HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 19 maj 2008, 20:38

Isto tako sine da nije bilo rata od 1941 do 1945 nebi ni Zrinjskog nestalo...tvoj problem tuzlak sto povijest slabo znas ...povjesne cinjenice se ne mogu mjenjati i sine shvati...povjest nije nastala od one godine kad si ti stigao na ovaj svijet.
Krst?
Mislis kriz?
toga na ulazu nema!
To je na rdu Hum!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

megahead
Postovi: 1
Pridružen/a: 20 maj 2008, 15:25
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la megahead » 20 maj 2008, 15:30

Gluho bilo.
Da nije bilo rata 1941-1945 i da antifasisti, kakvi god bili makar i komunisti, nisu pobijedili živjeli bi u eri mraka i fašizma.
Obnavljanje stvari i tekovina takvih karakteristika je pogubno za ljudsku civilizaciju

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Fukare tz » 20 maj 2008, 18:48

Da su babi m... bila bi djed, znas fino govoriti o nekim glupostima, zasto nisi odgovorio zasto se stadion ne vrati Velezu? Od '45 do 92 je puno vremena proslo gdje je tada bio Zrinjski, eto ti moje pitanje iz historije? Zasto neodgovaras na sva moja pitanja nego na ona koja ti odgovaraju? I Sloboda je prosla II svjetski rat pa opstala (osnovana 1919) al vjerovatno je u HSK Zrinjskom bilo nekih drugih struja, a znamo protiv koga su se sve borili partizani osim Njemaca u II s.r, pa je ugasen. Ocito bi ti i tebi slicni volio da nije ni bilo antifasista u II s.r..Ne znam sta je onda ono iza gola na stadionu ako nije kako ti kazes kriz.
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 20 maj 2008, 21:34

Stadion se ne moze vretit Velezu zato sto bi uvjek trebalo bit 600 policajaca kao prosli derbi na ulicama da nebi bilo nereda....pa sta ti mislis kad su onaki neredi bili u selu kakvi bi tek bili u centru grada...pitanja su ti stvarno da izvines idiotska...a Zrinjski nije opstao zato sto se takmicio u tadasnjoj 1Ndh ligi i sto je ima predznak HSK!
Eto da te malo uputim!
Vazno je prijatelju da on sad postoji i da je non stop u vrhu sto se nebi moglo reci za tvoju Slobodu koja usput igra veoma kukavicki nogomet cak i u ovakoj ligi!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 20 maj 2008, 22:19

EVO DOASADNO JE OVO PREPUCAVANJE!!!
U tisku citam kako se doslo na ideju da za vrijeme utakmice BiH Azerbejdzan da se takodjer igra utakmica na Kosevu izmedju BH legendi i Reprezentacije Premier lige...hvala dragom Bogu pa je se netko napokon sjetio da nesto pokrene u ovoj drzavi ka boljitku i ka ozdravljenju BH nogometa ...Cujem da ce utakmica biti i humanitarnog karaktera sto je jos veci plus.
Takodjer bilo bi idealno kad bi svi klubovi poslali po svog jednog ili dva igraca da se vidi da ima se volje i zelje da se stane lopovluku i nepravdi na kraj da Zrinjski i Velez budu skupa,da Zeljo i Slavija budu skupa,da Sarajevo i Siroki budu skupa ,da Celik i Borac budu skupa da se jasno i GLASNO posalje poruka kako se zeli od ove lige napravit nesto kvalitetno takodjer i od reprezentacija koja je taman posla ka necem dobrom i onda se opet pojavise ljudi iz saveza...
BILO BI MORALNO I PRAVEDNO DA SVI PODNESU OSTAVKE ali tesko cemo do toga no ipak ova utakmica je tek pocetak ka ozdravljenju nasih nam dragih klubova a i reprezentacije.
Ovim putem podrsku dajem Mehi Kodri jedinom covjeku koji je rekao NE SAVEZU!
SVAKA CAST!!!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la ra1981 » 20 maj 2008, 22:30

Fukare tz je napisao/la:Da su babi m... bila bi djed, znas fino govoriti o nekim glupostima, zasto nisi odgovorio zasto se stadion ne vrati Velezu? Od '45 do 92 je puno vremena proslo gdje je tada bio Zrinjski, eto ti moje pitanje iz historije? Zasto neodgovaras na sva moja pitanja nego na ona koja ti odgovaraju? I Sloboda je prosla II svjetski rat pa opstala (osnovana 1919) al vjerovatno je u HSK Zrinjskom bilo nekih drugih struja, a znamo protiv koga su se sve borili partizani osim Njemaca u II s.r, pa je ugasen. Ocito bi ti i tebi slicni volio da nije ni bilo antifasista u II s.r..Ne znam sta je onda ono iza gola na stadionu ako nije kako ti kazes kriz.
Ono što misliš da je križ je nekada bio partizanski spomenik,ali je nažalost skrnavljen.

ra1981
Postovi: 1369
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la ra1981 » 20 maj 2008, 22:31

antipolitika je napisao/la:EVO DOASADNO JE OVO PREPUCAVANJE!!!
U tisku citam kako se doslo na ideju da za vrijeme utakmice BiH Azerbejdzan da se takodjer igra utakmica na Kosevu izmedju BH legendi i Reprezentacije Premier lige...hvala dragom Bogu pa je se netko napokon sjetio da nesto pokrene u ovoj drzavi ka boljitku i ka ozdravljenju BH nogometa ...Cujem da ce utakmica biti i humanitarnog karaktera sto je jos veci plus.
Takodjer bilo bi idealno kad bi svi klubovi poslali po svog jednog ili dva igraca da se vidi da ima se volje i zelje da se stane lopovluku i nepravdi na kraj da Zrinjski i Velez budu skupa,da Zeljo i Slavija budu skupa,da Sarajevo i Siroki budu skupa ,da Celik i Borac budu skupa da se jasno i GLASNO posalje poruka kako se zeli od ove lige napravit nesto kvalitetno takodjer i od reprezentacija koja je taman posla ka necem dobrom i onda se opet pojavise ljudi iz saveza...
BILO BI MORALNO I PRAVEDNO DA SVI PODNESU OSTAVKE ali tesko cemo do toga no ipak ova utakmica je tek pocetak ka ozdravljenju nasih nam dragih klubova a i reprezentacije.
Ovim putem podrsku dajem Mehi Kodri jedinom covjeku koji je rekao NE SAVEZU!
SVAKA CAST!!!
Potpis!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la csh » 22 maj 2008, 13:50

Znam da ne podrzavate rep bih kao grupa ULMO ali dali ste se oglasili povodom protesta sutra jer i za vas je vazno da se **** otjeraju,da liga krene nabolje ....mislim da bi trebali biti tu mada sumnjam...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Fukare tz » 03 jun 2008, 14:59

csh je napisao/la:Znam da ne podrzavate rep bih kao grupa ULMO ali dali ste se oglasili povodom protesta sutra jer i za vas je vazno da se **** otjeraju,da liga krene nabolje ....mislim da bi trebali biti tu mada sumnjam...pozdrav
Svaka ti cast, sumnjam da su dolazili u Sarajevo Ultrasi na proteste ili mozda na kosevo 1.juna
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 04 jun 2008, 23:35

Evo finale je zavrsilo po izrazito losem terenu i vremenu no jbg ne moze uvjek sve biti ok...
navijanje ultrasa je bilo iznenadjujuce korektno i bez nacionalistickih povika sem jednom zapadne tribine gdje je tzv gospoda al opet kazem ne moze biti uvjek sve idealno...no bilo je blizu toga...
pri samom ulasku fukara na stadion culo je se
picke
ubij
ustase
nacionalisticko sranje od navijaca po mom skromnom misljenu!
uvjerio sam se da nemaju neke navijacke pjesme kao vecina navijaca npr zelje i sarajeva al eto ih tamo...
Cestitke Zrinjskom na zasluzeno osvojenom KUPU bih!
oooo ajmo bijeli!!!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 14 jun 2008, 00:32

Otisli:
Rajovic
Dzidiz
Smaic
Karadza
Pezo

otici ce:
landeka
matko
zizovic
nikolic
mitrovic

Doci ce:
kur... od ovce!

Prognoza za iducu sezonu:
Ponavljanje Partizana
Borba za opstanak ne gine...
jeb... ti balkanske prostore ...nije samo zrinjski u ovakoj situaciji vec kompletan balkan mozda sem dinama...
steta!!!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 15 jun 2008, 11:02

po vasim komentarima se vidi kako ste oblikovani kao osobe.
Jednom rijecju fuj.
a cuo sam za HNL i naravno da bi volio kao i svaki hrvat da jednog dana zrinjski tamo nastupa ali jbg kad su nam stranci dali jednu drzavu tj kvazi drzavu BiH .
A ti tuzlak da bilo je jednom gazi balije a normalno da ce se i zvizdat izvodjenju himne kad ljudi nemaju sta pjevat...hehehe...zezam se..mislio sam reci kad ljudi ne dozivljavaju BiH kao svoju drzavu a da si u Mostaru ovih dana pomislio bi da si slucajno dosao u karlovac sisak a ne u bh mjesto zvano mostar pa citav grad je u kockastom.
Prvo pometi ispred svojih vrata i svoje nacionaliste od 92 do danas!
Pozdrav iz kockastog mostara za vas dvojicu...
a da citate moje komentare vidili bi da samo pisem o nogometu i o stanju u bh nogometu ali vas svejedno sve vuce na mrznju prema hrvatima u ovom slucaju prema zrinjskom.
a ti hordas govoris da zrinjski vas bruka dok igraci sarajeva zelje sirokog izjavljuju da je zrinjski daleko najkvalitetniji bio zadnje sezone...
mozes li mi odgovorit na to pitanje?!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Fukare tz » 15 jun 2008, 20:45

ma goni se ba na **** dole su tvoji istomisljenici, daj prijedlog da Zrinjski istupi iz kup-a UEFE i nek to bude upraznjeno mjesto ako vec kazes da niste bosansko-hercegovacki klub, pa selite se vise glupani
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 17 jun 2008, 00:32

e moj fukara kao sto ti sam naziv kaze ti si jedan VELIKI da izvines idiot!
eto samo to...kratko jasno!!!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la csh » 17 jun 2008, 01:53

E ovako ja mislim tebe'' volio kao i svaki hrvat da jednog dana zrinjski tamo nastupa ''anapolitika sam postovao prije ovoga znam da vi kao hrvati navijate za hrvatsku ali kad si oco rekao popusio si ga pravo,so sada si bio vrlo regulara ali ovo nikada neces da doszivis da nebi izazlim iz teme sporta nebi zelio da se na ovo otvara rasprava ali kao navijac koji sam do sada popusi0o dosta fora i pendreka po tvom pisanju do sada mislio sam da si reguralra,ali sada mislim da si samo onaj primitivac i da ja kojem se **** isto i za tebe kao i za ostale sto se tice grupa u BIH mislim da si debilni nacionalista kojem nije mjeto u sportu ni u zdravom naviajckom pokretu....pozdrav za tebe
AMAR OSIM!!!

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 17 jun 2008, 22:13

nacionalista?
hvala dragom Bogu da jesam!
TA sta imam od BiH?
Ta ne bi bilo bolje zrinjskom u HNL?
Ta nije realno i normalno da tamo i nastupa?
aj molim te postedi me svojih kometara muslimancicu neobrazovani!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la csh » 17 jun 2008, 22:59

Ovako OBRAZOVANI nemam namjeru se natezati sa tobom OVO JE SPORTSKI FORUM PA NEBI DA SEREM O POLITICI I STVARIMA KOJE VUKU NA TU STRANU,realno normalno OBRAZOVANI izvini ali gdje si ti ucio geografiju oprosti moze i zemljopis ako ti odgovara vise PA TI JE OVO normalno a da ne pricamo o tome realno,i jos nesto odakle ti to da sam muslimancic i cim sam te ja uvrijedio tebe i tvoje licno ubjedjenje u predhodnom postu jos sam napisao da razumijem da vi navijate za hrvate i to postujem jer to je realno i svako ko ocekuje da to treba da se mjenja vara se ma kakvo ja ili neko drugi imao misljenje imao po tom pitanju,zato decko oladi ....
AMAR OSIM!!!

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 25 jun 2008, 23:51

moj hordas evo jos suze lijem za tim porazom i neki dan ono sto nam turci uradise...ma daj decko ja imam zivot i ne zamaram se previse rezultatima ali ako bas hoces raspravljat da je basel imalo bio prisebniji protiv sarajeva pa vi bi dozivili katastrofu a zalosno je sto se mi raspravljamo oko toga izgleda da je cilj nasih klubova samo da se ne obrukaju i zato da iskren budem ova liga i sve u njoj pa cak i zrinjski su jedno velikooooooooooo NISTA!!!
a pitanje za tebe?
kad je tako sarajevo jako bilo sto je tek 5,6 zavrsilo u ovakoj usranoj ligi?
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la jasmin93 » 26 jun 2008, 00:43

a koji si ti de**l Allahu dragi. Ti sebi stavio nick 'Antipolitika' a u zivotu nisam vidio veceg nacionaliste. Po cemu je citav Mostar kockast??? Sigurno nisi smio otic u istocni dio da proviris i da prebrojis koliko ima sahovnica. Mogao si ih na prste jedne ruke izbrojat koliko ih je bilo... puno nema sta... I momak... Mani se nacionalizma, ovo je sportski forum!!! a pusti sarajevo i to koliko bi izgubilo od bazela. Ugl. vi ste prije par godina ispali u prvom pretkolu lige prvaka i tisina, a mi smo dosli do 3. pretkola!!! Ove godine idite svake nedjelje na misu da se molite Isusu da vas spasi od ispadanja... :D

Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Marin » 18 jul 2008, 00:01

Ne znam tko je administrator ali bi trebao promijeniti on NK u HŠK Zrinjski jer je to naziv kluba.

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.