Federera

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la mirzza » 01 feb 2010, 21:58

paja_patak je napisao/la:nadalu zemlja federeru ostalo? hahahahaha nisam znao da se australian open i wimbledon igraju na zemlji :mrgreen:
Jah jah, koliko ono Fed ima AO 4 komada a Rafica protein 1
Kakva je situacija na Wimbledonu 6-1, jel ono tako nesto bi?
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la Admir_Sa » 01 feb 2010, 22:40

adnan24 je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:
Jest, al na zemlji

Kad je Federer osvajao vecinu grand slamova Nadal nije ni mogao dolaziti do njega na tvrdim podlogama


Pa naravno da nije...nece sa 13 godina igrati finale grand slam-a...ali cim je malo sazrio,dobio je skoro sve vaznije meceve protiv Federera
Kada je osvajao 2-3 RG, tih godina nije uspio da dolazi do finala na drugim grand slamovima. Znaci nije to do sazrijevanja. Njemu su te godine bile vrhunac karijere i to je to
nema potpisa

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Precjenjeni teniseri

Post Postao/la adnan24 » 01 feb 2010, 23:42

Admir_Sa je napisao/la:
Kada je osvajao 2-3 RG, tih godina nije uspio da dolazi do finala na drugim grand slamovima. Znaci nije to do sazrijevanja. Njemu su te godine bile vrhunac karijere i to je to


Nisi u pravu...dok je osvajao RG bio je totalno mlad i nije bio sazrio ali je momak jednostavno rodjen za tu podlogu tako da nije bilo problema dok za ostale podloge je ipak bilo potrebno malo iskustva i prilagodjavanja za brze podloge kao i poboljsanje servisa

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, FoSte95, LlullSergio, MrPink i 16 gostiju.