Osmina finala- sve utakmice

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Donnie Darko » 29 jun 2018, 13:12

Portugal na penale
Francuzi jedan razlike u mrtvoj utakmici
Brazil nepostojecim penalom Neymara
Belgija teze od ocekivanog, Lukaku nece zabit jer sam ga stavio na fantaziju
Spanci ce obrisat kite ruskim dresovima, tri+ razlike
Hrvatska na produzetke
Švicarci na penale
Englezi kao jedini upset prolaze

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14585
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la alan_kardec » 29 jun 2018, 13:22

parovi četvrtfinala

Por-Arg
Bra-Bel
Esp-Cro
Swe-Col
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Donnie Darko » 29 jun 2018, 13:32

SlevinKelevra je napisao/la:slika
Kako god obrnem i izvrtim ovaj bracket Portugal uzima na kraju.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la SlevinKelevra » 29 jun 2018, 13:35

Zanimljivo je da Hrvatska ima prakticno kopiju situacije sa Eura 2008 i 2016:
- osvojena grupa
- pobjeda nad najvecim favoritom u grupi (Njemacka, Spanija, Argentina)
- u drugoj rundi te ceka ekipa koja je sa puno vise problema prosla dalje (Turska, Portugal, Danska)
- mediji te uzdizu, favorit si za prolaz

I 2008. i 2016. su ispadali na sokantan nacin. Bice ovo veliki test, posebno na psihickom planu, za ekipu Hrvatske, bez obzira na osjetnu prednost kada je kvalitet igraca u pitanju.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Sarmelino » 29 jun 2018, 13:42

Urugvaj- jer je ono sto Portugal zeli da bude
Argentina- Francuzi su luzeri
Brazil- raspad Meksika
Belgija- 1 razlike samo
Spanija- Rusima ni sudije nece biti dovoljne
Danska- Choke susjeda
Svicarska- 2. tragedija za dijasporu
Engleska- Harry Kane.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la leorey » 29 jun 2018, 13:45

Raonffa je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Sve egal utakmice sem Belgije, i Španci će rutinirati ruse.
Nadam se da će biti utakmica koje će ne penale ići :mrgreen:
Mogla bi ova Urugvaj-Portugal do produžetaka ići, možda čak i do penala.

Obje reprezentacije igraju čvrsto i jako, na rezultat. Čak mogu reći da očekujem produžetke, jedino da padne neki rani gol pa da se utakmica otvori.
Portugal je sve samo ne cvrst ovo prvenstvo. U odbrani su smijesni, puse na sve strane, Maroko im je mogao zabit 3 komada, to sve govori.

Oni koliko god srece imali, proslo Euro su bili dosta bolji u odbrani a i kompaktniji.
27.10.2020

Avatar
Raonffa
Postovi: 26291
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Raonffa » 29 jun 2018, 13:47

leorey je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Sve egal utakmice sem Belgije, i Španci će rutinirati ruse.
Nadam se da će biti utakmica koje će ne penale ići :mrgreen:
Mogla bi ova Urugvaj-Portugal do produžetaka ići, možda čak i do penala.

Obje reprezentacije igraju čvrsto i jako, na rezultat. Čak mogu reći da očekujem produžetke, jedino da padne neki rani gol pa da se utakmica otvori.
Portugal je sve samo ne cvrst ovo prvenstvo. U odbrani su smijesni, puse na sve strane, Maroko im je mogao zabit 3 komada, to sve govori.

Oni koliko god srece imali, proslo Euro su bili dosta bolji u odbrani a i kompaktniji.
Puhalo im je i više u grupnoj fazi u Francuskoj, pa im u nokaut fazi niko, osim Poljske, nije mogao gola dati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
TonySosa
Postovi: 7287
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 29 jun 2018, 13:51

Mađarska im tri zabila. :rol:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la leorey » 29 jun 2018, 13:55

Vidjet cemo sada kako ce protiv dobrog protivnika. Kad nema Poljske i Velsa.
27.10.2020

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Molders » 29 jun 2018, 14:06

Urugvaj prema svemu sudeći ima veće šanse za prolaz jer su jednostavno kompletnija ekipa od Portugala. Na stranu to što navijam za njih ovdje, ali mislim da su daleko bliži prolazu nego što dosta ljudi misli. Vezni red im se izdvaja kao najslabiji dio tima, ali imaju oni i tu veoma kvalitetnih igrača kao što je recimo Vecino, a recimo Torreira je također odličan a malo su ga koristili do sada. Jednostavno ne mogu ne voljeti ekipu sa Godinom, Gimenezom i Cavanijem. Djeluju kao ekipa koja je spremna daleko dogurati, dalje od Portugala.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Fikret1946 » 29 jun 2018, 14:07

Protiv Francuske u finalu su mogli 3 primiti minimalno da nije bilo sreće i onog mrtvaca Gignaca, nema tu nikakve dobre defanzivne igre, nego srece prije svega...

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la sekretar » 29 jun 2018, 14:12

Ne znam jel ovoj celavoj ublehi na klupi Arg tako tesko postaviti ekipu u 4-2-1-3.

Armani
Mercsdo-Masche-Otamendi-Rojo
Banega-Lo Celso
Dybala
Messi - Higuain- Di Maria

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Fikret1946 » 29 jun 2018, 14:14

Mislim da ce protiv Francuza Messi biti najistureniji bez Aguera i Higuaina, a ocekujem u vezi Banegu, Enzo Pereza, Di Mariu,Mascherana i Pavona

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la mire96 » 29 jun 2018, 14:18

Urugvaj i Portugal ce biti neizvjesna tekma. Portugal nije briljirao, ali je i Urugvaj svoje fazone mogao prosipati u grupi gdje su im Rusi najveci konkurenti. Vidjet cemo kako ce to ovdje izgledati. Dosta toga ce ovisiti o raspolozenju Ronalda

Francuska ima najjaci kadar sa Belgijom, a iza njih su tri neuvjerljive utakmice. S druge strane, Argentina je daleko gora bila u sve tri. Mislim da ce ovo Francuzi dobiti sa siguricom 1:0, ne vjerujem da ce srljati.

Brazil je bio solidan u grupi, ima tu kvalitete, ali je tu i Meksiko koji se dobro pokazao kad su igrali ozbiljno. Protiv Svedske se vidjelo vec da i psihicki nisu najjaci. Igrali su opusteno, i cim su primili prvi gol, njihov sok je doveo do jos dva. Mislim da je Brazil dovoljno dobar da ove isprati. Nakon produzetaka.

Belgija je prejaka, Japan je prosao na kartone. Nema dileme ovdje.

Spanija klima, i mislim da ce njih nego dobro nabusiti kasnije, ali ne vidim kako bi to mogli biti Rusi.

Hrvatska je igrom na ovon prvenstvu u top 3 sigurno. Pitanje je samo kako ce psihicki podnijeti sve ovo. Steta bi bilo da ova generacija ne napravi taj korak dalje, ali je poznato da chokeaju kada bude najpotrebnije. Euro 2008 i 2016 su takodjer bili medju boljima, ali izletili odmah u prvoj utakmici KO faze. Danska moze biti neugodna, sto bi isto predstavljalo problem. Ali Hrvatska bi ih trebala proci.

Svica ima bolju organizaciju igre od Svedske, ali mislim da su i Svedjani dovoljno kvalitetni da im naprave ozbiljan problem. Kada bih tipovao, rekao bih Svica, ali volio bih i da Svedjani daleko doguraju nakon sto su ih svi prihvatili kao amatere nakon odlaska Ibrahimovica.

Kolumbija zna biti opasna, s druge strane Engleska je pokazala moc samo protiv Paname. Neko ce reci namjerno izgubili utakmicu protiv Belgije. Ok, neka bude, ali njihova realizacija nije bila nista bolja protiv Tunisa u prvoj utakmici. I tada su jedva uzeli tri boda u sudijskoj nadoknadi. Mislim da je Kolumbija favorit u ovoj situaciji, i da ne bi trebali ispasti.

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Ramiy » 29 jun 2018, 14:29

Previse tekmi za jednu temu mogli ste za jedan dio zrijeba jednu temu za drugi drugu
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7287
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 29 jun 2018, 14:33

Je li ima neki valjan razlog da se prvo igra Francuska - Argentina umjesto Urugvaj - Portugal?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
delinjo
Postovi: 24134
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la delinjo » 29 jun 2018, 14:33

kad imas Ronalda u ekipi niko ne moze biti kompletnija ekipa ...dzaba ne moze....jedan potez,slobodni,penal ,iznudjen crveni....to je Ronaldo...zato on Portugal i cini jakom repkoma a bez njega bi bili nu rangu nase repke....to je za razlika sto mislim da idu do kraja...ali na stranu sve on cini i ove panjeve boljim igracima ....
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la artemis77 » 29 jun 2018, 14:39

TonySosa je napisao/la:Je li ima neki valjan razlog da se prvo igra Francuska - Argentina umjesto Urugvaj - Portugal?
To je određeno prije ždrijeba još. Možda da grupa u kojoj je domaćin igra u boljem terminu, ko će ga znat.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5772
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la JohnCleese » 29 jun 2018, 14:46

Messi, evo ovako odaberi startnih 11, jaranski ;) Sa ovim imas 3:0 nakon 60'
----------Golmana odaberi sam---------

Salvio----Otamedni--Rojo---Tagliafico

----Biglia----Banega-----

Pavon-----Ti--------Di Maria

-----------Odaberi sam-----

Ako hoces dramu do samog kraja i Maradonino jos jedno kocenje vrata onda na teren izvedi PM3: Perez, Meza, Mascherano, Mercado
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la leorey » 29 jun 2018, 14:50

Fikret1946 je napisao/la:Mislim da ce protiv Francuza Messi biti najistureniji bez Aguera i Higuaina, a ocekujem u vezi Banegu, Enzo Pereza, Di Mariu,Mascherana i Pavona
Mozda bi tako i trebalo poceti, ali mislim ipak da Messi MORA imati kakvu-takvu podrsku u napadu, bar da neko odvuce jednog stopera, jer ipak je rijec o Francuskoj kojoj su stoperi Umtiti i Varane. Bit ce kavez za Messija 100 % ko i Hrvatska sto je pravila, zbog toga ce mu definitivno trebati neko pomoci ili ce se otici na penale :mrgreen:

Mislim da njima Messi daje gol, pa makar ispali. Zicer na kladionici je to.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.